#072 - Pewter Gym - Lumos12

3 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by minki6 Nie Gru 08, 2013 8:00 pm

Numer Podania - #072
Nazwa Gymu - Pewter Gym
Pokemony - Aipom , Buizel
Prowadzący - minki6
Lider Brock przywitał się z tobą i z przyjemnością z tobą zawalczy , ponieważ to człowiek który się niczego nie boi , wygranej i też przegranej.Wypuścił swojego pierwszego pokemona Onix'a.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Lumos12 Nie Gru 08, 2013 8:07 pm

Kiwnąłem głową liderowi na powitanie . Kiedy wypuścił swojego pierwszego pokemona Onixa wystraszyłem się nie walczyłem nigdy z tak wielkim Pokemon no, ale cóż .
Wyciągnąłem z kieszeni balla z Aipom i wypuściłem fioletową małpkę .
- Okej Aipom to twoja pierwsza walka, więc będzie ciężko, ale damy radę .
Najpierw odbij się z ogona wysoko do góry i zaatakuj Seed Bomb tak na powitanie . Następnie kiedy już wylądujesz na ziemi użyj Sand Attack wtedy wskocz na grzbiet Onixa i próbuj użyć Scratch .
Po wykonaniu Scratch zeskocz i użyj Astonish następnie Sand Attack skok do góry i Scratch .
Później skocz na jakikolwiek kamień i przeskakuj na najbliższe kamienie kiedy będziesz na ostatnim kamieniu bez pauzy skocz i użyj Scratch powinno zadziałać . Nie mamy przewagi typów, ale wierzę w Ciebie .
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by minki6 Nie Gru 08, 2013 10:07 pm

Seed Bomb bardzo dobrze uderzył twój pokemon to przecież przewaga typów roślinny na kamienny dobrze kombinujesz.Onix też na powitanie użył na twoją słodką małpkę Rock Tomb który zabrał też dużo ale zmniejszył ci szybkość.Aipom wszedł na grzebiet onixa udało mu się to i onix wogule się nie ruszał tak jakby czekał na odpowiedni moment,scratch prawie nic mu nie zabrało ale coś zabrało Astoniish to samo zmniejszyłeś mu celność i bardzo dobrze, ale gdy twoja małpka skakała po kamieniach Onix swoim silnym kamiennym ogonem walnął Aipom tak że walneła prosto w ściane.Potem onix ruszył na twoją małpkę z silnym Rock Throw.

Aipom:86%
vs
Onix:79%
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Lumos12 Nie Gru 08, 2013 11:43 pm

- Aipom jesteś cała ?
Użyj jeszcze raz Seed Bomb, a następnie skocz na grzbiet Onixa i złap go za róg wystąjący z głowy . Wtedy użyj Seed Bomb ponownie i zaatakuj Scratchem . Następnie użyj Double Team i wtedy nie będzie wiedział który jest prawdziwy . Razem zaatakujcie Seed Bomb to poskutkuje . Następnie użyj Scratch i Tail WHip .
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by minki6 Pon Gru 09, 2013 4:40 pm

Twoja taktyka była niezła , ale zawsze jest jakieś ale gdy twój pokemon chciał wskoczyć na grzbiet znowu go wywalił onix używając swojego ogona.Wszystko inne było pięknie zrobione , bardzo skuteczne onix , był bardzo zraniony, ale jeszcze dawał z siebie jak najwięcej, onix poleciał na twojego pokemona jak z procy i użył Rage,potem Harden i na koniec użył na ciebie Bind żebyś nie uciekł.

Aipom:72%

vs
Onix:51%
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Lumos12 Pon Gru 09, 2013 4:57 pm

- Aipom trzymaj się ! Bardzo dobrze walczysz .
Spróbuj się uwolnić jeśli się uwolnisz to - Na początek użyj Tai Whip, a później skok wysoko do góry  w górze szybko Double Team i Seed Bomb ! Kiedy spadniesz na ziemię wyląduj na grzbiecie Onixa i trzymaj się rogu wystającego z jego głowy . Wtedy z bliska zaatakuj jak najmocniej Seed Bomb . Wtedy uciekaj szybko za Onixa i użyj Tickle następnie ponownie Seed Bomb i ostateczny skok Double Team i razem was nie zobaczy wtedy użyj Scratch !Smile Jeśli nie to koniec..
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by minki6 Pon Gru 09, 2013 8:43 pm

I znowu twój aipom oberwał bo ciągle tą samą taktyke bierzesz i on wie że chcesz mu usiąść na jego grzbiecie,odawlił twojego pokemona tak mocno że twój pokemon przebił twardy kamień.Zabolało go jak siemasz,wszystko inne trafione pomyślnie ,ale gdy użyłeś drugiego Double Team , onix przypadkowo rzucił w twojego prawdziwego pokemona kamieniem.Teraz kolej na onixa, Onix lecia na ciebie z Rock Throw potem pokemon użył na siebie Harden i użył też Mud Sport.I jego ostatni cios to był Rock Tomb co idealnie walnął twojego prawdziwego pokemona nie klona gdy używałeś swojego Double Teamu.

Aipom:55%
vs
Onix:39% +x2 Def
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Lumos12 Wto Gru 10, 2013 11:25 am

- Aipom trzymaj się..
Zmieniamy taktykę na początek użyj Tail Whip następnie Double Team i Tickle . Kiedy wylądujesz oślep Onixa Sand Attack, a następnie kiedy nie będzie Cie widział użyj Seed Bomb . Następnie użyj Tickle, a potem Astonish . Pod koniec zrób kombinacje w górę Double Team i ostateczny cios
Seed Bomb !
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by minki6 Czw Gru 12, 2013 7:53 pm

Twoja nowa taktyka pokemona Brocka tak zaskoczył że był bardzo zmęczony ale jeszcze dawał radę,Onix wleciał na twojego pokemona z Rock Throwa ,a poem Rock Tom i użył na siebie Harden żeby znowu zwiększyć , sobie defensywe.Brock był tobą zachwycony że tak dobrze walczysz,twój pokemon tak zainspirował Brocka że coś , ale to nie ważne.Twoje ataki były potężne ale też onixa były silne nie prawdasz?.Brock powiedział do ciebie Bardzo dobrze walczysz , może masz szansę wygrać, ale może!.

Aipom:46%
vs
Onix:10% +x3 Def, -x2 Cel
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Lumos12 Pią Gru 13, 2013 12:23 pm

- Hmm dzięki.. - Powiedziałem - Ale to i tak ja wygram !- Już prawie koniec wytrzymaj Aipom - Krzyknąłem .
Aipom Onix jest już bardzo zmęczony skocz wysoko do góry i użyj Double Team następnie razem użyjcie mocnego Seed Bomb . Potem wyląduj na ziemię i użyj Tail Whip następnie ponownie Double Team i mocny Scratch . Na koniec zrób jakąś fajną kombinacje która zmyli Onixa i Brocka wtedy użyjesz Tail Whip i Tickle . Następnie piękny finał Double Team i Seed Bomb najmocniej jak potrafisz !
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by minki6 Sob Gru 14, 2013 6:44 pm

Tylko pierwszy Double Team i Seed Bomb zapewnił ci zwycięstwo , twój pokemon na marne znowu użył te ataki , teraz jest bardziej zmęczony.Brock do ciebie mówi : Hej mały , bardzo dobrze walczysz ,ale tera przywitaj się z moim drugim pokemon jakim jest Geodude.Geodude z pokeballa wyszedł i popatrzył na twojego pokemona , groźnie.Następnie Brock użył magicznych słów czyli komend,powiedzał Dasz rade Geodude wygrasz to nic cie nie zatrzyma.Użyj na małpkę Magnitude , a następnie pamiętaj że Magnitude ma aż od 1 do 10 powera, i ci się trafił power 8, następnie Brock powiedział do swojego pupilka żeby użył na ciebie Rollout , i od wtedy rzucał kamieniem co rundę i coraz silniejszą.

Aipom:20%
vs
Geodude:80%
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Lumos12 Sob Gru 14, 2013 9:54 pm

- Aipom wracaj ! -Krzyknąłem po czym schowałem poke-małpke do pokeballa . - Świetnie się spisałaśSmile
Następnie wypuściłem z balla moją poke-wydre .
- Buizel ! Ruszajmy ! - Krzyknąłem .
Na początek zacznij od jakiegoś skoku tak aby Geodude Cię nie mógł dotknąć w trakcie skoku użyj Sonic Boom wiem mało efektywne, ale niestety nie znamy ataków wodnych.. Kiedy wylądujesz natychmiastowo użyj Water Sport połączonego z Growlem to powinno go zmylić . Następnie jak najszybciej skocz za Geoudude i użyj silnego, ale to naprawdę silnego Sonic Boom ! Wtedy będziesz wyczerpany także skocz do góry złap się czegoś, odpocznij i uderz Sonic Boom, a następnie Growl !

Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Wojas021 Pią Sty 03, 2014 9:51 am

Geodude bardzo dobrze zniósł atak sonicbooma, a gdy Buizel użył kombinacji growla z water sportem ten przyjął to z miną 'wtf'? Innymi słowy wyglądał tak jak na sprite do gier XY. Kamienny pokemon zwiększył swoją prędkość za pomocą rock polish, a następnie wystartował na Buizela. Sonicboom nadal nie robił wrażenia na kamiennym pokemonie. Gdy twój pokemon wyskoczył w górę nie miał się czego złapać. Geodude wykorzystał to do wykonania ataku mega punchem.

Buizel: 83%
Geodude: 69%
Wojas021
Wojas021

Male Liczba postów : 371
Birthday : 06/04/1995
Join date : 24/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Lumos12 Pią Sty 03, 2014 11:18 am

- Buizel świetnie! - Krzyknąłem zadowolony.
Spojrzałem się na Geodude i zaśmiałem się złowieszczo.
- Buizel spróbuj zrobić dziurę w ziemi za pomocą Sonic Boom miejmy nadzieje, że Geodude tam wpadnie. Jeśli wpadnie użyj Water Sport, a następnie parę Sonic Boom. Jeśli, jednak nie wpadnie uciekaj jak najszybciej, a następnie skocz za niego i użyj Sonic Boom. Nie mamy wodnych ataków, ale jak na razie dobrze sobie radzimy. Tak pod koniec użyj Growla, a  zaraz po Growlu silny Sonic Boom! - Krzyknąłem do swojej wydry/
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Wojas021 Sob Sty 04, 2014 11:42 am

Robienie dziury za pomocą sonicboom trochę trwało, a Geodude nie miał zamiaru stać i się patrzeć tylko korzystał z chwili i atakował rock slidem. Buizel został uwięziony pod lawiną kamieni. Udało mu się jakoś stamtąd wygrzebać dzięki niewielkiemu dołkowi, który wykopał. Gdy się ogarnął Geoduda nie było na powierzchni. Kamienny pokemon dopiero po chwili pojawił się na zewnątrz spod ziemi atakując digiem. Następnie wzmocnił swoją defensywę stosując harden. Ataki Buizela coraz mniej wyrządzały mu krzywdy, podczas gdy on raził swoimi bardzo skutecznie.

Buizel: 62%
Geodude: 55%
Wojas021
Wojas021

Male Liczba postów : 371
Birthday : 06/04/1995
Join date : 24/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Lumos12 Sob Sty 04, 2014 11:57 am

- Yhhh Buizel wracaj! - Krzyknąłem wyciągając pokeball z kieszeni.
Wyciągnąłem pokeball z moją Aipom.
- Aipom twoja kolej! Na początek użyj silnego Scratch to nie zada dużo obrażeń, ale to dopiero początek! Po użyciu Scratcha zapewne będzie chciał Cię zaatakować wtedy użyj Double Team i razem użyjcie Seed Bomb. Później wyląduj  na ziemi i użyj Sand Attack oślepimy go! Kiedy już sypniesz go piaskiem użyj Seed Bomb i wielki finał Tail Whip następnie Double Team, Astonish i silne Seed Bomb!

Edit:- Tema do zamknieci nowa przygode mam Wink
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

#072 - Pewter Gym - Lumos12 Empty Re: #072 - Pewter Gym - Lumos12

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach