Problem z postami - Karta Postaci

Go down

Problem z postami - Karta Postaci Empty Problem z postami - Karta Postaci

Pisanie by Cieniu Wto Gru 10, 2013 12:18 pm

Ostatnio doszły do mnie słuchy że ludzie mają problem z kartami postaci a mianowicie podczas edycji KP, cała treść im się zlewa i nie ma pogrubień, enterów,twardych spacji itp.

Z racji tego że forumotion cały czas wgrywa nowe pluginy i testuje różne rozwiązania, niektórzy mogli mieć po prostu inaczej zrobione karty postaci a mianowice. Pokaże wam teraz jak w kilku krokach pozbyć się tego problemu.

1. Stary wygląd KP

Enlarge this image
Problem z postami - Karta Postaci 1_zps9fca0f62

Kiedyś wasza KP była tak pięknie poukładana? Wszystko było przejrzyste, estetyczne? Zabrałeś/aś się za edycję i wszystko legło w gruzach? 

2. Wygląd KP po edycji

Enlarge this image
Problem z postami - Karta Postaci 2_zps3492d1f5

Chciałeś/aś dodać tylko 1 lvl swojemu pupilowi a popsuło to wszystko? Zapoznaj się z dalszymi krokami jak naprawić swoją KP!

3. Switch Editor Mode
Problem z postami - Karta Postaci 3_zps4e39e94b

Polecam zaznaczyć wam tą opcje, umożliwia to widok obrazków które macie w KP oraz wszystkich pogrubień, nie trzeba grzebać godzinami między znacznikami b i u itp Po prostu są pogrubienia, pochylenia, łatwiej się edytuje dany post.

4. Listowanie
Problem z postami - Karta Postaci 5_zps73c927e5

W tym tkwi wasz problem, niektóre KP zlistowały się automatycznie w niektórych miejscach dlatego wasza KP wygląda po edycji jak w PKT.2

Jak to naprawić? Nic trudnego.
Zaznaczamy całą KP (CTRL+A) po czym klikamy po prostu raz na LIST, zaznaczone na obrazku. Pojawią wam się kropki, wtedy klikacie drugi raz, wasza karta już nie będzie posiadać żadnego Listowania, przez co problem z PKT.2 nie pojawi się już nigdy (bynajmniej u mnie tak jest)

5. Edycja KP
Problem z postami - Karta Postaci 6_zpsf0c8bb0a

Niestety aby karta postaci spowrotem wyglądała jak dawniej trzeba na nowo nanieść na nią poprawki typu Entery w odpowiednich miejscach, niektóre obrazki które brakują, pogrubienia, pochylenia, przekreślenia Itp.


Przepraszam za niedogodności w używaniu forum ale niestety nie jest to zależne ode mnie. Tak się stało i przedstawiłem wam sposób jak naprawić KP aby nie wyglądała jak w PKT.2
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach