Ślad niebieskiej stopy

2 posters

Go down

Ślad niebieskiej stopy Empty Ślad niebieskiej stopy

Pisanie by Snovi Pią Gru 13, 2013 7:46 pm

Dorzucam Ci w skanie ataki, które ja Ci dobieram, jeden TM/HM jeden Tutor i jeden dziedziczne z Egg.
Nie że Cię nie lubię, ale Eevee niewiele się uczy fajnych ataków nawet z TM xD, przebacz <3

Przed Tobą rozpościerał się ogromny, majestatyczny las, w jego wnętrzu znajdował się Moss Rock. Wiedziałaś o tym dobrze z opowieści, jakie słyszałaś jeszcze w rodzinnym domu. Nie chciałaś z niego korzystać, natomiast bardzo możliwe że spotkasz tam wielu pobratymców, chcących tego dokonać, lub towarzyszących innym, a po za tym...to las ^^
I właśnie sam jego środek był teraz Twoim celem...
Ślad niebieskiej stopy 133
Gatunek:Eevee
Płeć: Samica
Level.: 10.00
Charakter: Jak w podaniu, nie chce mi się zerkać xD
Ataki: Tail Whip, Tackle, Helping Hand, Sand-Attack, Explosion(!), Round(!), Hidden Power(!), Covet(!), Iron Tail(!), Dig(!)
Ability: Run Away
Snovi
Snovi

Male Liczba postów : 83
Join date : 08/12/2013

Powrót do góry Go down

Ślad niebieskiej stopy Empty Re: Ślad niebieskiej stopy

Pisanie by Lizzy Pią Gru 13, 2013 7:52 pm

Wesoło machając ogonkiem ruszyłam przed siebie. Tyle słyszałam o tym lesie! Może spotkam tam kogoś,kto mi pomoże? Zagłębiłam się między drzewami, krocząc pewnie. Chwile strachu nie napadały mnie często. Raczej byłam ciekawa, co mnie spotka. Odkąd Emily mnie wypuściła, jakoś sobie radziłam i tak będzie - zawsze sobie radziłam. Zawsze. Nigdy nie ewoluowałam, pomimo, iż moje młodsze rodzeństwo już miało ewolucję. Wiedziałam, że nie było to konieczne, jednak tak bardzo chciałam... Takbardzo chciałam iść w ślady brata. Umbreon... Gdybym się zmieniła w Umbreona.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Ślad niebieskiej stopy Empty Re: Ślad niebieskiej stopy

Pisanie by Snovi Pią Gru 13, 2013 7:56 pm

Podążałaś dosyć chwiejnym krokiem przez las, co chwilkę z ciekawością schylałaś się pod krzaki, czy drzewa, to było silniejsze od Ciebie, nie miałaś na to wpływu, po prostu taka byłaś i już. Nad Twoją głową przeleciało stadko Chatotów. Znałaś je pokemony, widywałaś je wielokrotnie, dla ludzi pokemon mówiący ludzkim głosem zawsze był skarbem, dlatego też nie jest dziwne, że często się napataczały na Twojej drodze.
Tymczasem z każdym kolejnym kroczkiem, postawionym przez Twoją niebieską łapkę, las stawał się coraz bardziej ciemny, mroczny i nieznany, w pewnym momencie przeszedł Cię dreszcz, nie zdarzyło Ci się to nigdy wcześniej, a nasuwały się dwa pytania. Czy iść dalej oraz czy idziesz w ogóle w dobrym kierunku?
Snovi
Snovi

Male Liczba postów : 83
Join date : 08/12/2013

Powrót do góry Go down

Ślad niebieskiej stopy Empty Re: Ślad niebieskiej stopy

Pisanie by Lizzy Pią Gru 13, 2013 8:01 pm

Kroczyłam przed siebie, obserwując stada Chatotów krążące nad lasem. Ponad koronami drzew widać było ich skrzydła. Chciałabym umieć latać. W każdym razie wędrowałam dalej, szybkim truchtem przemierzając las. Co jakiś czas sprawdzałam krzaczki, szukałam jagód, obserwowałam gałęzie drzew. Niebezpieczeństwo mogło być wszędzie. Łapka za łapką kroczyłam dalej. Może w tym lesie coś się wydarzy? Noskiem starałam się wychaczyć zapach ludzi lub Pokemonów, jakieś towarzystwo by się przydało. Od dawna nie miałam z nikim styczności.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Ślad niebieskiej stopy Empty Re: Ślad niebieskiej stopy

Pisanie by Snovi Sob Gru 14, 2013 4:13 pm

Nie pisz mi że coś widziałaś, ja decyduję, co widzisz Razz
=====================================
Maszerowałaś przez las pełna ochoty, pełna wiary w to, że za kilka kroków spotka Cię coś niezwykłego, omijałaś dołki, krzaki, i kolejne Caterpie, które nawet na Ciebie nie spoglądały, najwyraźniej Eevee jest tutaj nierzadkim widokiem.
Twoja mała główka wysunęła się zza jednego z drzew i ujrzała Moos Rock, wiele Eevee zgromadziło się wokół niego, niektóre przemieniały się w Leafeony, niektóre po prostu to obserwowały. Nieopodal dostrzegłaś dwa Eevee przyglądające się głazowi z pewnej odległości i przykuły one Twoją uwagę.[/i]
Snovi
Snovi

Male Liczba postów : 83
Join date : 08/12/2013

Powrót do góry Go down

Ślad niebieskiej stopy Empty Re: Ślad niebieskiej stopy

Pisanie by Lizzy Sob Gru 14, 2013 5:35 pm

Wytknęłam głowę zza krzaków i przyjrzałam się towarzystwu. Eevee, Leafeony... Ach, fajnie by było się zmienić. Leafeon to w sumie niezły wybór. Teraz jednak dostrzegłam dwa Pokemony z mojego gatunku, które wyraźnie odstawały od reszty. Podeszłam doń i spytałam, mając nadzieję, że nie będą mnie atakowały.
- Cześć. Co się dzieje?
Chciałam wiedzieć, więc machnęłam przyjaźnie ogonem i usiadłam obok nich. Miałam przyjazne zamiary, a Eevee nie były z natury agresywne. Polizałam niebieską łapkę i poczekałam na odpowiedź.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Ślad niebieskiej stopy Empty Re: Ślad niebieskiej stopy

Pisanie by Snovi Pon Gru 16, 2013 5:54 pm

Stworki wyraźnie zakłopotane siedziały pod innym drzewkiem, speszyły się Twoją obecnością, jednak w końcu przemówiły:
-Jestem See, a to mój kolega Bruno- uśmiechnęła się Eevee.
-See zastanawia się nad ewolucją w Leafeona, ja jej tylko towarzyszę- odwrócił się na pięcie.
Tymczasem See spoglądała Ci głęboko w oczka i prędko zaskoczyła Cię pytaniem:
-Jak uważasz? Powinnam to zrobić?- spoglądała w Twoją stronę. Eevee była wyraźnie zakłopotana, nie potrafiła podjąć tej ważne, a być może najważniejszej w jej życiu decyzji, potrzebowała rady od kogokolwiek, Bruno natomiast nie wydawał się być zbyt rozmowny.
Snovi
Snovi

Male Liczba postów : 83
Join date : 08/12/2013

Powrót do góry Go down

Ślad niebieskiej stopy Empty Re: Ślad niebieskiej stopy

Pisanie by Lizzy Pią Gru 20, 2013 3:37 pm

Usiadłam obok See i spojrzałam na Bruno. Ech, chyba niezbyt służył radą. Spojrzałam na See i na Moss Rock.
- A chcesz tego? Jak nie jestes pewna, to sobie daruj. Ja nie chcę... W końcu mogę to zrobić tylko raz. Postanowiłam, że zmienię się w Umbreona, więc Umbreonem zostanę. W końcu to najważniejsza decyzja mojego życia, czyż nie?
Uśmiechnęłam się dolikatnie i polizałam łapę. Przyglądałam się ewolucjom. Nie, teraz już wiem, że nie chcę ewoluować. Nie w Leafeona.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Ślad niebieskiej stopy Empty Re: Ślad niebieskiej stopy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach