Uspeh VS Bezi

3 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

Go down

Uspeh VS Bezi Empty Uspeh VS Bezi

Pisanie by Snovi Wto Gru 17, 2013 7:23 pm

Wielki Wulkan- Wulkan, który jest na samym środku areny. Wulkan jest czynny i jest bardzo potężny. Pomaga pokemonom ognistym jak i stworkom, które potrafią absorbować ogniste ruchy. Erupcje są bardzo potężne i bardzo zaskakująco mieszają w walkach. Tylko złe przystosowanie pokemonów do pojedynku. Arena ta jest jedną z najsurowszych ze wszystkich naszych arenach. Typy, które doskonale sobie radzą w walkach na tej arenie "Ogniste/Kamienne" Typy pokemonów, które słabo sobie radzą na tej arenie: "Robak/Trawa"
Wszystkie walki będą toczyć się na tym polu, pokemony proszę wybierajcie według kolejności ustalonej przez was wcześniej, mnie nic to tego.
Zaczyna Uspeh
Powodzenia życzę Smile
Snovi
Snovi

Male Liczba postów : 83
Join date : 08/12/2013

Powrót do góry Go down

Uspeh VS Bezi Empty Re: Uspeh VS Bezi

Pisanie by Uspeh Sro Gru 18, 2013 2:20 pm

na arenę zapraszam niezwykle zwinną Eevee. Rozpocznij od wykonania Sand-Attack połączonego w Tail Whip. Za jednym zamachem ograniczymy widoczność oraz obronę przeciwnika. Kolejno biegaj na arenie i wykonuj na zmianę Growl oraz Tail Whip. Następnie wyskocz i poślij przeciwnikowi wiązankę Swift. Niech atak mocno poobija przeciwnika. Następnie wykonaj Growl. Niech się speszy. Później poobijaj przeciwnika za pomocą Tackle z wielu stron. Wyskocz do przeciwnika i uderz go Iron Tail sprowadzając przeciwnika na ziemię.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Uspeh VS Bezi Empty Re: Uspeh VS Bezi

Pisanie by Bezimienny Wto Gru 24, 2013 1:56 pm

Wybacz że tak długo to trwało.
- Yanma, bez zbędnych sentymentów, do boju! Arena nam nie sprzyja, i to zdecydowanie, jednak musimy dać sobie radę. Na sam początek, rozpocznij ten pojedynek od silnego Quick Attack po któym zawróć i zepchnij swojego rywala Tackle. Wiem że to będzie nadal za mało, dlatego zaabsorbuj energię twojemu przeciwnikowi przy pomocy Giga Drain. to zwróci Ci nieco energii potrzebnej na kolejne twe, ataki! Obijaj teraz nieustannie Eevee Quick Attackiem, męcząc ją jak najbardziej i na koniec, Giga Drain! Powodzenia.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Uspeh VS Bezi Empty Re: Uspeh VS Bezi

Pisanie by Bezimienny Pią Sty 03, 2014 4:18 pm

Dobra, jako iż nie wiem kiedy da się radę skończyć tą walkę, a mam też innych "rywali" rezygnuję z niej i oddaję ją walkowerem Uspehowi. Do następnego razu, mordo Wink
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Uspeh VS Bezi Empty Re: Uspeh VS Bezi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach