#0010 - Azalea Gym - Lionheart.

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Czw Sty 09, 2014 9:27 am

Lionheart napisał:Numer podania: #010
Nazwa gymu: Azalea Gym
Pokemony: Altaria, Gengar, Charizard, Salamence
Prowadzący: Ao? ^^

Wszedłeś na arenę, która dokładnie rzecz biorąc, znajdowała się w lesie. Dookoła towarzyszyły Ci dzikie pokemony spoczywające w koronach drzew, a te wszystkie należały do Bugsy'ego. Pokemon którym zamierzał rozpocząć pojedynek, prawdopodobnie stał obok niego. Był to Pinsir. Przestrzeń otwarta nad areną, więc pokemony ptaki mają możliwość popisać się swymi manewrami lotniczymi.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Lionheart Czw Sty 09, 2014 1:24 pm

Stanąwszy na swoim miejscu, spoglądnąłem na rywala i jego pierwszego pokemona. Dotąd wszystkie starcia szły mi gładko. Czy dziś będzie tak samo? Jestem przekonany, w końcu to ja jestem mistrzem kanto, czyż nie? Nie zastanawiając się dłużej, chwyciłem pierwszą kulkę z pokemonem. Wcześniej już przemyślałem sobie cały pojedynek i tym razem postanowiłem użyć Altarię. Wypuszczając ją z pokeballa, czekałem aż promień ukształtuje jej posturę, a wtedy od razu przeszedłem do wydawania poleceń. - Altaria, dzisiaj przed Tobą - tak mi się wydaje, ponieważ jesteś bardzo potężnym pokemonem - łatwe spotkanie. Wygrałaś nie jedną walkę i nie jednemu pokazałaś na co Cię stać. Dlatego jestem przekonany, że i tym razem dasz niezłą lekcję liderowi. Dlatego zacznij od Flamethrower! Pinsir jest podatny na tego rodzaju ruchy. Może uda Ci się go podpalić (poparzyć<?> ;3). Następnie wzleć do góry i szukaj go. Jeśli swoim okiem wypatrzysz rywala, od razu wykonaj Aerial Ace. Musisz być ostrożna, nie wiemy czym mogą nas zaskoczyć. Tak czy inaczej, jesteś nastawiona na ofensywę. Dlatego wyceluj kolejnym Flamethrowerem, a gdy ten będzie w momencie przyjęcia strugi ognia, wykonaj Sky Attack! Możesz także spróbować w ciut inny sposób. Chodzi mi tu o wykonanie Attract. Jest to ciekawy ruch, który na pewno Ci pomoże. Więc uczyń to. Wtedy przejdź do Steel Wing! Użyj także Safeguard, by niczym Cię nie zaskoczył. Możesz latać. Gdy wzlecisz wysoko w powietrze, utrudniasz mu zadanie, dlatego nie będą mieli łatwo Cię pokonać, ba.. Trudno im będzie Cię nawet trafić, więc co dopiero pokonać! Pod koniec, wykonaj kilka Sing, ażeby "pomóc" usnąć oponentowi. Wtedy wleć w niego Sky Attack, po czym zdegraduj Peck i Steel Wing! Dajesz Altaria, wiem, że jesteś w stanie pokonać go bardzo szybko!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Czw Sty 09, 2014 5:17 pm

Swoją pełną wiarę pokładałeś w Altarii. Ona o tym wiedziała, mimo że nie była to dla was walka życia, jednak każda walka, przybliża trenera jak i jego pokemony do siebie. Altaria okładała Pinsira z taką mocą, jakiej u niej chyba jeszcze nie widziałeś, była niewyżyta? Możliwe? Może dawno nie walczyła? Zapewne tak, jednak widac teraz w niej, te ogromne pokłady energii jakie w niej drzemią. Flamethrower, Sky Attack, Peck! Niezwykle efektywne ruchy które zadziałały bardzo boleśnie na rywalu.

Altaria - 85%
Pinsir - 64%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Lionheart Czw Sty 09, 2014 5:25 pm

- Super Altaria. Ponownie Flamethrower! To potęzny ruch, a dodatkowo zawsze może podpalić Pinsira. Wtedy ponownie wzleć w powietrze. Wypatrz Pinsira i wyceluj Sing! Może uda Ci się go uśpić, wtedy Sky Attack, po czym seria Pluck! Zdegraduj go tym atakiem. Masz bardzo dużą przewagę ataków efektywnych, dlatego wykorzystaj to szybko i ponów Flamethrower! Spróbuj ponownie Attrack, a wtedy Peck i Steel Wing! Gdy złapiesz chwilę użyj Dragon Dance i wtedy jeszcze raz Flamethrower!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Czw Sty 09, 2014 5:36 pm

Pinsir uśpiony, to pinsir słaby czyli wystawiony na ataki ze strony Altarii. Ciosy typu Sky Attack i Pluck świetnie się spisały, boleśnie obijając pokemona robaka. Ten jednak w końcu się ocknął i zasypał altarię Rock Slide'm z powietrza. Altaria boleśnie przybita do ziemi starała się rozpaczliwie wydostać, jednak dopiero jej sie to udało gdy oberwała Brick Break'iem od Pinsira. Następne ruchy pokemona były skuteczne.

Altaria - 69%
Pinsir - 37%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Lionheart Czw Sty 09, 2014 5:46 pm

- Okej Altaria. Jesteś już bardzo blisko zwycięstwa. Lada moment Pinsir powinien nie dać rady kontynuować walki. Twoje ataki są bardzo potężne, dlatego dziwię się, że jest jeszcze w stanie trzymać się na nogach. Tak czy siak, nie ma co gdybać. Od razu Steel Wing! Weź go na szybkość! Po Steel Wing, od razu Sky Attack! Następnie Peck, odleć w tył - Flamethrower - podleć Peck i znów Flamethrower! Po chwili Attract i znów Steel Wing! Dzięki Dragon Dance, Twoje ataki są jeszcze silniejsze, dlatego atakuj. Nic więcej nam nie zostało, niż złowieszcza ofensywa. Zasyp go Flamethrower, do którego dołóz Echoed Voice! Na sam koniec użyj Sky Attack złączone z Dragon Rush! Zakończ to!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Pią Sty 10, 2014 6:31 pm

Pinsir z sekundy na sekundę coraz trudniej przyjmował ataki Altarii ze względu na jej wcześniej użyte Dragon Dance. Sky Attack, mimo dużej siły ataku, wymagalo czasu do naładowania aż tak dużej energii. Wtedy Pisnir miał czas do zaatakowania twojego pokemona, co mu się udawało całkiem nieźle. Mimo tego nie dał rady jej całkowicie powstrzymać. Zwycięzcą pierwszej rundy zostaje Altaria.

Altaria - 53% + 0.4 lv. + 2pkt.

Kolejnym była Yanmega.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Lionheart Pią Sty 10, 2014 7:18 pm

- Świetnie się spisałaś Altaria. Dziękuje Ci, teraz odpocznij. - odwołałem smoczycę do ballki, po czym zerknąłem na Yanmegę. Z tego co pamiętam wrażliwa jest na ataki typu ognistego, latającego, lodowego, elektrycznego i kamiennego. Mam więc znakomitą alternatywę na starcie z nią. Chwyciwszy pokeball, wypuściłem na powietrze Gengara! - Witam mistrzu! Przed Tobą starcie z Yanmegą. Wydaje mi się, że jesteś najlepszym pokemonem z wszystkich jakiego mogę użyć. Dysponujesz ruchami efektywnymi, a także najsilniejsze ataki typu bug, nie robią na Tobie większego wrażenia. Dlatego zacznij od Thunderbolt! Yanmega jest pokemonem, który potrafi latac, dlatego pewnie będzie unosić się w powietrzu. Tobie nie robi to różnicy, ponieważ możesz lewitować. Jednakże zabawimy się z nią w chowanego! Dzięki Twojej umiejętności znikania! Zniknij w jednej koronie drzewa, następnie niewidzialny przejdź na inne z drzew. Wtedy uzyj ponownie Thunderbolt! Ponownie zniknij! Z innego drzewa wypuść Will-o-wisp! W końcu pojaw się gdzieś na srodku, tak, by Cię zauważyli. Wtedy wykonaj Psychic! Przytrzymaj Yanmegę chwilę w bez ruchu, po czym z wielkim impetem wryj go w ziemię! Następnie Thunderpunch! Spróbuj uśpić go Hypnosis! Jeśli uda Ci się ją uśpić - miotaj ciągle thunderpunch! Tak czy siak, po tym jak się obudzi, wykonaj serię Will-o-wisp splotanych z Ember!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Pią Sty 10, 2014 7:56 pm

Gengar ruszył z impetem na Yanmegę. To był pojedynek na szybkość jednak szybko zmienił się pojedynkiem na inteligencję. Yanmega z chwili na chwilę stawałą się coraz cięższym zawodnikiem ze względu na swój Speed Boost. Gengar pomyślnie wykorzystał zdolność jaką niesie ze sobą bycie duchem. Wnikał w drzewa z łatwością, jednak ciężko było trafić mu w niebezpiecznie szybkiego pokemona. Kolejno złapanie pokemona Psychicem na dłuższą chwilę, przyczyniło się do jego uwolnienia poprzez użycie Bug Buzz. Plan wbicia go w ziemię nie wypalił, a thunderpunchy trafiały co drugi raz. Przewaga po waszej stronie jednak nie spodziewałeś się że będzie to takie trudne.

Gengar - 84%
Yanma - 71% + speed.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Lionheart Pią Sty 10, 2014 8:16 pm

- Gengar, spokojnie. To tylko tak wygląda, że się stawiają. Pamiętaj, kto tu jest mistrzem. Po prostu nas zaskoczyli, zdarza się najlepszym. Nawet na jego szybkość jest dobre wyjście. Od razu przechwyć Yanmege Psychic! Tym razem nie czekaj na jej ruch, tylko jak najszybciej przyrżnij jej ciałem o pień drzewa! Nie szczędź siły! W takim obrocie spraw, od razu wykonaj Thunderbolt! Wysyłając elektryczny promień, popędź za nim i ładuj Thunderpunch, którym przygnieć Yanmegę do drzewa! Nie szczędź czasu. Szybko użyj Confuse Ray i Mean Look! Jeśli zdążysz to Hypnossis! Jeśli nie, to ponownie złap ją Psychic i wtedy Hypnossis! Gdy uśnie, wykonaj serię thunder bolt oraz thunderpunch! Uważaj, bo w każdej chwili się może obudzić. Dlatego, szybko wytwórz dużą strugę ognia z Will-o-wisp, do której dołącz ember, po czym wyślij w oponenta! Pamiętaj, że gdy coś pójdzie nie tak, znikasz! Pojaw się za rywalem i Thunderpunch, po czym znów zniknij! Wykorzystaj to, że jesteś duchem!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Pią Sty 10, 2014 8:44 pm

Jak się okazało Yanmega również posiadałą szeroki wachlarz ruchów, które mogły być groźne na Gengara. Hypnois było kontrowane Hypnosis Yanmegi, dzięi czemu żaden z waszych pokemonów nie zasnął. Thunderbolt i Thunderbolt były na prawdę zabójcze dla robaczego pokemona. W końcu złapał ją paraliż, a jej szybkość momentalnie spadła. Przypadek?! Nie sądzę. Szansa na sparaliżowanie przeciwnika była dość duża przy tej nawałnicy ataków.

Gengar - 69%
Yanma - 36% + paraliż
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Lionheart Pią Sty 10, 2014 8:47 pm

- Super Gengar! Teraz juz z górki! Ponownie bawmy się z nimi. Od początku wiedziałem, że ta walka będzie większą zabawą dla Ciebie niż rzeczywistym pojedynkiem. Dlatego pojawiaj się raz z jednej, raz z drugiej strony i strzelaj Will-o-wisp, oraz Ember! Bądź nieuchwytny! Możesz także w końcu przechwycić go Psychic i rzucić o ziemię! Wtedy rozpęd i Thunderpunch! Następnie wzleć w górę i Ice Ball! Każdy kolejny będzie boleśniejszy, dlatego znikaj i wtedy kulka, po czym znów zniknij gdzie indziej i kolejna kulka! Dajesz!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Pią Sty 10, 2014 9:21 pm

Gengar zwolnił nieco tempo jednak nie dał tym samym szans Yanmedze. Paraliż był wystarczającym utrapieniem dla takiego zapierdalatora jakim była Yanmega. Tym razem Ice Ball, Ember, kolejne efektywne ruchy z jakimi przeciwnik miał do czynienia. Tym razem jednak pokemon nie był w stanie przezwyciężyć swych słabości, kończąc z przegraną pozycją.

Gengar - 51% + 2pkt. + 0.3 lv.

Trzecim był Heracross.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Lionheart Pią Sty 10, 2014 9:36 pm

- Dzięki Gengar. Trening to ważna rzecz. - powiedziałem do pokemona ducha, odwołując do pokeballki. Następnym rywalem jest Heracross.. Pff.. Nie wiem czy jest sens wywoływać mojego pokemona i zakłócać jego odpoczynek. Jednakże.. trzeba to zrobić. Dlatego w miarę szybko wyciągam kolejną kulkę i wypuszczam Charizarda. - Okej Charizard. Twoi przyjaciele już przeszli trening. Także szybko Air Slash, za którymi puść Inferno! Jeśli szybko go podpalisz, tym predzej się walka skończy. Następnie wzleć w górę i Blast Burn! Nie zważaj na to, czy podpalisz jakiekolwiek drzewa. To tylko zdeprymuje przeciwników. Po chwili wyślij kolejne Air Slashe, za którymi Ancientpower! Jeśli go już trochę osłabisz, wtedy możesz wrócić na ziemię i stamtąd prowadzić resztę walki. Wykonaj Fire Fang, po którym Fire Spin! Pod koniec rundy - Wing Attack i Air Slash, po których podleć do niego i złap! Wzleć w górę. Gdy będziesz to robił dodatkowo wykonaj Fire Fang! Po chwili wzlatywania w powietrze - Fire Spin i leć w dół! Gdy będziesz przy ziemi, wystaw rywala do przodu jak poduszkę, która miała by amortyzować upadek.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Pią Sty 10, 2014 9:57 pm

Heh...kurde. I co tu zrobić? Charizard zaatakował serią naprawdę niezwykle efektywnych ruchów. Ataki typu Flying które były niewiarygodnie efektowne, i ataki typu fire które też były w stnie wiele zrobić z Heracrossem. Bugsy chyba nie spodziewał sie takiego obrotu spraw, ale jednak. Charizard dał niezłą nauczkę przeciwnikowi. Jedynym atakiem którym Heracross zaskodził Charizardowi było Stone edge, tuż po użyciu Blast Burn. Przeciwnik to wykorzystał najlepiej jak tylko mógł. To podsyciło tylko determinacje smoka.

Charizard - 81%
Heracross - 22% + Burn.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Lionheart Pią Sty 10, 2014 10:03 pm

- Okej Charizard. Teraz najchętniej powiedziałbym - rób co chcesz. Ale.. Niech będzie.. Spróbujmy eksperymentu. Wykonaj Air Slash, które szybko otocz Heat Wave! To może być na prawdę zabójcza kombinacja w tym momencie. Po chwili przejdź do Dragon Rage! Przy tym ryknij głośno. Heracross jest juz na wykończeniu, pokażmy mu, że musi wiele ćwiczyć by móc równać się z kimś tak potężnym jak ty. Jednakże, jeśli wykaże się determinacją, zakończ ten pojedynek szybkim Flame Burst!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Pią Sty 10, 2014 10:37 pm

Shiny Chrizard nie dał możliwości utrzymania się Heracross'owi na arenie, i ten po chwili padł. Chrizard chyba odbył swą najkrótszą potyczkę życia?
- Łał, gratuluję. Widzę że przychodzi mi sie mierzyć z coraz silniejszymi przeciwnikami. Jednak z tym będzie chyba najtrudniej. - powiedział Bugdy i wypuścił Scizora.

Charizard + o.2 lv + 2pkt - 71%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Lionheart Pią Sty 10, 2014 10:44 pm

- Oby. Może obronicie resztki honoru. - uśmiechnąłem się szelmowsko do lidera, po czym zapadłem w lekką rozkminę. Wydaje mi się, że Charizard powinien zostać na miejscu walki. Jest rozdrażniony, więc powinien zmieść z powierzchni ziemi Scizora. - Okej Charizard, pozwole Ci wyżyć się do końca. Możesz ryknąć by przestraszyć przeciwnika. Następnie Inferno! Podpal go, to pierwszy z punktów. Następnie Air Slash podpalone przez Heat Wave! To jest już sprawdzone, więc na pewno się uda. Wtedy wzleć w górę dzięki Fly, po czym podpal wszystko w okół Scizora dzięki Flamethrower! Gdy na Ciebie zerknie Scary Face! To już jego bliski koniec. Twoje ogniste ataki są zbyt mocne na jakiegoś Scizora! Dlatego skumuluj swój wewnętrzny ogień i Blast Burn!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Pią Sty 10, 2014 10:51 pm

...No to bugsy chyba tego nie przewidział. Sądził że zmienisz swego pokemona na coś innego, ale jednak nie. Charizard dał popalić Scizorowi. Fire x4...no nieźle, do tego takie Ataki jak Inferno i Blas Burn? Łoł! Scizor był w większych tarapatach niż Heracross, jednak ten w przeciwieństwie do poprzednika posiadał więcej technik obronnych które pozwalały mu się utrzymać na arenie.

Charizard - 58%
Scizor - 28% + Burn.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Lionheart Pią Sty 10, 2014 10:55 pm

- Dobra Charizard. Koniec treningu. Dopełnij formalności. Wystrzel kilka Air Slashy, po czym podleć do Scizora. Użyj Strenght i przechwyć go! Wtedy Ice Punch, po czym chwyć Scizora i rzuć o drzewo! A wtedy dewastujący Blast burn! To na pewno będzie koniec.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Bezimienny Pią Sty 10, 2014 11:05 pm

Gdyby nie blast burn, to Scizor utrzymałby się jeszcze na arenie, jednak atak był tak silny że spowodował eksplozję która połamała kilka drzew. Bugsy będzie musiał trochę włożyć wysiłku w naprawę swego gymu. Tak czy siak, charizard wygrał, jednak to było dziwne...cały czas był nabuzowany. Czyżby był to dla niego zbyt mały wysiłek?

Charizard + 0.2 lv. + kasa + odzanaka.

Joł.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#0010 - Azalea Gym - Lionheart. Empty Re: #0010 - Azalea Gym - Lionheart.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach