#085 - Saffron Gym - Bezimienny

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 8:14 pm

Numer podania: #085
Nazwa gymu: Saffron Gym
Pokemony: Tyranitar, Ivysaur, Chimchar.
Prowadzący: Lion


Tym razem! Do sali, o dziwo nie wprowadziły Cię jak zawsze ogromne drzwi! Były to małe drzwi, dosyć małe.. nawet bardzo, ledwo się w nich zmieściłeś. Jednakże jeśli chodzi o wielkość hali nic się nie zmieniło. Ciągle wielkie pole manewru. Tak jak zawsze na końcu sali stała liderka Sabina wraz z pokemonem - Alakazamem. - Witam i zapraszam na miejsce walki. - usłyszałeś od kobiety, która wskazała Ci twe miejsce.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 8:24 pm

Wszedłem na salę gdzie stała liderka. Z lekką niepewnością wyjąłem mojego pierwszego pokeballa. Widząc że liderka zaczyna od Alakazama który jest niesamowicie silnym psychicznym pokemonem, wiedziałem że mam tylko jedno wyjście do pokonania go. A nim był własnie...Tyranitar!
- Shirudo, stań do walki! Zaczynajmy, wiem że jesteś bardzo silnym pokemonem, jednak teraz powstrzymaj swą powściągliwość i umiejętnie wykonujmy przemyślane ataki, dobrze? A więc zaczynajmy! Na samym twoim wejściu powinna zacząć szaleć silna burza piaskowa, dzięki Sand Stream! Teraz zaczynajmy! Leer! Na sam początek zapewnijmy sobie zadanie mu większych obrażeń fizycznych! Wiedz że ten rodzaj pokemona swoim atutowym ruchem jakim jest Teleport, bedzie starał się Ciebie rozkojarzyć przy każdej możliwej chwili. Kiedy tak się stanie, wzmacniaj dookoła siebie burzę piaskową Sandstormem. Niech to będzie twoja obrona! Kiedy znajdzie się stosunkowo blisko Ciebie złap go swoim Bite! Nie puszczając go ze swych kłów przejdź na Thunder Fang porażając go prądem. Następnie, jako iż jesteś większy, podnieś go i rzuć o posadzkę, odrzucają Chip Away'em! Popędź na niego z Assurance i odrzuć do tyłu. Zaniż jego obronę jednak tym razem nie Leer, a Screech. To znacznie lepszy ruch, więc zadziała podwójnie. Do boju!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 8:41 pm

Na widok Twojego wręcz ogromnego (hhahahaha, ale zabrzmiało, ja pierdole) pokemona, liderka wręcz oniemiała. Wiedziała, że będzie to trudna walka dla niej i jej pokemona. Ty od razu przeszedłeś do taktyki. Alakazam od razu chciał zadziałać psychicznym ciosem, jednakże ten był... zupełnie bezradny! Zdezorientowany Alakazam złapał się w leer, przez co obrona została obniżona. Alakazam był mocno zamotany przez to, iż jego psychiczne ruchy były bezużyteczne. Jedynie teleport sprawial Twojemu pokemonowi problemów. Jednakże rywal otrzymywał obrażenia. Pod koniec rundy, gdy jego obrona znów została obniżona, wreszcie użył czegoś innego - mianowicie Giga Impact! Był to potężny ruch, który zwalił Twojego pokemona z nóg przy ogromnym huku, ponieważ.. Alakazam wycelował własnie w nogi. Nie mniej jednak, od razu po tym musiał odpocząc i ponownie oberwał mocno działającym na nim atakiem - Assurance.

Tyranitar - 89%
Alakazam - 79% -- def

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 9:11 pm

Tyranitar, idzie Ci całkiem nieźle. Trzymamy przewagę i starajmy się ją powoli zwiększać. Nie szukaj Alakazama, sam do Ciebie przyjdzie. Pamiętaj, że nie zawsze musimy atakować swymi ruchami. Wykorzystuj ogon do uderzenia przeciwnika gdy zajdzie Cię od tyłu, czy też łap do odepchnięcia go bądź przewrócenia. Gdy nie będziesz mógł go znaleźć, a uciekać będzie Teleportem, użyj Screech ogłuszając go! Wtedy staraj się złapać go Bite'm i rzucić mocno o posadzkę bądź przed siebie. Wtedy leć na niego z Chipa Away'em, ponownie złap swymi szczękami dzięki tym razem Fire Fanga, i ponownie grzmotnij o posadzkę. Przygnieć go swym Assurance i zdmuchnij go sandstorm'em. Wzmocnimy dzięki temu panującą na arenie burzę piaskową. Dajesz radę? Wyczekuj teraz ruchów Alakzama. Zapewne ponownie użyje Giga Impact, wtedy wytrzymaj ten atak, blokując go. Kiedy tylko Ci się to uda, zaatakuj Assurance i Bite~!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 9:19 pm

Sytuacja wydawała się być opanowana. Alakazam po użyciu giga Impact musial odetchnąć i wtedy atakowaliście. Jednakże liderka wynalazła coś jeszcze innego. Energy Ball! To był na prawdę bolesny cios. Wtedy zaczęła się jadka. Wymiana ataków, teleporty, upadki. Świetna walka. Twój pokemon miał problem z teleportowaniem się Alakazama, jednakże w końcu udało mu się dobrze wyczekiwać momentu i wtedy zdzielał go ogonem i przechodził do dalszej ofensywy. Niestety nie zawsze to wypalało i dalej obrywał Energy Ballami. Burza piaskowa była co raz wyższa, przez co Alakazam miał mniejszą widoczność i wciąż byliście na lepszej pozycji, głównie przez początkowe osłabienie obrony Alakazama.

Tyranitar - 65%
Alakazam - 56% -- def


Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 9:46 pm

Cholera, Energy Ball! To znacznie komplikuje sprawę...za każdym razem kiedy Alakzam będzie atakował CIę tym ruchem, rozwalaj go Fire Fangiem. Wgryzaj się w energy balla, z nadzieją że uda nam się obronić przed tym atakiem. Dlaczego ? Dzięki przewadze typów! Wtedy szybko przejdź do ponowniego ogłuszenia Screech'em i pędząc nieustannie na psychicznego pokemon wgryź się w niego Bitem. Podnieś go pyskiem i zacznij swe kły powijać ognistą powłoką Fire Fanga. Moze uda nam się go podpalić? Wtedy łapą użyj Assurance i odrzuć go od siebie, zdmuchując go sandstormem. Świetnie, teraz Chip Away. Ryknij głośno pokazując swą determinację! Świetnie...teraz czekaj na przeciwnika. Prędzej czy później do nas przyjdzie, a ty go zaatakujesz swymi kłami - Bite. Nie jesteśmy tak szybcy jak Alakazam więc preferuję formę walki polegającą na kontratakach. Co ty na to? Tak więc Bite!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 9:52 pm

Świetny plan, świetnie wykonany, nic tylko pozazdrościć siły i zgrania. Nie mniej jednak, kłopoty zaczęły sprawiać późniejsze kombinacje. Do połowy rundy, odpieraliście i kontratakowaliście. Jednakże w chwili, kiedy Alakazam zaczął szybsze teleporty, niszczenie Energy Balli było bardzo ciężkie, przez co ponownie mocno oberwaliscie - wyszło doświadczenie między wami. Nie mniej jednak, wciąż bardzo dobrze sobie radzicie i jesteście na lepszej pozycji. Każdy wasz atak sprawia ogrom bólu i co raz mocniej męczy rywala.


Tyranitar - 39%
Alakazam - 30% -- def

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 10:11 pm

Shirudo, nie poddawaj się! Wiem że dasz radę wytrzymać to do końca! Musimy dać mu radę, a resztę zostawić naszym przyjaciołom. Działaj dalej. Screech ostatni raz! I teraz zaczynamy go okładać wszystkim co mamy. Nie skupiajmy się na obronie. Jego wytrzymałość jest już tak niska że powinniśmy szybko to zakończyć. Zacznij najpierw od Bite, po czym odepchnij Chip Away'em! Następnie zbliż się do niego i wgryź Fire Fangiem! Odrzuć go tym razem od siebie Assurance'm. Wycofaj się na chwilę i wznieć Snadstorm! Ponownie leć na niego z Bitem. Okładajmy go samymi efektownymi ruchami! To musi zadziałać! Uderzaj go swoimi łapami i masywnym ciałem. Przewróć go swoim ogonem i złap Thunder Fangiem za nogę, wyrzuć w powietrze i spójrz na miejsce gdzie będzie spadał. Zaatakuj go Chip Away'em. Wyskocz i przygnieć go swoimi stopami. Jeżeli nie trafimy, nie przestawaj z szarżą. Assurance i Bite. Tymia atakami zakończ walkę.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 10:15 pm

Walka wyglądała na zasadzie wymiany ataków. Nie broniliście się, stawiłeś na ogromną ofensywę! W zasadzie.. tak własnie powinna wyglądać walka Tyranitara, który słynie z ogromnej siły. Nie mniej jednak, w momencie gdy po zainkasowaniu Energy Balla na głowę, po czym Giga impact w nogi i upadku na plecy przez Tyranitara, myslałeś, że to już koniec. Jednakże nie! Ten resztkami sił poderwał się i po Assurance i Bite zakończył pojedynek!

Tyranitar 3% + 2 pkt frakcji + 2,2 lvl

Następnym pokemonem okazał się być Kadabra!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 10:34 pm

Widząc że kadabra wszedł na arenę, podszedłem do tyranitara i spojrzałem w jego oczyska. Widziałem w nim chęć i wolę walki, dlatego nie dawałem liderce zbyt dużej satysfakcji. Wyjąłem z plecaka Super Potion i spryskałem nim tyranitara, wiedząc że ta będzie mogła zrobić to samo na swym pokemonie.
- Shirudo, wierzę w Ciebie. Jesteś jedynym pokemonem, który jest w stanie oprzeć się psychicznym pokemonom Sabriny. Dlatego pokładam w Tobie tak wielkie nadzieje. Teraz wstań i pokaż, jak wielka jest twoja siła! - powiedziałem do pokemona po czym wróciłem na swe miejsce. Okej, zabawę czas zacząć!
- Tyranitar, zacznij od Sandstorm! Ryknij głośno za pomocą Screech i zaniż obronę przeciwnika! Następnie, mocno stąpaj po ziemi swymi odnóżami i pędź na Kadabrę. Można się domyślić że będzie miał podobny styl walki co Alakazam, jednak w słabszym wykonaniu! I tutaj mamy przewagę, wiemy jak zagrają, dlatego nie dajmy się zaskoczyć! Broń sie całym ciałem. Mimo wysokiej siły, masz również potężną obronę, nie do przebicia! Więc pędź ile sił! Wgryzaj się Bite'ami i Assurancami! Odrzucaj go swym ogonem i atakuj Chip Away;em! Nie dawaj się pod żadnym względem!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 10:41 pm

Spryskałeś swojego pokemona, jednak to nie dało zbyt dużo, bo rywalka nie chciała do tego dopuścić i po chwili Tyranitar oberwał kilkakrotnie Energy Ballami! Upadł, jednak po chwili dalej trzymał się na nogach, najwidoczniej Super Potion choć trochę mu dał. Przeszedł do taktyki, Sandstorm trwał a Screech obniżył obronę Kadabry. Reszta planu - ofensywna była pomyślna, jednakże Kadabra także atakował. Punktem kulminacyjnym okazał się Drain Punch, który definitywnie zdzielił Tyranitara z nóg. Nie mniej jednak, olbrzym spełnił to co miał zrobić choć minimalnie.

Kadabra 81% -def

Tyranitar +0,3

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 10:48 pm

Tyranitar, dziękuję Ci za to. Spisałeś się na medal. - odparłem do pokemona wycofując go do pokeballa. Następnie złapałem ballkę z Chimcharem w środku. Jest jedynym który teraz może dokończyć dzieło mego olbrzyma.
- Chimchar, stań do walki! Obrona naszego przeciwnika jest ograniczona już w pewien sposób, jednak nie zaszkodzi użyć na nim jeszcze raz Leer. Po tym zablokujmy możliwość jego teleportowania się! Ciekawe jak wtedy sobie poradzą, mianowicie Taunt! Wzmocnij swój atak specjalny Nasty Plotem i poślij salwę Ember! Wiem że to słaby atak, jednak dzięki temu będzie silniejszy. Następnie zaatakuj Flame Wheel'em! Dysponujemy większą ilością ognistych ataków, wiec istnieje szansa że go podpalimy! Dodaj do tego jeszcze Fusry Swipes! Zadrap jego pysk, po czym uderz z woleja Blaze Kick'iem! To powinno go nieco odrzucić! Do tyłu i Ember!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 10:54 pm

Teraz Alakazam stał się bardzo mało przydatny! Po kolejnym obniżeniu obrony, a następnie jego Teleport został zablokowany! No nie! Nie mniej jednak inne psychiczne ataki jak i Energy Ball dawały o sobie znać. Do czasu, gdy po nawałnicy ognistych ataków, został podpalony. Blaze Kick odbił go na duży kawał dystansu, nie mniej jednak w zamian poleciał Confusion i Psychoshock! Walkę mocno ułatwił Tyranitar.

Chimchar: 81%
Kadabra: 60% -- def + brn

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 11:00 pm

Chimchar, musisz zachować jak największą przewagę! Został nam jeszcze jeden pokemon do pokonania! Zacznij toczyć się na przeciwnika dzięki Flame Wheel i nie przestawaj! Bądź niczym taran, jeżeli trafisz w przeciwnika to spychaj go pod ścianę, bardziej go podpalając. Kręcąc się możesz skupić płomienie również na swojej nodze by zaskoczyć Kadabre i po pewnym obrocie wgnieść go z góry swoją ognistą stopą w posadzkę, pod warunkiem że uderzysz w czaszkę pokemona. Następnie Scarth w plecy! Odskocz do góry i zasyp go Emberem! Następnie kolejny Nasty Plot i Ember! Wyskocz na ziemi i poleć na niego niczym z Tackle! Wiem że to nie będzie miało takiej siły, jednak wleć w niego swoim ciałem! Odbij się od niego i ponownie staranuj go Flame Wheel'em lecz z powietrza. Na sam koniec wyląduj i pluń żarem w oczy pokemona. Na sam koniec Blaze Kick!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 11:07 pm

Chimchar mocno atakował. Jednakże dostawał także szybkie kontrataki. Walka nie była łatwa. Jednakowoż obniżenie statystyk i poczatkowa przewaga była mocno pożyteczna. Dodatkowo podpalenie dawało o sobie znać Kadabrze, a co dopiero brak teleportu.

Chimchar: 58%
Kadabra: 35% -- def + brn + zablokowany teleport ( 1 tura )

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 11:15 pm

Chimchar, nie dawaj się! Nie...Songoku! Małpi królu! Dawaj! Pokaż na co Cię stać. Ember! Wzmiecaj płomień jaki parzy Kadabrę! Wyskocz w storę pokemona ze Scrath'em! Zadrap u ryj dzięki Furry Swipes. Następnie ostatni raz użyj Nasty Plot. Twój specjalny atak jest już na maksymalnym poziomie. Wciągnij powietrze do ust i poślij Ember! Kolejno tocz się po zimie Flame Wheel'em! Zacznij krążyć wookół niego podnosząc temperaturę i sprawiając mu problem z ucieczką z kręgu ognia. Tocząc się co chwila przeskakuj przez Kadabrę z blaze Kickiem kopiąc go w locie. Wiesz o co chodzi prawda? To nie wszystko! Zatrzymaj się i Scrath w pysk! Stań przed nim i ponownie użyj Taunt! Nie dajmy mu przywrócić jego atutowych ruchów! Zasyp go emberem i do boju maleńki! Blaze Kick!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 11:23 pm

Szczerze mówiąc.. Walka stawała się nudna. Nic się nei zmieniało. Kadabra dalej miał zablokowany ruch, który mocno urozmaicał jego walki. Tym razem liderka, gdy chciałeś użyć Taunt nei pozwoliła na to. Czekała, żeby blokada zeszła, bo wierzyła, że tylko w ten sposób może wygrać walkę. Nie mniej jednak, nei wiadomo czy to już coś zdziała, Kadabra jest olbrzymie wymęczony, a do tego podpalenie daje w kość.

Chimchar: 41% ++ atak specjalny
Kadabra: 13% -- def + brn

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 11:32 pm

Chimchar, zachowaj jak najwięcej energii przyjacielu, proszę Cię byś to jeszcze zniósł! Staraj się go utrzymać na dystans, ostrzeliwując Emberem i licząc że podpalenie wykończy naszego przeciwnika. Został nam jeszcze jeden pokemon do pokonania, a obawiam się że nie będzie on łatwy do pokonania! Wyobraź sobie że jest to twoja ostatnia walka przed zejściem ze sceny! Niech zapamiętają Cię wszyscy, a Kadabra niech popamięta twój płomień! Dalej przyjacielu! Ember! Pełną mocą! Biegnij na niego unikając wszystkich ataków jakimi Cię potraktuje. Kiedy będziesz blisko, wyskocz na niego z Blaze Kickiem. Zakończ tą walkę, właśnie tym ruchem...dalej!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 11:38 pm

Teleport się odblokował. Nie dał jednak dużo. Ponieważ przed użyciem oberwał Ember, po czym gdy użył teleportu i wykonał Energy Ball! Chimchar wtedy złapał furię i wykonczył go Blaze Kickiem, który był uprzedzony efektem podpalenia.

Chimchar + 0,7 lvl - 33% HP
+
Chimchar po chwili zaczął błyszczeć mocnym światłem i przed Tobą pojawiła się postura większej małpki - Monferno.

Do walki został posłany Mr. Mime, jako ostatnia forma ratunku.

(Charakteru nie zmieniam, bo to jest kwestia Twojego MG)

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 11:52 pm

Okej.
---------------
...ostatnia forma ratunku...będzie chyba ode mnie wymagała największej mobilizacji. Moje najsilniejsze pokemony albo padły albo są na wycieńczeniu. Zostawiam to więc w rękach mojego najwierniejszego przyjaciela.
- Kyūkon, stań do walki! Naszym przeciwnikiem jest Mr.Mime. Jest pod każdym względem od nas lepszy, jednak my mamy coś z czym sobie nie poradzi. Wolę walki, prawda ? Trujące ataki na tego typa są wyjątkowo efektywne z racji tego że posiada typ Fairy. Na sam początek zacznij od byłskawicznego Ice Shard! Wykorzystując jego zamieszanie tym atakiem, o ile je wywołamy, zwiąż go mocno Vine Whip'em! Następnie poślij Sleep Powder! Oby zasnął, błagam Cię mały! Wtedy wykorzystamy tylko jeden ruch, najbardziej efektywny, a jego sen nam to uożliwi. Ostrzeliwuj go nieustannie Venoshockiem! Wyróbmy sobie sporawą przewagę, a dopiero później przejdziemy do prawdziwej parady z tym trującym atakiem. Właśnie, właśnie. Wykorzystaj jeszcze chwilę do tego aby zasilić nasze pokłady energii Leech Seedem którym zainfekujesz przeciwnika. Będzie niczym pasożyt od którego będziemy pobierać energię! Następnie Take Down, silny atak, który z pewnością go zepchnie, jednak kiedy wbijesz sie w niego głową, z bulwy wyślij Poisonpowder! To niezbędne by go otruć jeżeli chcemy to wygrać. Pamiętaj by zrobić to dopiero po jego obudzeniu się. Kiedy jeden pyłek przestanie działać, obalimy go drugim! Dalej!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Nie Lut 02, 2014 12:07 am

Mr. Mime od początku przeważał nad Ivysaurem. To, że ataki poison były bardzo efektowne na Mr. Mime, nie znaczyło od razu wygranej. To właśnie mr. Mime miał lepsze statystyki, większe doświadczenie, a także efektowne ruchy na Ivysaura. Confusion, Psywave i Psybeam dawały znać Ivysaurowi, który dwoił się i troił, ażeby zranić Mr. Mime. Niestety Sleep Powder nie zadziałał. Nie mniej jednak, Venonshock trafił, a następnie po krótkiej wymianie ruchów został zatruty. Ivysaur jest już poturbowany, ale dalej zwarty do walki.

Ivysaur: 67%
Mr. Mime: 79% + PSN

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Nie Lut 02, 2014 12:35 am

Ivysaur, cały czas mamy szansę. Udało nam sie otruć naszego przeciwnika, a przecież o to nam chodziło. Nie wiem czy Leech Seed zadziałało, gdyż nie widzę by coś było na to wskazane. Dlatego wystrzel jeszcze raz zabójcze nasienie (Leech Seed) w stronę Mr. Mime, by kolejna rzecz odbierała mu energię. W połączeniu z zatruciem Mr. mime będzie miał nie lada problem by długo się utrzymać na polu walki. Następnie zacznij okładać go Vine Whipem i wystrzel Venoshock w stronę Mr. Mime. To będzie miało niewiarygodnie skuteczny efekt. Następnie stranuj go kolejnym Take Downem. Nie przejmuj się stratą energii w wyniku zderzenia z psychicznym pokemonem. Jeżeli Leech Seed zadziała, energia z ciała pokemona przejdzie na CIebie. Wtedy ponownie owiń Mr.mime pnączami by nie mógł się ruszyć i trzymając go cały czas ostrzelaj go falą Venoshocków. Dasz radę mały, uda Ci sie. Atakuj z całej siły. strzelaj Ice Shardami, gdyż atak ma naprawdę wysoki priorytet szybkości.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Nie Lut 02, 2014 12:42 am

Leech Seed tym razem zaaplikował się na Mr. Mime co jakiś czas, zabierając mu energię i absorbując do Ivysaura. Venoshock podczas zatrucia było totalnie niszczące. Nie mniej jednak to Mr. Mime mocno karci Ivysaura swoimi psychicznymi atakami, które są potężne. Widać, że Mr. Mime jest czysto silniejszy i bardziej doświadczony.

Ivysaur: 36%
Mr. Mime: 52% - PSN - Leech Seed

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Nie Lut 02, 2014 12:51 am

Ivysaur, to nie koniec, pamiętaj że jeszcze jest szansa1 Zaatakuj serią silnych Venoshocków! Z tego co widzę nasze HP nie spadło jeszcze do takiego momentu by Overgow zaczęło działac więc nadal jesteśmy ograniczeni tylko do jednego ruchu, który jest w stanie wyrządzić wielką szkodę na mimie. Wyczekaj trochę i zawiąż jego rękę Vine WHipem, Następnie pociągnij go za sobą po czym zacznij go okładać Venoshockiem. Jedyny atak który może dać na jakąkolwiek szansę na wygraną. Wyskocz w powietrzę cały czas trzymając go pnączami i zasyp go gradem Ice Shard'ów. Nie mamy już siły by dłużej to przeciągać, dlatego poleć na niego z powietrza Take Downem i wystrzel z bulwy Venoshock! Kończmy to!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Lionheart Nie Lut 02, 2014 12:56 am

Sytuacja nie poszła po waszej myśli. Mr. Mime teraz był wręcz nie do opanowania. Nawałnica ciosów nie dała Twojemu pokemonowi nawet możliwości ruchu. Jedyne co, to na sam początek parę Venoshock, który jest efektywny i kilka odczuć poisonu, który był tu głównym atutem. Niestety, Ivysaur nie wytrzymał dłużej.

Ivy - + 1,25lvl
Mr. Mime - 35% - PSN - Leech Seed

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#085 - Saffron Gym - Bezimienny Empty Re: #085 - Saffron Gym - Bezimienny

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach