Trenerzy NPC + wykluwanie sie poków w grze

2 posters

Go down

Trenerzy NPC + wykluwanie sie poków w grze Empty Trenerzy NPC + wykluwanie sie poków w grze

Pisanie by Saya Wto Maj 06, 2014 6:00 pm

Rózne sa przygody, w niektórych walczy sie co druga strone, za to inne sa bardziej zaawansowane fabularnie i walki nie zdarzaj sie tak czesto. Niektóre gry maja posty po 5 linijek i mniej i tam jest 2 strony spamu na dzien a przy innych jedna strona wlecze sie miesiac.

Nie jest to sprawiedliwe, gdyz system taki najbardziej pasuje graczom którzy robia "na odwal". I to nie dlatego, ze maja po 10 lat i zwyczajnie sklecenie poprawnego gramatycznie zdania wiaze sie dla nich z jakims ogromnym wysilkiem umyslowym.


Mam wiec dwie propozycje.

1.) Jak wiadomo, na wyklucie sie jajka czekamy 5 stron przez co im bardziej mg i gracz pisza na odwal tym bardziej sie to graczowi oplaca. Mam dwa pomysly na roziwazanie tego problemu - ilosc postów moze zostac zastapiona iloscia napisanych slów(nie jest to strasznie trudne do ogarniecia wiec nie mówcie ze nie jestescie w stanie kopiowac i wklejac na komputerze), lub tez wykluwanie sie pokemonów moze byc kontrolowane przed administracje. Administracja ocenii jakosc postów i ogólnej gry, by dodac lub odjac poziom/atak wyklutemu pokemonowi.

2.) Trenerzy NPC - chyba nie trzeba wiele tlumaczyc. Oczywiscie bylby limit kilku walk miesiecznie (w sumie w przygodzie, na arenie i npc, nie wliczajac gymów), lub tez ogólny limit ile srednio pokemon moze zdobyc exp w ciagu miesiaca. Ewentualnie moznaby placic za walki, lub za przegrane... wygrana bedzie sie wiazac z drobna nagroda, np Poke Ball, Potion etc. Walki jednak bylyby jak najbardziej do przegrania i nie polegalyby jedynie na nabijaniu sobie expa.
Saya
Saya

Female Liczba postów : 531
Join date : 18/01/2014

Powrót do góry Go down

Trenerzy NPC + wykluwanie sie poków w grze Empty Re: Trenerzy NPC + wykluwanie sie poków w grze

Pisanie by Cieniu Wto Maj 06, 2014 6:30 pm

1) Aktualnie jest troche do zrobienia na forum, powiedziałem Niko wprost że ma się zająć grami i safari oraz stylem w wolnych chwilach. Ja znowu wprowadzam wszystkie zmiany oraz przejąłem gymy. Jakby nie było adminów jest ale jeden ma matury, więc jak go rozumiem daje mu czas. Sprawdzanie jeszcze przez adminów to jakaś udręka.

1.1 Zostaje tak jak jest teraz każdy zapisując się do MG widzi jak jest.
1.2 W propozycjach była wykluwalnia czy coś takiego, można to ładnie ubrać w słowa, event ostatnio z codziennym odwiedzaniem miał wysoką frekwencję więc można pójść w tą stronę z system np 10 odwiedzin maks 1 na dzien, później admin ocenia patrzy jak ktoś typowo na odwal napisał "zajmuje sie jajkiem" na 3 linijki to trudno jajo sie nie wykluwa, jak lepiej macie wyklute.

2) z Trenerami NPC jestem otwarty skoro mają być zmiany? A NIECH SIĘ DZIEJE! Czekam na opinie. 14-15 Maj będą wprowadzane zmiany więc dobrze by było ustalić wspólnie coś abym mógł stworzyć mechanikę albo po prostu umieścić to na forum.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Trenerzy NPC + wykluwanie sie poków w grze Empty Re: Trenerzy NPC + wykluwanie sie poków w grze

Pisanie by Saya Wto Maj 06, 2014 6:50 pm

Wykluwalnia swietna. Bo w tedy trzeba sie naprawde zaangazowac w opieke nad tym jajem i jest wszystko sprawieliwie. Mozna tez zrobic tak, ze za skorzystanie z wykluwalni bylaby drobna oplata by nie bylo lipy, a jesli sie nie uda za pierwszym razem (przez niedbalstwo) to ta cena wzrasta. Trzeba pisac codziennie przez te 10 dni post na conajmniej 5 linijek. Ewentualnie dostaje sie czas np miesiac (by nie bylo za stresowo) trzeba w tym czasie napisac 15 postów, góra jeden dziennie... ale by nie bylo, ze raz cos komus wypadnie i jest dramat. Lub mozna zaplacic jakies $5k i w tedy wystarczy zostawic by ktos sie zajal nim.

Ale i tutaj mozna wyznaczyc jakiegos kompetentnego straznika czy kogos tam, co oceni i np da dodatkowy Egg Move jesli jest naprawde dobrze, albo odejmie lvl jesli ledwie sie dalo wykluc i ogólnie zdecyduje czy sie poziodlo czy nie.
Saya
Saya

Female Liczba postów : 531
Join date : 18/01/2014

Powrót do góry Go down

Trenerzy NPC + wykluwanie sie poków w grze Empty Re: Trenerzy NPC + wykluwanie sie poków w grze

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach