Kryształy

5 posters

Go down

Kryształy Empty Kryształy

Pisanie by Nikotynka Pią Sty 23, 2015 8:44 pm

Od pewnego czasu mam w głowie jeden pomysł, szczerze mówiąc lekko zgapiony z summoners war, jak to Cieniu określa jedna z najlepszych gier na telefon, albo tableta, jednak wybacz Cieniu mniejsza z tobą <33

Przejdźmy do pomysłu, czas zastąpić nagrody dla mg, sędziów oraz strażników, nikt z tego nie korzystał odkąd trzeba było się spowiadać ze swojej działalności na forum, dlatego aby odebrac toą nagrodę trzeba będzie się tylko raz na tydzień zgłosić co za co po co i dlaczego.

Czyli teraz dokładniej, same kryształy będą to punkty przyznawane za takie rzeczy jak:
* Granie na forum
* Bycie MG/ strażnikiem/ Sędzią
* Zajęcie 1/2/3 miejsca w evencie
\Ilość otrzymanych kryształów za te trzy zostanie podane w odpowiednim czasie, kiedy sam pomysł zostanie wprowadzony w życie o ile zostanie wprowadzony w życie, jak na razie wyjaśniłam co i jak, jednak czas wyjasnić po co i dlaczego

Kryształy będzie można wymieniać na przedmioty, lvl dla pokemonów, megastone, legendarne pokemony, tm/hm, oraz wiele innych, poniżej rozpisze co i jak wiele oczywiście się doda lub usunie prawda:

100 kryształów - legendarny pokemon na 15 lvl [losowy]
90 kryształów -losowa megaewolucja [pokemon posiadający już mega stona, stworzenie będzie na lvl 10]
80 kryształów -zmiana pokemona w black/white/shiny
70 kryształów- odblokowanie miejsca na dodatkowego legendarnego pokemona [czyli użytkownik będzie miał możliwość posiadania więcej niż jednej legendy]
60 kryształów- odblokowanie miejsca na dodatkowego mega pokemona [czyli użytkownik będzie miał możliwość posiadania więcej niż jednego mega pokemona]
50 kryształów- wylosowanie przez administracje losowego mega stona dla użytkownika, może to być również kamień, dla pokemona, którego dana osoba nie posiada
40 kryształów- 10 rc, jednak nie takich zwykłych rc, dodają one szczęścia danemu pokemonowi czyli idealne dla pokemonów które zmieniają formę za pomocą max szczęścia
30 kryształów- przedmiot buffujący dla wybranego pokemona
20 kryształów - kupon, dzięki któremu 2 najbliższe poki spotkane przez nas w safku muszą być shiny, jednak tylko dwa, które spotkamy od nabycia kuponu, nie muszą one pojawiać się w grupie
15 kryształów-  1 batonik [+3 lvl dla pokemona]
10 kryształów- jeden atak dla wybranego pokemona, podajecie pokemona, a on otrzymuje atak, czy to z breedingu czy przez tm/ hm, czy też taki który może poznać przez lvl up
9 kryształów- losowy pokemon na 7 lvl
8 kryształów- losowe jajko pokemona
7 kryształów-losowy pokemon na 5 lvl
6 kryształów- odebranie lvl dla dowolnego pokemona
5 kryształów- losowy punkt z tej listy [czyli użytkownik poświęca swoje 5 kryształów i może za nie dostać wszystko, odbywa się wtedy losowanie w ktym wychodzi co z tej całej listy przypadnie użytkownikowi, moze to być nagroda jak za 1 kryształ, lub jak za 100 kryształów]
4 kryształów- odebranie jednego dowolnego balla [obojętnie jaki, saffari, ball, ultra ball, zabrania się odbierania master balla]
3 kryształów- odebranie jednego pokeballa
2 kryształów- odebranie jednego potiona
1 kryształ - losowy tm

Teraz wyjaśnie jeszcze, użytkownicy zbierają dla siebie kryształ, mogą ich użyć kiedy będą chcieli zgłaszając się do odpowiedniego tematu, mogą na raz odebrać ile chcą, powiedzmy, że sama uzbierałam 100 kryształów jednak wcześniej nie odblokowałam sobie miejsca na jeszcze jedną legendę dlatego najpierw kupuje sobie miejsce na legendę za 70 kryształów, po czym nie wiem co zrobić z resztą wieć kupuje za nie powiedzmy 2 batoniki, jeden jest za 15 kryształów i tak włąśnie wydałam całą 100, każdy moze wydać je jak chce i kiedy chce tak jak mówiłam wcześniej.

To dopiero zarys nagrody mogą się zmienić tam samo jak ilośc kryształów potrzebnych do kupna danej rzeczy, dlatego piszcie co myślicie.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kryształy Empty Re: Kryształy

Pisanie by Lioli Pią Sty 23, 2015 8:49 pm

dla mnie bomba Smile
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Kryształy Empty Re: Kryształy

Pisanie by Zern Pią Sty 23, 2015 10:03 pm

Jak dla mnie niezły pomysł ale mam kilka propozycji.

- Jako że posiadania jednej legendy może już nieźle namieszać zaproponował bym ustalenie Limitu do 2 legend.
- Podobnie jak z legendami Mega Poki sa w cholerę mocne, tutaj proponował bym możliwość posiadania 3/4 pokemonów max. I tak ciezko będzie je potem wytrenować.
- Jak dla mnie zmiana w shiny/white/black wersje jest nieco zbyt droga. Proponował był cenę 55/65 kryształów gdyż poza zmianą koloru mało kiedy wpływa to na siłę poka. No może na zastraszanie.
- Tu coś jeszcze dodam ale nie mam pomysłu jeszcze
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Kryształy Empty Re: Kryształy

Pisanie by Shura Sob Sty 24, 2015 10:58 am

Pomysł podoba mi się bardzo, chociaż trochę krzywo patrze na te pokemony-nagrody na niskich poziomach. Trenowanie na helci jest dość ciężkie, więc raczej taka legenda na 15 lvl będzie tylko zawadą <sama wyrzuciła swojego Cobaliona do BOXu, bo miał za niski poziom>. No, ale może ktoś to lubi Smile Dla mnie ten pomysł jest bardzo dobry i może przyciągnie trochę użytkowników.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Kryształy Empty Re: Kryształy

Pisanie by Soul Sob Sty 24, 2015 2:51 pm

Jestem za
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Kryształy Empty Re: Kryształy

Pisanie by Nikotynka Czw Sty 29, 2015 7:07 pm

czyli jakie lvl proponujesz Shura? lvl startera? średnia poków?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kryształy Empty Re: Kryształy

Pisanie by Shura Czw Sty 29, 2015 7:10 pm

Proponuje może średnią pokemonów. Czasami może się zdarzyć, ze ktoś ma startera z dużym poziomem, więc średnia wydaje mi się rozsądnym rozwiązaniem. No i zmusza do równomiernego trenowania pokemonów.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Kryształy Empty Re: Kryształy

Pisanie by Nikotynka Czw Sty 29, 2015 7:11 pm

Propozycja od Cienia:

85 mega evo na poziomie 15
90 mega evo
95 legenda na 15
100 legenda na średniej
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kryształy Empty Re: Kryształy

Pisanie by Shura Czw Sty 29, 2015 7:13 pm

Myślę, ze teraz jest dobrze. Smile To zmotywuje do zbierania kryształów jeśli zostaną wprowadzone. Jestem całkowicie za tym.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Kryształy Empty Re: Kryształy

Pisanie by Nikotynka Czw Sty 29, 2015 7:15 pm

postanowione nie było nikogo kto napisałby, ze jest na nie wiec generalnie pomysł zostanie wprowadzony, dzisiaj jutro, na pewno niedługo

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kryształy Empty Re: Kryształy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach