Slowpoke -> Slowking

2 posters

Go down

Slowpoke -> Slowking Empty Slowpoke -> Slowking

Pisanie by Hemp Sob Kwi 04, 2015 3:48 pm

Nick użytkownika: Hemp
skan pokemona:
Slowpoke
samiec
Typ: Water/Psychic
lvl: 15.oo
Trzyma:
Ability: Own Tempo
Charakter: Jak większość przedstawicieli jego gatunku, pokemon ten należy do tych, którzy wykonują wszystko na samym końcu, bardzo wolno. Mimo tego ma przyjazne usposobienie i wydaje się być naprawdę uroczy. Uwielbia głaskanie go po brzuszku.
Egg Group: Monster and Water 1
Ataki: Curse, Yawn, Tackle, Growl, Water Gun, Psychic, Belch,
obecne położenie pokemona: KP
przedmiot potrzebny do zmiany formy: King's Rock

Wypuściłem Slowpoka z pokeballa i podszedłem do niego by podrapać jego różowy brzuch i powiedzieć mu po co przyszliśmy w to miejsce.
Witaj Slowpoke, mam nadzieję że czujesz się dzisiaj dobrze. Słuchaj mam dla ciebie propozycję wiem że lubisz sobie wypoczywać i wygrzewać się w słońcu, ale jako pierwsza forma ciężko będzie ci rywalizować z twoimi pobratymcami i tu właśnie mam dla ciebie coś co pomoże ci się wzbić ponad nich wszystkich.
Po tym tłumaczeniu, położyłem przed nim King's Rock i dopowiedziałem jeszcze kilka zachęcających słów.
Ta korona pozwoli Ci zamienić się w Slowkinga, którego sama nazwa wskazuje, że jest królem Slowpoków. Wyobraź sobie jak inne Slowpoki będą na ciebie patrzeć gdy pojawisz się w ich towarzystwie, jako ich władca będziesz mógł nimi trochę dyrygować, a twoja siła wzrośnie na pewno kilkukrotnie. Jedyne co musisz zrobić by to osiągnąć, to założyć tą skamieniałą koronę na swój łepek. Po ewolucji będziesz mógł się wylegiwać tak samo jak teraz ale będzie to wyglądało o wiele bardziej dostojne niż teraz.
Uśmiechnąłem się do Slowpoka i podrapałem go jeszcze raz po brzuchu po czym wstałem i odszedłem dwa kroki w tył. Teraz pozostało mi czekać na decyzję mojego pokemona, gdyż nie mogę go zmusić, a jedyne zachęcić. Mam tylko nadzieję że zrozumie o co mi chodzi i to że dzięki temu stanie się silniejszy.
Hemp
Hemp

Male Liczba postów : 330
Birthday : 05/03/1992
Join date : 06/05/2014
Age : 32
Skąd : ZG

Powrót do góry Go down

Slowpoke -> Slowking Empty Re: Slowpoke -> Slowking

Pisanie by Lioli Sob Kwi 04, 2015 8:40 pm

Pokemon zastanowił się i po chwili włożył koronę na łepek. Zaświecił się i ewoluował w potężnego Slowkinga

Nowy charakter:
Po ewolucji w Slowkingu pojawiła się chęć rywalizowania z innymi psychicznymi pokemonami. Jest dumnym stworzeniem, które do wszystkiego podchodzi z niezwykłym opanowaniem. Nadal uwielbia gdy drapie się go po brzuszku jednak unika tego w miejscach gdzie ktoś mógłby to zobaczyć.
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach