Feebas -> Milotic

2 posters

Go down

Feebas -> Milotic Empty Feebas -> Milotic

Pisanie by Ellen Sro Maj 13, 2015 10:25 pm

Nick użytkownika: Ellen
Skan pokemona:

shiny Feebas Tryfena

Feebas -> Milotic 3da2
Płeć: Feebas -> Milotic Female
Typ: Feebas -> Milotic Woda
Zdolność: Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz szybkość Pokemona podwaja się.
Charakter: Feebas jest wścibska i lubi wiedzieć co u każdego z osobna się dzieje. Kocha przebywać w wodzie, a gdy ktoś każe jej siedzieć w pokeball'u to robi się wściekła. Jej hobby to uczenie się ataków związanych z "kulą".
Ataki: Splash, Tackle, Water Pulse, Dragon Pulse, Secret Power, Iron Tail, Confuse Ray, Parabolic Charge, Ice Beam, Hypnosis, Scald
Egg Group: Water 1 | Dragon
lv. 17.oo
Obecne położenie pokemona: KP
Przedmiot potrzebny do zmiany formy: Feebas -> Milotic Bag_Prism_Scale_Sprite - Prism Scale


Znalazłam jakiś zbiornik z wodą i wypuściłam swoją Feebas z PokeBalla. Chwilę zaczekałam aż trochę sobie popływa po czym zaczęłam do niej mówić.
- Jak widzisz znajdujemy się w wyjątkowym miejscu. W miejscu, w którym niektóre pokemony w tym także ty mogą ewoluować. Myślę, że jesteś już gotowa na swoją przemianę. Jej efektem będzie zmiana wyglądu w pokemona uważanego za najpiękniejszego na świecie. Brzmi nieźle, c'nie? Nie jeden pokemon jak i człowiek będą cię podziwiać. Jednak nie o sam wygląd tu chodzi, a mi szczerze twój aktualny nie przeszkadza. Nabędziesz także nowe umiejętności, staniesz się silniejsza i będziesz mogła trochę więcej zdziałać poza wodą. Wiem, że wolisz raczej w niej przebywać ale czasami przyda się wyjść na ląd gdy będzie wymagać tego sytuacja. Jednak jeśli nie będzie to potrzebne to nie widzę problemu abyś spędzała czas w wodzie. Wydaje mi się, że będzie ci również lepiej się w niej poruszać. Zastanawiasz się w jaki sposób teraz ewoluować? Odpowiedzą jest pewien przedmiot. - wyciągnęłam ową rzecz z torby i pokazałam pokemonowi.
- Tadam! Ta oto łuska wszystko załatwi. Reszta zależy teraz tylko od ciebie. - Czekałam z wyciągniętą reką z łuską przed Tryfeną dając jej chwilę na podjęcie decyzji.
Ellen
Ellen

Female Liczba postów : 677
Birthday : 04/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Feebas -> Milotic Empty Re: Feebas -> Milotic

Pisanie by Lioli Czw Maj 14, 2015 3:15 pm

Po chwili pokemon dotknął łuski i zaczął ewoluować

Nowy charakter: Po ewolucji Milotic dalej jest wścibska. Zawsze musi wiedzieć co się wokół niej dzieje. Jej ego nieco wzrosło przez co pokemonowi zdarza się wywyższać. Wciąż nie lubi siedzieć w swoim pokeballu i nadal fascynują ją "kuliste" ataki.
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach