Poszukiwany! Poszukiwana!

+8
Bezimienny
JoJo
Leniu
Tedd
Run
Madeline
BeeKing
Cieniu
12 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Sob Sty 19, 2013 7:55 pm

Uroczyście ogłaszam(spodobały mi się te słowa) rozpoczęcie naboru na stanowisko :

- Jr.Admin
- Moderator(różne działy)


Zadania Jr. Admina(zazwyczaj wykonują je Admini ale w razie ich nieobecności usprawiedliwionej bądź nie powinien się zająć)
- Zajmowanie się przenosinami (bezstronnie)
- Doglądanie forum i informowanie użytkowników co się dzieje z głównymi Adminami w razie potrzeby
- Kontaktowanie się z głównymi Adminami w razie ważniejszych spraw jakąkolwiek drogą
- Przeglądanie gier, walk, safari, gymów (dzielimy się obowiązkami)
- Zdawanie cotygodniowego sprawozdania przez PW

Zadania Moderatora
- Udzielanie informacji na temat danych działów
- Ogarnianie działów (zamykanie tematów, przenoszenie do archiwum, otwieranie ponowne tematów)
- Jeśli czegoś nie wie, ma spytać Adminów!
- Jeśli jest moderatorem działów aktywnych (gym,safari itp) może przejmować prowadzenie tematu za zgodą osoby która w nim odpisuje(np. przejęcie gyma, safari itp)


Podanie:
Jr.Admin:
Dlaczego ty:
Wiek:
Doświadczenie:
Ile możesz poświęcić czasu dla forum:
Kontakt:
Dodatkowe umiejętności: (znajomość html, znajomośc programów graficznych, różne inne tego typu duperele)
Jr.Admini powinni posiadać telefon komórkowy i w razie wypadku nie żałować 20 groszy na SMS do Administracji.

Moderator:
Dlaczego ty:
Ile możesz poświęcić czasu dla forum:
Wiek:
Doświadczenie:
Wybrane działy:

Gdy złożysz aplikację na jedno ze stanowisk akceptujesz to że jeśli zostaniesz wybrany a nie będziesz spełniał swoich obowiązków może spaść na Ciebie kara w postaci WARNA. Pamiętajcie że estetyka waszego zgłoszenia także ma znaczenie.

Nabór zostaje otwarty do odwołania lub zapełnienia pewnych stanowisk.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by BeeKing Wto Sty 22, 2013 2:39 pm

Na Jr. Admina, o.

Kuba jestem, miło mi was poznać.
Jestem szczęściarzem, wiecznie uśmiechniętym, czasem rozkapryszonym wiecznym nastolatkiem, mimo że dwudziestka na karku. Niepoprawny optymista i realista w jednym. Jestem dobrym rozmówcą, słuchaczem, pocieszycielem; tak mówią. Nieśmiały, szurnięty, pozytywnie podchodzący do świata i ludzi. Lubię czasem pobyć w centrum uwagi. Nałogowy gracz i leń.
Lubię kino, dobrą książkę i muzykę - zwłaszcza muzykę. Staram się poznawać nowe rzeczy i interesować się nimi.
Dlaczego ty: Myślę, że jestem osobą odpowiedzialną, która wie co robi i nie boi się podejmować decyzji. Jako pomoc administracji postaram się wykazać się zrozumieniem użytkowników forum, służyć im radą i pomocą gdy będą tego potrzebowali. Jestem mobilną osobą, która dużo czasu spędza na przemierzaniu bezkresnych granic internetu - dlaczego nie mógłbym tego czasu poświęcić na doglądanie forum?
Wiek: Rocznikowo dwudziestka na karku.
Doświadczenie: Byłem administratorem na kilku forach związanych tematyką pokemonów, kilkakrotnie byłem założycielem ów forów. Jestem moderatorem i jednym ze wskrzesicieli PokoClubu, odpowiadam za sprawy eventów i funkcjonowania forum. Nie ukrywam, że wiele rzeczy będę musiał sobie przypomnieć, ale dzięki kontaktowi z administracją nadrobię braki.
Ile możesz poświęcić czasu dla forum: Sporawo, myślę, że około ośmiu godzin - z przerwami - dziennie.
Kontakt: GG - 39928605, Tel. kom - xxx xxx xxx.
Dodatkowe umiejętności: Podstawowa znajomość obróbki grafiki w GIMPie i podstawowych programów graficznych (PhotoScape).

BeeKing

Male Liczba postów : 47
Birthday : 28/09/1993
Join date : 22/01/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Madeline Wto Sty 22, 2013 2:48 pm

Dlaczego ty: Za namową pewnej osoby zostałam już praktycznie tutaj przydzielona.
Ile możesz poświęcić czasu dla forum: Zależy od dnia. Ale raczej sporo.
Wiek: 18
Doświadczenie: Spore i osoba która mnie namówiła na to podanie doskonale o tym wie.
Wybrane działy: Adopcje.
Madeline
Madeline

Female Liczba postów : 12
Join date : 22/01/2013
Skąd : Piekło

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Run Wto Sty 22, 2013 2:51 pm

Dlaczego ty: Cóż, sam nie wiem dlaczego ja. Dziwnym trafem często trafiam na fora administrowane przez Cienia, dzięki czemu mniej więcej ogarniam jakie ma wymagania wobec ludzi. Myślę, że z każdym userem potrafię się dogadać, wyjaśnić ewentualne niedociągnięcia, a to chyba jedna z ważniejszych umiejętności w tym "zawodzie".
Wiek: Rocznikowo 17, więc chyba nierocznikowo nie jest specjalną zagadką ;D
Doświadczenie: Ojj trochę było. Sam kiedyś posiadałem forum z jako takim rozgłosem, ale wszystko działało sprawnie. Poza tym kilka modów i jr. admów też w międzyczasie się gdzieś zaplątało, i raczej nikt nie narzekał na efekty roboty ;]
Ile możesz poświęcić czasu dla forum: Wszystko zależy od nawalenia materiału w szkole. Czasami może to być kilka-kilkanaście minut dziennie, aczkolwiek w przypadku większej ilości wolnego czasu myślę, że 3-4 godziny od dnia.
Kontakt: GG - 8694961, xfire - run0mw/Lubie_Placki
Dodatkowe umiejętności: podstawy działania w phpbb raczej ogarniam, Panel Administracyjny nie jest mi obcy, dodatkowo jakieś duperele w Photoshopie potrafię zdziałać.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Czw Sty 24, 2013 11:45 am


BeeKing & Run

Z racji tego że mam o was dobre zdanie, dobry kontakt oraz jakoś wydaje mi się że będziecie odpowiednimi osobami na tej funkcji. Mam nadzieję że nasza 5-iątka stworzy dobry team administracyjny i nie dopuścimy do powstania "syfu"

Madeline

Coś tam razem graliśmy :> HaHa! Pewnie że akceptuje Cię jako Moderatora tego działu


Tym samym zamykamy rekrutację na stanowisko Jr.Adminów.
Przypominam iż otwarta jest nadal rekrutacja na Moderatorów, proszę wybierać działy i się zapisywać. Za niedługo postaramy się wdrążać nowe projekty na forum także czekamy na chętnych, im nas więcej tym sprawniej forum będzie działać prawda ?


Pozdrawiam.
Admin
Cieniu.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Tedd Czw Sty 24, 2013 11:57 am

Dlaczego ty: Jestem osoba odpowiedzialną, która jak już się czegoś podejmie to nie odpuści. Poza tym lubię mieć władzę nad innymi <złowieszczy śmiech>.
Ile możesz poświęcić czasu dla forum: pon-piątek 16-23, w weekend więcej.
Wiek: rocznikowo 16
Doświadczenie: Pełniłem funkcję administracyjne już na kilku forach i wywiązywałem się z nich (przynajmniej moim zdaniem) dosyć dobrze.
Wybrane działy: OffTopic (Fan Zone & Rozmowy)
Tedd
Tedd

Male Liczba postów : 189
Birthday : 01/09/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Czw Sty 24, 2013 1:55 pm

Tedd
Znam Cię dość dobrze, czasem mnie zawodziłeś ale otwieramy nową kartę z racji tego że nigdy mnie nie oszukałeś dostajesz Moda na dział :
FanZone i Rozmowy
Obowiązki twoje ustaliliśmy na GG już także mam nadzieję że się nie zawiodę.


Pozdrawiam.
Admin
Cieniu.


Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Leniu Pon Lut 04, 2013 5:56 pm

Dlaczego ty: Mam dość dużo czasu do zajęcia się sprawami na forum i ogarniania tego. Poza tym mam już duże doświadczenie forumowe
Ile możesz poświęcić czasu dla forum:Ile tylko mam wolnego... Very Happy
Wiek:Na razie 16
Doświadczenie: To nie moje pierwsze forum...
Wybrane działy:Gymy, walki, wszystko co związane z walkami i pilnowanie sędziów:D
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Pon Lut 04, 2013 5:59 pm

Leniu
Nigdy mnie nie zawiodłeś, zawsze byłeś chętny do pomocy jak i mojej dyspozycji, mam do Ciebie zaufanie i będziesz naszym Sędzią Dreddem Very Happy
Dostajesz Moda na dział :
Gym oraz Walki
Obowiązki twoje ustaliliśmy na PW już także mam nadzieję że się nie zawiodę.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by JoJo Pon Lut 04, 2013 8:54 pm

Dlaczego ty: Jestem wredny, na siłę będę szukał czyjegoś błędu, a tak na poważnie. Lubię być moderatorem i myślę, że jeśli chodzi o funkcję, jakie on pełni robię poprawnie Smile Mimo wszystko jestem bardzo przyjacielski i szybko łapie kontakty(chyba, ze z kims nie chce "łapac" tych kontaktow). Jedna z moich wad jest to, ze nie umiem odmawiać, chyba, ze osoba, ktora o cos mnie prosi robi to w sposob, jakbym byl ostatnia deska ratunku i mowiac krotko ma wyjeba** na wszystko. Staram się być subiektywny i dobitny, jednakże moja sarkastyczna strona woli pobawić się nad innym człowiekiem i sprawdzić, czy łapie ironię płynącą z moich tekstów Smile No i standardzik: "A kto może nim być, jak nie ja?Smile )
Ile możesz poświęcić czasu dla forum: 2-4 godziny dziennie, zależy jak z nauką i weną.
Wiek: 16 lat
Doświadczenie: Przez 3 lata, aż do zamknięcia forum byłem moderatorem na anime&manga.pl/forum (w latach świetlnosci, ach, to bylo dopiero coś <3)
Wybrane działy: Safari, Rozmowy, Arena, Gymy, Poke System. Pewnie sie zdziwisz czemu poke system? A poobserwuje czy ktos czasem nie zrobił konia z $ ^^
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Pon Lut 11, 2013 10:33 am

JoJo
Mogłeś chociaż sprawdzić kto już gdzie ma moda a ty mi tu wpisałeś wszystko co chciałeś Smile Offtop jest już zajęty jak i Gymy oraz Arena, nie potrzebujemy na jednym stanowisku dwóch moderatorów póki co.
Safari są moją ulubioną dziedziną forum, dlatego dostajesz Moda póki co na:
PokeSystem - głównie Banki.
Możliwe jeśli się zgodzisz rozszerzenie Moda także na dział sklepowy.
Obowiązki uzgodnimy na PW Smile

Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 19, 2013 1:40 pm

Dlaczego ty: A no bo ponieważ...jak sam powiedziałeś, mam głowę do systemów. (Tak swoją drogą dzięki za taki komplement Cieniu, dziękuję, dziękuję Very Happy) ...no ale to tez dlatego że jestem chyba dość aktywną osobą na frm. wiem tez że nie zawsze możecie być obecni, dlatego też chcę trochę pomóc ogarniać to i owo ;d Zresztą kolejna para rąk do roboty, więc chyba każdemu wyjdzie to na dobre. Dodatkowo są też pewne działy na które chciałbym wpłynąć, pozytywnie oczywiście Very Happy
Wiek: 18 lat
Doświadczenie: Sam miałem kiedyś forum wraz z mym wspólnikiem, jednak nie przetrwało ze względu na małe zainteresowanie danym tematem, a do tego konkurencja była silniejsza ;c Kolejno byłem przez jakiś rok, zastępcą "Głownego Shimei" na forum o tematyce naruto, więc mam tez pojęcie o prowadzeniu pewnych działów.
Ile możesz poświęcić czasu dla forum: To też zależy od dnia. Bywają takie że mogę siedzieć bite kilka godzin, ale te bywają takie że jestem tylko na parę minut by odpisać tam gdzie trzeba, bądź zobaczyć co się dzieje by następnie zniknąć. Każdy ma swoje życie, prawda? Wink
Kontakt: Chyba juz kiedyś podawałem, a jak nie to podam wam na gg Wink
Dodatkowe umiejętności: Na grafice się nieco znam, nieco dlatego że też nie wariuję po programach komputerowych i nie ogarniam pewnych spraw jak gimp Razz Zresztą do grafiki i tak już mamy odpowiednie osoby, czyż nie? ;P
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Wto Lut 19, 2013 2:46 pm


Ao
Mimo pewnego zajścia na starej wersji i różnych dziwnych akcji cieszysz się moim sporym zaufaniem jak i szacunkiem. MG byłeś porządnym sędzią nadal jesteś dobrym. Zawsze się pytałeś gdy coś było nie jasne przez co mam o tobie bardzo dobre zdanie, uważam iż poradzisz sobie z obowiązkami do których Cię przydzielę.

Tym samym zamykamy rekrutację na stanowisko Jr.Adminów.


Pozdrawiam.
Admin
Cieniu.


Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Pią Lis 15, 2013 10:23 pm

Witam! Potrzebny moderator od zaraz! Interesuje nas dział:
Gymy Oraz Arena

Do obowiązków moderatora tych działów będą należeć:
- Codzienne przeglądanie moderowanego działu
- Sprawdzanie sędziów
- Informowanie administracji o zauważonych nieprawidłowościach
- Jeśli Gym nie będzie mieć odpisu od 2 dni, zastąpić miejsce sędziego na 1 post. Jeśli sytuacja powtórzy się więcej razy w tym samym gymie powiadomić o tym administrację.
- Jeśli Walka nie będzie mieć odpisu od 24 godzin, zastąpić miejsce sędziego na 1 post. Jeśli sytuacja powtórzy się więcej razy w tym samym gymie powiadomić o tym administrację.

Mam nadzieję że na forum znajdzie się osoba która byłaby zainteresowana zająć ów posadę. Musimy się zorganizować aby forum znów zaczęło tętnić życiem.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Zern Pią Lis 15, 2013 11:19 pm

Dlaczego ty: Cóż, może i na helci jestem nowy lecz nie jest to jedno z 1 PBF'ów pokemon na jakich już byłem. Cóż, znam się na atakach, taktykach a głównie na walkach z liderami. Można by rzec że to moja mała... Specjalność. Nie mam zamiaru ani ochoty bajerować jaki to jestem dobry. Taktyki pisać umiem, dopasować poziom trudności walki do przeciwnika także a jakieś zajęcie da mi chociaż minimalną możliwość zmniejszenia problemów na ów Forum.
Wiek: 20
Doświadczenie: Bycie adminem na 1 PBF przez +- 1,5 roku(do upadku) oraz główny moderator do walk z Liderami za czasów grania na Crystalu(stare i źle wspominanie dzieje)
Ile możesz poświęcić czasu dla forum: Zależy, przeważnie jestem na pc wiec wystarczy wysłanie wiadomości na GG.
Wybrane działy: Gym
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Sro Lis 20, 2013 9:55 pm


Zern
W sumie osobiście nie miałem okazji Cię poznać, ale moją wadą jest wiara w ludzi, mam nadzieję że spełnisz moje oczekiwania w swoim dziale. Rozpoczniemy od tygodnia testowego który zakończy się 28 Listopada, otrzymasz kolor moderatora i będziesz mógł się zajmować działem. Jeśli uznam że wszystko idzie po mojej myśli zatrzymasz posadę.

Tym samym zostało nam miejsce na moderatora Areny Walk!

Ogłoszenie Dusz Pasterskie:
- Jeśli uważasz że jesteś kreatywny
- Jeśli uważasz że zaimponujesz Administratorowi(Cieniu)
- Jeśli potrafisz pisać dobre średniej długości teksty
- Jeśli jesteś zdeterminowany

Zapraszam do zapisywania się na stanowisko: Bibliotekarz.
Obowiązki na tym staniwsku będą polegać na:
- Pisaniu tekstów związanych fabularnie z frakcjami.
- Rozwijać pewien motyw ogólny który aktualnie zna tylko (Cieniu)
- Pomóc przy pisaniu tekstów związanych z eventami.

Bibliotekarz otrzyma kolor który sam sobie wybierze(pasujący do stylu forum) oraz specjalne możliwości w wybranych działach.




Pozdrawiam.
Admin
Cieniu.


Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Pią Gru 13, 2013 2:48 pm

Ogłoszenie Dusz Pasterskie:

Witam, z racji tego że na reklamie się znam średnio, chociaż trochę wiedzy na ten temat mam ale nie mam tyle czasu aby wszystko ogarnąć samemu, poszukuję osoby która zajmie się reklamą naszego forum. Będzie ona w ścisłym kontakcie z Administracją forum - Cieniu,Niko - GG,Fejs,Tel różne formy kontaktu. Ów osoba będzie otrzymywać najświeższe informacje przed całą resztą ludzi co będzie wprowadzane na forum na dniach aby usprawnić tym samym cykl reklamowy.

Zapraszam do zapisywania się na stanowisko: Przedstawiciel
Obowiązki na tym staniwsku będą polegać na:
- Zawieraniu nowych wymian bannerowych
- Kontaktowaniu się z różnymi forami w sprawie wymian, reklamy
- Pozyskiwanie nowych użytkowników

- Rozreklamowanie forum różnymi znanymi i nieznanymi sposobami.

Przedstawiciel otrzyma kolor który sam sobie wybierze(pasujący do stylu forum) oraz specjalne możliwości w wybranych działach.

Prosiłbym aby osoby które wyrażą chęć objęcia stanowiska miały jakieś doświadczenie w tego typu sprawach.



Pozdrawiam.
Admin
Cieniu.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Wojas021 Pią Gru 20, 2013 3:31 pm

Jako, że nie ma konkretnego podania to nieco zmodyfikuję poprzednie ^^:

Stanowisko: Bibliotekarz
Kolor [Jeśli się dostaniesz]: Biały
Dlaczego ty: No cóż, jeśli chodzi o pisanie historyjek różnej maści to radzę sobie, może nie będę skromy, ale lepiej niż dobrze. Jak trafi się jeszcze dobry dzień na pisanie to już w ogóle nie ma o czym gadać i mógłbym pisać kolejną część Pottera. O pomysły też raczej nie ma się co martwić, bo o ile w grach trzeba mieć ich multum, albo jeden, ale za to konkretny, który można ciągnąć od początku gry przez setki stron, a tego mi zwyczajnie czasem brakowało jako MG, o tyle tutaj wystarczy jeden pomysł mniej lub bardziej rozbudowany i tekst jest gotowy. Zresztą kto czytał moje wypociny to wie jak piszę. Poza tym staram się dużo czytać powieści fantastycznych, tak więc pomysły są lub będą.
Ile możesz poświęcić czasu dla forum: W czasie roku szkolnego to w miarę dużo, ale w wakacje lub czasem, gdy będzie dłuższe wolne może mi coś wypaść, przez co nie będę dostępny, ale o tym raczej poinformuję.
Wiek: 18 lat
Doświadczenie: Papierka dziennikarza nie mam, ale było się tu i tam jako MG i pisało się posty. Zwykle był to przelotny "romans" ze stanowiskiem. Znacznie częściej grałem jako gracz, a i tu i tu trzeba mieć pomysł co napisać.
Kontakt: GG: 25446335; E-mail: Wojas021@wp.pl

Wojas021
Wojas021

Male Liczba postów : 371
Birthday : 06/04/1995
Join date : 24/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Pią Gru 20, 2013 3:57 pm

Wojas021
Znam Cie i dość cenię jako MG, myślę że przy profesjonalnym podejściu do danych tematów może to wszystko wypalić! Jak najbardziej jestem za, otrzymasz kolor po przebyciu okresu próbnego = 2 tygodnie. Lub wcześniej jeśli uznam że się nadajesz. Pierwsze zadanie otrzymasz dziś/jutro i będziesz musiał się wyrobić z tym na święta.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Czw Kwi 10, 2014 3:30 pm

Ogłoszenie Dusz Pasterskie:

Z racji tego że użytkownik Wojas021 został wyrzucony z funkcji Bibliotekarza/Kronikarza, pozycja jest znowu wolna i jeśli ktoś wyraża chęci oraz uważa że spełnia moje oczekiwania, zapraszam do zapisu

Nadal prowadzony jest nabór na stanowisko: Przedstawiciela.





Pozdrawiam.
Admin
Cieniu.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Solitaire Czw Kwi 10, 2014 3:59 pm

Hmm... Ja bym chciał zostać Kronikarzem. Mogę od niedawna być na forum długo i zajmować się tym, nie ma problemu. Poza tym ogarniam forumpl, bo pracuję obecnie też na innym. Mam wypełnić jakiś formularz? ^^"

Solitaire

Male Liczba postów : 25
Birthday : 12/04/1999
Join date : 23/10/2013
Age : 25

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Zern Czw Kwi 10, 2014 4:11 pm

Stanowisko: Bibliotekarz
Kolor [Jeśli się dostaniesz]: Jakiś szary bądź niebieski
Dlaczego ty: Hmm, bo ja wiem? Siedzę na forum w sumie dość często czekając na coś ciekawego to i tak mogę coś dla forum zrobić. Nie pierwszy raz już pomagałem w tej kwestii na forum. A to zrobiło się podsumowanie Safari, a to jakoś się niby Świątynie Helveńską robiło wiec jakieś tam CV na forum mam. Co do opowieści odnośnie forum oraz historii mogę mieć, a tu jakiś pomysł podrzucę a tu coś podpowiem bądź dodam nieco świeżości w tej opowieści. Co by jeszcze tu dodać hmm W sumie świeża krew, ktoś spoza starego helvetii, ktoś zupełnie nowy to zawsze dobry pomysł moim zdaniem. Świeże spojrzenie o którym już pisałem oraz to że jakoś tak nie jestem zobligowany ze starym forum daje moim zdaniem niezłe pole do popisu... No i możliwe że niedługo sami się przekonacie ze jednak jakoś tam pisać umiem heh
Wiek: 20 lat
Doświadczenie: Z forami bawię się od dawna... Pisanie w przygodach, jakiś opowiastkach miałem na co dzień a i zabawę w dziennikarza czasem również. Swego czasu na jednym z PBF z ciekawości robiłem coś ala recenzje filmów bez spoilerów(Ciężkie jak cholera) i jakoś szło. W sumie, to tyle twoja decyzja 
Kontakt: GG: 5977276, email moge podać w razie potrzeby ale chyba mam w profilu
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Solitaire Czw Kwi 10, 2014 4:26 pm

Stanowisko: Bibliotekarz
Kolor [Jeśli się dostaniesz]: Jasny fiolet
Dlaczego ty: Hmm... Uwielbiam i często piszę opowiadania. Głównie dla siebie. Jednak mam doświadczenie w prowadzeniu gier, różnych opisów fabularnych, dosyć obszernych przygód. Aczkolwiek nie miałem, żadnego stanowiska, no oczywiście oprócz MG, więc myślę, że mogę na tej płaszczyźnie spróbować.
Wiek:14
Doświadczenie: No akurat tutaj na Helvetti nie miałem okazji robić takich rzeczy jak chociażby na Eternalu, lecz ogólnie rzecz biorąc jestem zżyty z różnymi forum od około roku (bo wtedy zacząłem wogóle interesować się takimi rzeczami jak PBF)
Kontakt: GG:48262444, Email: patryk994021@o2.pl

Solitaire

Male Liczba postów : 25
Birthday : 12/04/1999
Join date : 23/10/2013
Age : 25

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Cieniu Sro Kwi 16, 2014 9:55 am

Zern
Wiem do czego jesteś zdolny jak masz chęci dlatego uważam że nasza współpraca ułoży się o wiele lepiej niż w Wojas-em.
Solitaire
Niestety odrzucam, na to stanowisko potrzeba osoby sumiennej i solidnej, czasem potrzeba napisać jakiś tekst z dnia na dzień a pan Solitaire na moje PW przez kilka dni nie odpisał Smile
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Nikotynka Sob Lis 29, 2014 11:15 am

W danym momencie wszyscy wiemy jak jest, poszukujemy nowycg junior adminów, którzy pomogą postawić forum na nogach, nie wymagam od was żadnych formularzy a samych chęci i ciekawych pomysłów.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach