Ukryte ruchy

+6
Nikotynka
Steus Arios
Ghuji
Wojas021
Cieniu
JoJo
10 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Czy chcesz, aby ukryte ruchy były wprowadzone?(uzasadnij)

Ukryte ruchy - Page 2 Empty44%Ukryte ruchy - Page 2 Empty 44% 
[ 4 ]
Ukryte ruchy - Page 2 Empty56%Ukryte ruchy - Page 2 Empty 56% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 9
 
 
Poll closed

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Wto Lut 05, 2013 11:04 pm

Chodzilo mi o urozmaicenie i zabawy na polu walki - czyli jak mowilem skrycie sie za jakąś skałą, w wysokiej trawie, zanurkowanie w wodzie... Cokolwiek ^^
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Mruczek Sro Lut 06, 2013 11:31 am

O ile rozumiem całą te sytuacje odnośnie ukrytych ataków i o ile by to było fajne o tyle jestem na nie, z walkami wystarczająco już główkowania (sędziowania) jest żeby jeszcze dorzucać do tego ukryte ataki, jak ktoś już wspomniał, poki mają to do siebie że ich ataki są bardzo wizualne, niema czegoś w stylu zmienienia swojego wyglądu czy niewidzialności niema żadnych podchodów, no dobra są (Shadow sneak np) lecz do poków takie kombinacje kompletnie nie pasują tym bardziej na pbf, jestem na nie.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Timothy Sro Lut 06, 2013 12:55 pm

Jestem na nie. Nie widzę większego sensu wprowadzania takiej możliwości. Ani w grach ani w anime nie było czegoś takiego ( o ile się nie mylę). Pokemony to w końcu (wg naszego forum) istoty fizyczne. Nie ma żadnego PW pomiędzy pokemonem a trenerem. Nie ma telepatii.
Timothy
Timothy

Female Liczba postów : 42
Birthday : 23/04/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Wlkp

http://www.5minutprzedkoncemlata.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Cieniu Sro Lut 06, 2013 2:48 pm

Timothy dobrze gada, polać mu!

Zaś do poprzedniego zdania JoJo o tym że ktoś tak myśli to pewnie oszukiwał...

Nie będę komentować, zrobiło mi się przykro tyle.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 3:12 pm

jaka telepatia... Czy wy slyszycie co przeciwnik mowi do swojego pokemona, kiedy odleglosc areny czasem to polowa stadionu? Gdy pok jest blisko ciebie, wystarczy mowic na tyle cicho, aby pokemon uslyszal a przeciwnik nie.

Cieniu - aha.

Ale jak juz mowilem, mialem tylko ambicje wprowadzic cos nowego, ale widac to forum jeszcze jest na zasadzie, gdzie najlepiej by bylo, zeby walki odbywaly sie w 4 dni.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Ghuji Sro Lut 06, 2013 3:17 pm

Jojo, wracając do twojej wcześniejszej wypowiedzi i aktualniając moją, jak wspominałem, byłaby to nierówna walka, gdy taki pokemon A po schowaniu się np. za skałą, okrążył by całą arenę, walnął backflipa, rozwalił pokemona B od tyłu i to wszystko niepostrzeżenie. Są przecież takie ataki i to znane, które opierają się na takim pomyśle, ale nie w takim stopniu ( np. Dig, Dive, Fly, Substitute i inne). Osobiście uważam, że już używanie powyższych ataków jest trochę niesprawiedliwe, a coś takiego to trochę przekręt.

Idąc w drugą stronę i odnosząć się do dyskusji z Nikotyną, mówisz, że i tak kantują. Pewnie tak, nic tego nie zmieni, ale to byłoby wielką pomocą do kantowania, np. wyobraźmy sobie taką sytuację:
Walka, A vs B, sędzia, norma. A używa ukrytego ruchu, komunikując się z sedzią. "no, tak jak się umawialiśmy: ...", po czym (nie)spodziewanie A epicko pokonuje B. B się nie zgadza, protestuje, zgłasza to do moda/admina, a ci nic nie zrobią, no chyba, że zbadają PW między A i sędzią. No ale jest trochę komunikatorów w internetach : GG, Tlen, Email, Skype itp.

Twój ostatni argument jest przekonujący, btw
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 3:21 pm

Lubicie stwarzać problemy, ale coraz to nowsze posty świadczą o tym, jak jesteście płytcy(przepraszam jeśli uraziłem).

PO PIERWSZE, POWTÓRZE TO PORAZ KOLEJNY, KOLEJNY, KOLEJNY KOLEJNY I JESZCZE RAZ KOLEJNY.

GRACZ NAWET BEZ UKRYTYCH RUCHOW MOZE UMOWIC SIE Z SEDZIA ZE WYGRA POJEDYNEK!!!

pomyslcie o [mod][/mod] jak juz ktos wspomnial, moze to zadziała i admini i moderatorzy beda widzieli jakie ukryte taktyki się kryją pod ukrytymi postami. Poraz kolejny też powiem - w ukrytych postach nie ma być SZCZEGÓŁOWEGO ROZWINIĘCIA, a krótki dodatek - jak użycie potka/burn heala/cokolwiek innego.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Cieniu Sro Lut 06, 2013 3:32 pm

Mówisz o nas że jesteśmy płytcy a sam nie potrafisz podejść na zasadzie tego jak opisał to Ghuji. Ustawiacie sobie? Trudno mnie to rybka do tego jeśli wszystko dzieje się wedle zasad forum.

Wytłumaczę:

Nie chcę mieć tutaj sytuacji aby sędzia umówił się z graczem i wyglądało to na zasadzie że gracz nie wyśle mu ukrytej taktyki a sędzia ją da bo przecież "ty mi to ja tobie". Wejde w profil takiego sędziego żeby przeglądać mu PW jak będzie burdel z tym?! Nie czułbyś się urażony jakby osoba trzecia,czwarta,piąta,szósta przeglądała twoje PW? Tak Adminów jest 5-cioro i jeśli trzeba to trzeba... Najlepsze by było jakby się nie znalazło tej "ukrytej taktyki" w PW, trzeba by było słuchać tłumaczeń, usunąłem lub napisał mi na gg, wtedy sędzia na szybciutko coś wymyśla i podaje.

Miałem wiele przypadków oszustów na forach które prowadziłem jak pisałem Ci w PW, Walki, Gymy, Safari, Nawet Eventy! Nie podchodzę do każdego jak do oszusta, ale wole siedzieć na forum spokojnie i nie zastanawiać się czy ktoś oszukuje, po prostu czuć i widać jak coś zaczyna śmierdzieć wtedy traktuje go jak oszusta ale zawsze wymierzam najniższy wymiar kary, nie banuję odrazu bo wiem że taki gracz mimo wszystko poświęcił sporo czasu siedząc na naszym forum. Miałem Green-a na Lazure który oszukiwał z atakami, lvlami. Kyle'a na helci który oszukiwał z handlem.

Nie dopuszczasz do siebie tego że ludzie mają inne zdanie i uważasz nas za płytkich, to jest dziwne bo niektórzy nie chcą mieć sytuacji żeby dodatkowo tłumaczyli się przed Administracją z ukrytych ruchów. Komenda mod? hidden.. Mogła by przejść ale każdy sędzia musiałby mieć moda na walki więc co idzie zwykły Kowalski bez stanowiska w walce przeciwko gościowi z posadą sędziego jest pokrzywdzony a dlaczego? Sędzia-przeciwnik mógłby to sobie zobaczyć, nie da się ustawić moda na temat.


PS. Capslock i pogrubienia do niczego nie prowadzą.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Ghuji Sro Lut 06, 2013 3:35 pm

Jojo, w jednym zdaniu odpowiem na twoje bulwersy:

Tak, nawet teraz mogą się umawiać, ale z ukrytymi ruchami będzie o 200% więcej takich przypadków Surprised

Szkoda, że nie czytasz szczegółowo postów ;_;
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 3:42 pm

skonczcie z tymi pw, mowimy o tym [mod] czy innej komendzie, dzieki ktorej wybrane osoby czytaja te ukryte ruchy w postach...

I co do pogrubien - chyba tak, skoro dopiero teraz ogarneliscie ten fakt, ze teraz mozecie sie tak umawiac.. no, ale cytat

"Ustawiacie sobie? Trudno mnie to rybka do tego jeśli wszystko dzieje się wedle zasad forum."

Niszczy klate ;-) temat do zamkniecia/kasacji/wysrania/zjedzenia/wyrzyganie(niepotrzebne skreslic) (dopiero teraz zostalo mi uswiadomione na czym polega to cale hidden, wiec tyle potrzeba bylo klopotu zeby mi w koncu powiedziec, ze skoro pw odpadaja(co juz napisalem na 1 stronie, a wy moglibyscie to komentowac na 4 kolejnych), to hiddeny dzialaja na innej zasadzie.)
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Cieniu Sro Lut 06, 2013 3:47 pm

Widzę iż nie rozumiesz że nie mogę nic zrobić jeśli dwóch ludzi sobie ustawi walkę że jeden się podstawi...

Nie mogę nic zrobić jeśli wybiorą specjalnie pok Wodny na poka Ognistego
Nie mogę nic zrobić jeśli wybiorą 25lvl vs 15lvl
Nie mogę nic zrobić jeśli jeden będzie pisać specjalnie "niewykonalne" taktyki aby się podłożyć
Nie mogę nic zrobić jeśli ktoś wystawi baby pokemona przeciwko 3 stadium
Nie mogę nic zrobić jeśli ktoś wystawi legendę przeciwko słabemu Caterpie
Nie mogę nic zrobić jeśli dwójka ktosi dogada się z sędzią aby szybko poszło(dni)


Wyrwałeś zdanie z kontekstu, nie zrozumiałeś przekazu.

Jeśli walka nie trwa 2posty, jeśli sędzia nie ogarnia walki źle, jeśli pok dużo słabszy nie wygrywa z dużo lepszym, NIC... ale to NIC nie można zrobić.

Co do mod/hidden napisałem już ale chyba nie przeczytałeś do końca..
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 3:57 pm

kolejny raz - napisalem ze WYTLUMACZYLES mi na czym polega hidden, a tylko TA INFORMACJA byla mi potrzebna. zamknij juz ten temat..
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Nikotynka Pon Lut 11, 2013 12:32 pm

Tak więc zgodnie z zasadami zamykam temat, wszystko zostało wyjaśnione wcześniej, a ów system nie zostje wprowadzony w życie, moj zdanie każdy za tak samo jak zdanie Cienia

JoJo dostajesz ten pomysł 50$

Pozdrawiam Nikotyna i zamykam temacik
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy - Page 2 Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach