Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

3 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Kuroi Nie Lut 17, 2013 10:28 am

Spojrzałam zawiedziona na Staravie po czym spróbowałam ze Snivy się porozumieć. Gdy to nie wychodzi wychodzę na dwór by pożegnać się z pokemonami rodziców i porobić ich skany by je lepiej poznać oraz by przetestować dexa.

Kuroi

Liczba postów : 32
Join date : 14/02/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Mruczek Nie Lut 17, 2013 1:23 pm

W drzwiach odprowadzili cię rodzice i ich dwa pokemony, chansey który często pomagał wam nie tylko przy pokemonach ale także i przy domowych pracach typu gotowanie i sprzątanie, między nogami taty wiercił się niespokojnie poochyena wyczuwając chyba że już się nie zobaczycie przez dłuższy czas...

Dex pokazał takie informacje:

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Chansey
Chansey
Płeć: Samica
Typ: Normal
Poziom: 20
Charakter: spokojny i ułożony pokemon bardzo przywiązany do rodziny swojej trenerki.
Ataki: jak na lv.
Umiejętność: Natural Cure

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Poochyena
Poochyena
Typ: Dark
Płeć: Samiec
Poziom: 25
Charakter: Agresywny pokemon, broni swojego terytorium za wszelką cenę.
Ataki: jak na lv.
Umiejętność: Quick Feet
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Kuroi Pon Lut 18, 2013 7:44 am

Kucnelam do pokepsa i zaczelam go glaska uspokajajac ze jeszcze dzis wroce ale ze w najblizszych dniach wyrusze. Teraz byl czas na trening moich pokemonow by w podrozy byly silniejsze. Wyszla na dwor w nadzieji ze moje poki wyszly za mna. Udalam sie na tyly domu gdzie byl dosc duzy plac przeznaczy do treningu pokemonow ktorym pomagali moi rodzice. Postanowilam ze potrenuje swoje pokemony, nie tyle ze w walce ale ogolnie. Powiedzialam do Staravi
Odlec kawalek bys jednak znalazl sie w zasiegu glosu. Jesli uslyszylysz gwizd to przylec i wyladuj u moich nog. powtarzalam ten myk do momenru az poke ptak go sie nauczyl. Do Snivy powiedzialam by pobiegla w krzaki i tez by byla w zasiegu glosu i tez jak gwizdne by wrocila. Powtarzalam to do momentu poki poki nie pojely o co mi chodzi. Gdy juz to zrobily postanowilam powtorzyc to jeszcze pare razy dla utrwalenia nowych nauk.

Kuroi

Liczba postów : 32
Join date : 14/02/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Mruczek Pon Lut 18, 2013 8:53 am

tresura pokemonów przebiegała całkiem nieźle, staravie w myk pojęła o co chodzi, malutkiemu snivyemu zajęło to ciutkę dłużej, pokemony chyba chciały dalej poćwiczyć razem, może jakieś ataki kombinowane? Gdy pokemony trochę się razem bawiły (staravie pikowała na snivyego i go podrzucała do góry tak że maluch robił salto i lądował na jej plecach) myślałaś o tym co by tu jeszcze zrobić...
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Kuroi Pon Lut 18, 2013 9:27 am

Dobra moi drodzy terez cos takiego. Snivy badz na plecach Staravii ale nie spadnij. Staravia wzbij sie w gore i zlec z pomoca Quick Attack i w ostatniej chwili ponownie wzbij sie w gore. Ty Snivy za pomoca Magic Leaf zaatakuj ten kamien (pokazuje jakis dosc spory by byla szansa na trafienie) caly czas bedac na plecach Staravii. proboje do skutku tego ataku mieszanego.

Kuroi

Liczba postów : 32
Join date : 14/02/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Mruczek Wto Lut 19, 2013 8:27 am

Po kilku próbach snivy zaczął dobrze się trzymać na plecach staravii i zaczął nawet puszczać pojedyńcze liście, mijały kolejne minuty treningu i w końcu po godzinie snivyemu udało się wypuścić całą salwę magic leafów w locie. Zadowolone z siebie pokemony jeszcze chwile kombinowały a potem lekko zmęczone przyleciały do ciebie.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Kuroi Wto Lut 19, 2013 1:25 pm

kucnelam by poglaskac snivy jednocześnie glasczac staravie. Spytałam sie czy mają siłę wrócić same do domu jeśli nie to cofan je do kulek i biegnę zadowolona do domu. Chciałam sie pochwalić rodzicom wyczynem moich pokemonów. Wróciłam i poszłam do kuchni czegoś sie napić i przygotować jedzenie dla moich towarzyszy.

_______________
za taki trening nie ma żadnych expow?

Kuroi

Liczba postów : 32
Join date : 14/02/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Mruczek Wto Lut 19, 2013 3:49 pm

Tata był zadowolony z twoich trenerskich postępów, mama jak zwykle pomachała ze zrezygnowaniem głową, jaki ojciec taka córka dosłownie, po czym pogroziła ci chochlą że masz się umyć i siadać do stołu i to bez gadania.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Kuroi Wto Lut 26, 2013 5:06 pm

Pobiegłam do łazienki i bez zwlekania umyłam łapki. Następnie usiadłam do stołu powiedziałam Smacznego. jednak po chwili odskoczyłam od stołu i dałam swoim pokom wody i jakąś karmę. Z uśmiechem usiadłam do stołu.

Kuroi

Liczba postów : 32
Join date : 14/02/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Toooser Sob Mar 02, 2013 9:58 am

Przed Toba na stole stala zupa wieloowocowa. Pokemony grzecznie jadly swoj pokarm. Rodzice zas siedzieli obok Ciebie i jedli. Tata trzymal w reku gazste czytac ja podczas fego, a mama czytala ksiazke katem oka. Chyba jako jedyna robilas jedna rzecz na raz.
Toooser
Toooser

Male Liczba postów : 193
Birthday : 29/12/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 26
Skąd : Karton przy Twom domu

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Kuroi Pon Mar 04, 2013 11:13 am

Ze smakiem zjadłam swoje jedzenie. Szybko posprzatałam i spytałam się czy trzeba coś rodzicom pomóc. Jak tak to robie to a jak nie to idę się przejść po okolicy spotkać się ze znajomymi ewentualnie spotkać jakieś pokemony. Chciałam zarzyć świerzego powietrza i poćwiczyć swoją sprawność fizyczną.

Kuroi

Liczba postów : 32
Join date : 14/02/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Toooser Pon Mar 04, 2013 12:53 pm

Po skończonym obiedzie mama kazała umyć Ci naczynia co łatwe nie było, gdyż była ich pokaźna sterta. Zanim się z tym uporałaś minęła godzina, a potem kolejna. Byłaś zmęczona, a pokemony biegały wkoło Ciebie. Widocznie chciały iść pobiegać z Tobą po dworze i się pobawić.
Toooser
Toooser

Male Liczba postów : 193
Birthday : 29/12/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 26
Skąd : Karton przy Twom domu

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Kuroi Czw Mar 07, 2013 9:56 am

Sama z checia byl polozyla sie i odpoczela. Napilam sie tylko zimnej lemionady i wyszlam na dwor wraz ze swoimi pokemonami. Chcialy sie pobawic to pojde im na reke. Wyszlam przed dom krzyczac do rodzicow ze niedlugo bede.

Kuroi

Liczba postów : 32
Join date : 14/02/2013

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Toooser Sro Mar 13, 2013 10:04 am

Pokemony wybiegły z domu rozbiegając się w dwie strony. Gdy odwróciłaś się nie widziałaś żadnego z nich. Widocznie chciały pobawić się z Tobą w chowanego słodkie zwierzątka.
Toooser
Toooser

Male Liczba postów : 193
Birthday : 29/12/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 26
Skąd : Karton przy Twom domu

Powrót do góry Go down

Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi- - Page 2 Empty Re: Rozmawiając z pokemonami... -gra Kuroi-

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach