#027 - Vermilion Gym - Yuya

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Sro Lut 20, 2013 1:58 pm

Numer podania: 027
Nazwa gymu: Vermilion Gym
Pokemony: Aron, Sandile, Purrloin
Prowadzący:ało się zgłaszał

Trener spojrzał na Ciebie i z aroganckim usmieszkiem wypuścił Magnemite.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Czw Lut 21, 2013 9:41 am

Uhhh... wystawienie Magnemite trochę popsuło moje plany, ale mimo to postanowiłam dać z siebie wszystko i zetrzeć liderowi z twarzy ten jego debilny uśmieszek. Na pierwszy ogień wystawiłam więc Sandile.
-Tak więc zaczynasz mały! Od razu po pojawieniu się Leer, po czym nurkuj pod ziemię swoim Dig. Wyniuchaj gdzie znajduje się Magnemite, po czym za pomocą Rock Climb wytwórz sobie odskocznie, dzięki której będziesz mógł go dosięgnąć i uderzyć Fire Fang! Postaraj się złapać za jego magnes, jeśli wprawisz go w ruch obrotowy to może z pomocą twojej wagi wyląduje na ziemi! Jeśli tak się stanie to Sand-attack! Jeśli jednak elektryczny pokemon zrzuci cię, to wykorzystaj impet i wbij się po ziemię, by zaraz wyskoczyć z drugiej strony i ponowić ognisty atak! Gdy tylko będzie obok ciebie używaj Fire Fang, ewentualnie broń się Rock Climb!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Pią Lut 22, 2013 12:20 am

No i Sandile ruszyl przed siebie, a raczej pod siebie. Zakopanie się pod ziemią było świetnym pomysłem. Magnemite to pokemon stalowy jak i elektryczny, więc ten atak odniósł bardzo dobry efekt. Dodatkowo Fire Fang sprawił że Magnemite został podpalony! Tak, podpalenie za pierwszym razem! ;o Gratki, losowanko Cię lubi. Niestety, Magnemite był znacznie silniejszy przez co zwykły Tackle i SonicBoom odrobiły straty.

Magnemite - 80% - Obrona + Podpalenie
Sandile - 70%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Nie Lut 24, 2013 4:43 pm

Musiałam przyznać, byłam zadowolona z pracy mojego krokodylka-jeszcze trochę nam brakuje, ale kto wie, może uda nam się nadgonić!
-Doskonale malutki! Teraz kolejny Fire Fang, jednak postaraj się jakoś ściągnąć przeciwnika na ziemię! Gdy ci się uda zaciągnij go do jednego z tuneli i Earthquake, to będzie zabójcze! Gdyby jednak się nie udało znów daj nura pod ziemię, by przygotować sobie więcej tuneli do swobodnego przemieszczania się! Dzięki swojemu węchowi staraj się zlokalizować przeciwnika nad sobą, by móc wyskoczyć, złapać go i znów wciągnąć pod ziemię! Gdy tylko się odsłoni Fire Fang, a jak zaciągniesz go na dół Earthquake! Teraz pora na uniki! Przed jego atakami wsiąkaj pod ziemię, lub wzbijając wokół siebie chmury piasku by uderzyć znienacka!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Pon Lut 25, 2013 11:07 pm

Sandilowi nie udało się ściągnąć Magnemite do tunelu, ten szybko zaczął się kręcić i zrzucił krokodylka. Następnie zapadł się pod ziemię i szykował sobie tunele. Magnemite spokojnie czekał na swoja okazję. Niestety, krokodylowi nie udało się złapać dobrze Magnemite i został potraktowany SonicBoom'em.

Magnemite - 67% - Obrona + Podpalenie
Sandile - 37%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Wto Lut 26, 2013 4:12 pm

Uhh... wiadomo, jak się człowiek ucieszy to zaraz musi dostać po łapach. Różnica energii niepokojąco się powiększa...
-Dobrze Sandile, nie przejmuj się! Naszą najsilniejszą bronią jest Fire Fang oraz twoje tunele! Teraz nie staraj się ciągnąc tam przeciwnika, po prostu wykorzystaj je by go zdezorientować! Zabawmy się! Zniknij szybko w jednej z norek, by szybko pojawić się w innej, daleko położonej. Błyskawicznie znów się skryj, starając się pojawić w innej, tym razem za Magnemite! Pokręć się tak trochę, a gdy przeciwnik już się wkurzy nagle wyskocz spod niego, tworząc do tego nową norkę i uderz Fire Fang! Zaraz puść i ponownie zniknij mu z oczu, by kontynuować tę zabawę. Pokażmy mu na co nas stać, nawet w obliczu przegranej się nie poddamy!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 26, 2013 10:55 pm

To mi przypominało nieco grę taką jak gra się w lunaparkach, co wyskakują ziemniaki czy coś i trzeba je zbijać. W tym wypadku było to troszeczke opanowane ze strony Magnemite, wyskoczył z ziemi po czym momentalnie został potraktowany Tackle'm, jednak nie poddawał się. Zawzięty Sandile, nie poddawał się i robił co tylko mógł by nie dac łatwo wygrać MAgnemitowi.

Magnemite - 50% - Obrona + Podpalenie
Sandile - 5%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Sro Lut 27, 2013 4:10 pm

Musiałam przyznać, byłam dumna z mojego krokodylka. Mimo gorszej pozycji i silniejszego przeciwnika naprawdę pokazywał klasę!
-Doskonale maleńki, to już końcówka! Magnemite jest silny, ale postarajmy się mu jak najbardziej dogryźć! Fire Fangi najbardziej go bolą, więc postaraj się porządnie wgryźć w jego magnesy! Gdy teraz wyskoczysz z podziemi po uderzeniu Digiem rzuć się na niego wściekle, kłap zębami i raz po raz uderzaj swoim ognistym atakiem! Choć dla ciebie będzie to już koniec starcia, to pomożesz pokonać go innym! Dalej maleńki, bierz go!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Sro Lut 27, 2013 10:25 pm

Sandile oberwał tylko sonicboom'em i momentalnie opadł z sił. No cóż... i tak dzielnie walczył:
- No to jak dziewczynko, masz coś tam jeszcze ciekawego? Mój Magnemite zdążył się tylko rozgrzać.

Magnemite - 45% - Obrona + Podpalenie

Sandile + 0.7 lv + 1pkt.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Czw Lut 28, 2013 4:47 pm

Kiwnęłam głową, po czym odwołałam Sandile.
-Dziękuję malutki, byłeś wspaniały. A ty się tak nie ciesz, bo jeszcze dokopiemy temu twojemu złomowi! Ranton, twoja kolej!
Wywołałam Arona.
-Teraz twoja kolej przywalić temu metalowemu potworkowi! Na początek zastosuj Stealth Roch, jemu to nic nie zrobi ale może przyda się później. Zaraz daj nura w jedną z dziur Sandile, by móc spokojnie użyć kilkakrotnie Harden i przygotować się do starcia! A potem wyłazimy, nie będziemy się tak czaić! Pędem leć na przeciwnika z Iron Head, tak by sprowadzić go na ziemię i móc użyć Mud-Slap! Jeśli ci się to uda dołóż Earthquake, a jeśli nie to po prostu osłaniaj się tymi błotnymi falami. Musisz być szybki, staraj się atakować na przemian Body Slam i Iron Head, swoją masą starając się sprowadzić go na ziemię by dosięgło go Earthquake! W krytycznych sytuacjach uciekaj do norek!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Pią Mar 01, 2013 7:42 pm

No to na arenę wparował Aron, wasza taktyka z użyciem tuneli Sandile była dobrym pomysłem. Momentalnie Aron wskoczył do jednej i zaczął się Boostować. Wszystko przebiegło po wasszej myśli, a podpalenie nadal uprzykrzało życie Magnemite'owi.

Magnemite - 27% - Obrona + Podpalenie
Aron - 67% + Obrona
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Sob Mar 02, 2013 1:55 pm

-Bardzo dobrze mały, musisz być szybki i ruchliwy! Norki to twoje schronienie, znikaj w nich gdy zobaczysz że przeciwnik atakuje! Jednak my też postawmy na ofensywę, to nie potrwa długo. Naszym celem jest szybkie wykończenie przeciwnika! Stosuj Iron Head z rozpędu, starając się przygnieść go do podłoża i wystawić na Earthquake, wprowadzaj też Body Slam. Jeśli będzie blisko ziemi potraktuj go też Mud Slap. Atakuj raz po raz, tak by przeciwnik nie miał czasu na kontratak. Jak zrobi się gorąco chodu do norki i od nowa!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Sob Mar 02, 2013 4:24 pm

(Opis zedytuję później, posta przeczytałem, jednak nie mam czasu teraz odpisać ;x)

Magnemite - 5% - Obrona + Podpalenie
Aron - 42% + Obrona
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Nie Mar 03, 2013 8:12 am

Byłam tak podekscytowana, że miałam ochotę podskakiwać. Magnemite zaraz padnie, zaraz padnie!
-Doskonale Ranton! Przeciwnik już ledwie dycha, pora na finał! Wskocz do norki, w której jest długi i prosty korytarz, na pewno taką znajdziesz! Rozpędź, się, szykując Iron Head... I wyskocz, by z tego rozpędu pięknie grzmotnąć elektrycznego pokemona! Wbij go w ścianę i zgnieć, podpalenie zrobi resztę! Wykończ go Arooon!

-----
Spox, nie przeszkadza mi to.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Nie Mar 03, 2013 1:03 pm

Tak, Magnemite padł! Jednak lider dokładnie o tym wiedział ze jego pokemon dłużej nie pociągnie, więc uderzył najsilniejszym Atakiem w Arona. Yup, Thunder nieźle go poturbował jednak dał radę się jeszcze jakoś utrzymać.
Kolejnym był Voltorb.

Aron - 4% + Obrona

Aron + 1lv. (tylko 1lv. ze względu na to iż Aron nie wygrał sam walki ;/)
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Wto Mar 05, 2013 4:15 pm

Przeszczęśliwa uściskałam Arona i pogłaskałam go delikatnie po łebku.
-Odpocznij sobie maleńki, będziesz mi jeszcze potem potrzebny. Nyks, pora na ciebie!
Odwołałam Rantona i na jego miejsce posłałam Purrloin.
-Mamy ułatwioną sprawę mała, Stealth Rock trochę go napocznie a tymczasem pora na nasz pokaz! Pierwszym posunięciem będzie Growl, po czym szybko ruszmy na przeciwnika, w biegu przygotowując podwójny Shadow Claw. Uderz obiema łapami jednocześnie, na krzyż! Poczekaj aż opadnie kurz, gotowa do szybkiego uniku, nie leć na oślep. I odpalmy naszą niespodziankę! Assist! Nie wiadomo co się stanie, jednak potem przyskocz do kuli i użyj na niej Foul Play. Omijaj dziury! Możesz tam wepchnąć przeciwnika jeśli akurat będzie okazja! Gdy znów się przytoczy Shadow Claw, celując w oczy. Potem odsuń się i ostrożnie obserwuj jego ruchy! Postaw na swoją szybkość i zwinność!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Sro Mar 06, 2013 5:10 pm

Niestety, twój kocurek ani na chwile nie przejął przewagi w tym pojedynku. Walka ledwo się zaczęła a Voltorb jak szalony poleciał Sparkiem na Nyks'a! Shadow Claw zetknął się z Rollout'em. Na sam koniec Rollout! Ajj! To bolało.

Voltorb - 84%
Nyks - 65%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Czw Mar 07, 2013 3:11 pm

-Spokojnie maluchu, walczmy dalej! PO raz kolejny zaskocz nas Assist, bo czym błyskawicznie uderz Scratch. Kolejnym posunięciem będzie przeskok nad przeciwnikiem, a gdy już wylądujesz momentalnie obrót i Foul Play. Pokaż swoją szybkość i zwinność, przeskakując nad kulą gdy będzie się do ciebie toczyć! Potem nagły i silny Shadow Claw prosto w jego oczy! Możesz spróbować go odepchnąć by zyskać chwilkę, a potem ponów Assist.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Sob Mar 16, 2013 9:51 pm

Wszystko fajnie pięknie, tylko voltorb nawet nie chciał dopuścić biednej Purrloin do jakiegoś dobrego ataku. Nieustannie uderzający Rollout i do tego co chwila przejścia w Spark...to wszystko było tak upierdliwe że Purrloin czasami dała się ponieść złości i nie trafiała, ponieważ skupiała się na silnym uderzeniu, a nie na dobrym trafieniu.

Voltorb - 69%
Nyks - 35%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Pon Mar 18, 2013 5:03 pm

-Nie denerwuj się Nyks! Taki jest cwany? To pora na naszą nową broń! Gdy teraz będzie się na ciebie toczył przyszykuj się tak jakbyś chciała normalnie użyć podwójnego Shadow Claw... po czym zaatakuj Dark Pulse! Zanim zdąży ochłonąć pomknij za nim tym razem z prawdziwym podwójnym Shadow Claw, tnij na krzyż i znów użyj Dark Pulse, starając się odrzucić przeciwnika. Musisz ochłonąć i skoncentrować się na precyzji ruchów-zarówno atakach jak i unikach. Assist, mała niespodzianka dla niego... i znów Dark Pulse, doskok i Shadow Claw. Bądź ostrożna!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Wto Mar 19, 2013 11:55 pm

Cholera...Voltorb był sprytny, szybki i zwinny. Jego monotonny wygląd pozwalał mu na łatwe uniki, przez co też kontry wychodziły efektywnie. Purrloin jest już na wyczerpaniu...

Voltorb - 50%
Nyks - 4%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Czw Mar 21, 2013 3:40 pm

-Nie poddawaj się Nyks, to już końcówka. Wydobądź z siebie jeszcze trochę sił, pokaż mu klasę! Assist, zaskoczmy zarówno jego jak i siebie. Potem Dark Pulse, postaraj się wycelować w środek toczącej się kuli! Nie daj mu się do siebie zbliżyć, odpychaj go ruchem dystansowym! Gdy zobaczysz, że nie możesz już uciec uderz Shadow Claw. Może i przegrywamy, ale się nie poddamy!
Szykuję w obwodzie pokeball z Rantonem.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Nie Mar 24, 2013 12:11 pm

NIestety Nyks padł szybko od jednego Sonic Boom'a.
- Hahahaha, został Ci tylko ostatni! Co chcesz dalej zrobić? - powiedział do Ciebie Lider i cały czas dumnie czekał na Arona ze swoim Voltorbem.

Voltorb - 46%
Nyks + 0.9 lv.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Yuya Nie Mar 24, 2013 5:30 pm

Wytknęłam Surge'owi język i wywołałam z pokeballa Rantona.
-Może i został jeden, ale tym razem Levitate nie uchroni was przed naszym Earthquake! I od tego właśnie zaczynamy maleńki! Zaraz potem zygzakiem leć w stronę kuli, by uderzyć Iron Head! Jeśli odrzucisz przeciwnika szybki Harden, nie stój w miejscu bo oberwiesz Sonicboomem! Rozpocznij kolejny Earthquake, po czym przygotuj się do uderzenia Headbutt gdy tylko pojawi się nasz cel! Musisz być szybki i zwrotny, w walce kontaktowej pomóż sobie Mud-Slapem! Dalej maleńki, zetrzyjmy mu ten idiotyczny uśmieszek z twarzy!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Bezimienny Sro Mar 27, 2013 4:32 pm

Może i racje miałaś że teraz przed Earthquake'm Voltorb nie ucieknie, ale nie zmienia to jednak faktu iż Aron był zmęczony a do tego był znacznie wolniejszy od Voltorba, dlatego Earhquake zetknął się wraz z Wild Charge'm Voltroba, przez co obydwaj ucierpieli, ale Aron nie wyszedł z tego cało i omdlał.

Aron + 0.4 lv + 1 walka.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#027 - Vermilion Gym - Yuya Empty Re: #027 - Vermilion Gym - Yuya

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach