"Serce w płomieniu" - gra Smyczki

2 posters

Go down

"Serce w płomieniu" - gra Smyczki Empty "Serce w płomieniu" - gra Smyczki

Pisanie by Wilk Pon Lut 25, 2013 9:18 pm

Spoiler:

- "Jebane słońce!"
Tyle zdążyłaś pomyśleć, gdy nasza piękna, ognista sfera zaczęła Ci nawalać po jarzeniówkach zwanymi oczęta. Przez chwilę grzebałaś się w swoim łożu, jednak w końcu postanowiłaś, że trzeba wstać. Ogarnęłaś się, ubrałaś i po chwili przypomniałaś co tu właściwie robisz. Podczas podróży, ku nawracaniu niewiernych po regionie Hiken zatrzymałaś się w karczmie, a tak na prawdę tajnej bazie Fadrich. Ośrodek prowadził starszy członek grupy, Olmar. Dał Ci klucz do jednego z pokoju i masz tutaj za darmo na razie wszystko, jedzenie, picie i zabawy. To wszystko gwarantuje Ci pierścień z rubinem, który otrzymałaś, przed wyruszeniem w podróż, jest to znak rozpoznawczy Fadrich.
Jest godzina 12:32, a Ty jesteś na górze w pokoju.

// Zaufam Ci, bo już miałem do czynienia z osobami, którym poświęciłem swoje wysiłki i po jakimś czasie olały to wszystko... Nie zawiedź mnie i ciągnijmy długo tą grę, bo na prawdę czuję w tym wszystkim potencjał Smile W razie czego wszystko możemy uzgodnić na gg. A, witamy w Wilczym Raju Very Happy
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

"Serce w płomieniu" - gra Smyczki Empty Re: "Serce w płomieniu" - gra Smyczki

Pisanie by Smyczka Wto Lut 26, 2013 7:54 pm

Hah, śmieszne. Teoretycznie powinna wielbić słońce i być szczęśliwa za dar, który ofiarował jej Ostatni Flareon... powinna być wdzięczna za nowy dzień, który miała poświęcić na szerzeniu wiary, itp., itd, a jednak... jako dziewczyna należąca do grupy, której za nic w świecie nie określono by mianem 'dam', pozwoliła sobie nawet na ciche przeklinanie pod nosem, kiedy szła po schodach w dół, wcześniej oczywiście zbierając wszystkie swoje rzeczy i upewniając się, czy aby na pewno wszystko zostało spakowane. Nie miała zamiaru zabawić tutaj długo... i chociaż pomysł przyczajenia się w karczmie i bezsilnego niemal czekania na niewiernych mógł być w jakimś sensie kuszący, to Christin nie życzyłaby takiego wyjścia nawet najgorszemu wrogowi.
Ziewnęła, jednocześnie poprawiając koszulkę, która jakimś cudem dostała się do spodni, po czym rozejrzała się po pomieszczeniu. Właściwie, to szukała wzrokiem niejakiego Olmara, który mógłby powiedzieć jej co-nieco o stanie tutejszej wiary, Abysach tutaj urzędujących oraz, ogólnie... o owym regionie. La Duca postanowiła nawracać właśnie tutaj, ponieważ podobno wiara w Ostatniego Flareona była tutaj praktycznie nieznana... oj, trzeba to zmienić!

//Ja się tak łatwo nie poddaję, oj nie! xD Btw mam nadzieję, że będzie nam się dobrze razem pracowało~
Smyczka
Smyczka

Female Liczba postów : 2
Join date : 24/02/2013

Powrót do góry Go down

"Serce w płomieniu" - gra Smyczki Empty Re: "Serce w płomieniu" - gra Smyczki

Pisanie by Wilk Sro Lut 27, 2013 9:53 pm

// Dobra, kilka spraw organizacyjnych Wink Primo, pisz standardową czcionką jakbyś mogła Smile Osobiście mam duże pismo, więc jestem do takiego przyzwyczajony Razz Secundo, postaraj się nie pisać w trzeciej osobie. To nie jest historia, którą opowiadasz, bo od tego jestem ja xd Pisz w pierwszej osobie, bo to Ty jesteś bohaterką dosłownie i odgrywasz tutaj swego rodzaju rolę. O pisanie w czasie przeszłym dokonanym już się, aż tak nie czepiam, ale no cóż ; )

Po ogarnięciu wszystkich swoich porannych rytuałów, ubrałaś szatę i po schodach zejszłaś na dół. No, może nie tyle zejszłaś co się stoczyłaś, po nadepnęłaś na materiał swojej pinknej niczym koralowe ostrowy burzanu szaty i... pam pam pam, jesteś na dole. Od razu po upadku zauważyłaś trzy osoby. Jedna siedziała przy stole i leżała jakby balowała całą noc, druga to był jakiś przydrożny bard, który delikatnie pogrywał, a trzecią osobą był chyba gospodarz Olmar. Miał zwykły strój karczmarski, a do tego... Wielki dwuręczny topór na plecach. No nie ma co, chłopak na image'u się zna. W końcu podeszłaś do ciemnoskórego gospodarza i zaczęłaś rozmowę.
- Hmm... Jeśli chodzi o tutejszą wiarę, to tutaj jest zupełnie odmienna wiara, oczywiście popartą na legendach powstania tego regionu. Mianowicie w Raiami'ego i Kurami'ego. Są to dwa lodowe wilki, z tym, że pierwszy jest elektryczny, a drugi mroczny. Podobnież kiedyś, przy początkowej fazie powstawania regionu Hiken, krainę zaatakował gigantyczny goryl Oozaru, który pustoszył wszystkie tereny. Dwa wilki, choć za sobą nie przepadały to łączyły siły, ale to mało dawało. Wtedy do życia powołani zostali "Herosi". Czwórka wojowników, którzy oswoili pokemony, wytrenowali i wsparli wilki wypędzając Oozaru z Hiken. Tak właśnie powstali pierwsi trenerzy i tak dalej i tak dalej... Jeśli chodzi o nasze wierzenia, to są tutaj na prawdę mało znaczące. W wiosce, w której obecnie jesteśmy, Hion Village, panuje kult Ostatniego Flaerona. Nikt nas nie atakuje, ani nie napada, a my nie przeszkadzamy innym i zbytnio nie nakłaniamy swojej wiary. Jeśli chodzi o Abysów, to mają podobną wioskę o nazwie Mizuon i jest ona na południu, niedaleko wielkiego oczka wodnego. Mówię, tutaj walka Vaporeona i Flareona zbytnio nie jest zażarta. Ludzie żyją w pokoju, bez stresu.
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

"Serce w płomieniu" - gra Smyczki Empty Re: "Serce w płomieniu" - gra Smyczki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach