Gra Sunniva

Go down

Gra Sunniva Empty Gra Sunniva

Pisanie by Cieniu Pon Sty 21, 2013 2:30 am

Początek Gry
Swallow
Widziałaś ostatnie płomienie, które uniosły się nad dom. Ruszyłaś przed siebie, bo nie wiedziałaś gdzie się podziać. Ojciec jak wróci to pewnie epilepsji dostanie, ale lepiej przecież naprawić swój błąd. W twoim plecaku był Xtransceiver, trochę jedzenia i minimapa. Udałaś się więc w stronę najbliższego miasta. Twoja podróż właśnie się zaczęła. Na mapce widać było miasteczko zwane Eterna, a ty znajdowałaś się w lesie opodal tego miasta. Happiny zeskoczyła z twojego uścisku i zaczeła trenować. Uderzała w drzewa i rozwalała je raz za razem. Wypadałoby znaleźć profesora, żeby móc chociaż zeskanować swoją pupilkę. Intuicja podpowiadała ci, że w Eternie na pewno ktoś ci pomoże.


Sunniva
Intuicja raz dawał dobre znaki, raz zawodziła, niestety tak czasami bywa. Nie wiadomo czemu, ale nagle Happiny zeskoczyła z moich rąk i zaczęła trenować. Rozwala pniaki drewna, a ja myślałam co robić. Nagle powiedziałam do swojego Pokemona:
- Happiny ruszamy, trzeba popytać ludzi w tym mieście, no jak mu tam... no w Eternie, czy jakoś tak. Idziemy!
Wzięłam małą na ręce i szybko sprawdziłam mapę, po czym ruszyłyśmy w stronę, którą mapa pokazała.


Swallow
Ruszyłyście w drogę. Zaczęło się robić ciemno, a słońce zachodziło. Akurat dotarłyście na wzgórze tuż nad Eterną i mogłyście z Happiny obejrzeć ten cudowny widok. Happiny miała oczka niczym gwiazdy. W pewnym momencie zorientowałaś się , że nie jesteś sama na tym wzgórzu siedziała tam pomarańczowo-włosa dziewczyna ubrana na zielono, obok której siedział taki pokemon: Gra Sunniva 421-sunshine

W pewnym momencie obok nich pojawił się wysoki siwy pan w białym fartuchu. Zapytał o coś i odszedł do schodów prowadzących do Eterny.


Sunniva
Ja i moja słodka Happiny byłyśmy już prawie na miejscu, gdy nagle ujrzałysmy na pagórku dziewczynę, a obok niej był dość dziwny Pokemon. Jakiś siwy facet przeszedł obok niej, lecz po chwili zawrócił. Czyżby to był profesor tutejszego miasta? Nie wiadomo, ale można było to sprawdzić. Tak tez postanowiłyśmy zrobić. Krzyknęłam za kolesiem, biegnąc w jego kierunku:
- Halo! Profesor?! Niech mi pan pomoże!
Czekałam na jego reakcję, ciekawa byłam jak zareaguje na taką krzyczącą dziewczynę.




Ostatnie Posty
Swallow
Frillish pokiwał główką i w poszukiwaniu przeciwnika do bitwy wskazał na Larvestę i Kricketota pod drzewem. Spojrzał na ciebie pytającym wzrokiem i oczekiwał akceptacji wyzwania tamtej dwójki. Kricketot widocznie używał Bide, bo stał w bezruchu i świecił się na biało. Larvesta używała chyba Ember, bo płomienie, które wydalała nie były zbyt duże. Robaczki bawiły się spokojnie pod drzewem i śmiały się nawzajem.
--------------------------
Zaległy skan Frillish:

Frillish
Gra Sunniva Spr_5b_592_f
Notatka pokedexa: Frillish pokemon wodny duch. Może ścisnąć swoją ofiarę swoimi welonopodobnymi mackami zatruwając ją. Podobno żyją ok 5 mil poniżej poziomu morza.

Typ: Water/Ghost
Płeć: Samica
Poziom: 7
Charakter: Bardzo żywiołowy, a zarazem zmiennouczuciowy. Czasami dręczy inne pokemony i straszy je.
Znak Astralny: Harpia
Umiejętność: Przeklęte Ciało (Cursed Body)
Ataki:
~Bubble
~Water Sport
~Absorb
~Psychic


Sunniva
Popatrzyłam na wodnego duszka i skinęłam głową. Od razu po tym powiedziałam:
- Frillish myślę, że to dobry pomysł! Teraz szybko wzleć w górę i uderz atakiem Bubble w Larvestę. Happiny ty użyj Copycat aby skopiować atak Larvesty, gdy Ci się to uda użyj Ember w Kricketota, a jeśli Ci się to nie uda szybkie Pound. Po tym zamieńcie się przeciwnikami, Frillish ty uderz Kricketota atakiem Psyhic, a Happiny użyje Charm na Larvestę, po czym uderzy Pond.
Czekałam na dalszy przebieg bitwy.


Swallow
Frillish trafiła bezproblemowo, ale Larveście nie spodobał się atak znienacka więc zaczęła używać String shot tworząc sieć od której odbiło się kilka bąbelków.
Happiny użyła Copycat by skopiować Ember i wystrzeliła nim w Kricketota. Kricketot użył bojaźliwie Bide. Larvesta stanął przed kolegą i używał na nim String Shot. Oplótł go kokonem dzięki któremu był bezpieczny przed słabymi atakami. Happiny i Frillish zamienili się przeciwnikami. Frill zaatakowała Psychic w Kricketota, a Happiny Charm i Pound w Larvestę. Larvesta oberwała i omamiona oberwała Pound. Kricketot był tak mocno opleciony, że nie odczuł zbyt mocno Psychic, ale siła emanowania białego Bide przebiła się przez kokon i pokemon wystrzelił energię w kierunku Happiny, która nie wiedząc co robić uderzyła bezradnia Pound. Dzięki temu tylko jej łapka ucierpiała od tego ataku.

Happiny 90%
Frillish 97%

Larvesta 90%
Kricketot 98%


Sunniva
Popatrzyłam na swoje pokemony, po czym od razu krzyknęłam:
- Dobrze, trzymajcie tak dalej! Frillish użyj Wter Sport, aby ogniste ataki nic Ci nie zrobiły, po czym uderz Larvestę Bubble, najlepiej kilka razy! Happiny ty szybko walnij Kricketota Pound. Zamieńcie się przeciwnikami. Happiny Charm w ognistego przeciwnika, a tuż po tym Pound. W razie konieczności rób uniki! Frillish użyj Absorb na Kricketocie. Gdyby Happiny nie dawała rady pomóż jej atakiem Psyhic.


Swallow
Pokemony wzięły się ostro do roboty i zaczęły atakować pełną parą. Bubble bez problemu trafiły w przeciwnika, tak samo jak kombinacja Charm i Pound. Larvesta i Kricketot użyły teraz wspólnej formacji. Kricketot stanął na przedzie i używał Bide, by przetrwać ataki przeciwnika, a Larvesta użyła String Shot razem z Ember, co stworzyło efekt Fire Web. Woda z Water Sport ugasiła ogień, ale sieć nabrała dzięki temu mokrości, co po upadku na Happiny mocno ją oplotło i przylepiło się do małego różowego stworka. Frillish jako wendettę użyła Psychic na Kricketocie, który oberwał tak, że Bide przestało działać.

Krick. 79%
Larv. 86%

Hap. 88%
Frillish 89%
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach