Przywileje

3 posters

Go down

Przywileje Empty Przywileje

Pisanie by Soul Sob Kwi 27, 2013 2:47 pm

Tak sobie siedze i widzę, że ostatnio mało osób na forum i przyszedł mi do głowy pomysł. Może trochę błahy i nudny ale co mi tam... Napisze. A mianowicie o co chodzi z przywilejami?
... Nie dawno dużo osób truło dupe i marudziło, że nie ma jak zarabiać, żeby dać coś za kase itd...
Przywileje polegałyby na tym, że osoby pełniące jakieś tam funkcje miały jakiś bonusy z tego, że to robią. Nie chodzi mi o bonusy pieniężne ale o bardziej przydatne, że tak powiem.

PRZYKŁAD: Żeby pójść do następnego Gymu po zakończeniu tam xx Gymu trzeba czekać ileś czasu ( chyba 4 dni xD) i np sędziowie czy Mg którzy aktywnie prowadzą Gymy mogli by chodzić do innych Gymow po np 3 albo 2 dniach.


Tak samo z prowadzącymi safari niby 20 odpisów na tydzien, ale prowadzący ( chyba Strażnicy tak?) to prowadzący OCZYWIŚCIE AKTYWNI dostawali by tam możliwość 5 odpisów więcej.

Co do MG to nie mam pomysłów ale często te osoby prowadzą i Gymny i safari więc mogli by mieć ulgi w obu działach.

oczywiście są to wartości tylko przykładowe i do uzgodnienia. Myślę, że zachęciło by to wiele osób do zajmowania różnych stanowisk.
Proszę o zbytnie nie hejtowanie tego i wyrażanie swoich opinii.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Przywileje Empty Re: Przywileje

Pisanie by Koori Wto Cze 04, 2013 5:32 pm

Brakuje wam kasy, tak? To namówcie Admina, by zrobił dział, w którym pisząc post byście zarabiali. Np. Jestę kelnerę i sprzątam. Dostanę za to 5$ za pełną linijkę.
Albo: Jestę poliantę i łapię kradziei. Dostanę za to 10$, ale muszę mieć 2 odznaki bądź wstążki.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Przywileje Empty Re: Przywileje

Pisanie by Soul Wto Cze 04, 2013 8:03 pm

ALe tu nie chodzi o kase - jak widać trzeba czytać ze zrozumieniem... Chodzi mi o to aby ludzie którzy pełnią aktywnie jakies funkcje mieli jakieś profity z tego powodu - niekoniecznie finansowe.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Przywileje Empty Re: Przywileje

Pisanie by Koori Sro Cze 05, 2013 9:05 am

Hmm... W takim razie uważam, że to dobry pomysł, ale wtedy Sędziowie czy Strażnicy mogliby mieć pretensje że MG mają większe prawa. Nie lepiej, żeby ci aktywni userzy(z funkcjami) mieli takie same prawa?
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Przywileje Empty Re: Przywileje

Pisanie by Soul Sro Cze 05, 2013 1:21 pm

To są tylko przykłady... Oczywiście ze można to sprowadzić do jakiegoś kompromisu czy coś w tym stylu.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Przywileje Empty Re: Przywileje

Pisanie by Koori Sro Cze 05, 2013 2:55 pm

Zobaczyym, co na to reszta, ja na razie jestem na tak Wink
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Przywileje Empty Re: Przywileje

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 09, 2013 4:25 pm

Czarno to widzę. Już po raz enty jest założony pomysł z jakimś ułatwieniem a Admini się nie zgadzają bo coś tam. + jest taki że nie chodzi tutaj o kasę, ale też raczej wątpię by graczom wystarczyła taka nagroda. Prawda jest taka że jesteśmy niewdzięczni i coś takiego nie kusi. Jeżeli mowa o utrzymaniu graczy, to powinny być inne sposoby, takie jakie były w styczniu/lutym/marcu.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Przywileje Empty Re: Przywileje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach