Darkrai Klaudia - GhostRiderka

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Pokemon Story :: Bez MG

Strona 1 z 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Pon Cze 10, 2013 2:23 pm

GhostRiderka napisał:Imię pokemona: Klaudia
Rasa pokemona: Darkrai
Historia pokemona: Klaudia nie miała zamiaru zostać trenerką pokemonów. Wolała pilnie uczyć się w szkole, by móc później pomagać swojemu ojcu w badaniach nad ewolucją pokemonów. Jak każda prawie normalna dziewczyna miała przyjaciół, z którymi robiła różne, nieraz głupie rzeczy.
Pewnego popołudnia jej ojciec wpadł do domu i powiedział jej, że ma wyruszać w podróż. Klaudię zdziwiła nie tyle sama propozycja, co to, że jej tata opuścił laboratorium tak wcześnie, bo zwykle przesiadywał tam do godziny 22(jeśli w ogóle wracał), nie krócej.
- Ale dlaczego? - spytała się z wyraźnym zaskoczeniem dziewczyna.
- Nie ważne, bylebyś stąd ruszyła jak najszybciej - odpowiedział jej podniesionym głosem ojciec.
Po chwili jednak nieco się uspokoił.
- Przyjdź jutro rano do laboratorium - dodał, po czym wyszedł.
Klaudia starała się zrozumieć swojego ojca, jednak nie mogła. Już dawno ustalili sobie, że nie wyruszy w podróż i będzie się pilnie uczyć, by później móc pójść na uniwersytet, żeby zdobyć wykształcenie wystarczające, ażeby mogła pracować w laboratorium. Nie mogła jednak sprzeciwiać się swojemu rodzicowi. Poszła więc na górę i pochowała swoje książki do szafek. "Skoro jutro mam ruszyć, to nauka już nie ma sensu" - pomyślała. Po chwili popatrzyła się z sentymentem na zdjęcie, które trzymała zawsze między geografią, a polskim. Przedstawiało ono ją razem z bratem i rodzicami. Jeszcze wtedy jak byli razem....
Było naprawdę wesoło, jednak po jakimś czasie ojciec całkowicie oddał się pracy w laboratorium i wieczorami rodzice zaczynali się kłócić. Te kłótnie ciągle przybierały na sile, aż jej starzy się rozwiedli. To był dla niej naprawdę wielki szok. Była zdana tylko i wyłącznie na siebie, gdyż ojciec po tym wszystkim jeszcze dłużej pracował. W końcu jednak musiała się przyzwyczaić i żyć tak jak teraz... A brat? Pewnego dnia nie wytrzymał i poszedł. Mówił coś, że dołączy to team Rocket... To ją jeszcze bardziej dobiło.
Wzięła swój plecak i wróciła do przygotowań. Hm.. Co jej było potrzebne? A tak: mapa, pokedex, pieniądze, puste pokeballe, starter, jakieś jedzenie, ubrania... I co jeszcze? Nie wiedziała do końca, co jest potrzebne, by wyruszyć w taką podróż. Postanowiła się jednak na razie tym nie przejmować. Jutro rano wcześniej wstanie i spakuje co potrzebne. I tak część z tych rzeczy dostaje się w laboratoriach od profesorów. Po chwili Klaudię coś tknęło - przecież musi się pożegnać z przyjaciółmi. Zerknęła na zegarek - była 17.40. O tej porze zwykle były mecze. Na pewno tam będą.... przynajmniej chłopacy. Ruszyła więc nad boisko.
Jak dotarł na miejsce, po chwili wypatrzyła swoich kolegów, jak coś obgadują.
- Hej - podeszła do nich.
- No cześć - odpowiedział mu blondyn, najgadatliwszy z całego zespołu oraz największy kawalarz w szkole - Odd.
- Chłopaki, mam do was sprawę... Ja jutro ruszam w podróż pokemon.....
Wszyscy na te słowa zamarli. Widać było, że nie nadążali. Klaudia? W podróż? To przecież jak śnieg padający w lecie!
- No nie patrzcie się tak na mnie! - wzbraniała się dziewczyna.
- A co z twoim wykształceniem? - spytał się Jeremy - największy kujon, większy nawet od Klaudii.
- Jakoś to będzie - odpowiedziała zakłopotana. - Zaraz wracam do domu. - Byłam tylko po to, by się pożegnać.
- No to trzymaj się... I życzę powodzenia - tym razem odezwał się Urlich, najlepszy piłkarz w szkole.
Pozostali przytaknęli, jakby mówili "My życzymy ci tego samego".
- Dzięki - Klaudia machnęła ręką ręką, po czym ruszyła w drogę powrotną do domu. - A, pozdrówcie ode mnie Aelitę i Yumi!
Doszła do domu i otworzyła drzwi. Odruchowo spojrzał na zegarek. Była już prawie 19.
- Może coś jeszcze przeczytam...
Weszła na górę, do swojego pokoju, po czym wzięła z półki książkę z chemii zatytułowaną "Sole". Zaczęła ją czytać i sama nie wiedziała kiedy - zasnęła.
Kiedy obudził się rano, słońce już dość mocno świeciło.
- Zaspałam! - krzyknęła, po czym zbiegła na dół, do łazienki.
W pośpiechu umyła się i przebrała, po czym wbiegła z powrotem na górę i spakowała najpotrzebniejsze rzeczy. Już miała wychodzić, kiedy przypomniało się jej coś - zdjęcie. Wzięła je i włożyła do osobnej kieszonki w plecaku.
Wyszła z domu i zamknęła go na klucz, który schowała pod kamień w ogródku. Już miała ruszyć w drogę, kiedy usłyszała jakiś głos w swojej głowie, który mówił mu, żeby poszła do lasu.
- Hm? - zdziwiła się.
Tak ją ciekawił ten głos, że nawet się nie zastanowiła, tylko ruszyła w las. Coś co chwilę jej podpowiadało "Idź w lewo, teraz w prawo, prosto...".
Po chwili dotarła na jakąś polanę, a na niej stał wielki, biało-złoty pokemon.
- K-kim jesteś?! - Klaudia wyraźnie się wystraszyła. - I czego ode mnie chcesz?!
- Masz zadanie - usłyszała spokojny, lecz stanowczy głos pokemona.
Dziewczyna straciła przytomność i obudziła się gdzieś... W jakimś kanionie. Było ciemno, ale ona doskonale wszystko widziała. Czuła się, jakby miała w głowie stado Rhyperiorów.... Czuła się jakoś dziwnie, jakoś inaczej... Spojrzała na swoją rękę i była przerażona... Ręka była czarna, jednolita... Miała trzy palce, które raczej przypominały jakieś ostro zakończone szpony.. Ogółem cała... wyglądała jak pokemon! I to taki straszny... Bała się... co się z nią w ogóle takiego stało...?
Płeć pokemona: Kobieta
Wybrane ataki(2 TM/HM i 1 Move Tutor) Thunder, Shadow Ball, Foul Play,
Gra levelowa/nielevelowa*: levelowa
Charakter pokemona: Miła i niezbyt pewna siebie, zwykle nie potrafi się zbytnio odnaleźć w ciężkiej sytuacji. Mimo wszystko chętna do pomocy i nie lubi swoich mocy.
Towarzysze pokemona: brak
Rywale pokemona: brak
Ulubiony typ pokemona: Mrok
Znienawidzony typ pokemona: Psychiczny
Czy brałeś kiedyś udział w grze pokemon:Tak/Nie* Tak

Taa... obudziłaś się w kanionie jako Darkrai. Nie wiedziałaś, dlaczego i w ogóle co się z tobą stało. Energicznie potrząsając głową zdołałaś w końcu opanować Rhyperiory krążące po głowie, ale to nie zmieniało faktu, że byłaś sama. Nikt nie wiedział, dlaczego stałaś się pokemonem. Oprócz ciebie. Miałaś misję... ale jaką?
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Pon Cze 10, 2013 2:47 pm

Nie orientowałam się, co takiego w ogóle się ze mną stało. Rozejrzałam się po całym tym kanionie. To było dziwne. Może to sen? Po chwili jednak stwierdziłam, że to wszystko dzieje się naprawdę i muszę się odnaleźć w tej sytuacji... Spojrzałam na swoją dłoń czy teraz łapę i poruszyłam palcami. Miałam ich teraz 3, lecz powinnam się jakoś przyzwyczaić. Nikogo tu nie ma. Może i dobrze? Przynajmniej nie rzuci się na mnie żaden pokemon... Podejrzewałam, że w mojej postaci władcy koszmarów będą raczej wrogo nastawione.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Pon Cze 10, 2013 2:56 pm

I owszem, miałaś rację. Pokemony raczej nie polubią Darkraia, zwłaszcza, jeśli będzie udawał chorego psychicznie - no bo który pokemon uwierzy, że tak naprawdę jesteś człowiekiem? No chyba żaden, prawda? Też tak myślę. Ale... co masz ze sobą zrobić? Bo raczej musisz coś zrobić. Tylko... co?
---
Twoje wylosowane ataki to: Calm Mind, Icy Wind i Sleep Talk
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Pon Cze 10, 2013 3:04 pm

Czyli próby wyjaśnienia, że jestem człowiekiem zmienionym w pokemona mogę sobie darować... Musze się jednak nauczyć, jak żyć w sposób pokemona, co raczej będzie dość trudne... Nie miałam pojęcia co to za kanion, lecz postanowiłam się po nim dokładniej rozejrzeć. Dziwnie ale zarazem i bardzo fajnie było lewitować, co robiłam jakby odruchowo. Zaczęłam wędrować po kanionie, próbując się zorientować jak on duży.


Ostatnio zmieniony przez GhostRiderka dnia Pon Cze 10, 2013 3:32 pm, w całości zmieniany 1 raz

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Pon Cze 10, 2013 3:29 pm

GhostRiderka napisał:Czyli próby wyjaśnienia, że jestem człowiekiem zmienionym w człowieka

eee?
---
Kanion był dość spory, wypełniony przez śpiące pokemony kamienne i mroczne. Tak, wszystkie spały - bo była noc. Może i ty się prześpij? Zauważyłaś, że jedna z gwiazd świeci jaśniej niż przed chwilą. Co to mogło być?
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Pon Cze 10, 2013 3:41 pm

Rozejrzałam się po pokemonach. Z tego co wiedziałam to moją zdolnością jest Bad Dreams... Czyli wywołam koszmary. Odnalazłam miejsce, gdzie nie było żadnych pokemonów. Co chwila zerkałam na gwiazdę. Ciekawe dlaczego zrobiła się jaśniejsza... Dotknęłam łapą ściany kanionu. Darkrai potrafi wchodzić w cień, więc czemu tego nie wykorzystać, żeby schować się w czasie snu? Tylko najpierw muszę sobie z tym poradzić.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Pon Cze 10, 2013 3:46 pm

Gwiazda była coraz jaśniejsza i jaśniejsza... prawie oślepiała. Ty za to wtopiłaś się w cień. I nagle gwiazda spadła, tworząc tam, gdzie stałaś ogromny krater. Dziwne, nieprawdaż? Zwłaszcza, że w kraterze był jakiś pokemon...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Pon Cze 10, 2013 3:53 pm

Uważnie obserwowałam gwiazdę, a jak spadła to nieco drgnęłam na huk, kiedy zderzała się z ziemią. Gdy zobaczyłam tam pokemona to się zaciekawiłam, lecz wolałam się nie wpadkować w jakieś kłopoty... Przynajmniej na razie. Przesunęłam się w miejsce, gdzie nie będę zbyt widoczna, ale żebym też cokolwiek widziała i mogła obserwować.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Pon Cze 10, 2013 4:05 pm

Pokemon otrzepał się i westchnął. Zaczął się rozglądać, jaby ciekawiło go to, co jest na ziemi. Miał niecodzienny kolor, dzięki czemu nie potrafiłaś rozpoznać gatunku - pokemon był jasny z zielonymi wypustkami w miejscach uszu.
- Klaudia? - zapytał niepewnie
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Pon Cze 10, 2013 4:13 pm

Próbowałam rozpoznać co to był za pokemon, lecz nie byłam w stanie. Gdy wypowiedział moje imię to byłam bardzo zdziwiona. Nie dość, że zjawił się tutaj znikąd to jeszcze wie jak się nazywam... W końcu wychyliłam się z cienia.
- Skąd znasz moje imię no i... kim jesteś? - spytałam się pokemona.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Wto Cze 11, 2013 2:09 pm

- Nazywam się Cleffa. Mam nadzieję że czujesz się dobrze - odparł pokemon z uśmiechem. Potem dodał - Szukałem cię
Cóż, to wszystko było coraz bardziej tajemnicze, nieprawdaż? Tylko... o co w tym wszystkim chodziło?
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Wto Cze 11, 2013 2:22 pm

W końcu cała wyszłam z cienia i teraz byłam przed pokemonem. Czyli znał moje imię, tak po prostu spadł sobie z nieba... dziwne.
- Pomijając kilka rzeczy to jest w porządku... Po co mnie szukałeś? - spytałam się.
Tymi "kilkoma rzeczami" była oczywiście moja postać pokemona, niezorientowanie w tym wszystkim, nie wiedzeni o niczym.... itd.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Wto Cze 11, 2013 3:10 pm

- Później ci wyjaśnię. Najpierw znajdźmy spokojne miejsce. Najlepiej na tamtym szczycie - Cleffa pokazał ci płaski jak stół kawałek szczytu, osłonity z każdej strony ścianami kamieni, niczym krater.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Wto Cze 11, 2013 3:13 pm

- OK - kiwnęłam głową.
Jak Cleffa ruszył to ja poleciałam za nim. Zerknęłam na szczyt góry. Ciekawy ma kształt, no i te kamienie... Przynajmniej dowiem się o co w tym wszystkim chodzi.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Wto Cze 11, 2013 3:24 pm

To zapisujesz się do tego eventu? xD
---
Dotarliście do szczytu góry a tam... czekał na ciebie biało-złoty pokemon z ostatnich ludzkich wspomnień. Cleffa pokłoniła się przed nim
- Witaj, mistrzu - powiedziała. Pokemon spojrzał na ciebie i uśmiechnął się
- Witaj, Klaudia. Miło cię poznać w nowym wcieleniu...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Wto Cze 11, 2013 3:32 pm

Również przywitałam się z pokemonem i na niego spojrzałam. Czyli za jego sprawą się tutaj znalazłam. Byłam zdziwiona, że tan pokemon też tutaj jest.
- Jak dla mnie to wcielenie jest dość... straszne... - stwierdziłam. - To dlaczego zostałam zmieniona w pokemona i czemu akurat w Darkrai? - spytałam się go.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Wto Cze 11, 2013 3:58 pm

- To, w jakiego pokemona się zmieniłaś, było kwestią twoich życiowych wyborów. Poza tym Darkrai jest z natury inteligentny. Wolałabyś być Magikarpiem? - zapytał rozbawiony. Potem uderzył w poważny ton
- Dziecko. Wysłałem cię tu, abyś wypełniła misję, która ci nadam. Nie martw się - kiedy ją skończysz, wrócisz do ludzkiej postaci godzinę po tym dziwnym zdarzeniu. Wszystkie legendarne pokemony na ciebie liczą. Tylko ty możesz nam w tym momencie pomóc...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Wto Cze 11, 2013 4:06 pm

Magikarp? Zdecydowanie nie... W takim razie moje życiowe wybory zaczynają mnie przerażać... Chociaż może to nie w tym kontekście. Uważnie słuchałam tego co mówił pokemon. Żartobliwy ale potrafi być poważny jak mój ojciec w kwestii pracy i wykształcenia... Ale dziwne, że tylko ja mogę coś pomóc.
- To jaka jest ta misja? - spytałam się.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Wto Cze 11, 2013 4:09 pm

- Właściwie... to dłuższa historia. Cleffa wprowadzi cię w szczegóły po kolei i powoli, ale musisz się najpierw zgodzić - dodał, jakby to nie było już ustalone. Jasne, jesteś już pokemonem i nagle się nie zgadzasz. Ciekawe, co by zrobił...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Wto Cze 11, 2013 4:13 pm

- Innego wyboru niż zgodzenie się to raczej nie mam - stwierdziłam.
Chociaż skoro tak to ogrom tej misji zdawał mi się być wielki... No i to musiało być coś, po czym jak dowiedziałabym się na czym to polega to bym zrezygnowała... Jednak... czemu nie?
- Tak więc zgadzam się - powiedziałam.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Wto Cze 11, 2013 4:19 pm

- Świetnie. Teraz zostawię cię z Cleffą, która po kolei ci wszystko wyjaśni. Powodzenia, Klaudio - rzucił Aceus i odszedł Cleffa zatarł łapki
- To co chcesz wiedzieć najpierw? - zapytał
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Wto Cze 11, 2013 4:26 pm

- Sama nie wiem, może po prostu opowiadaj wszystko po kolei? - spojrzałam na małego pokemona.
Skrzyżowałam ręce, albo raczej łapy i czekałam na wyjaśnienie od Cleffy. Czyli w końcu się dowiem o to tu chodzi...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Wto Cze 11, 2013 4:37 pm

- Od początku? No dobrze. - westchnął - A więc na początku był Chaos. Potem w Chaosie narodził się Arceus i jego brat, Darkrai właśnie. Ich rodzice są nieznanym gatunkiem pokemon, pewnie już wyginęli. Arceus stworzył ziemię, jej rośliny i pokemony. Było ok, ale Darkrai postanowił się zbuntować i stworzył człowieka, pokeballe i inne pierdoły. Jako swego przyjaciela miał Hydreigona. Musisz wiedzieć, że te pokemony są nieśmiertelne. Arceus też. Ale Darkrai umierają i odradzają się w ludzkich ciałach. Musieliśmy odnaleźć tego, w kim był teraz. To ty, Klaudia. Musisz odnaleźć swojego przyjaciela. Wtedy będziesz musiała mu udowodnić, że masz w sobie ducha Darkraia. Hydreigon jest zły. Chce zniszczyć wszystkie pokemony i tylko ty możesz mu to wyperswadować. Musimy go szybko znaleźć... - opowiadał Cleffa powoli. Gdy skończył westchnął.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Gokai Wto Cze 11, 2013 4:52 pm

Słuchałam zamyślona tego co mówił Cleffa. Sprawa naprawdę była poważna... Arceus, a jego bratem był Darkrai... to coś nowego. Sprawa była bardzo, ale to bardzo poważna.
- Rozumiem - pokiwałam głową.
Musiałam jakoś "przetrawić" to wszystko co usłyszałam. Sprawa będzie dość trudna, znaleźć jednego Hydreigona... I go jakoś przekonać do siebie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Koori Wto Cze 11, 2013 5:27 pm

Cleffa pokiwał głową, siląc się na uśmiech
- Wiem, że siejący zniszczenie Hydreigon śpi w pieczarze, która otworzyć mogą tylko cztery przedmioty. Aby je znaleźć musisz zrozumieć cztery żywioły - ogień, wodę, roślinę i powietrze. Gdy je znajdziesz będziesz musiała połączyć zdobytą wiedzę, a odnalezienie pieczary stanie się proste niczym drut. A wtedy wystarczy go przekonać. Musimy się spieszyć, mamy co najwyżej 3 miesiące zanim się obudzi...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Darkrai Klaudia - GhostRiderka Empty Re: Darkrai Klaudia - GhostRiderka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Pokemon Story :: Bez MG

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach