Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

2 posters

Strona 12 z 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Pią Lis 15, 2013 3:08 pm

W sumie moglabym tu zostac. Tam klaustrofobii bylo mozna dostac. stwierdzilam zamykajac za nami drzwi.
To ja wybrobuje lozko. rzucilam sie na nie zaglebiajac twarz w poduszki za chwile przekrecilam sie na plecy i patrzylam na chlopaka.
To powiesz mi w koncu do czego mnie przydzielili? rzucilam w niego poduszka.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Pią Lis 15, 2013 3:13 pm

- Będziesz w poniedziałki w bibliotece pracowała - powiedział chłopak.
Po chwili on walnął się na swoje.
- Hm a jakie ty masz? - spytał.
Po chwili sam walnął się w łóżku obok ciebie.
- Lepsze niż moje - stwierdził rozbawiony.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Pią Lis 15, 2013 3:17 pm

To fajnie. Lubie to miejsce a jak ma wygladac ja nasze pokoje w sensie tez taka w kosmos wyje*ana to z checia bede tam chodzic.
to pewnie z powodu mojej obecnosci. zasmialam sie przekrecajac sie do niego.
co sie stanie jak pojde na twoje sprawdzic? Ciekawe czy to bedzie takie wygodne? podnioslam sie na moment dreptajac powoli na lozko obok.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Pią Lis 15, 2013 3:22 pm

Nie widziałaś różnicy.
- Lubisz czytać? - spytał się ciebie.
Przewalił się na plecy.
- Ja tam starczy, że raz przeczytam i praktycznie pamiętam.... - powiedział.
Zmartwił się.
- A odnośnie tego kim mogę być... Pisałem do rodziców, odpisali mi "o tym musimy porozmawiać na żywo" - był wyraźnie smutny.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Pią Lis 15, 2013 3:27 pm

Zebys wiedzial ze lubie. usmiechnelam sie do niego. Usiadlam na skraju lozka patrzac na niego uwaznie.
I tak pewnie wiecej od ciebie przeczytalam. usmiechnelam sie pokazujac mu jezyk.
Chcialbys bym poszla z toba? spytalam W sensie na spotkanie z nimi. dokonczylam siadajac przy jego boku i przykrywajac jego dlon swoja.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Pią Lis 15, 2013 3:35 pm

Ten pokiwał głową.
- Tak, od razu byłoby lepiej - pokiwał głową.
Uśmiechnął się lekko.
- Ciesze się, że się poznaliśmy - powiedział chłopak.
Przytulił się w końcu do ciebie.
- Ciężko mi z tym wszystkim... - powiedział.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Pią Lis 15, 2013 3:53 pm

Powiedz tylko kiedy. pocalowalam go w policzek.
Z czym tym? Co sie dzieje? spytalam obejmujac go.
Skopalam torbe pod lzoko jednak zaraz zrezygnowalam ze spuszczonych nog na ziemi lecz polozylam sie na lozku. Polozylam jego glowe sobie na kolanach.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Pią Lis 15, 2013 4:00 pm

- No wiesz, że mogę być kimś, za kogo się nie poczuwałem - powiedział.
Zaczął cie głaskać po głowie.
- Nawet jakbym okazał się jakimś kosmitą to byś dalej ze mną była? - spróbował trochę zażartować. - Chociaż bez przesady jakbym był brzydki to bym zrozumiał... - zamyślił się.
Po chwili leżał już obok ciebie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Pią Lis 15, 2013 4:07 pm

Nie liczy sie wyglad czy pieniadze ani kim jestes. Liczy sie to co jest w srodku i to jaki jestes. pocalowalam go w usta i glaszczac go po policzku Wiedz ze bede przy tobie. szepnelam mu do ucha.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Sob Lis 16, 2013 12:54 pm

Trex się uśmiechnął szeroko.
- No to dobrze, przynajmniej w jednym mogę być spokojny - powiedział.
Pogłaskał cie po policzku i tam też pocałował.
- To co chcesz teraz robić? - spytał.
Podrapał cie pieszczotliwie za uchem.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Sob Lis 16, 2013 2:56 pm

Ukryc bron zaczelam wyliczac na palcach. Zjesc, napic sie, wykompac, odpoczac, isc spac. zakonczylam usmiechajac sje szeroko jak glupia. A ty na co.mialbus ochote? To moj plan moze zamienic na twoj badz pojsc na kompromis. zaproponowalam.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Sob Lis 16, 2013 3:40 pm

- Niee twój plan mi pasuje bo mam podobne rzeczy do zrobienia - przeciągnął się.
Cmoknął Cię jeszcze raz w policzek i wstał. Kopnął broń pod łóżko.
- Broń ukryta - wyszczerzył się. - To chodźmy do stołówki. Na moje szczęście przyjmują tu bloczki z tamtej bazy, a mam ich jeszcze sporo w kieszeni.
Pokazał Ci po chwili całą garść bloczków.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Pon Lis 18, 2013 3:07 am

Pokrecilam glowa gdy "schowal" bron.
Taaa to nam pomogles. podnioslam sie po nim choc mialam baaardzo duze przyciaganie do lozka.
A moze mi przyniesiesz to samo co tam jadlam? w pozycji siedzacej na lozku zaproponowalam. Jakos lozko nie chce mnie wypuscic ze swych objec. na dowod padlam na lozko jak kloda.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Pon Lis 18, 2013 6:58 am

- A co z tego będę miał? - wyszczerzył się.
Cmoknął Cię po chwili w policzek.
- No to co oferujesz w zamian za przyniesienie? - dopytał się.
Wziął kilka bloczków.
- Wezmę jeszcze do tego dużą pizze dla nas, co ty na to? - spytał.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Pon Lis 18, 2013 11:33 am

A czy zawsze musze robic cos bo ty cos zrobisz? spytalam Tak sie nie bedziemy bawic. zepchnelam go z lozka by w koncu sie ruszyl. preferuje peperoni. powiedzialam od nie chcenia I cos do picia sie przyda. Do poerogow goraca czekolada z bita smietana a do pizzy jakas cole. zaczelam wyliczac z coraz wiekszym usmiechem.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Wto Lis 19, 2013 7:06 am

- No dobra już dobra - zaśmiał się.
Wstał z podłogi.
- wrócę za jakieś pół godziny - uśmiechnął się lekko.
Niedługo po tym wyszedł z pokoju. Teraz jesteś na chwilę sama. Czulas się mimo wszystko niespokojna . To chyba przez wydarzenia z wczoraj.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Wto Lis 19, 2013 4:27 pm

Postanowilam znalezc kryjowke dla broni cos co planowalam od jakoegos czasu. Chociaz swoja pochowalam po kontach z czego jeden noz schowalam miedzy rama lozka i materacem tak by byl w zasiegu reki. Wypuscilam swoje pokemony.
Teraz tu mieszkamy maluchy. powiedzialam zamykajac drzwi i okno by nie chcialy uciec.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Sob Lis 23, 2013 2:36 pm

Pokemony rozejrzały się zainteresowane po pokoju i się wręcz po nim rozlazły, więc musisz teraz pilnować, by czegoś nie nabroiły a one niestety miały do tego sporą tendencję... Po dłuższej chwili wrócił chłopak, niosąc całe zamówienie, więc był trochę obładowany.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Wto Lis 26, 2013 5:25 pm

Zaraz zamknelam za nim drzwi by pokemony nie znalazly zadnej drogi ucieczki. Nasypalam im do misek zarcia i usiadlam tak by je obserwowac, gdy zjadly cofam je do balli.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Nie Gru 01, 2013 2:31 pm

Pokemony nawet nie próbowały uciekać, a po pokoju rozeszły się przeróżne smakowite zapachy. Trex się uśmiechnął i rozłożył wszystko na stoliku, a po chwili sam zabrał się za swoją pizzę.
- Smacznego - powiedział tylko do Ciebie i zabrał się za dalsze wcinanie.
Chyba był bardzo głodny.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Nie Gru 01, 2013 2:37 pm

Dzieki i nawzajem. mruknelam i zajadalam sie. Podrzucalam kawalki pokemonom wiedzac ze i tak nie zjem calej. Gdy zjadlam posprzatalam. Wyszlam na spacer ze swoimi pokemonami. W sumie to pochowalam je do balli i wsiadlam na Unfezata i polecialam gdzie mnie poniesie.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Sro Gru 04, 2013 4:36 pm

Niedługo Ty oraz Twoje pokemony byliscie najedzeni... Latałaś ze swoim stworkiem dość długo. Na ogół strasznie pustynne otoczenie, więc jednolity piasek... W pewnej chwili ujrzałaś jednak jakby z piachu wystawały szczyty budowli. Na pewno nie były to kamienie. Zbyt kształtne, regularne.... Tylko zakopane. Praktycznie do czubków, więc tylko kilka wyższych budowli zapewne było widocznych.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Sro Gru 04, 2013 4:47 pm

Pokazalam Unfezatowi by wylądował ostrożnie obok tego dziwnego miejsca. Starałam się wpierw jednak z powietrza dojrzeć jakoes miejsce wyjątkowo ciekawe by tam zacząć wykopaliska. I tu się lrzyda Axew że swoim Dig.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Gokai Sro Gru 04, 2013 4:52 pm

Niedługo wylądowałaś, stanęłaś na ziemi i... spadłaś na dół! Ma szczęście trafiłaś na jakiś stary materac... Musiałąś trafć na dach budynku nisko pod piaskiem i ten Cię nie utrzymał....Było tu dużo porzuconego sprzętu z około lat 80. Więc niezbyt nowocześnie. Wyglądało na to, że znajdowała się tutaj jakaś stacja badawcza. Liczne szklane tuby, w których znajdowały się pousychane rośliny... Tylko coś jakby to miejsce zdewastowało.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Laureline Czw Gru 05, 2013 5:34 am

Sciagnelam swojego pokeptaka na dol. Nie wiadomo co na zewnątrz się czai. Chyba to labolatorium już dawno zostało opuszczone patrząc na zalegajacy piasek. Ocenilam wysokość ścian i wypuscilam Growlithe chowajac Unfezata. Rozejrzyjmy się tu. Nie oddalaj się za bardzo bym cię cały czas widziała. Jak coś znajdziesz zaalarmuj. z tymi słowami udalam się na badanie szafek. Może coś ciekawego tam się znajdzie? Jeśli ludzie opuszczali to miejsce w pospiechu to wiele ciekawych rzeczy można znaleźć.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline - Page 12 Empty Re: Agent potrzebny od zaraz - przygoda Laureline

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach