Przygoda Lumosa

2 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 7:51 pm

Aż nagle z nieba zleciał Kamień wodny z helikoptera to było powiedziała to policja : Dziękuję za pomoc w złapaniu tego maniaka , a oto nagroda znaleźliśmy go w naszej bazie Między Narodowej Policji.Wojtek sobie przypomniał że ostatnie jego miejsce gdzie był to był w odwiedziny babci w Johto i pewnie obok ich bazy zgubił ten kamień podziękowaliście mu i poszliście do pokemoncentrum, siostra was przywitała i powiedziała: Poproszę wasze pokemony wyleczę je.5 minut później Siostra Joy wraca z pokoju gdzie się leczy pokemony i powiedziała : Oto wasze pokemony Starly,Rattata i Buizel dla ciebie Peter , a dla ciebie Wojtek Shinx , ale poczekaj bo dostaliśmy paczkę pod twoim imieniem i nazwiskiem , to paczka od Profesora Oaka.Wojtek otwiera paczkę i widzi jajo, myśli że to jajo Squirtle i się nie mylił podziękował siostrzę i spytał się ciebie czy nie może dojść do twojej drużyny ?.Było by fajnie mieć towarzysza co? jak sądzisz teraz twoja kolej.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Czw Gru 05, 2013 7:57 pm

Podziękowałem policji która podarowała kamień Wojtkowi .
***
Kiedy Siostra Joy oddała mi moje pokemony podziękowałem jej serdecznie .
jak byłem na zewnątrz wypuściłem pokemony, żeby pobawiły się na świeżym powietrzu .
- Wojtek to chyba trzeba już się rozstać i każdy pójdzie swoją drogą - powiedziałem .
Podałem rękę Wojtkowi i pożegnałem Shinxa .
- Starly , Buizel Rat pożegnajcie się z nimi ! - Krzyknąłem do pokemnonów .
Wojtek nie był, jednak towarzyszem dla mnie wolałem szukać kogoś bardziej rozgarniętego .

Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 8:01 pm

Wojtek ze smutkiem odszedł , pożegnał się z tobą i twoimi pokemonami, powiedział że będzie cię szukał i będzie trenował żeby cię pokonać.Gdy szedłeś już w stronę pierwszego Gymu gdzie jest najsilniejszy człowiek który ma pokemony kamienne, chłopczyk zaczepił cię i ci powiedział Uważaj na Brocka to bardzo silny przeciwnik,ostatniego swojego rywala co miał przewagę bo miał typ trawiasty i wodny przegrał z potężnym Onixem.Tylko tyle chciałem ci powiedzieć a więc powodzenia ci życzę to paa.Co teraz zrobisz?.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Czw Gru 05, 2013 8:05 pm

Popatrzyłem się na odchodzącego Wojtka i pobiegłem za nim
- Wojtek, jednak możesz ze mną podróżować - Powiedziałem uśmiechnięty.
Schowałem do pokeballa Starly'ego i Rattatę. Postanowiłem iść do Sali Lidera Brocka .
- Prowadź Wojtek wiesz gdzie to jest . - Powiedziałem .
-Buizel to może być nasza pierwsza walka z trenerem, który coś w dobrego w życiu osiągnął i ma silne pokemony - Z spokojem powiedziałem do Buizela .

- Ruszajmy ! - Krzyknąłem do Wojtka
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 8:14 pm

Wojtek odwrócił się i spytał się ciebie czy niemożesz z nim podróżować i też razem zdobywać odznak?.Wojtek prowadził do tej sali znał całe miasto na pamięć ponieważ tu mieszka , ale przed wejście do Gymu poszedł do swojego domu cię przedstawić : Mamo tato oto mój przyjaciel z którym podróżuję , on i ja będziemy zdobywać odznaki , wręczyłem im wodny kamień, i dałem buizelowi , zobaczyłeś jak wygląda ewolucja buizel ewoluwał w Floatezla, już był zdrów skakał i się radował.A więc następnie poszliście do gymu wojtek jeszcze dodał swoje słowa To ty pierwszy walcz a potem ja spróbujeBędę ci kibicował.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Czw Gru 05, 2013 8:29 pm

Zgodziłem się na propozycje Wojtka
***
Przywitałem rodziców Wojtka i zobaczyłem jak ewoluuje Buizel . Byłem zachwycony tym widokiem i tym jak szybko on ozdrowiał . Kiedy byliśmy już w Gymie przeszły po mnie ciarki w końcu to moja pierwsza odznaka co jak mi się nie powiedzie ?
- Wojtek gdzie jest ten Brock - Zapytałem się
Wzrokiem zacząłem szukać Lidera Sali .
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Czw Gru 05, 2013 8:49 pm

Wojek ci odpowiedział Idź prosto a go znajdziesz , ale uważaj bo są ukryci jego trenerzy co musisz ich pokonać żeby ich walczyć o odznake. Wojtek poszedł za tobą i wyzwało was dwóch trenerów.Jeden trener ma na imię Damian a drugi Alex, przywitali się z wami i wyzwali nas na podwójną walkę.Damian wystawił swojego Geodude tak samo Alex wystawił swojego Geodude, ty wyłożyłeś swojego Buizela a wojtek swojego Shinxa.Wy zacznijcie pierwsi - odparli chłopcy co chcieli walczyć.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Pią Gru 06, 2013 6:20 am

Posłuchałem Wojtka i poszedłem prosto .
Kiedy dwaj trenerzy wyzwali mnie i Wojtka na pojedynek wystraszyłem się .
Wybrałem Buizela do walki .
- Buizel użyj Growl, a następnie skok do góry i Water Sport po wylądowaniu ponownie Growl i Water Sport . Po wykonaniu tych kombinacji użyj Sonic Boom połączonego z Growlem . Następnie użyj dwa razy Water Sport i raz Sonic Boom . Pamiętaj o unikach !
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Pią Gru 06, 2013 6:05 pm

Troche nie efektywne te sonic boomy bo to atak typu normalnego a normalny prawie nic nie zabiera kamieniowi ale ok.Wojtek ci pomógł i też sam wykonał atak! : Hej shinx musimy to wygrać, a więc zrób tak ja mówie, użyj na tego 1 geodude Tackle , nie atakuj tego co Peter bo szybciej będzie jak rozwalimy te pokemony osobno, a więc użyj na niego Tackle , następnie skacz po kamieniach i używaj Leera na oba pokemony , i na koniec skocz na geoduda i użyj tackle żeby go przygwoździć do ziemi. A teraz trenerzy się wypowiadają pierwszy trener mówi:Hej geodude użyj Mud sport żeby zmniejszyć atak elektrycznych ruchów shinxa , jeżeli jakiś zna następnie użyj na shinxa Tackle.Teraz drugi trener: A ty mój geodude użyj na buizela Tackle , potem Rock Polish a i jeszcze unikaj ataków.
Bui-92%
Shinx91% -Elektryczne ruchy

Geod-93%
Geod-90%
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Pią Gru 06, 2013 6:16 pm

- Yhh ! Buizel użyj Water Sport następnie skacząc na kamieniach używaj Growl . Kiedy będziesz na przed ostatnim kamieniu wyskocz wysoko do góry i użyj Water Sport następnie użyj dwa razy Sonic Boom . Wojtek twój Shinx nieźle sobie radzi, ale obawiam się, że możemy nie dać z nimi rady . Wierzę w nasze pokemony, bo są silne i naprawdę zwinne no, ale Ci trenerzy są naprawdę doświadczeni . Nie jestem pewien co do tej walki .
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Pią Gru 06, 2013 7:38 pm

Nagle z jajka wykluł się mały Squirtle nie wiedzieliście jakie zna ataki, a więc wojtek postanowił odrazu po wykluciu wezwać Squirtle powiedział tak: Squirtle użyj na tego drugie trenera Bubble , a potem skacz i używaj Tackle , a ty shinx wróć!.Twoje ataki były bardzo celowne ale pamiętaj że water sport to zmniejsza ataki kamienne.Wojtek odrazu przytulił swojego nowego pokemona i powiedział to co powiedział.Pierwszy trener kamiennych pokemonów: Geodude unikaj też ataków użyj na tą słabą wydrę,Tackle a potem Mud Sport.Skacz po kamieniach i przerwij ich ataki.Drugi trener kamiennych pokemonów: A ty Geodude użyj rock polish , żeby zwiększyć SP. Def , a następnie Tackle na Squirtle.

Bui-85%
Shinx-wykluczony
Squirtle-94%

Geod-85%
Geod-83% +Sp def.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Pią Gru 06, 2013 7:44 pm

Byłem zdziwiony pierwszy raz widziałem pokemona który wykluł się z jajka .
***
- O nie nikt nie będzie nazywał mojego Buizela słabą wydrą !
Buizel skacząc na kamieniach zrób tę samą kombinacje, ale pod koniec użyj Sonic Boom . Po wykonaniu tych kombinacji wyskok Water Sport i pięć razy Growl . Następnie unikając ataków Geo używaj Sonic Boom po Growl będą osłabione dasz radę !
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Pią Gru 06, 2013 7:52 pm

Wydra wykonała co kazałeś tylko z jednym miała problem z pięcioma Growlami użyła tylko dwa, ponieważ pokemona nie możesz przemęczać wszystko inne było wporządku.Wojtek na to odpowiedział:
Hej Squirtle może spróbujemy go rozwalić lepszą kombinacją,Squirtle biegnij w strone Geoduda drugiego i skocz na niego zakryj mu oczy , walnij raz tacklem a potem jak będzie nie wiedział gdzie jesteś użyj na niego Bubble żeby go zranić.Pierwszy trener kamiennych pokemonów: Nie poddamy się ja i Geodude i mój przyjaciel który ze mną walczy wygramy to , nie przepuścimy was do Brocka , to on nas wyznaczył za jego strażników.Geodude użyj na Buizela Tackle , następnie skocz i wleć w niego z całej swojej kamiennej siły.Drugi trener kamiennych pokemonów Geodude nic ci nie jest może i ten chłopak dopełnił celu, ale my go pokonamy, dasz radę ,a teraz użyj na tego słabiaka Tackle ,skacz po skała urzywająć Rock Polish i Tackle.

Bui-80%
Squi-87%

Geod-78% -x2 Growl
Geod-69% + Sp.Def - Def
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Pią Gru 06, 2013 8:01 pm

Schowałem Buizela do Pokeballa . Wyciągnąłem pokeball z Starlym .
- Starly ruszaj ! - Krzyknąłem
- Może to i nie najlepszy typ, ale jest bardzo silny !
Starly wzleć w górę tak, żeby nie było Cię widać, a wtedy użyj serii Tackle razy 5 . Następnie lataj wokół Geodude tak, żeby się zdezorientował wtedy użyj Tackle razy dwa Wink
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Pią Gru 06, 2013 8:11 pm

Twój starly dobrze wszystko wykonał ale odrazu po takich seriach zemdlał musisz wezwać innego pokemona przepraszam Sad, przemęczyłeś go mówiłem uważaj!.Wojtek natomiast powiedział swojemu żółwiowi co ma wykonać: Hej żółwiku zróbmy teraz tak użyj bubble pod Geodudem żeby piasek czy cotam jest zmieniło się w coś co wsiąka, a potem jak geodude wejdzie w to to odrazu seria 2 Tackle a potem odrazu Bubble.Unikaj też ataków.Pierwszy trener kamiennych pokemonów: Hahah odrazu zemdłał po takich seriach chyba widać że nie umiesz walczyć , polecam ci iść do szkoły pokemon nie daleko sali.Geodude użyj na Squirtle 2 razy Tackle a potem Rock polish na siebie.Drugi trener kamiennych pokemonów: Haha ale miałem ubaw z twojego latającego pokemona, Geodude użyj na Squirtle 1 Tackle , potem Mud sport i znowu jeszcze raz Tackle.
Bui-wycofany
Starly-zemdlał
Squirtle-73%

Geod- 70% -x2 Growl
Geod-60% - Def + Sp.Def
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Pią Gru 06, 2013 8:15 pm

Wyciągnąłem z kieszeni pokeball z Rattatą  .
- Wybieram Cię Ratt ! - Krzyknąłem rzucając pokeball
Ratt na początek skocz na kamień i wyskocz z niego kiedy będziesz blisko Geodude użyj Tackle nie pomyl Geo z Squirtle . Po wykonaniu tych kombinacji zrób jakąś ładną kombinacje i użyj Tackle . Zadamy mało obrażeń, ale jak byś widział co stało się z Starlym... Starly jest silnym Pokemonem, ale za bardzo go przemęczyłem to moja wina..

/Moge użyć Buizela jeszcze ?
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Pią Gru 06, 2013 8:35 pm

/tak.Odezwałeś go tylko więc możesz.

Rattata wykonała wszystkie twoje rozkazy i wszystko się udało tylko jedno nie Geodude zamiast w Squirtle trafił w ciebie.Wojtek powiedział do trenera: Hej nie atakuj mojego kolegi albo ja cie zaraz zniszcze moim , Squirtle użyj Bubble na tych dwóch głąbów a potem razem z Rattatą ruszcie używając tackle równocześnie we dwa goeududy to się uda a potem zrób tak żeby pod geodudami było błoto.Czyli użyj pod nich bubble.Pierwszy trener kamiennych pokemonów :Wow jesteś coraz lepszy tylko że ty sterujesz pokemony a nie on sam sobą on ciebie słucha a ty go też musisz słuchać.Geodude użyj na Rattate Tackle a potem Mud Sport.Drugi trener kamiennych pokemonów:Coraz lepiej ci idzie wojtek bardzo fajne kombinacje masz , pewnie wygrasz ze mną i moim kolegą twój kolega to słabiak.Wojtek odparł:Mój kolega nie jest słaby masz go nie przezywać albo będziesz miał ze mną doczynienia.!

Ratt-89%
Squirtle-65%

Geod-59% -x2 Growl +Sp.Def
Geod-59% - Def + Sp.Def
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Pią Gru 06, 2013 8:43 pm

- Rattata pokaż im na co Cię stać ! Skacz z kamienia na kamień kiedy będziesz przy ostatnim kamieniu wyskocz zrób kombinacje jakąś ładną jak na pokazach  i użyj Tackle ! Następnie kręć się wokół Geodude i zdezorientuj je kiedy będą wystarczająco zdezorientowani użyj na nich serii Tackle .
Wierzę w Ciebie Ratt jesteś silny i masz szanse .
Co do tego słabiaka to nie byłbym taki pewien, gdybym się skupił i miał przewagę typów wygrałbym z tobą głąbie -.-
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Sob Gru 07, 2013 10:13 am

Ale nie zawsze gdy ktoś ma przewagę typem wygrywa , czasami przegrywa.A więc twój Rattata zrobił to co mu kazałeś ale geodude znowu go złapał tylko tym razem za ogon kręcił nim i rzucił na jeden z kamieni.Jedne geodude był skołowany ale drugi był tylko zabłocony.Wojtek odpowiedział im że:Pokonamy was przegracie , tylko my wierzymy w nasze pokemony , więc my wygramy.Squirtle użyj na geodude'a drugiego Bubble , potem skacz i używaj Tackle , a następnie Tail Whip na oba geodude.Pierwszy trener kamiennych pokemonów: Hah bardzo ładna taktyka ale i tak przegrasz , geodude użyj znowu Rock polish a potem skocz na rattate używając tackle.Drugi trener kamiennych pokemonów: Hah bardzo ładna taktyka , powtórzyłem co mój kolega bo lubie powtarzać , ale teraz nie na to jest czas Geodude użyj na Squirtle, Tackle a potem Mud sport.

Ratt-76%
Squirtle-58%

Geod-48%
Geod-43%
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Sob Gru 07, 2013 12:24 pm

- Rattata wracaj ! - Krzyknąłem
- Buizel twoja kolej ! - Z zadowoleniem na twarzy wykrzyczałem .
Buizel skocz i użyj Water Sport następnie wyląduj koło dwóch Geodude i użyj Sonic Boom . Po wykonaniu tych kombinacji użyj Growl . Następnie skocz na pierwszy koniec i jak najmocniej Sonic Boom . Potem Growl połączony z Water Sportem, a na końcu Growl z Sonic Boom .
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Sob Gru 07, 2013 10:29 pm

Rattata posłusznie wykonał twój rozkaz i wrócił , lecz teraz twój silniejszy pokemon Buizel wchodzi do walki,wszystkie ataki były bardzo dobre i ostatni raz ci mówie Water Sport działa na 5 tur.Buizel wszystko ładnie pięknie i z gracją to wszystko pokazał chociaż to i tak nie jest przedstawienie o wstążki to jest bitwa.Wojtek powiedział do ciebie Hej Peter może zróbmy coś takiego że uderzymy równocześnie w oba geodudy, mój pokemon użyje Bubble i Tail Whip a twój może Sonic Boom i Growl,ale najpierw to przemyśl,a więc Squirtle użyj na tego drugiego Geoduda Bubble potem Tail Whip i na koniec przywal Tackle.Pierwszy trener kamiennych pokemonów: Hah prawie , jeszcze trochę i nas pokonacie,dobra Geodude użyj na pole bitwy Mud Sport potem skocz w górę i wleć na buizela z Tackle.Drugi trener kamiennych pokemonów: Wygramy to bez obaw,Geodude użyj na pole walki Mud Sport wzmocnij sobie Specjalną Obronę używając ataku Rock Polish i wleć w Squirtle z Tackle.

Ratt-wykluczony
Bui-70%
Squirtle-50%

Geod-38%
Geod-35%
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Nie Gru 08, 2013 8:40 am

Przemyślałem nad propozycją Wojtka, ale postanowiłem jeszcze chwilę podziałać sam .
- Phi... i wy się nazywacie DOBRYMI TRENERAMI ? - Zapytałem - Używacie tych samych kombinacji nie macie innych co za cieniasy, a nazywają cieniasem mnie ! - Krzyknąłem .
Okej Buizel walnij w ziemię Sonic Boom, a następnie skocz do góry i przyczep się czegoś kiedy eksplozja minie zeskocz na ziemie i zaatakuj Geodude Sonic Boom,  a następnie Growlem . Pamiętaj o nikach !
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Nie Gru 08, 2013 7:31 pm

Wszystkie ataki były perfekcyjne,jak i twoje i wojtka tak i tamtych trenerów.Wasze pokemony były bardzo zmęczone ale dawali radę ty jak i twój przyjaciel Wojtek świetnie sobie radziliście.Trener kamiennych pokemonów oburzył się gdy usłyszał twoje słowa,wojtek na to Hej squirtle chodz malutki damy sobie radę użyj pod te dwa geodudy bubble żeby było błoto, następnie puść w środek Bubble , i skończ ich.Potem użyj Tackle a na koniec Tail Whip.Pierwszy trener kamiennych pokemonów:No chyba ty przegracie nasze geodudy dają wam radę,hej geodude użyj Mud sport , Rock polish i pod koniec Tackle,ponieważ nie znasz innych ataków użyj tego.Drugi trener kamiennych pokemonów: Tylko my możemy wygrać Geodude skocz w górę i wleć w te dwa pokemony Tackle , a potem Rock polish.Peter zróbmy teraz razem uderzmy ostateczny cios.!

Bui-60%
Squirtle-43%

Geod-20%
Geod-20%
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Lumos12 Nie Gru 08, 2013 7:36 pm

- Okej Wojtek ! Ale daj mi chwilę .
Buizel na początek użyj Growl na te dwa Geodude, a następnie skocz do góry i użyj Sonic Boom tak aby trafiło w dwa Geodude . Następnie użyj Growl razem z Sonic Boom . Pamiętaj o unikach .
Pod koniec użyj razem z Squirtle Sonic Boom ! Wojtek na pewno ich pokonamy poza tym twój Squirtle jest silny .
Lumos12
Lumos12

Male Liczba postów : 177
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by minki6 Nie Gru 08, 2013 7:50 pm

Twoje ataki bardzo dobrze zrobiły pokemonom Wojtek powiedział: No dobra świry wygramy to Squirtle najpierw użyj Bubble pod nich a pod koniec Bubble razem z sonic boomem Buizela.Pierwszy trener kamiennych pokemonów: Nie! przegraliśmy uhh pierwszy raz przegraliśmy możecie przejść do Lidera Brocka.Drugi trener kamiennych pokemonów:Gratulacje wygraliście idzcie już do lidera tylko pokolei?.Wojtek w ostatniej chwili powiedział : Hej Peter ty zawalcz ,ja jednak będę twoim przyjacielem hodowcą ty walcz ja pomagam i dopijam cię.
Wygrałeś teraz droga wolna do Brocka.
/Ide ci robić Gym ok?.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Lumosa - Page 3 Empty Re: Przygoda Lumosa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach