Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

2 posters

Strona 7 z 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Wto Lut 25, 2014 9:59 pm

Cóż, Kokon padł a twój mały zboczeniec zaczął się zmieniać... Po chwili wyszedł z kokonu wyłonił się poke motyl/ćma... Spojrzał na ciebie i swoją wicią dotknął piersi. Widać że uradowany usiadł na głowie i zaczął łypać groźnie na każdego z okolicy. Widać że mało się zmienił.

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Butterfree
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Wto Lut 25, 2014 10:02 pm

-Cieszę się, że Ewoluowałeś, ale chyba niektóre rzeczy się nie zmieniają. Westchnęłam i schowałam go do pokeballa. Podziękowałam Panu od treningu za walkę i wyszłam do głównego holu. Spojrzałam na ręką oblepioną tą mazią. -Jak to nie zadziała to nie wiem co. Powiedziałam pod nosem i podeszłam do lady. -Dzień Dobry. Ma może siostra trochę spirytusu?
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Sro Lut 26, 2014 10:12 pm

Siostra podała ci to co zachciałaś i delikatnie przepłukałaś to coś, zeszło... Jednak tym samym z sali słyszałaś okrzyki walki wrzaski oraz po chwili wyleciał ktoś szybą a w niej pojawił się Logan mocno wkurwiony... - SPIERDALAĆ! KUŹWA! ZABIJE WAS! - Wrzasnął lecz wówczas coś nagle przeleciało między twoimi włosami i wbiło się w niego... jakaś strzała? tak czy siak spowodowała że upadł na ziemie i zasnął... Ty odwracajać się dostrzegłaś kogoś z łukiem
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Sro Lut 26, 2014 10:15 pm

Zdziwił mnie ten nagły chaos. Okazało się, ze to Logan i raczej był wkurwiony. Nie dziwię mu się. Już miałam wrzasnąć gdy strzała wbiła się w niego, a on zasnął. Spojrzałam na siebie i dostrzegałam postać z łukiem. -Kim jesteś? Spytałam wprost owej postaci. Miałam tylko cichą nadzieję, że nie jest wrogo nastawiona. Tylko jeszcze tego by mi brakowało...
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Czw Lut 27, 2014 2:22 pm

- Kimś, kto dba tu o porządek... - odparł po czym znikł... Po paru godzinach Logan obudził się i siedział przywiązany do krzesła dla bezpieczeństwa.... - WYPUŚCICIE MNIE! BO INACZEJ! - Odparł po czym sie zapowietrzył patrząc na pierś... Nie wiesz o co mu biega ale patrzył się w rane po strzela jak zaczarowany
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Czw Lut 27, 2014 2:57 pm

Popatrzyłam na tajemniczy mężczyzna znika. Shiva dotknęła lekko mojej ręki dzięki czemu oprzytomniałam. Pogłaskałam ją. -Coraz to dziwniejsze nieprawdaż?-spytałam miło pokemona. Usiadłam sobie na krześle i znów pogłaskałam Shivę, której coś zebrało się na pieszczoty. Po paru godzinach Logan znowu się obudził i znowu krzyczał, ale szybko przestał przez ranę, która mu się nie goiła. Postanowiłam mu to wyjaśnić. Podeszłam, ale nie bardzo blisko. Logan uspokój się w tej chwili i posłuchaj mnie. Być może mnie pamiętasz zanim zacząłeś walczyć. I teraz mam dwie wiadomości... Dobrą i złą. Dobra jest taka, że nadal masz szpony. Jednak zła jest taka, że straciłeś moce mutanta. Nie wiem co tak zwany Zern ci zrobił, ale z jego ostrza spływała jakaś ciecz. Więc jak łatwo się domyślić ta ciecz jest za to odpowiedzialna. Więc skoro teraz znasz fakty może uspokoisz się i zaczniesz zachowywać sie jak normalny człowiek, a nie jak zwierzę? Miałam nadzieję, że posłucha i przestanie robić zamieszanie.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Pią Lut 28, 2014 12:26 am

- Zern? heh... Nie znam nikogo takiego... Ale jeśli ten skur... Czekaj... Chcesz powiedzieć że ten gówniarz który mnie zaatakował... Miał Szpony jak ja... Zredukował to co potrafię?! - Wrzasnął zrywając więzy lecz wówczas ktoś wszedł do celi(Niezłe to PC... Lecznica dla poków, ludzi i jeszcze cela?) - Radzę się uspokoić, inaczej będziesz musiał dostać proszki na uspokojenie... Oliver Quuin a ty zwierzaku bądź grzeczny - Odparł po czym pocałował cię w dłoń niczym dżentelmen. Shiva zaczęła na niego warczeć gdy ten pokazał Balla wysadzanego... Wow... Wysadzanego zielonymi szmaragdami - Ale wracając, nie pochodzisz stąd dziwaku, tylko z Earth-421, a twoim odpowiednikiem u nas jest... Zern, mało o nim wiemy, szkielet z
- Z Adamantu, szpony, Regeneracja... - Odparł logan
- Tak, dodatkowo wytrenowanie w walce niczym płatny zabójca, znajomość technologi nie z tego świata.... - Odparł Oliver... Zdaje ci się ze jesteś tu tylko... Kłodą?
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Pią Lut 28, 2014 8:53 am

Dostanę tutaj zaraz szału. Już miałam użyć łapy, gdy jednak ktoś mnie powstrzymał swoim wejściem. Jak tylko pocałował mnie w rękę trochę się zarumieniałam, ale szybko pozbyłam się tych rumieńców. Słuchałam ich rozmowy, ale nie zrozumiałam zbyt wiele. Po za tym poczułam się jak piątek koło u wozu. -No to może ja sobie wyjdę? Powiedziałam cicho i wyszłam z sali. Oparłam się o ścianę obok drzwi. Starałam się sobie to wszystko uporządkować w głowie. -Swiaty równoległe... Wiedziałam, że MOŻE takie coś istnieje, ale że tak jest naprawdę... Co się tutaj dzieję? Czemu mnie to spotyka? Od początku spotkałam Zarathosa, Slendera, dwóch tajemniczych gości, Zerna, Logana i jakiegoś kolesia z łukiem. Co jeszcze?
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Pią Lut 28, 2014 1:02 pm

Logan wyszedł po chwili i rzucił Ballem w powietrze a przed nim pojawił się... O kuźwa co to jest?! Wielkie, straszne i wydaje się groźne... - Pangoro zajmij się naprawą a ty... Quuin jesteś rozumiem tym czym w moim świecie tak? - Odparł do meźczyzny...
- Owszem... A ona? - Rzekł wskazując na ciebie po czym poczułaś się nie swojo
- Ona przyciąga Zern'a a ja... Mam z nim do pogadania - Odparł po czym wyszli przed budynek... Stwór którego nazwał Pangoro wyszedł za nim... Cholera, co to za pokemon?!
Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Pangoro
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Pią Lut 28, 2014 1:12 pm

Ja przyciągam Zerna? Jeszcze czego! Ma tupet nie powiem i jeszcze ten cały Quuin. Musiałam wyjść na świeże powietrze bo zwariuje. -Wyjdźmy Shiva... Musze odetchnąć. Wyszłam z pokemonem na dwór przejść się. Kiedy tylko padły na mnie promienie słońca poczułam się lepiej. Nie ma to jak słońce. Odetchnęłam pełną piersią. Ruszyłam przed siebie. Postanowiłam pójść na spacer albo do parku. Ruszyłam przed siebie. Musiałam na choć trochę się uwolnić od tego całego szaleństwa...
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Nie Mar 02, 2014 5:30 pm

Poszłaś w oddal i rozglądałaś się... tamci dwaj zostali przy PC i cholera wie co z nimi się tam dzieje. Na chwilę obecną ruszyłaś po woli przed siebie w celu... No właśnie, nie wiesz jakim? Tak czy siak rozglądałaś się gdy wówczas przed sobą natknęłaś się na jakiegoś Metapoda.... Leżał i chyba spał na środku drogi. W sumie, te kokony są tak samo leniwe jak Snorlax. Jednak potem są nawet przydatne... Chociaż ciebie raczej coś zimnego podrapało po plecach... Zobaczyłaś 4 drzewa... Pełne Wiszących kokonów Kakunów... Skoro są tu kokony to oznacza...
- Bzzzzz
Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Beedrill
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Nie Mar 02, 2014 5:36 pm

Chodziłam po lesie nie szukając zwady, ale kakuny to nie jest dobry znak. Po chwili zauważyłam Bedrille.-O kurwa... Po tych słowach biegłam ile sił w nogach i musiałam jakoś uciec. Albo do wody by mnie nie załapały albo walka. Shiva też biegła obok mnie. -Shiva użyj na nich Blizzard. Jeśli to nie zadziała to wiejemy dalej. Zastopowałam na moment by zobaczyć efekt. Jak to naprawdę nic nie da to zawracam Shivę do pokeballa i zwiewam gdzie pieprz rośnie.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Wto Mar 04, 2014 8:19 pm

Twój pokemon spudłował i wówczas uciekaliście, gdy nagle zza drzew wyleciały pojedyńcze strzały kóre się otworzyły wypuszczając sieć łapiąc je w siatkę... Nie wiesz kto to zrobił ale uratował ci życie po powrocie dostrzegłaś tylko tego kolesia... Olivera... Logana gdzieś wcieło - O tu jesteś... Logan poszedł... Cóż uznał ze sam sobie na razie poradzi - Odparł czekając na twoją odpowiedź.
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Wto Mar 04, 2014 8:24 pm

Zdziwiła mnie nagła siatka. Jednak kiedy zobaczyłam Oliviera podziękowałam Arceusowi, że pomógł mi.
-Dziękuję Olivier. I jak to poszedł sam? Fakt, ze nadal ma szpony, ale można go zabić zwykłym pchnięciem miecza. Może i ma pokemona, ale nie regenerację. Ehhhh... Zresztą co mnie on obchodzi? Niech zdechnie jak chce. Po chwili przerwałam i westchnęłam. -Mogę wiedzieć o czym rozmawialiście bo nie za dużo zrozumiałam.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Czw Mar 06, 2014 9:03 pm

- Hmm Nie, nie musisz wiedzieć wszystkiego - odrzekł wyjmując balla i wypuszczając.... Noctowla - Green, weź rozejrzyj się po okolicy nie chce mieć niemiłego spotkania z robakami... - odrzekł lekko sarkastycznie po czym skierował się powoli trasą przed siebie. Cholera wie gdzie prowadzi ale tam polazł... Idziesz za nim?
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Czw Mar 06, 2014 9:06 pm

"Nie musisz wiedzieć wszystkiego"-te zdanie zaczynało mnie powoli irytować. To jak mam zrozumieć obecną sytuację skoro nikt mi nie raczy tego wytłumaczyć. Głupia nie jestem, ale te rzeczy, które sie teraz dzieją są trochę dziwne. Mimo wszystko poszłam za Olivierem. Nie miałam ochoty być sama skazana na pastę hordy bedrillów.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Czw Mar 06, 2014 10:09 pm

Gdy poszłas przed siebie po chwili coś zaczęło ci się w torbie wiercić... Po zatrzymaniu się i otworzeniu okazało się iż to wcześniej dane ci Poke jajo zaczęło się wykluwać. Gdy położyłaś je na ziemi zaczęło pękać i przedostał się ogromny ogrom światła. Po chwili przed tobą stanął... No kuźwa co to jest do jasnej cholery! Nie znasz tego czegoś... Wygląda niby ja szyszka albo orzech ale... No kuźwa jest dziwny!
Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Chespin


Kod:
[b][color=green]Chespin[/b][color=green][color=green][color=green][color=green][color=green][/color][img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[img]http://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados/chespin.gif[/img]
Typ: [img]http://www.serebii.net/pokedex-rs/type/grass.gif[/img]
LV: 20
Imię: 
Charakter: Zadziorny, chamski oraz perfidny. Typowy psotnik oraz urwis... Trzeba do niego po trzy razy powtarzać zanim zrozumie co ma zrobić. Uważa się za siłacza aczkolwiek zbyt silny to on nie jest. Potrzebny mu jednak ktoś kto go pokieruje.
Ataki:     Tackle,     Growl, Vine Whip, Rollout,     Bite, Leech Seed, Pin Missile
Ability: Overgrow
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Czw Mar 06, 2014 10:13 pm

Wyjęłam jajo i patrzyłam na wykluwanie się jajka. Jednak to co się z niego wykluło sprawiło, że zrobiłam oczy jak pięć złoty i opadła mi szczęka. Po chwili oprzytomniałam. Spojrzałam jeszcze raz na malucha. -Kim ty jesteś co? Spytałam i wyjęłam pokedex kierując go na niego. Shiva też zaczęła sie malcem interesować.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Wto Mar 11, 2014 8:55 pm

Pokedex podobnie jak z Edwardem nic nie zrobił. Jakby pokemon nie istniał. Dal tylko minimalne informacje ja Typ, ataki oraz charakter. Nic więcej nie powiedział. Cholera, co się do jasnej cholery wyprawia? Nowe pokemony? To w takim razie czemu nie zostały nigdy odkryte? Ehh Tyle pytań tak mało odpowiedzi. Cóż, pozostaje ci w końcu uzyskać o tym jakieś bardziej rozwinięte informacje a na chwilę obecną nie pozostaje ci nic innego jak prucie przed siebie z nadzieją na znalezienie czegoś... No tego czego szukasz.
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Czw Mar 13, 2014 8:13 am

Cholera.. to się robiło coraz dziwniejsze. Pokemony, które są, ale jakby nie istniały dla bazy danych pokedexa. Cóż... maluch wydawał się dość fajny. Postanowiłam z nim się zaprzyjaźnić i nadać mu imię. -Hej maluszku. Jak tam? Jestem Lucy, a to Shiva. Jestem twoją trenerką. Uśmiechnęłam się lekko. -Mam nadzieję, że bedziesz się ze mną szczęsliwy i zadowolony. Po chwili postawiłam przed nim pokeball. -Dotnij tylko tej piłeczki, a będziemy przyjaciółmi i rodziną z innymi moi pokemonami. Musze ci tylko jeszcze nadac imię. Masz już wymarzone imię czy mam ci je nadać Miałam nadzieję, że ten pokemon zechce ze mną podrózować, ale z charakterem może być problem.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Pon Mar 17, 2014 2:13 pm

On już był złapany, każdy wykluty pokemon to złapany pokemon. Schował się do balla a Oliver to wszystko obserwował - Hmm to chyba był Chespin. - Odrzekł bez większego zaskoczenia i zachwytu... Tobie natomiast wytrzeszczyły się oczy niczym jakieś monetki... - Co się tak patrzysz? nie słyszałaś o Kalos? - Odrzekł nadal nie rozumiejąc twojego zdziwienia. Dla niego było to takie normalne i nie niezwykłe.
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Pon Mar 17, 2014 5:23 pm

Spojrzałam na Oliviera zdziwiona. Niedawno zaczęłam przygodę więc miałam prawo mało wiedzieć, ale region Kalos? Pierwsze słyszę. -Nie. Nie słyszałam. Niedawno zaczęłam podróż. Ale o regionie Kalos to pierwsze słyszę. Skąd o nim wiesz? Coraz bardziej moja ciekawość o nowym regionie rosła. Czyli pokemon Logana, Edward i Chespin musieli być z Kalos. Tak samo jak tamto bydle. Robi się coraz ciekawiej.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Pon Mar 24, 2014 10:34 am

- Taa zostala jakiś czas temu potwierdzone ale nikt jeszcze się tam nie wybrał, problemy z dolotem ale widać jakoś kilka pokemonów się już dostało w te okolice. Ciekawe - Odrzekł idać dalej... Po około parunastu godzinach, zaczał zapadać zmierzch a wy jakimś cudem doszliście do większego miasta w którym jest PC, salon gier, baa nawet jakieś budynki do 10-13 pięter. Nie tak źle w sumie... Ale teraz miałaś inne sprawy na głowie... Jak wyjaśnić pochodzenie tych pokemonów.
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Lucy Pon Mar 24, 2014 4:08 pm

Ciekawe. Pokemony z innego regionu w regionie Sinohh, a to coś niezwykłego. Podróż jednak nie będzie taka zła. Uśmiechnęłam się do siebie. Jednak nadal nie wiedziałam jakim cudem Edward albo ten cały Chespin znalazł się tutaj. No trudno pewnie się kiedyś dowiemy. -Mam takie jeszcze jedno pytanie Olivier. Co był za pokemon Logana i... widziałam jeszcze jednego dziwnego. Pokemon czarny. Na kształt litery Y.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Zern Sro Mar 26, 2014 7:31 pm

- Powiedziałaś... Na Y? - Odrzekł zaskoczony i zamarł w miejscu oglądając się na ciebie - Ten pokemon to Yveltal, zwany także śmiercią... Jedna z Głównych legend regionu Kalos... Jeden z grożniejszych legend... Skąd to wiesz i kiedy to widziałaś - Odrzekł odwracając się do ciebie lekko zdenerwowany. Widać ze to na nim jakoś zadziałało
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa) - Page 7 Empty Re: Jakaś cycata panna pragnąca pomagać pokemonom(Lunaa)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach