Lioli vs Hemp

Go down

Lioli vs Hemp

Pisanie by Saya on Sob Maj 24, 2014 4:13 pm

Arena: Las Zwycięstwa.

Dokładniej, jest to mały las. Jest pełno mocnych, starych i wysokich drzew z mnóstwem lian. Jest to raj dla zwinnych pokemonów, które mogą przemieszczać się między drzewami, na lianach, chować się w gęstych liściach. Mimo, że to jest las, to ogniste pokemony mają mogą mieć trud ze spaleniem tutejszego lasu, gdyż liście są efektem pracy najsilniejszych pokemonów, które je za pomocą Magical Leaf. Dzięki gęstemu lasu, duchy mogą swobodnie się ukrywać. Typy, które doskonale sobie radzą w walkach na tej arenie "Trawa/Duch" Typy pokemonów, które słabo sobie radzą na tej arenie: "Ziemia/Rock"

2 vs 2
Poochyena, Azurill vs Magby, Rufflet

Rzut monetą i zaczyna Lioli.
avatar
Saya

Female Liczba postów : 531
Join date : 18/01/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Lioli vs Hemp

Pisanie by Lioli on Wto Maj 27, 2014 7:14 pm

Wilczek, Azurill pokażcie się!
Gdy tylko przeciwnik wypuści swoje pokemony od razu zaatakujcie. Wilczku, Ty użyj kilka razy Howl aby jak najbardziej obniżyć atak przeciwników a następnie Posion Fang na Rufflecie. Postaraj się go zatruć, w razie potrzeby użyj tego ruchu kilka razy. Azurill, gdy Wilczek będzie używał Howl Ty użyj kilka razy Tail Whip aby dość mocno obniżyć ich obronę, gdy już to zrobisz użyj Water Sport aby osłabić  ogniste ataki tej kaczki. Później wyceluj w Magby'ego swoim Bubble. Niech bąbelki go okrążą z każdej strony tak aby nie mógł się ruszyć. Następnie użyj Water Gun, wodne ataki powinny ostudzić nieco tą kaczuszkę.
avatar
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 21

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Lioli vs Hemp

Pisanie by Hemp on Sro Maj 28, 2014 1:05 pm

- Ok. Dobra nasza. Rufflet ty wzleć w powietrze by ten kundel cię nie dosięgnął, a ty Magby podpal go Ember. Teraz zasłoń ich Smog by nic nie widzieli, po czym podpal dym Ember. Ty Rufflet zajmij się tą niebieską piłeczką i obniż jej obronę przy pomocy Leer i pikuj w jego stronę szykując się do ataku Peck. Wróć teraz do Magby'ego i chwyć go za ramiona swoimi szponami, by razem wzlecieć w górę. Teraz oboje użyjcie Leer by obniżyć ich obronę. Rufflet lataj w kółko by rywale nie mogli was trafić, a ty Magby wypuść z dziobu Smog. Teraz ptaszku, gdy całe ich otoczenie jest pokryte trującym dymem puść Magby'ego i sam leć w stronę wilka uderzając go Peck, a w tym czasie ty Magby opadając atakuj go (poychene) Ember.
avatar
Hemp

Male Liczba postów : 330
Birthday : 05/03/1992
Join date : 06/05/2014
Age : 26
Skąd : ZG

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Lioli vs Hemp

Pisanie by Saya on Czw Maj 29, 2014 3:39 pm

Pokemony Lioli straciły kilka sekund osłabiając statystyki przeciwników, przez co nie mogły się obronić przed atakami pokemonów Hempa. Poochiyena zaskomlał kiedy został trafiony Ember, a Rufflet był wysoko w powietrzu... zamiast tego ruszył na Magby'ego, który znalazł się w półapce gdyż z jednej strony miał Bąbelki, a z drugiej szarrzującego wilka. Azurill zaatakowała dodatkowo Water Gun, jednak atak trafił tylko trochę gdyż nie spodziewając się odwetu Ruffleta została trafiona jego dziobaniem. Ptaszek poleciał w tedy do Magby'ego... Poochiyena złapała kaczkę zębami za stopę, lekko ją ranią jednak nie udało mu się utrzymac pokemonów na powierzchni. Podsumowując - Poochiyena trafiony Ember, Azurill Peck, Magby Poison Fang i poczęściu Water Gun a Rufflet niczym.

Poochiyena: 84% -2 obrony
Azurill: 90% -3 obrony

Rufflet: 100% -2 atak, -1 obrona
Magby: 77% -2 atak, -1 obrona + lekko raniona stopa, może go spowolnić

Hemp > Lioli > Ja
avatar
Saya

Female Liczba postów : 531
Join date : 18/01/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Lioli vs Hemp

Pisanie by Hemp on Czw Maj 29, 2014 6:38 pm

- Magby użyj Smokescreen by osłabić ich celność, po czym szybko zakryj ich Smog, może tym razem uda się ich otruć. Teraz unikaj ich ataków odskakując w bok i odpowiadaj Ember gdy tylko przeciwnik cię minie. Skup się przede wszystkim na Poochyenie, jednak nie zapominaj o Azurillu i jego wodnych atakach. Ty Rufflet atakuj Azurilla Peck raz za razem i nie dawaj mu szans na wyprowadzenie ciosu. Na koniec serii uderz Fury Attack i odleć do niego. Będąc w powietrzu unikaj wszelkich ciosów przeciwników latając na tyle wysoko by widzieć całą walkę. Teraz przeleć szybko przed nosem Poochyeny i uderz Peck w Azurilla. Ty Magby wykorzystaj to, że kundel został zdezorientowany i całą mocą potraktuj go Ember. Teraz jeszcze użyj Smog, a ty Rufflet obniż uderz jeszcze raz Peck i obniż obronę Azurilla stosując Leer.
avatar
Hemp

Male Liczba postów : 330
Birthday : 05/03/1992
Join date : 06/05/2014
Age : 26
Skąd : ZG

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Lioli vs Hemp

Pisanie by Lioli on Czw Maj 29, 2014 8:38 pm

- Bądźcie czujni! Azurill użyj Bubble aby uniemożliwić Magby'emu użycie smokescreen i smog, niech bąbelki lecą tak aby uniemożliwić kaczce unik. Wodne bąbelki powinny zablokować ten dym... Azurill musisz ochraniać Wilczka przed ognistymi atakami Magby'ego. Używaj do tego Water Guna. Wilczku, ochraniaj Azurill przed atakami Ruffleta za pomocą Tackle. Staraj się atakować go od boku aby odrzucać go jak najdalej. Gdy Rufflet będzie przelatywał przed Tobą złap go używając Posion Fang, staraj się chwycić go za skrzydło i jak najmocniej zranić. Trzymaj go jak najdłużej dasz radę bez narażania się na jego ataki. Azurill jeśli Wilczek złapie orzełka Ty użyj Water Gun prosto w jego dziób. Jeśli jednak się nie uda zrób unik przed jego atakiem i gdy będzie koło Ciebie przelatywał użyj Water Gun tak aby trafić go w bok i odrzucić kawałek dalej. Później blokujcie każdy ich atak za pomocą Posion Fang- na Ruffleta i Bubble na Magby'ego. Pamiętajcie aby się nawzajem ochraniać! Jeśli będziecie współpracować szansa na wygraną jest o wiele większa!
avatar
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 21

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Lioli vs Hemp

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach