Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

2 posters

Strona 24 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Sro Lip 30, 2014 9:18 am

Pokemon przekrzywił głowę.
-Widzę, że humor ci dopisuje... Dobrze, może się przydać. Cóż, z pewnością cię dziś wypuszczą, ale ja nie cieszyłbym się tak. Będziesz się chłopcze gęsto tłumaczył przed radą, lepiej zacznij myśleć o tym, co jej powiesz. Wybryk twojego stróża przysporzył nam masę roboty i problemów... mówiąc nam mam na myśli oczywiście siebie.
Dyrektor zerknął na pokeball leżący obok na stoliczku.
-No i kolejnym problemem jest twój obecny brak stróża. Nie sądzę, żeby udało nam się znaleźć Inkaya... Obawiam się, że będziesz musiał poradzić sobie z własnymi pokemonami.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Sro Sie 27, 2014 12:38 pm

- Czyli nie otrzymam nowego opiekuna? Wgl co dalej?CO teraz mam zrobić? - Wypytuję dyrektora o to co powieniennem wiedizeć przed rozmową z radą.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Sro Wrz 03, 2014 12:43 pm

-Cóż, może nie powinienem ci tego mówić, ale... padła propozycja nauczania indywidualnego. U nas taką możliwość dostają tylko albo ludzie wybitni albo naprawdę ułomni, więc w sumie sam zdecyduj czy to dobrze.
Ale. Propozycja to nie werdykt. Słyszałem też głowy za wyrzuceniem cię z uczelni. W końcu naraziłeś wielu ludzi na niebezpieczeństwo... Ach, no i z pewnością będziesz miał sporo do opowiedzenia o tym, co się właściwe stało w mieście...
Pokemon wstał i przeciągnął się, po czym zeskoczył z łóżka.
-Puki co leż tu sobie i myśl, damy ci znać gdy nadejdzie pora na przesł... ehem, zebranie. Paaaaa!
Machnął na ciebie ogonem i szybko wytruchtał z sali, zostawiając cię sam na sam z myślami.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Nie Wrz 14, 2014 4:35 pm

Wysłuchwaszy wielu, wielu narzekań poke-dyrektora na to , że to niby moja wina, iż opiekun mi spierdolił i narobił syfu w mieście - nie przejąłem się zbytnio i położyłęm się w kimę. Mam nadzieje, że następne dni będą owocniejsze w jakieś lepsze nowinki i że w końcu wyjdę z tego szpitala.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Sro Wrz 17, 2014 2:44 pm

Chwilę tak sobie leżałeś bez celu, aż w końcu oczy same ci się zamknęły i z lekka się kimnąłęś. Gdy obudziło cię lekkie poszturchiwanie w ramię byłeś wciąż nieco nieprzytomny, ale głos pielęgniarki szybko cię otrzeźwił.
-Panie Soul, proszę wstać. mam 2 wiadomości, dobrą i złą. Dobra jest taka, że zaraz wychodzi pan ze szpitala. Zła, że zostanie zaprowadzony na zebranie.
Gdy wyszła zobaczyłeś czyste ubrania na krześle obok. Może i pielęgniarka nie była najmilsza, ale co fakt to fakt - poskładała cię do kupy w kilka dni. No, jeszcze cię trochę bolały żebra gdy się zbytnio wygiąłeś, ale to tylko resztki tego co było tuż po walce. Zebrawszy się do kupy wziąłeś swojego pokemona i w końcu wyszedłeś na korytarz...
Gdzie czekał na ciebie Zelgadis.
-No hej. Zgadnij, kto ma dopilnować, żebyś stawił się na przesłuchaniu - rzucił na powitanie, po czym poprowadził cię korytarzem -Pozwól, że udzielę ci paru małych rad. Generalnie mistrzowie są spoko, może z paroma wyjątkami. Uważaj na Nightmare'a, Byakuyę, Storma, Sesshomaru i Soi Fon. Mistrzowie mroku, smoków, piorunów, lodu i trucizny. Co tutaj są akurat przewrażliwieni na punkcie zasad i do bólu poważni. Uważaj co do nich mówisz. Nie żartuj sobie z nich i traktuj z szacunkiem, potrafią być naprawdę nieprzyjemni dla ludzi bezczelnych.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Sob Paź 04, 2014 5:48 pm

- Dobrze, rozumiem... Dzięki za radę... Orientujesz się może czego mogą oni chcieć ode mnie? - Pytam Zegladisa nieustannie kierując się w miarę dynamicznym krokiem w kierunku sali w której zaraz ma się odbyć zebranie i osąd tego co się stało kilka dni temu. Swoją drogą ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie i jak całą sprawa się dalej potoczy.
- Masz dla mnie jeszcze jakieś rady?
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Sob Paź 11, 2014 7:17 am

-Cóż, obawiam się, że rada ma zadecydować o twoim dalszym toku nauki... nie oszukujmy się, to będzie tak naprawdę przesłuchanie. Magowie jako priorytet uważają kontrolę, a ty ostatnio raczej się tym nie popisałeś... W każdym bądź razie dobrze sobie przemyśl co im powiesz i staraj się być kulturalny. Nie krzycz, nie warcz... no i oczywiście nie miotaj zaklęciami. Jeśli tylko nie popełnisz jakiegoś głupiego błędu powinieneś wyjść z tego w miarę cało.
Teraz szliście pustym korytarzem, a wasze kroki dudniły głośnym echem. Na końcu korytarza zobaczyłeś drzwi. Były ogromne, pełne ozdóbek, liści, postaci magów i pokemonów. Na samym środku widniał Arceus.
-Sala przesłuchań, jesteśmy.
Przez chwili tak staliście i patrzyliście. W końcu Zelgadis przerwał ciszę.
-Nie martw się, dasz sobie radę - poklepał cię po plecach.
Nie pozostało ci nic innego jak przejść przez drzwi i zmierzyć się z Radą...
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Sob Paź 11, 2014 12:32 pm

Z lekkim stresem i nieco bardziej drżącą lewą ręką, złapałem za klamkę drzwi za którymi ma znajdować się cała ta wielka rada. Cóż zobaczymy co mnie czeka - naciskam klamkę i robię krok do środka pomieszczenia...
Kiedy już tam wejdę szukam jakiegoś miejsca, gdzie mógłbym stanąć tak aby nikogo nie urazić ani nic w tym stylu. Rozglądam się dookoła i czekam na dalszy przebieg wydarzeń.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Sob Paź 18, 2014 8:06 am

Gdy przestąpiłeś próg w pierwszej chwili oślepiło cię ostre, białe światło niczym w prosektorium. Gdy chwilę pomrugałeś twoim oczom ukazała się duża sala, wzdłuż której pod ścianami na podwyższeniach siedzieli jacyś nieznani ci ludzie.
-Jake Soul, zajmij swoje miejsce - po pomieszczeniu przetoczył się donośny aczkolwiek spokojny głos.
Odezwał się mężczyzna stojący na samym końcu sali, który siedział na miejscu ozdobionym w fiolety i postacie smoków.
Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Ep198ByakuyaKuchiki
Centralnie na środku pomieszczenia stało nieduże podwyższenie, które było proste i bez ozdób. W drodze do niego kątem oka widziałeś, że osób jest 17, każdy uważnie ci się przypatrywał, siedząc w miejscu stylizowanym zgodnie z jakimś typem pokemonów. I uwaga, znalazłeś jakąś znaną twarz! W miejscu zdobionym w fale i muszle zasiadał widziany wcześniej blond włosy Fay, uśmiechając się do ciebie lekko.
-Jake Soul, zostałeś wezwany w sprawie utraty kontroli nad swoim opiekunem, która doprowadziła do zniszczenia miasta Aberine, dnia 12 października - wznowił mężczyzna - co możesz nam opowiedzieć na ten temat?
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Sob Paź 18, 2014 10:26 am

- Cóż, no więc wszystko działo się bardzo szybko ponieważ otrzymałem opiekuna po czym udałem się na zajęcia tam opiekun mi pomagał. Następnie ja uczyłem się jednego z zaklęć a on po prostu zniknął - szukałem go! Oczywiście go szukałem ale gdzie bym nie patrzał i gdzie bym nie wołał to go nie było. Minelo chyba kilka dni i okazuje się, że on niszczy miasto ponieważ jakiś mężczyzna go do tego nakłonił po czym sam od niego oberwałem i reszte chyba już znacie.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Nie Paź 26, 2014 7:51 am

Twoja rewelacja była szybka i konkretna, choć raczej niewiele wniosła do śledztwa. Z drugiej strony ludzie zaczęli do siebie szeptać, aż w pewnym momencie jedna z kobiet obecnych na sali odezwała się do ciebie ostro:
-Kim był ten mężczyzna? Widziałeś go już kiedyś?
Miała ostre, uważne spojrzenie podobne do poprzedniego mówiącego i siedziała za podwyższeniem zdobionym na fioletowo, pełnym rysunków węży i pająków.
Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Soifon223
-Hyuu, ja wiem kto to był.
Wszystkie głowy zwróciły się w stronę Faya.
-Napastnikiem był Amaimon.
W sali zawrzało jak w ulu, aż smoczy przywódca musiał wszystkich uciszać.
-To było pytanie skierowane do oskarżonego, i to od niego oczekuje się odpowiedzi - wycedził, gromiąc mężczyznę wzrokiem.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Sob Lis 29, 2014 1:36 pm

- Jeśli chodzi o mnie to nie wiem kim był ten narwaniec któy mnie napadł i wpłynął na zachowanie mojego pokemona. Problem jest w tym, że ja oberwałem nie miłosiernie a ten wariat jest wciąż na wolności. W sumie nei wiem co tutaj robię bo trzymacie mnie tu i nazywać oskarżonym ale o co? O co mnie oskarżacie? O to że nie upilnowałem pokemona który od początku był jakiś dziwny? To nie jest przypadkiem Wasza wina?
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Nie Lis 30, 2014 2:23 pm

Na sali ponownie zapanował zgiełk i tym razem uciszenie towarzystwa zajęło przewodniczącemu więcej czasu niż poprzednio. Gdy w końcu zrobiło się cicho usłyszałeś rozbawione parsknięcie.
-Mały ma jaja. No i jak dla mnie sporo racji...
Odezwała się kobieta siedząca za czerwonym i rzeźbionym w płomienie podium.
Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Shiba-Kukaku-bleach-anime-21331070-718-1339
-Język może i dosadny, ale faktycznie mają sporo racji - tym razem odezwał się mężczyzna na miejscu zdobionym piórami i  chmurami - Amaimon jest niebezpieczny i to nie pierwszy raz, kiedy daje nam się we znaki. I z tego co wiem nigdy wcześniej nie działał tak blisko Akademi...
Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Joh
Tym razem rozmowy były nieco bardziej ciche, ludzie przestali zwracać na ciebie uwagę i wyglądało na to, że zajęli się problemem napastnika. Po kilku minutach ignorowania cię odezwał się Fay.
-Na razie możesz chyba wyjść, dałeś nam sporo do myślenia...
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Wto Gru 23, 2014 8:34 pm

Witam, i wracam po przerwie, sorki za nieoebecność Smile
---------------
Jak usłyszałem, tak też zrobiłem... Szybko zebrałem swoje klamoty i wyniosłem się z sali rozprawa - jeżeli można tą kłótnie różnych wysoko postawionych osób wgl tak nazwać. Ostatnie spojrzenie na potężne drzwi od sali.
No cóż, muszę coś zrobić ze sobą trenować, nabierać sił czy cokolwiek innego.
KIedy wychodzę z sali rozglądam się dokładnie po holu na którym się znajduję i rozmyślam - co dalej... Jeśli mogę i jest na to miejsce to wypuszczam pokemony : Blastoise, Electivire, Infernape, Oraz Umbreona
- Słuchajcie małolaty! Z racji iż święta juz prawie u nas zawitały - a przynajmniej w moich rodzinnych progach o tej porze roku mieliśmy w zwyczaju obchodzi takowe - to mam dla Was małe podarunki:
- Dla Blastoise'a idzie batonik ( +3 lvl)
- Dla Umbreona idą dwa batoniki ( + 2 lvl każdy)
- Dla Infernape idą dwa cukierki dla ognistych pokemonów ( + 1 lvl każdy)
- Dla Electivire idzie 1 cuekirek ( + 1 lvl).
Życzę Wam wesołych świąt Smile
- Rzekłem do pokemonów wręczając im cukierki ( odlicze je z KP po zatwierdzeniu).


Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Pią Gru 26, 2014 10:43 am

Rozprawa jak to rozprawa, na pierwszy rzut oka nie wiadomo co właściwie z niej wynikło. Wyglądało jednak na to, że zdobyłeś sobie paru obrońców. W każdym bądź razie czułeś się lepiej opuszczając to pomieszczenie.
Wypuszczenie pokemonów na raz udało się, jednak musiałeś ich ustawić w rządku żeby wszyscy się zmieścili i przy okazji cię nie zgnietli. I tak cudem cię nie zgniotły, kiedy rzuciły się aby cię uściskać.
Kiedy kończyliście zauważyłeś, że ktoś nadchodzi korytarzem: to widziany parę dni wcześniej rudzielec. Przechodząc obok przystanął, obejrzał twoje pokemony i gwizdnął z podziwem.
-Nie no, ładny tu masz zespół! Skąd żeś wytrzasnął takie silne pokemony?

-----------
Cieszę się że zostałeś ^^
Część twoich poków nie ma charakteru, przeskanuj je może
Zatwierdzam lv-upy
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Pią Gru 26, 2014 1:42 pm

Spoglądam na pokemony po czym chowam do kul wszystkie prócz Infernape'a.
- Wiem, wiem mocna drużyna ale to jeszcze nie wszyscy. POznaj resztę... - Powiedziałem i wypuściłem z pokeballi następujące pokemony: Aggron, Kabuto. Kiedy już pokemony przede mną staną to wyciągam pokedex i skanuję każdego po kolei aby dowiedzieć się ich charakterów.
- A Ty? Masz jakieś pokemony kolego? - Mierząc rudzielca wzrokiem rozglądam się za kimś znajomym.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Wto Gru 30, 2014 1:51 pm

Chłopak odskoczył nerwowo widząc Aggrona, jednak tobie nie wpadło to do głowy i wylądowałeś pod jego wielkim ogonem - pokemon zajął sobą cały korytarz i ani tobie ani jemu nie było zbyt wygodnie. Kabuto miał więcej szczęścia, bo wylądował na ramieniu większego kolegi.
-Łoooooo! - Mruknął Badou - ja tam parę pokemonów mam, ale w walce za dobry nie jestem... Za to mój ziomek Heine, o! On to dopiero rozkłada ludzi na łopatki! Wiesz, ile kasy już wygrałem stawiając na niego?
Wyszczerzył się rozmarzony. Tak wgl to nie ma tu chwilowo nikogo innego, chyba trwają zajęcia. Albo jesteś w jakiejś mało uczęszczanej części szkoły.

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Aggron
shiny Aggron samiec
Lv:29
Zdolność: Rock Head
Ataki: Tackle, Harden, Mud-Slap, Headbutt, Metal Claw, Iron Defense, Roar, Take DOwan, Iron Head, Rollout, Ancientpower, Fire Punch
Charakter: Pokemon raczej spokojny, pewny siebie i swojej siły. Lubi walczyć, ale tylko z równie silnymi przeciwnikami, odmawia mierzenia się ze słabszymi czy rannymi. Potrafi być bardzo cierpliwy, jednak nie lubi wilgoci i niechętnie wychodzi na zewnątrz gdy pada.

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 140
Kabuto samiec
Lv: 20
Zdolność: Battle Armor
Ataki: Scrach, Harden, Absorb, Leer, Mud Shot
Charakter: Pokemon kochający walki, w każdej postaci, czy to pokazy, czy walki z dzikimi pokemonami, jest bardzo zdyscyplinowany, nie obawia się żadnego przeciwnika i odważnie kroczy na przód. Żadna przeszkoda nie jest w stanie go zatrzymać, brnie przed siebie, aby za wszelką cenę dotrzeć do celu.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Wto Gru 30, 2014 4:24 pm

Chowam pokemony do kul i spoglądam jeszcze raz na typka stojącego obok mnie. 
A więc mówisz, że ten Twój znajomy jest wyjątkowo dobrym trenerem? Bardzo ciekawe... Co Ty na to, abyś mnie do niego zaprowadził żeby zobaczyć który z nas jest lepszy? Przy okazji może wymienię z nim jakieś pokemony...
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Pon Sty 05, 2015 2:51 pm

Rudzielec uśmiechnął się krótko, a potem sięgnął do kieszeni i wyjął paczkę papierosów.
-Nie ma problemu, z tego co wiem on też się gdzieś obija, w sumie jak połowa ludzi tutaj.... - zapalił papierosa, po czym wymienił paczkę i zapalniczkę na komórkę i przez chwilę rozmawiał. Gdy skończył odłożył telefon do kieszeni i poprowadził cię gdzieś, nie przestając palić.
Koniec końców znaleźliście się na dworze, gdzieś pomiędzy kępą wielgachnych drzew z tyłu szkoły. Z całą pewnością rośliny zasłaniały widok potencjalnym zainteresowanym nauczycielom. Tam właśnie powitał cię jakiś chłopak:
Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 24675-heine_02_large
-Yo. Heine Rammsteiner - mruknął, wyciągając rękę - Badou, czyżbyś znowu szukał zarobku? - Ostatnią uwagę rzucił z przekąsem w stronę rudzielca.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Pon Sty 05, 2015 9:51 pm

- Soul. Po prostu Soul - Powiedziałem ściskając dłoń dziwnego cwaniaka.
- To jak? Walczymy? Jakieś specjalne zasady? Albo walczymy o coś? No wiesz... Tak dla podkręcenia atmosfery pojedynku...
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Sro Sty 14, 2015 11:54 am

Badou zrobił minę niewiniątka i wzruszył ramionami, a Heine parsknął.
-Walczyć o coś? Ha, tak jest zawsze zabawniej! No to ja mogę postawić powiedzmy.... Fire Stone. A żeby nie było tak łatwo proponuję dwuwalkę! Wchodzisz w to?
Chłopak wydawał się bardzo pewny siebie. Rudzielec tymczasem gdzieś tajemniczo zniknął. Czyżby organizował widownię?
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Soul Sro Sty 21, 2015 9:19 pm

-dobra z mojej strony wystawię Black Infernape oraz Shiny Aggarona... Luźno, ja postawię 2 Love Balle. A Ty? Kogo wystawisz do walki? - Zapytałem wypuszczając oba pokemony.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Yuya Wto Sty 27, 2015 2:23 pm

-Ja biorę Houndooma i Pellipera. Love balle średnio mi się uśmiechają... zamień jeden na coś innego, to zabawka dla dziewczyn.
Heine zerknął na twoje pokemony i wypuścił własne.
Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 229 Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 279
-Zapowiada się niezła zabawa... Wolę walczyć z silnymi przeciwnikami niż z sierotami.
Tymczasem na horyzoncie pojawiło się kilkoro uczniów - a razem z nimi Badou.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula - Page 24 Empty Re: Uczeń czarnoksiężnika?-Gra Soula

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 24 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach