Tygodniówka

+9
Timothy
Tedd
Miramato
Mruczek
Ghuji
Run
Lionheart
Nikotynka
JoJo
13 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Jestes za?

Tygodniówka - Page 2 Empty33%Tygodniówka - Page 2 Empty 33% 
[ 4 ]
Tygodniówka - Page 2 Empty67%Tygodniówka - Page 2 Empty 67% 
[ 8 ]
 
Wszystkich Głosów : 12
 
 
Poll closed

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Mruczek Czw Lut 07, 2013 5:34 pm

niko teraz to ty wyolbrzymiasz
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Nikotynka Czw Lut 07, 2013 5:45 pm

Mówicie o rzeczach, które są oczywiste tak jakby, chcecie eventy, forum musi się rozwinąć, a co za tym idzie potrzebni gracze, im wyżej nasze forum w topkach tym większa szansa, że ktoś przyjdzie prawda?

Prawda, kolejny raz
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by JoJo Czw Lut 07, 2013 8:34 pm

"forum musi się rozwinąć, a co za tym idzie potrzebni gracze,"

Nie żeby coś panno Wieczna Nerwica, ale tygodniówka zachęci graczów, uważanych za noobów.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Ghuji Czw Lut 07, 2013 8:43 pm

No tu się nie zgodzę, zachęci do wchodzenia na forum raz na tydzień, 1,5 tygodnia tylko po to. A poza tym, coś takiego w realnym zyciu nazywa się łapówką - zachęcanie do przystąpienia gdzieś.
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Mruczek Czw Lut 07, 2013 9:00 pm

po dłuższym zastanowieniu... dochodzę do wniosku że taka tygodniówka by była dobra ALE symboliczna np takie drobne 50$ które niezbyt dużo daje ale zachęca graczy aby częściej wchodzili na forum i zostawiali posty, w końcu więcej postów=lepsze miejsce w topkach=więcej mamony z wyświetleń Smile
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Nikotynka Czw Lut 07, 2013 9:18 pm

Od kiedy ilość postó ma znaczenie na toplistach? chyba, że Cieniu dodał nas do jakiejś toplisty nowej generacji.

JoJo nie pozwalaj sobie, jeśli masz głupie pomysły to nie moja wina

Jeśli chodzi o pomysł jestem na nie, jeśli zostanie to wprowadzone to serio wejdzie zapłata dla adminów i jakoś mnie nie będzie interesiło, czy wam się to podoba czy nie...

Kasy za nic nie będzie tyle, ruszcie dupy ludzie, pomyślcie co można porobić, jakaś praca, produkcja czegoś, cokolwiek co będzie miało sens, a nie dziękowanie wam na kolanach, że łaskawie dodaliście posta i poświęciliście 10 minut swojego życia aby się tu pojawić.

JEŚLI KTOŚ CHCE GRAĆ NA FORUM ZAGRA I BEZ DOSTAWANIA ZA TO TYGODNIÓWKI
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Wilk Czw Lut 07, 2013 9:42 pm

Jestem na nie, bo to będzie się rozwijało stopniowo. Najpierw będzie, że 100$ co tydzień (głupota wg. mnie, bo będzie więcej kupien za nic nie robienie), a później to ewoluuje, że np. raz na miesiąc pokemon z DT (daję przykład). Także jestem na nie. Dam Wam radę na podstawie mojego doświadczenia na Helci, nie dawajcie tyle pomysłów na raz Wink Co za dużo to niezdrowo, a do tego mówię, dla mnie to głupota, bo czemu niby gracze mają dostawać kieszonkowe, skoro i tak jest wiele sposobów zarabiana.
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Soul Czw Lut 07, 2013 10:13 pm

Dobra obserwuję ten temat od xx czasu - od powstania w sumie i znalazłem idealną alternatywę dla tych którzy tak abrdzo potrzebują tego hajsu, chcą dorobić czy coś w tym stylu. Ja osobiści jestem na NIE ale skoro użytkownicy tacy jak :JoJo Lionheart Miramato Mruczek i kto tam jeszcze by chciał tygodniówkę to znalazłem dla Was super Fuchę. Jeżeli bardzo chcecie to pogadajcie z Adminami i Jr Admminami albo zróbcie osobny pomysł i stwórzcie gazetkę hellviańską. CO tydzien lub co dwa. I na początek nie musi być to gazetka z milionem działów ale z kilkoma chociażby. Po I - dostaniecie za to dużo więcej kasy niż tych tygodniówek.. PO II - wszyscy będą się cieszyć i świetnie bawić jak dobrze to będziecie robić i dostarczać dodatkowej rozrywki oraz smaczku czy też powiewu świeżości. Będziecie robić coś aktywnie na forum, nie będziecie narzekać na brak nudy czy w eventów. i Wgl. Z tego co kojarzę gazetki forumowe zawsze się podobały i większości przypadały do gustu. WIĘC JEŚLI CHCECIE DODATKOWYCH ZAROBKÓW TO NA NIE ZAPRACUJCIE. - Pozdrawiam Soul a.k.a Kuki.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Wilk Czw Lut 07, 2013 10:17 pm

@Soul

Na poprzedniej odsłonie to ja prowadziłem gazetkę, ale raz, były problemy z gazetką, bo co chwila ktoś nie mógł wysłać albo coś albo coś, a dwa, mała oglądalność. Tyle pracy, tylko po to, by dostać 2 komentarze w temacie? Co prawda teraz jest inaczej, ale nawet sama Nikotynka przyznała, że nie czyta tego mojego gówna xD
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by JoJo Pią Lut 08, 2013 4:26 pm

ja nie mam juz na co tu wystartowac bo jestem skreslony u kazdego tutaj XDDDDDDDDDD. Tak bardzo smutne ;_;
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Steus Arios Pią Lut 08, 2013 4:37 pm

A ja jestem na nie, bo uważam, że człowiekowi należy dawać wędkę, a nie rybę. Lepiej by było, gdyby ludzie skupili się na tym jak można zarobić pieniądze, a nie jak dostać je za darmo. Takie jest moje zdanie.

Steus Arios

Male Liczba postów : 140
Birthday : 01/01/1994
Join date : 05/02/2013
Age : 30

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Ghuji Pią Lut 08, 2013 8:03 pm

Wypowiedź Steusa jest podsumowaniem 3 stron gadania, na tym powinniśmy skończyć xd
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Cieniu Pon Lut 11, 2013 10:21 am

ja nie mam juz na co tu wystartowac bo jestem skreslony u kazdego tutaj XDDDDDDDDDD. Tak bardzo smutne ;_;

Nie u mnie nie jesteś skreślony zajmuje się wszystkim pokolei i zaraz rozpatrzę twoje podanie na Moderatora. To że ktoś broni swojego zdania nie znaczy że Cię skreślę przy innych projektach, czasem każdemu zdarzy się przesadzić i powiedzieć o dwa słowa za dużo, napisać o 3 posty w nerwach za dużo.

Co do pomysłu, niestety jestem całkowicie na nie, jakby był jakiś TOP 3 na tydzień co dostaje kasę to dwa miejsca jesteście w plecy bo to by mnie i Niko motywowało do spamienia jeszcze częściej w grach co za tym idzie użytkownicy którzy znają nas wiedzą jak nam to szybciutko idzie. Do tego nie jestem zwolennikiem dawania czegoś całkowicie za darmo, ja szanuję i jestem wdzięczny każdemu użytkownikowi że spędza czas na forum, że gra u MG, że walczy w Gym-ie naprawdę fajne uczucie gdy widzisz że twoje forum się rozwija, to motywuje do dalszej pracy, ale poza moim szacunkiem, uznaniem, pomocą gdy będę potrzebny nie dostaniecie za darmo nic.

Bardzo ważna wypowiedź Steusa podsumowała pięknie 3 strony dyskusji, czasem nerwowej a czasem merytorycznej, zróbmy coś z tą wędką a nie bierzmy się odrazu za ryby!. Z Niko sporo myśleliśmy nad tematem, na porpzedniej wersji forum wyrzuciliśmy do kosza pomysł bodajże Lenia z farmą czy czymś takim, myślę teraz że zbyt pochopnie. Niko podrzuci na dniach pomysł z produkcją i całym systemem.

Niestety JoJo pomysł odrzucam ale na pocieszenie otrzymujesz 200$.
Zachęcam do wymyślenia sposobu jak można byłoby zarobić.

Zamykam.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Tygodniówka - Page 2 Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach