Yuya versus Ao~

3 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

Go down

Yuya versus Ao~ Empty Yuya versus Ao~

Pisanie by Lionheart Sro Lut 13, 2013 6:31 pm

Kolejny raz mam zaszczyt być świadkiem, nawet więcej niż świadkiem - arbitrem walki wspaniałego trenera Ao! Tym razem stoczy kolizję z nikim innym tylko Yuyą! Zapewne tak jak ja, jesteście ogromnie zainteresowani wyborem ich pokemonów! A no więc już rozwieję wasze myśli! Tym razem Ao postawił na... Duskulla! Zaś Yuya zdecydowana jest na swoją Charmander! Bez wątpienia będzie to świetna walka! Zapraszamy!

Arena: Normalna, czyli zwykły kawał ziemi, bez żadnych kamieni i w ogóle, niczym hala do koszykówki, tylko bez koszy oczywiście.

Kolejka: Ao, Yuya, Ja, Yuya, Ao, Ja, Ao, Yuya, Ja, Yuya, Ao, Ja... no i tak leci Sobie dalej.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Bezimienny Sro Lut 13, 2013 7:52 pm

Kiedy wszedłem na arenę rozejrzałem sie dookoła. Nic ciekawego nei zauważyłem, prócz dwóch osób. Sędziego oraz moją przeciwniczkę Yuycię xd No dobra, czas zacząć naszą paradę, ciekawe na co stać mojego małego kompana?! ;o
- Duskull, stań do walki! Okej, nie walczyliśmy razem zbyt wiele razy, i twoje ruchy nie są również dobrze dopracowane, jednak dajmy z siebie wszystko! Okej, na sam początek Leer, wiem że to na nic nam się nie zda, ale może choć trochę zdezorientuje przeciwnika! Następnie Night Shade! Ołkej! Teraz pędź na niego po czym jak zobaczysz jakikolwiek ruch z jego strony szybko uniknij go zmieniając swój tor lotu i wystrzel Ice Beam. Schłodzimy go trochę! Okej, kolejny Night Shade po czym od razy Shadow Ball! Świetnie...teraz poczekajmy na jego jakiś efektowny ruch, który może CIę nieźle zranić i użyj Disable! Wtedy momentalnie Shadow Ball i wzleć nieco wyżej by móc łatwiej unikać jego ataków.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Yuya Sro Lut 13, 2013 7:58 pm

Wchodząc na arenę podskakiwałam radośnie, ciesząc się z kolejnej okazji do podszkolenia mojego malucha. Pomachałam przeciwnikowi i wypuściłam z kulki moją Charmnder.
-No dobra Pirin, pora na zabawę! Zaczynamy z grubej rury, wykorzystując czas by uderzyć Fire Blast! Szybko staraj się zbliżyć, by nagle przeturlać się na bok i ponowić ognisty atak! Gdy tylko będziesz już przy duszku momentalnie Crunch! Gdy już go pochwycisz nie wypuszczając Fire Blast, zwiń się w kulkę i wyląduj ostrożnie, by nie zrobić sobie krzywdy! Znów Fire Blast na przeciwnika, kolejny raz biegnij do niego i tym razem Dragon Claw, prosto w dziury w masce!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Lionheart Sro Lut 13, 2013 8:06 pm

iii.. Ruszyli! Duskull pewniej, bowiem doświadczenie jego było ciapkę większe. Zaś Charmander trochę się stresował. Tak czy inaczej w końcu zaczęli paradę. Leer zadziałało, natomiast nie jestem pewien czy było dobrym ruchem, bowiem Duskull oberwał Fire Blastem! Teraz się wszystko wyrównało. Pokemony miotały atakami, obrywając i unikając. Nic nadzwyczajnego.

Duskull: 81%
Charmander: 80% + Obniżona Obrona

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Yuya Sro Lut 13, 2013 8:11 pm

-Doskonale maleńka, wykorzystajmy naszą szybkość i siłę! Przeciwnik będzie się chciał trzymać na dystans, ale my nie! Miotając Fire Blastami staraj się do niego zbliżyć, by złapać Crunchem gdy tylko ci się uda! Wtedy znów numer z Fire Blastem, zwinięcie w kłębek i ostrożne lądowanie. Gdyby miotał w ciebie Shadow Balle to rozbijaj je swoimi Dragon Claw, wciąż prąc naprzód! Możesz go też nimi zdzielić jeśli się zbliży! Gdyby jednak zawisł wysoko, to zostają nam Fire Blasty. A, patrz pod nogi, nie poślizgnij się na Ice Beam!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Bezimienny Sro Lut 13, 2013 8:41 pm

Duskull, nie daj się. Zanim charmander wykona fire blast ty użyj Disable, by zablokować jego ruch! Momentalnie poślij Shadow Ball w jego stronę! O tak! Świetnie, teraz Ice Beam po łapkach! Pędź na niego i z jakieś 2 metry przed nim zatrzymaj się wystrzelając Shadow Ball. Nie czekając aż Charmander odpowie jakoś na ten atak, poślij Night Shade! Szrżujmy na niego nieustannie swymi atakami by go jak najbardziej zmęczyć. W szczególności uważaj na Crunch ponieważ ten atak jest wyjątkowo dla Ciebie szkodliwy. Trzymaj go na dystans a nic Ci się nie stanie.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Lionheart Wto Lut 19, 2013 2:17 pm

Pokemony napierały na Siebie. Charmander miotała Fire Blastami trafiając Duskulla. Ten jednak powiedział stanowcze nie! Disablem zablokował Fire Blasty, ale coś drgnęło.. PODPALONY! Crunch idealnie trafiło w cel, ale Charmander zainkasowała Shadow Balla.

Duskull: 58% + Podpalony
Charmander: 58% + Obniżona Obrona

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 19, 2013 2:27 pm

Duskull, trzymaj się! Szybko Ominous Wind! Odepchnij pokemona, po czym Shadow Ball! Podmuch wiatru który nieco spowolni Charmandera a następnie Shadow Ball, który powinien trafić ognistą jaszczurkę spowoduje dość dobre połączenie, następnie Night Shade i Ice Beam! Teraz odleć od niego, a dokładnie znajdź się po jego prawej stronie i poślij podmuch demonicznego wiatru! Następnie przeleć nad nim i wypuść Shadow Ball! Świetnie, od razu zatrzymaj się przed nim i kolejna fala Ominous Wind! Na sam koniec zaatakuj Night Shad;em.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Yuya Wto Lut 19, 2013 2:33 pm

-Doskonale maluchu, teraz pora na naszą nową broń! Znów staraj się o walkę w kontakcie, przygotowując Dragon Claw do obrony przed wypuszczanymi na ciebie atakami! Gdy tylko zbliżysz się do niego... Attract! To nasz priorytet! Tańcz wokoło i powtarzaj atak tak długo, aż zadziała! Gdy się uda wygrana nasza! Błyskawiczne Crunch, a trzymając go w pysku szybkie Dragon Claw, którymi podrzucisz ducha! Kolejny Dragon Claw od dołu, gdy spadnie! A gdy zatrzyma się obok obejmij go i Overheat! Zanim się ocknie kolejne smocze ataki, którymi w razie potrzeby rozbijaj też jego kule! Dalej Pirin, damy radę to wygrać!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Lionheart Wto Lut 19, 2013 3:10 pm

Ominous Wind było świetne. Charmander nie miala jak uciec, bądź skontrować. Shadow Ball także świetny. Aczkolwiek Charmander Yuyi dała o Sobie znać. Attract! Duskull złapany! Seria ataków została zaaplikowana na ciele Duskulla. Ten po jakimś czasie obrywania, ocucił się i mocno ranił Charmander Night Shade i Ice Beam! Świetna walka!

Duskull: 33% + Podpalony
Charmander: 31% + Obniżona Obrona

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Yuya Wto Lut 19, 2013 3:19 pm

-Doskonale mała, oby tak dalej! Po raz kolejny postaramy się o Attract, jednak tym razem naszym priorytetem są uniki! Zbliżaj się do ducha, odbijając kule Dragon Clawem i omijając pozostałe ataki. Gdy się zbliżysz szybkie Chunch, a trzymając przeciwnika Attract! Potem go puść i uderz od dołu Dragon Claw, w razie potrzeby ponawiając Attract. I bezlitośnie Cruch! Postaraj się chwycić go od dołu i jednocześnie naparzać Overheat, broniąc się Dragon Claw! Jeśli odblokuje się Fire Blast to znakomicie, uderz nim i odskocz! To już końcówka, damy radę!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 19, 2013 3:27 pm

Attract? Hah, mam chyba pomysł?! Duskull, kiedy Charmander wyśle na Ciebie ten atak, zwiej go swym Ominous Windem! Jeżeli to nie da za wiele, zamroź wytworzone serduszka Ice Beam'em! Ahh, zapomnieliśmy o jego wysokim ataku i Crunch'u...za każdym razem gdy będzie Blisko Ciebie użyj Ominous Wind! Tak, ten atak odrzuci go, dzięki czemu bdsz mógł zaatakować ją Shadow Ball'em! Jakby tego było mało, pędź na Charmandera i zaatakuj Night Shade'em! Teraz troszeczkę obrony. Gdy będzie biegł na Ciebie, wystrzel Ice beam w posadzkę zamrażając ją do tego stopnia by powstała lodowa powierzchnia. To spowoduje że gad zacznie się ślizgać a ty wystrzelisz w niego Shadow Ball!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Lionheart Wto Lut 19, 2013 3:30 pm

Duskull znalazł złoty środek na Attract, niwelując go a w dodatku szybko kontratakując! Niesamowite. Charmander była zmieszana, atakowała, bo atakowała, ale widać było, że na falę wpadł Duskull, który był juz zmęczony, jednakowoż nie aż tak jak biedna Charmander.


Duskull: 18% + Podpalony
Charmander: 9% + Obniżona Obrona

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 19, 2013 3:38 pm

Dobra Reaper, czas to chyba zakończyć! Szybko, zakończmy męki Charmander'a! Zacznij od Night Shade! Wtedy wzleć nieco wyżej i poślij Ice Beam! Po tym ataku leć na przeciwniczkę po czym okrąż ją do połowy zatrzymując się za jej plecami. Momentalnie zacznij ładować Shadow Ball i wystrzel! Świetnie, teraz chyba czas na zakończenie tej parady, czyż nie?! Pełna moc, OMINOUS WIND!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Yuya Wto Lut 19, 2013 3:42 pm

-Spokojnie Pirin, to już końcówka, dajmy z siebie wszystko! Jego ataki nie zdołają cię przewrócić jeśli pobiegniesz ku niemu na czworaka! Będziesz też w stanie przeskoczyć nad jego atakami w razie potrzeby, a gdy się zbliżysz wyskocz wysoko, ładując w locie Dragon Claw na obu łapach i spadając uderz go prosto w głowę! Jeśli ci się uda to łap go i Overheat, korzystaj z okazji! Jeśli manewr zawiedzie to złóż łapki z Dragon Claw przed sobą, tworząc szpic i pędź w jego stronę, przebijając się nim! Szybki Crunch i znów Dragon Claw, aż nie padnie! Nie poddawaj się maleńka!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Lionheart Wto Lut 19, 2013 3:49 pm

Charmander pokazała klase na sam koniec, jednakże była już zbyt zmęczona. Duskull zdobywszy ostatnie kropke zdrowego rozsądku, ruszył do ataku i powalił.

Charmander: 0,5 expa
Duskull: 0,9 expa.

Ao: 2pkt frakcji
Yuya: 1 pkt frakcji

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Yuya versus Ao~ Empty Re: Yuya versus Ao~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach