Lionheart vs. Wilk

4 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Lionheart vs. Wilk

Pisanie by JoJo Sob Mar 02, 2013 11:42 am

Dzisiejsza pogoda... Nie należała do najlepszych. Od rana padał tak mocny deszcz, że spokojnie porobiłby dziury w kartce papieru, niczym tropikalne ulewy. Mimo to, młody trener Lionheart wyzwał na pojedynek Wilka. Panowie muszą zjawić się na arenie jak najprędzej, inaczej walka się nie rozegra, z jasnego powodu:
-Jeśli dalej tak będzie napierdalać, wyjdę z siebie. - powiedział sędzia znajdujący się pod śmieszną budką w kształcie otwartego pokeballa. Na sobie miał długi płaszcz i ogromny kapelusz, w ręce trzymał cygaro. Widać, że to jakiś sędzia 'z górnej półki'. Po chwili rozpoczęła się burza, wzniósł się mocniejszy wiatr, a deszcz zaczął padać jeszcze mocniej.

Arena: Elektryczna Zagłada
Spoiler:

Odpisujecie na zmianę:
Lion->Wilk->Ja->Wilk->Lion->Ja->Lion...
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Lionheart Sob Mar 02, 2013 1:51 pm

Wbiłem, wypuściłem, spojrzałem, powiedziałem
- Excadrill, przy wcześniejszym spotkaniu Wilk pokonał mnie i Sawsbucka, mam nadzieję, że tym razem mu się to nie uda i to my wyjdziemy z tarczą, a nie na tarczy.

Toteż zacznij od od Earth Power! Jeśli nasz przeciwnik straci równowagę.. Frostbreath! Mamy go w garści! A więc, nabierz pędu i Horn Drill - jest to bardzo groźny ruch, musimy na niego postawić, a wyniesie nas na szczyt. Jeśli coś nie pójdzie po naszej myśli, łatwo temu zaradź - Dig! Jako iż arena nam sprzyja, musimy to wykorzystać! Zacznij wirować wokół własnej osi i Frost Breath, twórz wielką strugę i dopiero wtedy wypuść w jego stronę. Wykorzystaj to, że wirujesz i popędź na niego z Horn Drillem! Jeśli to nie wyjdzie, odskok w tył i Poison Jab!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Wilk Sob Mar 02, 2013 8:17 pm

Witam się z zacnie bogatym sędzią i Lionheartem.
- Witaj Lionheart. Ostatnia walka była niesamowita. Mam nadzieję, że i tym razem mi tyle emocji zapewnisz. Silenta już znasz, dawaj stary, do boju!

Posyłam do walki Sceptile'a.
- Okey, Silent, na Earth Power odpowiedz mocnym i długim skokiem w stronę przeciwnika! Jak będziesz w powietrzu to ten atak Ci nic nie zrobi. Będąc w locie, użyj Screech i potem rzuć Energy Ball'ami w kreta! Wyląduj za nim i przywal mu Brick Breakiem w plecy. Teraz skocz w bok i Dragon Breath! Jakby udało Ci się go sparaliżować, to byłbym wniebowzięty. Teraz póki jesteś blisko, Confuse Ray! Oszołom naszego rywala i teraz Dig! Zrób podkop i uderz Excadrlilla! Burzy się nie bój, jesteś trawiastym pokemonem, a do tego trzymasz się blisko ziemi. Użyj Synthesis, bo to zawsze nam będzie ratowało dupę, po czym naskocz na rywala i potnij go wcześniej załadowanymi Leaf Blade'ami! Zacznij skakać dookoła niego i co chwila z innej strony ciąć Leaf Blade'm. Aby ciosy miały większą moc, dodaj do tego Syntezę, aby wykonać naszą kombinację Synthesis Blades!
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by JoJo Sob Mar 02, 2013 10:35 pm

Na arenie w końcu zaczęło się coś dziać. Wymiana ataków, uniki, znów kontrataki. Wszystko to, sprawiło, że sędzia, za przeproszeniem - siedział z rozdziawioną papą i przyglądał się na to całe widowisko.
-W mordę jeża... - wymsknęła mu się z ust gdy Excadrill zaczął świecić złotą poświatą, zaatakował Earth Powerem, jednak trawiasty pokemon Wilka z ogromną gracją wyskoczył w powietrze niczym łania. Po ziemnym ataku Sceptile próbował zaatakować oponenta Energy Ballem - jednak nie udało mu się w stu procentach. Kret należy do bardzo szybkich poków, szybko wystawił prawą nogę do tyłu i wyskoczył z ziemi atakując Sceptile Horn Drillem. A raczej starając się. Pokemon Wilka zdał sobie sprawę z sytuacji w jakiej się znajdował i ignorując polecenia swojego trenera - wylądował na ziemię i wyskoczył wysoko w powietrze, po drodze próbując zaatakować pokemona Lionhearta. Udało mu się, jednak jak wspomniałem - nie do końca. Jeden się zakopał, drugi też to zrobił - nic nie podziałało. Synthesis tym bardziej - przy takiej pogodzie? Nic dziwnego. Gdy Excadrill zaczął przygotowania do ostatecznego ataku - Sceptile szybko przerwał Leaf Bladami. Jedynym porządnie wykonanym i EFEKTYWNYM ruchem poke-kreta jest ostateczny - poison jab

Sceptile - 91%
Excadrill - 87%

Wilk, your turn.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Wilk Nie Mar 03, 2013 9:53 am

// Sunny conditions restore ⅔ HP, normal conditions restore ½ HP, and other conditions restore ¼ HP.

- Dobrze Silent! Użyj na sam początek Agility. Jak będziemy go dużo bardziej wyprzedzać prędkością, to mamy większe szanse. Teraz Quick Attack i okrąż Excadrill'a i pobiegnij za jego plecy, po czym wpierw Screech, aby uszkodzić jego słuch i obniżyć obronę, a potem mocne Leaf Blade'y, kończąc to Brick Breakiem. Odskocz i poślij na naszego oponenta Energy Ball'e. Znowu użyj Agility i zacznij parskać oddechem smoka, Dragonbreath! Fajowo by było, jakbyś go sparaliżował, a od razu po tym ataku Quick Attack i skacząc nad przed uderz jedną łapą Leaf Blade'm, a drugą Brick Breakiem, po czym podhacz go swoim wielkim ogonem i poślij Confuse Ray, po czym od razu migiem Dig! Zrób podkop i zaatakuj! Jak będzie w powietrzu z powodu uderzenia, to Leaf Storm, aby go wysłać jeszcze dalej! A teraz, lekko odsapnij używając Synthesis, a po chwili Agility.
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Lionheart Pon Mar 04, 2013 8:04 am

Argh, nie idzie po mojej myśli, ale to tylko do czasu.. - Excadrill, trzeba wziąć się w garść! Agility nie jest dla nas problemem, od razu wystrzel w jego stronę Frost Breath i Rock Slide, ażeby uniemożliwić mu wykonanie ruchu. Quick Attack? Chyba sam nie wiesz w co brniesz! Kiedy przeciwnik zacznie biec w Twoją stronę - Earth Power! Mamy go! Podbiegnij i Poison Jab! Ataki dystansowe nie powinny Ci sprawić problemu, mianowicie niszcz je Rock Slide'ami, a wtedy kontra w postaci Frost Breath! Dragonbreath też nie sprawi nam problemu, nie ryzykujmy nie udanego zablokowania ruchu, więc.. Dig! Schowaj się pod ziemią, wyskocz za nim i wtedy Poison Jab po czym Horn Drill!

Przeciwnik jest bardzo wyrafinowany, toteż łatwo nie będzie. Tak czy inaczej, jesteśmy w stanie go zniszczyć. W połączeniu Leaf Blade i Brick Breaker, są bardzo mocne, a więc.. Rapid Spin! Bądź szybszy, wyprzedź ruchy i odrzuć go daleko! Kiedy oponent zniknie Ci z oczu, to znaczy, że użył Twojej firmówki. Nie dajmy się zaskoczyć! Dig! Posiedź pod ziemią jakiś czas, uważaj ażeby tam Cię nie zaatakował, po chwili wyskocz do góry, bardzo wysoko, wtedy będziesz mógł przeanalizować jego położenie. W takim obrocie spraw - Frost Breath!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by JoJo Wto Mar 05, 2013 8:59 pm

Wybaczcie, ze bedzie taki krotki odpis, ale ostatnio mam MEGA malo czasu, oprocz tego mialem lekki wypadek i mam jedną reke w usztywnieniu i pisze wszystko jedna reka. Wilk - patrzylem na wiki.pokemonpl i bylo opisany atak na podst. anime. Mimo to i tak nie patrze na gre w stu procentach i hp odnowie, ale nie jakos masakrycznie.
----
-Coz za widowisko - wykrzyczal sedzia znajdujacy sie wciaz pod tym smiesznym pokeballem. Od czasu do czasu saczyl jakiegos drina.
Wymiana atakow, uniki, podskoki, atakowanie calym wachlarzem swoich technik. Raz Quick Attack, raz Poison Jab, pozniej Earth Power. Koncowym atakiem bylo wykonanie Diga przez Sceptilla i zaatakowanie poka.

Sceptile - 90%
Excadrill - 78%
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Lionheart Sro Mar 06, 2013 3:12 pm

Przepraszam za jakość ale.. brak czasu, a dodatkowo i sił.
__

- Excadrill. Dig! Musimy go zaskoczyć. Zaatakuj oponenta, kiedy będzie w góry, miotaj strugami Frost Breath'ów. Następnie ładuj Poison Jab i efektownie nadziej nim spadającego Sceptile! Mamy swój moment przełamania. Zacznij wirować, twórz przed Sobą ogromny promień Frost Breath, a następnie wystrzel go w jego stronę. Ładuj Poison Jaba i niczym kula armatnia wystrzel w oponenta. Teraz, skoro jesteśmy blisko niego, Rapid Spin! Atakuj z każdych stron, co raz dodając Poison Jab! Musimy być uważni, w razie czego, odskok w tył i Earth Power! Bądź uważny, bowiem ziemny ruch będzie dla niego uciążliwy, więc dodatkowo miotaj Frost Breath'ami! Musimy być skuteczni, skuteczni i bezlitośni!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Wilk Pią Mar 08, 2013 9:30 pm

- Silent, na Dig odpowiedz Dig! Również przedzieraj się przez glebę tylko, że Ty dodatkowo dodaj do tego Absorb! A nóż widelec uda Ci się dorwać promieniem rażąc całą glebę i trochę wysysając od kreta! Następnie wyskocz z gleby i ładuj Energy Ball'a, a jak poczujesz trzęsienie ziemi, to wyskocz do góry i przywal ciosem w glebę! Teraz Agility i uderz Excadrill'a Brick Breakiem! Odskocz i atakuj seriami szybkich, ale za to słabszych Enegy Balli, po czym Quick Attackiem zacznij pędzić na Excadrill'a i przywal mu z Leaf Blade'a! Następnie odskocz i Leaf Storm, dając sobie czas na odpoczynek i chwilę przerwy, przy okazji użyj Synthesis. Dobrze sobie radzisz Silent! Poczekaj na ruch przeciwnika, a jak użyje Frost Breath, to unik za pomocą Dig i szybko wyskocz zza przeciwnika i przywal mu Brick Breakiem! Po tym ciosie kopnij go z pół obrotu i dobij Dragon Breathem. Teraz użyj Screech i załaduj w dwóch łapach Energy Ball'e. Pobiegnij na Excadrill'a Quick Attackiem unikając ataków i cały czas ładując Energy Ball'em, po czym wykonaj salto nad nim i przywal mu w plecy dwoma wielkimi Energy Ball'ami! Po tym ciosie na pewno będzie zmęczony, dlatego jeszcze raz Agility i nie daj mu chwili wytchnienia. Użyj Confuse Ray i zacznij kolejną rundę od Screech. Postaraj się mocno mu uszkodzić słuch, po czym Quick Attack i z jednej łapy Brick Break, po czym obrót i drugą łapą wykonaj Leaf Blade! Jesteś dużo szybszy i wspanialszy Silent, dlatego musisz to wygrać! Wiem, że możesz się męczyć, ale tylko w ten sposób wygramy. Odskocz od niego i załaduj moc Syntezy, ale nie do uleczenia się, lecz frontalnego ataku. Wzmocnij Leaf Storm i zasyp nim naszego krecika! Po wypuszczeniu salwy liści, użyj Dig i szybko przemieść się za Excadrill'a, po czym użyj naszej taktyki Synthesis Blades na oponencie!
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by JoJo Sro Mar 13, 2013 11:38 am

Po raz kolejny wymiana ciosów, szybkie uniki i takie same kontrataki. Na prowadzenie wysunął się Wilk. Udało mu się kilka razy powalić przeciwnika na 'kolana' i zyskał dużą przewagę.

Sceptile - 82% /zatruty
Excadrill - 67%
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Wilk Sro Mar 13, 2013 1:23 pm

- Dobrze Ci idzie Sceptile! Jeszcze trochę i wygramy, więc się nie martw Silent. Po prostu walcz i się nie przejmuj. Na początek zboostuj się Agility i zacznij pędzić na oponenta ładując w łapach Energy Ball'e. Po chwili jak się naładują to skocz w jego stronę i wbij się kulami przypieprzając mu w klatę. Od razu po tym podhacz go ogonem za pomocą Pound i dobij w glebę Brick Breakiem. Skocz nisko nad nim i Dragon Breath! Teraz Confuse Ray i wbij go ponownie i mocniej w glebę Leaf Stormem. Użyj Synthesis, aby się podleczyć i ucieknij Digiem. Podrocz się z nim trochę i po jakimś czasie wyskocz i ładuj już Energy Ball. Jak tylko nasz oponent się wyłoni to strzel w niego i potem rusz na niego ostro napierając Leaf Bladeami i kończąc to Brick Breakiem!
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Lionheart Pią Mar 15, 2013 9:48 am

- Dobra Excadrill. Weź się w garść! Szybko Strength! Zwiększ swoją siłę, ogromnie! Następnie wyczekaj ruchu Sceptile! Dzięki Metal Claw zniszcz jego Energy Balle, po czym przechwyć jego ogon i rzuć.. Gdzie!? O ziemię! Z całych sił trzepnij jego ciałem! Skoro leży na ziemi.. Zacznij miotać strugą Frost Breath i Rock Slide, stwórz z tego potężne lodowe pociski! Mały dystans, ogromne obrażenia! Zaczynamy wychodzić na prostą! Teraz kolejny raz Strength, wyrzuć go - tym razem, do góry! Zapewne teraz to wykorzysta, próbując ataku, ale.. Najpierw będzie leciał do góry, więc nie zauważy co ty robisz.. Mianowicie chodzi mi o to, ażebyś schował się pod ziemią, przy pomocy Dig! Arena bez wątpienia nie przystoi Sceptile, a więc.. wyskocz po chwili, dłuższej chwili, gdzieś daleko. Od razu zacznij miotać Frost Breathami i Rock Slideami, łącząc te dwa ataki ze Sobą! Jeśli zacznie się leczyć.. Zrób to samo, to znaczy.. Dig! Jako ziemne stworzenie, radzisz Sobie tam lepiej, więc znajdź go i..!? Atakuj! Znajdź go pod ziemią, Strength po czym Poison Jab i Metal Claw! Złowieszczo atakuj jego ciało! Bądźmy realistami, musisz Sobie tam lepiej poradzić, dlatego po chwili wyrzuć go na powierzchnie! A tam!? Kręć się Rapid Spinem i atakuj go z każdej strony, dodatkowo wyrzucając w niego Rock Slide'y! Po chwili, dołóż do Rapid Spinu Strenght i potężnie dupnij w jego głowę! Może uda Ci się go na chwile "oszołomić" w takim obrocie spraw - Horn Drill! W końcu uda się trafić!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Lionheart Pią Mar 22, 2013 9:12 am

Dobra, to się ciągnie i ciągnie, a ja też mam umówione walki juz z kim innym. Może.. Nie wiem, daj tam expa trochę Wilkowi, pkt czy coś i to zakończmy ^^

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Wilk Pią Mar 22, 2013 3:01 pm

Po prostu poprośmy o innego sędziego. Szkoda już tego co zrobiliśmy. Ao, Leniu albo ktoś może nam posędziuje.
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Lionheart Pią Mar 22, 2013 3:06 pm

No to niech będzie, wedle twojego życzenia. Tylko niech ktoś to weźmie ^^

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Wilk Czw Mar 28, 2013 9:21 am

Dobra, koniec. Jak JoJo wróci to niech łaskawie da expa za część walki i tyle.
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Bezimienny Czw Mar 28, 2013 9:29 am

JOJO, że tak powiem...nie robi się tak. Strasznie irytują mnie takie cyrki.

Excadril & Sceptile + 0,4 exp'a.

Punktów oraz walki nie otrzymujecie gdyż nie została ona rozstrzygnięta, a żaden z was się nie poddał. Razem doszliście do wniosku o zostawieniu walki, tak? Jeśli jakieś sprzeciwy to oboje macie do mnie GG. Walka zakończona.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Lionheart vs. Wilk Empty Re: Lionheart vs. Wilk

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach