Prośby, błagania.

4 posters

Go down

Prośby, błagania. Empty Prośby, błagania.

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 06, 2013 9:43 pm

Siemka Cipki. Tak więc pomyślałem sobie któregoś razu o was i wpadłem na pomysł by robić wam dobrze. Huehuehue. NIe, bez zbereźnych skojarzeń. Tak więc w tym temacie możecie złożyć mi w jednym poście prośby dotyczące waszej gry. Chodzi mi o prośby typu:
Kod:
- Mieć rywala, towarzysza.
- Walczyć w grze o odznaki, w konkursach koordnatorskich, Battle Frontier bądź wgl. albo coś innego.
- Jakie osoby spotkać (Chodzi takie z Anime czy z Gier. Tak, mogę wprowadzić kogo mi się tylko spodoba, nawet Asha i jego pikacza)
- Jakiego pokemona najbardziej pożądacie,
- Rodzaj przygody (Jakieś para nienormalne, średniowieczne klimaty, przyszłość, lejąca się krew...itd., itp.)

Wiem że jest to jeden z podpunktów w składaniu zapisu do mnie, jednak pisząc tutaj swoje wymagania, możecie je nieco rozwinąć, ułatwiając mi prowadzenie waszej przygody by była ona dla was przyjemniejsza. Możecie dodawać też swoje propozycje a ja je tutaj sobie rozpatrzę. I ten...nie przesadzajcie zbytnio Wink
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Prośby, błagania. Empty Re: Prośby, błagania.

Pisanie by Yuya Nie Lip 07, 2013 4:12 pm

No to ja się mogę jako pierwsza poświecić, chociaż większość już pewnie próśb znasz.
-świat w klimatach średniowiecza, ew. japońskiej epoki edo ;p
-dokładamy trochę krwi i machania mieczami! Dość pokemonów jako serialu dla dzieci!
-jakiś rywal w sumie czemu nie


więcej dam jak mi się cuś przypomni ^W^
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Prośby, błagania. Empty Re: Prośby, błagania.

Pisanie by Aoitsuna Pią Sie 16, 2013 4:15 pm

W zapisie nic nie napisałem, więc chcę trochę rozjaśnić sprawę Very Happy

-Rywal czy towarzysz - Mi to obojętnie Very Happy

-Zdaje się zupełnie na Ciebie i twoją wyobraźnie. Wyznaję zasadę, że jeśli MG dobrze się bawi odpisując mi w grze to ja też będę się dobrze bawił. Więc jeśli chcesz, żeby moja gra toczyła się w Anglii, Śródziemiu czy świecie dysku - Bring it on. (moja historia postaci już Cię niestety trochę ogranicza)

-Co do pokemonów to nie lubię łapać każdego który się napatoczy, a z drugiej strony jest ich za dużo żebym próbował wymienić te, które lubię. Po prostu dawaj takie jakie uznasz za odpowiednie a ja już tam się nimi zajmę xD
Aoitsuna
Aoitsuna

Male Liczba postów : 13
Birthday : 09/10/1995
Join date : 11/08/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Prośby, błagania. Empty Re: Prośby, błagania.

Pisanie by Wilk Sro Lis 27, 2013 10:34 pm

No to co do towarzysza to no Onizuka. Wierzę, że czytałeś/oglądałeś przygody z tym bohaterem, więc go znasz, a jak nie, no to w gugelach na pewno o nim info jest Smile

Klimaty powiedzmy poważniejszych pokemonów, bliżej mangi, aniżeli przesłodzonego anime. Czyli śmierć, powaga, ale zarazem niebanalny humor i absurdalne sytuacje.

Tak jak prosiłem już w zapisie, byłbym wdzięczny jakby mój Lucario mógł porozumiewać się telepatycznie z ludźmi, a jak nie z ludźmi ogólnie to chociaż ze mną. Coś w rodzaju więzi.

Częste zmiany w charakterach pokemonów i relacji między moimi podopiecznymi. Taka moda na sukces wśród mojej drużyny.
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

Prośby, błagania. Empty Re: Prośby, błagania.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach