Propozycje/Pomysły/Prośby

3 posters

Go down

Propozycje/Pomysły/Prośby Empty Propozycje/Pomysły/Prośby

Pisanie by Zern Sro Kwi 02, 2014 9:09 pm

Tu akurat ukłon dla Yuyi która ma podobny dział. Cóż, jako że odpisy sa jak są, a czasem człowiek zapomina wstępny wywiad z graczem.... Możecie tu napisać a raczej uzupełnić dla spokoju mojej duszy pewna tabelkę. Nie jest ona wymagana, ale w cholerę pomoże.


Kod:
[b]Ulubiony typ[b]
[b]Hejtowany typ[/b]
[b]Więcej walk/fabuły[/b]
[b]Bardziej Pokemony czy coś innego[/b]
[b]Spotkania z "nadludźmi" typu przewodnicy(infamous), hybrydy ludzko pokemonowe etc[/b]
[b]Jak często oczekujesz na odpis(podaj np dwa dzienne/jeden na trzy dni etc[/b]
[b]Brutalna sceneria(mordy, zabójstwa etc)[/b]
[b]Dokończ[/b] TURBODYMO_ _ _
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Propozycje/Pomysły/Prośby Empty Re: Propozycje/Pomysły/Prośby

Pisanie by Lucy Czw Kwi 03, 2014 10:14 am

Ulubiony typ:[b] Ogień, Psycho, Lot, woda, walka
[b]Hejtowany typ:
Elektro
Więcej walk/fabuły: Pół na pół
Bardziej Pokemony czy coś innego: Tak samo jak wyżej.
Spotkania z "nadludźmi" typu przewodnicy(infamous), hybrydy ludzko pokemonowe etc: jak najbardziej Smile
Jak często oczekujesz na odpis(podaj np dwa dzienne/jeden na trzy dni etc: Jak będą 3 w tygodniu to będę zadowolona
Brutalna sceneria(mordy, zabójstwa etc): Mogą być
Dokończ TURBODYMO MAN
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Propozycje/Pomysły/Prośby Empty Re: Propozycje/Pomysły/Prośby

Pisanie by YoghurtMalinowy Czw Kwi 24, 2014 3:27 pm

Ulubiony typ[b] Normal (bo mają często bardziej pomysłowe ataki), fire (a to już tak z sympatii ^^). Zwróciła bym raczej uwagę na inną ważną dla mnie rzecz: najbardziej lubie pierwszą serię pokemon. Były to najoryginalniejsze stworki, a z każdą kolejną - coraz bardziej zmieniały się w powykręcane kolorowe zwierzaki, których główną umiejętnością jest przywołanie kolorowej, zrobionej w gimpie albo PS'ie kuli (tęsknię za tymi dawnymi atakami, gdzie faktycznie pokemon ruszał się albo jakoś używał swojego ciała przy wyprowadzaniu ataku). Więc byłabym wdzięczna, gdyby pokemonów z tych najnowszych serii była minimalna ilość. Jak wszystkie od 2-3 serii wzwyż będą mnie omijać, to wcale sie nie obrażę.
[b]Hejtowany typ
w sumie brak
Więcej walk/fabuły wolałabym stawiać na fabułę, jesli dasz rade podrzucać mi co jakiś czas nowy wątek, gdy poprzedni już zamknę. Ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona do wykorzystywania pokemonów w fabularnych celach (zniszczenia czegoś, przesunięcia, utworzenia przejścia i wszystko inne co wymaga interreakcji pokemona z otoczeniem)!
Bardziej Pokemony czy coś innego nie rozumiem w jakim sensie w sumie ^^
Spotkania z "nadludźmi" typu przewodnicy(infamous), hybrydy ludzko pokemonowe etc raczej nie. Możesz jakieś udziwnienia dorzucać, ale żeby trzymało się wszystko jakiegoś sensu i klimatu pokemon. Uważam, że pokemony i tak uwzględniały różnych poke-bossów i poke-bogów i dodawanie takich dziwactw już byłoby trochę... dziwne oO
Jak często oczekujesz na odpis(podaj np dwa dzienne/jeden na trzy dni etc lubię dłuższe wymiany postów, kiedy razem z MG jestem online, ale i ja ostatnio nie mam czasu by siedzieć kilka godzin, ani też nie oczekuję tego od MG. Ale fajnie by było jakby z jeden post dziennie się trafił. Jak zbyt długo nie mam odp. to ciężko mi się potem znów wpasować w klimat. Dlatego Najlepiej żeby póki co wszystkie wątki przygody były dość krótkie, by można je było zakończyć w niezbyt długim czasie i w wypadku braku weny u MG, żeby dało się po prostu zrobić jakąś walkę i tyle.
Brutalna sceneria(mordy, zabójstwa etc) a mogą być ^^
Dokończ TURBODYMONIC! (nie warto wspominać gościa, który nawet roku się chyba nie utrzymał Razz)

YoghurtMalinowy

Liczba postów : 68
Join date : 26/03/2013

Powrót do góry Go down

Propozycje/Pomysły/Prośby Empty Re: Propozycje/Pomysły/Prośby

Pisanie by YoghurtMalinowy Pią Maj 16, 2014 6:20 am

chciałam jeszcze zakomunikować, że znikam do niedzieli/poniedziałku + w moim safari zdarzyła się pewna przygoda, która dorobiła moją postać fobii przed burzą i prawdopodobnie również przed ogniem. Mam nadzieję że niedługo będzie można wstawić notkę w przygodzie, że coś takiego miało miejsce, bo chciałabym tego używać ^^

YoghurtMalinowy

Liczba postów : 68
Join date : 26/03/2013

Powrót do góry Go down

Propozycje/Pomysły/Prośby Empty Re: Propozycje/Pomysły/Prośby

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach