Ao Black - Poznać samego siebie.

2 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Bezimienny Nie Lis 03, 2013 11:17 am

Hahahaha, o taaak. On będzie nasz... - moja "szaleńcza strona brała górę. WIdząc tak zaciekłego rywala, moja druga strona chyba dawała o sobie znać, jednak mogłem się mylić. Możliwe że to przez lęk przed zapuszczeniem się w tą moją mroczną stronę?
- Saffiro. On jest silny, nawet bardzo...czekaj na jego ruchy. Jeżeli użyje Flame Charge, staranuj go Take Down'em. Ember? Nic prostrzego jak przebicie się przez nie Shadow Ball'em. Następnie użyj Quick Attack by dogonić twojego rywala i użyj na nim Yawn! To spowoduje że za jakiś czas powinien usnąć a my się zajmiemy nim właśnie wtedy. Gdy będzie blisko Ciebie, odrzucaj go silnymi Iron Tail'ami i osłabiaj jego atak Charm'em. Wiem że damy sobie radę, jednak póki co musimy sprawdzić tylko jego możliwości, by wtedy wyprowadzić słuszny atak.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Koori Nie Lis 03, 2013 12:12 pm

Zgodnie z przewidywaniami pokemon usnął, ale szybko się obudził. Mimo to i tak nieźle oberwał. Po obudzeniu suę rzucił w Eevee jedą z jagód, która rozplasnęła się na pyszczu pokemona. Biedny nic przez to nie widział i był atakowany Quick Attackami, które wyrównały Hp

Oba 64%
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Bezimienny Nie Lis 03, 2013 12:18 pm

Saffiro, to nie koniec! Nadal za mało by go złapać. Jagoda go oślepiła? To niech tym razem oślepi go Sand Attack! Przesłońmy mu całą widoczność, kiedy ty wykorzystasz zasłonę z piasku do tego by zakopać się w ziemi. Wtedy Digiem uderz go centralnie spod niego i będąc blisko niego, ugryź go Bite'm. Świetnie, ale to nie koniec. Momentalnie zaatakuj kilkukrotnym Quick Attackiem. Uderzysz raz...momentalnie uderzaj kolejnym. DOść że go poobijamy to wytężymy go do tego stopnia że nie będzie wiedział co się dzieje i prawdopodobnie będzie wycieńczony. Wtedy wykonamy Shadow Ball, po którym wyskoczysz nad niego i wbijesz go w ziemię Iron Tail'em.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Koori Nie Lis 03, 2013 12:28 pm

No i stworek padł. Albo przynajmniej się wywrócił. Potem spojrzał na Eevee i uśmiechnął się
- Quil, quil - rzucił. Eevee popatrzyła na ciebie uważnie, a następnie usiadła i zaczęła zmywać łapkami resztki jagody
-
Quil: 17%, Eevee + 0,55%(Quil i tak już przegrał, więc już daję lvl)
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Bezimienny Nie Lis 03, 2013 1:13 pm

Okej! Pokeball, teraz! - krzyknąłem po czym rzuciłem w ognistego pokemona biało czerwoną kulkę. Byłem dumny z Eevee że sobie poradził z tym przeciwnikiem, jednak miałem świadomość tego że to może jeszcze nie być koniec. Z wstrzymanym wdechem w piersiach, wpatrywałem się w pokaballa obserwując czy przestanie on się kiwać, czy też nie?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Koori Nie Lis 03, 2013 1:21 pm

Przestał. Chwilę potem Quilava wyszedł z ballki, przeciągnął się i podszedł do Eevee z wyciągniętą łapką. Saffira przez chwilę myślała, ale podała łapę pokemonowi
- No to z głowy - rzucił Alfred, patrząc na oba zwierzątka. A Quilava na pewno był dobrym dodatkiem do tojego teamu...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Bezimienny Nie Lis 03, 2013 4:17 pm

Quilava, witamy w zespole. Jako iż jesteś moim pierwszym ognistym pokemonem, z jakim udało mi się współpracować, masz to. - powiedziałem do pokemona któremu wręczyłem Charcoal.
Ten przedmiot wzmocni ogniste ruchy jakich będziesz używał podczas walk czy też innych wyczynach. Z pewnością Ci się przyda, a nie zaszkodzi. - podsumowałem i zakończyłem serdecznym uśmiechem.
- A więc jak? Możemy ruszać dalej? Eevee, Tobie już podziękuję. Póki co odpocznij w pokeballu, póki nie trafimy do Centrum pokemonów. Ty quilava również. - no i ten...pochowałem wszystkie pokemony i ruszyłem z alfredem dalej.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Koori Nie Lis 03, 2013 4:19 pm

No i ruszyliście, a przestrzeń do przebycia wcale nie malała... W każdym razie w twoich oczach. Po paru godzinach zauważyłeś, że jest jakby zimniej, a na horyzoncie pojawiła się jakaś wiocha
- hyba zboczyliśmy z kursu... - oświadczył Alfred
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Bezimienny Nie Lis 03, 2013 4:49 pm

Tzn.? Czemu zboczyliśmy. Temperatura w sumie odpowiada krainie o której wcześniej opowiadałeś. - powiedziałem zmarznięty ogrzewając się, tarciem dłoni. Kraina była znacznie chłodniejsza? Czyżby wyższy teren, co spowodowało zmianę pogody, czy inne warunki klimatyczne? Moja mózgownica próbowała rozgryźć wiele zbędnych rzeczy, tylko po to by nie zamarznąć od środka.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Koori Nie Lis 03, 2013 5:36 pm

- Temperatura za wysoka, poza tym tam nie miało być żadnej wioski, do cholery! - powiedział wzburzony, że jego przewidywania zawiodły. Tymczasem byliście coraz bliżej "nieistniejącej" wiochy
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Ao Black - Poznać samego siebie. - Page 2 Empty Re: Ao Black - Poznać samego siebie.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach