Odchodzę na zawsze!

+3
Nikotynka
SirAllan123
Koori
7 posters

Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Koori Sob Lis 09, 2013 2:26 pm

Witam graczy, moderatorów, MG itd.
Odchodzę z Helci. Nie, nie czasowo. Na stałe. Co mnie do tego skłoniło, zapytacie? Ano kilka czynników.

Po pierwsze - Czas Helci się kończy. Gracze wchodzą rzadziej, nowi są tylko na chwilę, starzy znikają lub wchodzą raz na parę tygodni(szkoły, prace itd)

Po drugie - Odpisy. Niektóre są żałośnie krótkie. Niektóre bez sensu.

Po trzecie: Brak nowości. Każdy nowy pomysł, czy przyjęty czy nie, jest olewany ciepłym moczem od góry do dołu.

Po czwarte: Nasza kochana aDMINKA. Niko, ten kawałek jest tylko i wyłącznie do ciebie. Mam centralnie w dupie to, czy mnie zbanujesz, usuniesz konto, zaczniesz na mnie kląć. Wisi mi to jak tobie dobro Twoich graczy. Mam ci wiele do przekazania, ale na większość dobrych rad i tak nie zasługujesz. Bo nie pojmiesz, co robisz źle. Nie wiem, czy twój mózg się wyłącza, gdy palce dotykają klawiatury, czy po prostu płacą ci za bycie wredną suką. Tak, tak, dobrze czytasz.
Pocytuję cię trochę:
Moim zdaniem dawanie kasy za mg bylo okej na poczatku, jednak kiedys na forach bylo inaczej, ludzie byli mg bo chcieli i uwazli ze pownni bo maja jakies tam umiejetnosci... a teraz? mg jest kazdy bo chce kase
Uwazacie ze was obrazilam, sry
- A więc nie każdy MG jest nim ze względu na kasę. Wyobraź sobie, że ja na przykład nie byłam. Zobacz sobie moje konto bankowe. Gdybym chciała, mogłabym wpisywać ilość aktywnych graczy i zgarniać po 750 albo i 1000 za tydzień. Ale nie. Ja miałam to w dupie. Tak samo inni MG, którzy siedzą cicho, bo boją się o swoją posadę, bo nie chcą utrudniać życia swoim graczom. A to, że najpierw obrażasz połowę MG, a potem ich przepraszasz? To były przeprosiny tylko z obowiązku. Tak naprawdę masz w dupie to, czy się obrażą czy nie, bo to TY jesteś aDMINEM i masz władzę absolutną. Otóż wyobraź sobie, że nie. Nie masz władzy. Masz tylko taką władze, którą dają ci gracze, bo to oni są najważniejsi, nie ty. Zrozum to. Bez nich miałabyś owszem, ładne, zadbane forum, ale puste jak twoja czaszka.
A oto i następny cytat:
Legendy są dawane w turniejach i to się nie zmieni, ogólnie kiedy tworzyłam forum wiedziałam, jek to było na innych pbf z dawaniem legend w grach pozdrawiam mg, który na 3 stronie dał mi legende praktycznie za free.
- To, że twój MG był pojebany nie oznaczało, że GhostRiderka też jest. Chodziło jej o to, by wnieść coś nowego, interesującego. Ty jak zwykle zaś byłaś na nie. Ciul, to mogę jakoś przełknąć, bo nie zależało mi nigdy na legendach. Następny cytat:
Jeśli chodzi o dawanie poków, szczerze? Tylko ty Ghostka masz z tym problem, reszta wie, że na samym początku gry nie daje się poków ala eevee, albo Pawniard, więc hmmm po co stworzyć temat, który i tak zostanie odrzucony? Chciałaś pokazać, że jesteś na forum a admini i juniorzy nie mają czasu?
- I tu ujawnia się twoja głupota. Otóż nie każdy MG o tym wie. A wiesz, dlaczego? Bo zatrudniasz MG tylko na podstawie głupiego testu z wiedzy ogólnej, czyli jaki typ działa na jaki typ itd. Wiem, bo sama przechodziłam ten test. Nie masz żadnych testów na odpisy tego MG ani na jego kompetencje czy chociażby na taktyki w walce.
Mam 20 lat, prace, faceta 300 km od siebie
- to skoro masz aż tak mało czasu, to po ki huj zakładałaś frm? A może czas oddać berło władzy komuś, kto do cholery może zaglądać częściej i kontrolować wszystko na bieżąco dłużej niż przez parę minut dziennie? Bo w praktyce tylko tyle jesteś na Helci.
jest mało ludzi na forum... trudno, forum jest prowadzone jak jest
- Mało ludzi? Ciekawe, dlaczego? Domyśl się. Dlatego, że aDMIN ma w dupie zdanie innych. Kreujesz swój świat, w którym głos mają tylko ci, których znasz długo, a ci, których znasz krócej są gnojeni za jakikolwiek przejaw kreatywności. Dalej pójdą komentarze z GG - i nie, nie odstałam ich od twojej niewolniczki... przepraszam, od twojego MG, ale przez przypadek zobaczyłam jej korespondencję z Tobą, gdy byłam u niej w domu dzisiaj, wróciłam godzinę temu.
i jak na razie szczerze... tym tematem z captur ratem pokazałaś że nie nadajesz się na mg, gadałam w czoraj z Cieniem, mówi, że prowadzanie tego nie ma sensu, bo Mg ma wszystko wypisane na serebi wystarczy wejść sprawdzić, pomyśleć przeanalizować
- miło, prawda? Tak, Nikuś, tak, mam to na telefonie, bo zrobiłam po kryjomu zdjęcia, jak ładnie traktujesz swoich MG. Otóż MG według ciebie są jednak maszynami, stworzonymi do sprawdzania wszystkiego i błagania cię na kolanach,byś przemyślała jednak ich projekty. Nie nadajesz się na MG... zawsze miło to usłyszeć. To teraz ja mam coś do powiedzenia tobie. NIE NADAJESZ SIĘ NA ADMINA!!!
Koniec. Więcej pisać nie mam ochoty, bo chociaż mogłabym tak wymieniać przez wiele, wiele komentarzy, mam cię po prostu dość. Jesteś debilem przez wielkie D i nie szanujesz nikogo. Mam nadzieję, że to da ci cokolwiek do myślenia. I nie łudź się, że jak mnie zbanujesz i to usuniesz to nikt tego nie przeczyta. Znajdę inny sposób by uświadomić MG w jakim gównie siedzą.

Chciałabym też pozdrowić tych, dzięki którym tak długo tu wytrzymałam.
Ao/Bezimienny - zawsze miałeś mi coś miłego do powiedzenia. Przepraszam, że zostawiam cię bez MG. I Dziękuję.
GhostRiderka - Ty sama wiesz, za co. Dziękuję.
BlackBeard - za to, że byłeś cierpliwy aż do bólu. Przepraszam, że odchodzę. I Dziękuję.
TheNeyar - Tobie za to samo: Przepraszam i Dziękuję
I przede wszystkim moim graczom : Wybaczcie, że was zostawiam.
A tobie, nIKO, wielkie prącie tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Boję się, że nie zrozumiesz, więc powiem prościej: HUJ CI W DUPĘ!
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Koori Sob Lis 09, 2013 2:35 pm

Ps. Mile widziane komentarze. No, Nikuś i reszto hejterów, nie wstydźcie się powiedzieć co wam mózg na palce przyniesie
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by SirAllan123 Sob Lis 09, 2013 3:43 pm

A powiem ci Kori. Że z kilkoma twoimi punktami się zgadzam. A szczególnie, że każdy nowy pomysł olewany jeste ciepłym moczem.
SirAllan123
SirAllan123

Male Liczba postów : 627
Birthday : 09/01/1993
Join date : 09/09/2013
Age : 31
Skąd : Koluszki

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Koori Sob Lis 09, 2013 3:55 pm

Chociaż jedna inteligentna osoba to zauważyła. Chciałam wam otworzyć oczy
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Nikotynka Sob Lis 09, 2013 4:10 pm

Szerokiej drogi Skarbie <3
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Koori Sob Lis 09, 2013 4:14 pm

I nawzajem. Mam nadzieję, że weźmiesz sobie do serca niektóre kawałki i zmienisz forum na lepsze.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by SirAllan123 Sob Lis 09, 2013 4:30 pm

Koori? Skoro odchodzisz oddasz mi Sniviego? XD
SirAllan123
SirAllan123

Male Liczba postów : 627
Birthday : 09/01/1993
Join date : 09/09/2013
Age : 31
Skąd : Koluszki

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Koori Sob Lis 09, 2013 4:44 pm

CZY TY NAPRAWDĘ NIE ZROZUMIAŁEŚ PRZEKAZU, O KTÓRY TUTAJ CHODZIŁO???
<Spokojnie, Koori, spokojnie... Wdech... wydech... wdech... wydech...>
NIE, CHOLERA, NIE! NIKT NIE DOSTANIE MOICH POKEMONÓW! ODEJDĄ RAZEM ZE MNĄ, O! WŁAŚNIE PODSUNĄŁEŚ MI POMYSŁ, BY ICH NIE WZIĘTO DO ADOPCJI! USUNĘ WSZYSTKIE DANE O MOIM SNIVY I RESZCIE!!!
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Laureline Sob Lis 09, 2013 6:53 pm

W koncu ktos mial jaja i to nie jestem ja ani zaden z moich znajomych!! Koori niestety musze cie poinformowac (jesli dalej tak jest) Cieniu robi kopie wiec chyba pojda do adoocji badz cos. Pewnie i ja dostane bana za akceptowanie tego co mowisz ale pieknie obrales w slowa to co pewnie nie jeden z uzytkownikow sadzi. Zostalam osadzona o kradniecie graczy. Okey zgoda robilam to pisalam na PW a chcialabym poinformowac ze Czacha, Swallow, Bakus, Wilku, Wojas i wielu innych odeszli bo mieli dosc wywyzszajacej sie Adminki. Nie nie administracji, adminki. Tez mialam swoje frm a jakos z kazdym staralam sie utrzymac jakies relacje i szanowalam wszystkich. Tego juz tu nie ma. Nie chce sie tu grac, a wrocilam bo Ghost mnie prosila.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Lionheart Sob Lis 09, 2013 7:04 pm

Możecie to odebrać za hejt i w ogóle.. Ale jedyne co mi nie pasuje to mała aktywność administracji. Trzeba się po prostu dostosować..

@EDIT: W sumie.. Może Niko też jest zbyt nieugięta, ale w sumie.. Gdybym to ja prowadził forum, zapewne by się rozjebało, bo lubię "dogadzać" innym - jakkolwiek by to nie zabrzmiało. Trzeba trzymać rękę na pulsie, choć od czasu do czasu można coś popuścić.. ^^

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Laureline Sob Lis 09, 2013 7:13 pm

Wlasnie trzeba czasem popuscic. Jak nie kijem to marchewka. A tu non stop jest kij z tego co wiem. "Gracze sa najwazniejsi" "Schowaj swojw ego do kieszeni". Jakos pomysly spoza grona znajomych Niko i Cienia nie sa akceptowane z tego co zauwazylam w czasie mojej "nieobecnosci". A moze to ty bys Niko czasem schowala swoje ego?
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Cieniu Sob Lis 09, 2013 11:21 pm

Zostawię ten temat, nawet go nie będę cenzurować, osoba która go napisała powinna najpierw uderzyć się w pustą cegłówkę którą ma zamiast głowy..

Jeśli masz swoją opinie trzeba było napisać bez wyzwisk, niepotrzebnych przekleństw, to pokazuje tylko jak bardzo sfrustrowaną osobą jesteś. Nie będę wnikać głębiej ale! Nie mogę się powstrzymać:

Koori napisał:Mam ci wiele do przekazania
Przekazałaś wiadomość, bardzo wyraziście i dokładnie. 1 nie odróżniasz rozmowy na GG od forum. 2 temat który rozpoczynał się merytorycznie i mógł zawierać wskazówki przerodził się w litanię przekleństw i narzekań, test prowadziłem ale Cie nie znam, nie pamiętam już ile masz lat, nie wiem czym się zajmujesz, nie chce wiedzieć, ale możesz odezwać się do mnie za kilka lat i przyznać mi rację że tą sprawę koncertowo spaprałaś masą przekleństw i wyzwisk, jeśli ktoś się całkowicie pod tym podpisuje to także zapraszam do mnie nie wcześniej niż w 2017 roku.

Odchodzę na zawsze! Why_so_serious-wide

Jak was widze skakających sobie do gardeł to po 12-16h pracy nawet nie ma się ochoty czegokolwiek ogarniać, ludzie ogarnijcie się chyba że tu jest wasza piaskownica a nie w przedszkolu -.-
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Koori Nie Lis 10, 2013 7:21 am

Laureline napisał:W koncu ktos mial jaja i to nie jestem ja ani zaden z moich znajomych!! Koori niestety musze cie poinformowac (jesli dalej tak jest) Cieniu robi kopie wiec chyba pojda do adoocji badz cos. Pewnie i ja dostane bana za akceptowanie tego co mowisz ale pieknie obrales w slowa to co pewnie nie jeden z uzytkownikow sadzi. Zostalam osadzona o kradniecie graczy. Okey zgoda robilam to pisalam na PW a chcialabym poinformowac ze Czacha, Swallow, Bakus, Wilku, Wojas i wielu innych odeszli bo mieli dosc wywyzszajacej sie Adminki. Nie nie administracji, adminki. Tez mialam swoje frm a jakos z kazdym staralam sie utrzymac jakies relacje i szanowalam wszystkich. Tego juz tu nie ma. Nie chce sie tu grac, a wrocilam bo Ghost mnie prosila.
<klask, klask>

Cieniu: Ten tekst miał za zadanie przyciągnąć uwagę twoją, Niko i reszty. Choć i tak zawiniła najbardziej niko. A że przy okazji mnie trochę poniosło...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Bezimienny Nie Lis 10, 2013 10:04 am

Nie bede sie odnosił do samej tresci kori, bo nawet nie wypada. Odwołam sie do 2 rzeczy.
Jako iz nie widzialem rozmowy niko z jakims innym mg. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy potwierdzic racji korii. Jezeli tak bylo to zle, gdyz (tutaj odwolam sie do uwagii liona) administracji jest mniej na forum. Sam jestem jednym z nich wiec wiem o czym mowie. Nie powinnismy wiec zatem narzekac na ludzi dzieki ktorym istnieje forum. Bo administracja to tylko zarzad. Forum istnieje dzieki mistrzom gier. Czemu? Bo to oni sie zajmuja graczami. Jezeli niko rzeczywiscie uwaza ze niektorzy z obecnych mg sie nie nadaja, to trzeba cos zmienic prawda? Testy? Sam nie wiem. Jako.iz.jestem na telefonie to duzo pisac tez nie bede bo mnie kciukasy rozbola.
Kończąc, mam propozycje do ogółu. Moze warto jest sie czasami ugryzc w jezyk, dla dobra wiekszosci oczywiscie. Szanujmy sie nawzajem, bo to forum obecnie zbliza sie ku upadkowi. Nie da sie tego.ukryc niestety. Jezeli odpadna nam teraz 2 mg. To gdzie pójdą Ci gracze? Na inne forum, bo tu nie bedzie mial.sie kto nimi zajac. I w koncu to co mnie boli: OTWARTOŚCI TROCHĘ NA POMYSLY I NIE TYLKO.
Dziękuję Ci koori za prowadzenie gry, duzo wnioslas nia do mojej starej jak.i obecnie nowej postaci. 3maj sie.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Odchodzę na zawsze! Empty Re: Odchodzę na zawsze!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach