GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem

2 posters

Go down

GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem Empty GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem

Pisanie by Inumaru Nie Gru 22, 2013 9:03 am

Gdy obudziłaś się byłaś dalej w formie Yveltala. Leżałaś na miękkim piasku, a obok siedział jakiś koleś.
GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem Otonashi.Yuzuru.full.446615
- A więc obudziłeś się... - chłopak uśmiechnął się. Chyba nie miał pojęcia, że jesteś człowiekiem. Pogłaskał cię po główie.
- Wyglądasz na bardzo rzadkiego i potężnego Pokemona... nie mylę się? Z twoją pomocą bez problemu zdobędę wszystkie odznaki i zostanę mistrzem tego regionu! - mogłaś zobaczyć iskrę w jego oczach. Na szczęście czy niestety - w każdym razie nie znał prawdy. A ty musiałaś sobie jakoś z nim poradzić... w końcu dopiero co się uwolniłaś, a już zostałaś złapana.
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem Empty Re: GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem

Pisanie by Gokai Nie Gru 22, 2013 6:11 pm

//Eee przeraża mnie ten gościu... xD//

Po chwili wstałam i trochę otrząsnęłam się z tego piasku. Mimo wszystko nie fajnie jest mieć zbyt wielkiej jego ilości między piórami.
- eee... Gwaah? - przekrzywiłam łeb.
Ja to mam pecha, co dopiero wydostałam się z uwięzi a teraz znowu mnie ktoś dorwał... Nie wyglądał na tak złego jak naukowcy, ale też optymistycznych wizji co do wszystkiego nie miałam.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem Empty Re: GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem

Pisanie by Inumaru Pon Sty 06, 2014 5:32 pm

Niach, dawno nie MGmowałem i zapomniałem o atakach... napisz proszę, jakie chcesz xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- Hmm... tylko jak się nazywasz? - chłopak zaciekawiony wyciągnął urządzenie zwane PokeDexem i cię zeskanował.
GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem 717
Yveltal
Poziom: 10
Ataki: Hurricane, Razor Wind, Roost, Taunt, Double Team, Air Slash, Hone Claws
Ability: Dark Aura - zwiększa moc ataków typu Dark o 1/3.
- Oh... twój poziom nie jest wysoki, ale twoje ataki są naprawdę potężne... czym ty jesteś? - chłopak spojrzał na ciebie z iskrą w oczach. Widać było, że wiąże z tobą duże nadzieje.
- Cóż, w takim razie od jutra zaczniemy trening. Nic nie powstrzyma mnie w realizacji planów z tak potężnym sprzymierzeńcem jak ty! Powrót. - chłopak chciał cię schować do PokeBalla, jednak... nie udało mu się to ponownie. Wyglądało na to, że nie mógł cię schować do PokeBalla, czyżby to dlatego, że po części byłaś człowiekiem?
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem Empty Re: GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem

Pisanie by Gokai Pon Sty 06, 2014 7:14 pm

U-turn i tu problem, bo nie mam póki co pozostałych rubryczek... zaakceptujesz Rock Slide i Steel Wing?
No i fakt, długawo Cię nie było koleżko :3
____

W sumie sama też niezbyt chciałam wchodzić do tamtego dziwnego miejsca. Dziobnęłam go tylko lekko, bardzo lekko w głowę na znak, że chcę zostawać na zewnątrz. Dalej zachowywałam się czysto jak pokemon, muszę go bliżej poznać by się upewnić, że mogę mu ufać. To co on mówił... Cóż, zobaczymy czy warto będzie się go słuchać. Na jego słowa odpowiadałam tylko ptasimi okrzykami typu "Gwaaah".

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem Empty Re: GhostRiderka - historia Pokemona chcącego pozostać człowiekiem

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach