#012 - Ecruteak Gym - Lion

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 8:14 pm

Lionheart napisał:Numer podania: #012
Nazwa gymu: Ecruteak Gym
Pokemony: Umbreon, Gengar, Charizard, Salamence
Prowadzący: Ao.

To już dla Ciebie 4 gym w regionie Johto. Wchodząc w jego progi, poczułeś ciarki na ciele i zimny oddech na karku. Odwróciłeś się jednak nic nie ujrzałeś niepokojącego. Po chwili jednak idąc korytarzem, usłyszałeś śmiech. Rozglądałeś się jednak nic nie zauważyłeś. Po chwili ze ściany wyleciał Gastly, tuż przed twoją twarzą, i wylizał Cię po twarzy. Zdezorientowany i nieco odrętwiały poprzez liźnięcie pokemona doszedłeś na koniec korytarza gdzie czekał na Ciebie Morty wraz z...Gastlym którego przed chwilą spotkałeś. To zapewne jego pierwszy pokemon z którym przyjdzie Ci się zmierzyć.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 8:35 pm

- Nie jest normalnym dekoncentrować rywala już przed pojedynkiem. Zobaczymy Gastly, kto będzie bał się ostatni. - powiedziałem z lekkim uśmieszkiem na twarzy. Stanąłem na swoim miejscu, po czym wzdychnąłem i zamyśliłem się. Sytuacja po chwili stała się jasna. Z tego co się dowiedziałem, Gastly jest najsłabszym przedstawicielem tej sali, dlatego też na przeciwko niego postanowiłem posłać najmniej doświadczonego z moich pokemonów, nie mniej jednak równie silnego - Umbreona. Chwyciwszy kulkę z owym pokemonem, spojrzałem w stronę przeciwników i wysłałem chełpiący uśmieszek, a następnie wypuściłem Umbreona z kulki, czekając aż promień uformuje jego postać. Wiedziałem, że ten pokemon nie jest im na rękę. To ja miałem przewagę statystyczną, evolucyjną, arsenał ruchów także większy i efektywniejszy, a także to Umbreon jest pokemonem shiny co daje mu jeszcze większą przewagę nad Gastlym. Sytuacja zbliżała się do punktu, w którym starcie dozna rozpoczęcia. Dlatego też zacząłem wydawać polecenia swojemu pokemonowi. - Okej Umbreon. Przed Tobą kolejna walka z liderem. Jestem Ciebie pewien, dlatego postawiłem na Twą osobę. Wiem jednak, że nie będzie to najłatwiejsza walka, jednakże po mojej czystej kalkulacji doszedłem do wniosku, iż jesteś ewidentnym faworytem w tej walce. Zaczynajmy więc. Najsampierw wykonaj Psychic! Przechwyć Gastlyego i wtedy wyślij Stored Power! Nie czekając dłużej wyprowadź Dark Pulse, po którym dołóż Shadow Ball! Nie odpuszczaj! Podbiegnij do niego i Assurance, po którym Snarl i Quick Attack! Bądź uważny, bo Gastly może zniknąć kiedy tylko zechce, wiem coś o tym, przecież w końcu także jestem posiadaczem jego przyszłej ewolucji. Nie mniej jednak, jeśli tylko nie będziesz mógł trafić atakami, przechwyć go ponownie Psychic i wtedy Dark Pulse i Shadow Ball! Pamiętaj, jeśli Ci zniknie z oczu, nie możemy ryzykować! Użyj Detect, wtedy będziesz wiedzial co kombinują i unik po czym Dark Pulse i Screech! Hyper Voice także będzie dobrym ruchem, kiedy nie będziesz wiedział gdzie dokładnie jest! Z Detect nie możemy przesadzać! Pamiętaj, że jeśli złapiesz go w swoje łapy nie odpuszczaj i Dark Pulse z Quick Attackiem powinny być niezmiennie ile tylko się da! Dajesz, wierzę w Ciebie!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 8:55 pm

Umbreon załączył w sobie nitro i ruszył na pełnej szybkości. Wasz rywal wydawał się być opanowany, kiedy to dym wokół ducha zaczął przybierać postać pięści. Nagle zaczęły płonąć i zaczęła się walka. Fire Punche obijały umbreona z każdej strony. Gastly nawet odpuścił sobie uniki. Styl walki mortyego był niesamowity, jednak czy się sprawdzi? Umbreon atakował super efektownymi ruchami, jednak musiałeś coś odwalić! No nie było wyjścia. Quick Attack nie działa na pokemony typu Ghost. Gastly wtedy wykorzystał chwilę twej nieuwagi i zatruł pokemona Toxic. To samo zrobił przy zaatakowaniu przez twego pokemona za pomocą Hyper Voice. Wtedy Gengar zaatakował Sludge Bombem. Walka nie wydawała się iść za łatwo, jednak przewagę utrzymywaliście.

Umbreon - 78% + PSN.
Gastly - 65% --def.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 9:08 pm

- Moja pomyłka Umbreon. Zdarza się najlepszym. Teraz nie będzie już nic takiego! Szybko przechwyć go Psychic! Wtedy użyj mocnego Dark Pulse i Confuse Ray! Jeśli Confuse Ray powiedzie, przywal kolejnym Dark Pulse, po czym użyj Wish! Uzdrów się troszeczkę, a wtedy ponownie przejdź do ofensywy! Quick attacku używaj, nie mniej jednak nie do ataku. Jest to ruch, bardzo szybki ruch, dzięki temu możesz unikać jego ciosów. Weź rozbieg i Assurance, po czym Faint Attack! Jeśli już weźmiesz go w obroty, wtedy Stored Power i znów Dark Pulse! Sytuacja jest lekko skomplikowana. Zostałeś otruty, więc walkę trzeba zakończyć jak najszybciej to możliwe! Bądź co bądź, masz przewagę - Psychic i Detect to na prawdę potężne ruchy. A więc wykorzystaj pierwsze z tego. Kiedy będziesz pod panowaniem ruchu Gastlyego, nie będzie on mógł przenikać przez nic, ani znikać. Dlatego mocno walnij nim o podłogę sali, po czym dobij kilkakrotnie Dark Pulse i Shadow Ball!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 9:17 pm

Umbreon wysłuchał uważnie twoich komend, w razie ewentualnych twoich wpadek. Tym razem rzadnych się nie doszukał, tylko na początku rzuciłeś mu coś co było znacznie trudniejsze do zrobienia. Wielokrotne urzycie Dark Pulsa w szybbkim odstępie czasu było dość trudne. Dlaczego? A no to dlatego że Dark pulse to atak ciągły, i ciężko było zaatakować nim szybko kilkakrotnie pod rząd. Dużo lepiej poszło z Shadow Ball'ami, gdzie ich ładowanie było znacznie szybsze.

Umbreon - 59% + PSN.
Gastly - 37% --def.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 9:22 pm

- Okej Umbreon. Świetnie Ci teraz poszło. Walka jest na wykończeniu, oboje jesteście zmęczeni, jednakże wiem, iż to Gastly mocniej odczuł przebieg walki. Dlatego też ponownie przejdź do Stored Power, po którym kilka Shadow Ball! Musisz szybko przechwycić go Psychic, a wtedy walnij nim o ścianę! Rozbieg i Assurance, po czym Faint Attack i Snarl! Wyczekaj jego ruchu. Wykonaj Detect, a wtedy zgrabnie uniknij Quick Attackiem i przejdź do ofensywy! Kilka Shadow Ball, po czym struga Dark Pulse i ponownie Assurance! Musisz być szybki! Przybliżaj się do niego dzięki Quick Attack, a wtedy zmieniaj ruch ofensywny! Pod koniec wywal serię Shadow Ball i Stored Power!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 9:50 pm

Na początku tej rundy z nieba spadła gwiazda, wcześniej wygenerować przez Umbrena i zwróciła mu energię! Pomyślałeś życzenie? Proszę bardzo! Teraz walka nabrała zupełnie innego światła. Dark Pulse i Psychic...w sumie wszystkie twe ataki działały niewiarygodnie skutecznie na Gastly'ego. Morty chyba tym pokemonem więcej zdziałać nie mógł. Ale osiągną dość dużo. Twój umbreon jest zatruty, a trucizna rozprzestrzeniła się prawie po całym ciele. Kolejnym był Haunter.

Umbreon - 82% + PSN. + 1.1 lv. + 2pkt.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 10:03 pm

- Okej Umbreon. Dzielnie się spisałeś, a teraz mam dla Ciebie coś co Ci pomoże. Jestem pewien, że dasz radę pokonać jeszcze Hauntera! - powiedziałem do pokemona, po czym podałem mu Antidote i Potiona. Jestem pewien, że da sobie radę z Haunterem, a przynajmniej stoczy kolejny mocny bój! - Więc ponownie! Psychic i o ścianę! Ciekawe, czy Haunter będzie mocniejszym przeciwnkiem! Teraz nie możesz się dać otruć! Jestesmy mądrzejsi i teraz się nie damy! Pamiętaj o Detect. Gdy on zniknie, musisz go użyć. Wtedy własnie unik dzięki Quick Attack, po czym seria Shadow Balli i struga Dark Pulse! Wtedy ponownie przechwyć go Psychic, rąbnij w ścianę, a wtedy rozpędź się - Assurance, po czym Stored Power i Snarl! Bądź gotowy na szybkie dwa Shadow Balle! Musisz być uważny i ciągle atakować Shadow Ball i Dark Pulse! Dajesz! Na koniec Faint Attack i Psychic - seria uderzeń raz w ścianę, a raz w podłogę!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 10:27 pm

Haunter to trudniejszy orzech do zgryzienia. Czemu? Wyższa forma Gastly'ego rzecz jasna, czyli trudniej będzie go pokonać. Na początek Taunt zablokowało umbreona. Następnie ww ruch poszły ataki znacznie silniejsz eniż te którymi dysponował Gastly. Poison Jab, Thunderbolt, boleśnie pokiereszowały Hauntera. Do tego zdziwieniem przysporzył was atak zwany Dazzling Gleam. Walka będzie trudniejsza.

Umbreon - 66% + PSN + blokada wspomagających ruchów (2tury)
Haunter - 73%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 10:35 pm

- Hmm.. Czyli nie będzie tak łatwo jak z Gastlym, tak mi się też wydawało od początku. Nie mniej jednak nie jest to walka nie możliwa do wygrania! Nadal jestem pewien, że jesteś silniejszy. Musimy przetrzymać dwie tury, wtedy będziesz mógł ponownie używać Wish oraz Detect! To najważniejsze. Dlatego też rozpocznij od Pursuit! Wtedy użyj to, co jest u nas najsilniejsze - Psychic! Jest to świetny ruch. Gdy go przechwycisz, mocno uderz nim dwa razy o podłogę. Gdy go puścisz, będzie pokiereszowany i oszołomiony, dlatego też to Twoja chwila! Od razu przejdź do Assurance po czym Snarl i Stored Power! Oddal się i wtedy seria mocnych Shadow Ball, po czym struga Dark Pulse! Jeśli Ci zniknie z oczu, Quick Attack i zmieniaj swoja pozycję! Teraz nie możemy użyć Detect, więc jakoś musisz sobie radzić. Gdy tylko pojawi się, musisz wykazać się ogromnym refleksem i od razu złapać go w Psychic! Wtedy jasnym jest, że od razu grzmotnij nim kilka razy o podłogę i znów Faint Attack + Pursuit, po czym dystansowe ciosy - Shadow Ball! Pamiętaj, że musisz ciągle zmieniać swoją pozycję dzięki Quick Attack i atakować Shadow Ball, bądź przejmować kontrolę za pomocą Psychic, to nasza jedyna możliwość do zwycięstwa!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 10:40 pm

Statystyki Hauntera były beznadziejne. Na prawdę. W porównaniu do Umbreona. Jednak dwoma mógł się pppisać. Szybkość była niewiarygodna, a siła ataków specjalnych, ponad przeciętna. Yhunderbolt odgrywał tutaj dużą rolę. Shadow Balle były kontrowane Shadow Balla'mi. Gdy gastly otruł twoją psinę, nie spodziewałeś się tego że Morty wykorzysta to u innego pokemona. Tak jakby, wiedział że jego wcześniejszy pokemon padnie. Dlaczego takie wnioski? Venoshock użyty przez Hauntera boleśnie pokiereszował twego pokemona. 2x mocniejszy atak przy otruciu. I tak też się stało. Walka nadal nie rozstrzygnięta. A Dazzlin Glaem...nadal upierdliwy.

Umbreon - 44% + PSN + blokada wspomagających ruchów (1tura)
Haunter - 50%

Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 10:48 pm

- Świetnie Umbreon! Wiem, że to trudne starcie, a w dodatku drugie z kolei. Nie mniej jednak, musisz jeszcze przetrzymać tę rundę, wtedy będziesz mógł użyć swoich kolejnych ruchów, które są tutaj bardzo istotne. Dlatego ponownie chwyć go Psychic! Nie uderzaj go o ścianę, ani podłogę, aczkolwiek wyślij Pursuit, po czym uderz Assurance! Następnie niczym zbity piesek, odskocz przy Quick Attack do tyłu i seria Shadow Ball, po czym mocny Dark Pulse! Spróbuj także zmieszać te dwa ataki, które w połączeniu mogą dać NIEZIEMSKI efekt! Sytuacja jest co raz trudniejsza, ale myślę, że sobie poradzisz. Już niedługo, będziesz mógł użyć swoich umiejętności! Pamiętaj, że Psychic możesz przejąć nad nim kontrolę, to najwazniejsze, a wtedy ofensywnie wysyłaj ataki takie jak Shadow Ball, Stored Power, Dark Pulse oraz Pursuit! Dajesz, trzymaj się jeszcze!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 10:55 pm

Ubreon czekał z niecierpliwością, tak jak ty na to aż klątwa jaką rzucił Haunter się skończy, ten jednak wykorzystywał dany sobie czas i szarżował pełną parą. Ice Punch boleśnie zmroziło Umbreona. To jednak nie wszystko. Dark Pulse został skontrowany Dark Pulsem! Shadow Ball uniknięto, więc walka była pełna dynamiki i płynności ruchów. Kto wygra? Dazzling Glaem jest używane nieustannie w odpowiednich momentach. Czy to da rade obalić mrocznego psa? Walka jest na tym samym poziomie, tak samo jak pokemony. Trucizna daje znać już o sobie na max.

Umbreon - 20% + PSN
Haunter - 20%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 11:05 pm

- UMBREON! SZYBKO PSYCHIC! Musisz go przechwycić! Nie ma innej możliwości! Uderz go szybko dwa-trzy razy o podłogę, a następnie dowal mu Shadow Ball! To na pewno go lekko zamroczy, wykorzystaj to i wtedy Wish i Detect! Będziesz mógł przewidzieć co zrobi duch, a także przywrocic sobie energię! Musisz wciąż być uważny, to nadal nie koniec! Dlatego szybko Screech, a następnie Shadow Ball i Dark Pulse! Jeśli to nie wypali, dzięki Quick attack, zbliż się do niego, zmieniając kierunek biegu, a następnie Assurance i ostateczny Shadow Ball - miejmy nadzieję!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 11:09 pm

Umbreon mimo swojego ciężkiego stanu, na prawdę narzucił ciężkie tępo. Ciężkie że szybkie. Nie chciało mi się Backspace'ować. Więc tak, Umbreon wysunął się na prowadzenie dzięki swojej szarży niewiarygodnie efektownymi ruchami. Haunter nie miał prawa dłużej się utrzymać i padł. Umbreon ozstał z resztkami sił na arenie, jednak... Wish jeszcze nie zadziałało, a pokemon omdlewa powoli z powodu trucizny. Gengar jest twym kolejnym rywalem.

Umbreon + 1.3 lv + 2pkt. - 3% - PSN.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 11:20 pm

- Dzięki Ci Umbreon! Już dłuzej Cię nie męczę! Odpocznij Sobie w ballce! - powiedziałem z szczerą miłością do pokemona, po czym spojrzałem na kolejnego rywala. Półmetek pojedynku, a ja jestem na prowadzeniu, czyżby kolejny easy win? Gengar.. hmm.. Jestem pewien, iż mój Gengar jest silniejszy, więc postanawiam to udowodnić! Od razu chwyciłem ballkę w rekę i wyłoniłem jego kształt na powierzchnię! - Okej Gengar. Przed Tobą twój rywal, który może również nazywany byc bratem. Jednakowoż wiem, że jesteś silniejszym Gengarem, mistrzem regionu Kanto, dlatego też bierzmy się do roboty. Momentalnie Shadow Ball! Wiem, że zapewne to skontruje, dlatego zanim to zrobi, przechwyć go psychic i unieruchom! Wtedy idealnie zainkasuje kulkę cienia, a Ty mocno trzepnij nim o podłogę! Następnie zniknij i pojaw sie w kącie sali, a wtedy Dark Pulse i Will-o-wisp! Ponownie zniknij po czym pojaw się za nim i Thunderpunch! Kto wie, może akurat uda Ci się go sparaliżować, a jeśli nie tym razem to dołóz Thunderbolt! Ty jesteś shiny Gengarem, jestes silniejszy i bardziej doświadczony, w końcu pokonałeś Gengara trenowanego przez jedną z Eliternych trenerów w Kanto! Dlatego po chwili dołóz Night shade i Sucker Punch! Pamiętaj, że Psychic to ważny ruch! Dlatego złap go i wtedy Hypnossis! Gdy zasnie - Dream Eater! To nasza droga do szybkiego zwycięstwa!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 11:28 pm

Umbreon nawet nie protestował by odejść z podniesioną głową do Pokeballa. Po chwili jednak ukazał się Gengar...shiny Gengar! Jest moc, jest nitro! Pokemon poleciały w tym smaym momencie, bez ataków, wpadając na siebię i ścierając się w powietrzu. Chyba chciały sprawdzić jak silni są, a ich determinacja tylko wzrosła. Niewiarygodne. Gengar połsła Shadow Ball, drugi zaś zrobił to samo! Ataki się zetknęły. Następnie Thunderbolt sprowadził wrogiego Gengara na ziemię. Wtedy juz zaczęła się coraz dynamiczniejsza walka, a na czele wysuwał się powoli twój sprzymierzeniec.

Shiny - 83%
Gengar - 72%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 11:34 pm

- Świetnie Gengar! Pamiętaj, kto tu jest najlepszy! Nigdy nie daj sobie wmówić, że jest inaczej! Jeśli ktoś Ci to insynuuje, niech pokażę w walce, tak jak właśnie Ty to robisz! Dlatego teraz Thunderbolt, po czym Will-O-Wisp zmieszane z Ember! Kto wie, może akurat uda się go podpalić, bądź tez sparaliżować! Dobra! Teraz zniknij! W końcu, któryś musi mocno zaryzykować! Musisz trafić go Hypnossis! Mamy as w rękawie, który musisz użyć! Nie ma opcji, musisz go w końcu uśpić, żeby użyć Dream Eater! To nie tylko sprawi ogromne obrażenia rywalowi, a także zwróci Ci trochę energii! Pod koniec rundy seria Shadow Ball i struga Dark Pulse! Możesz także zniknąć, a następnie Sucker Punch!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 11:45 pm

Genagar, oczywiście twój zafundował przeciwnikowi nie lada piekło w postacie Will-o-whisp oraz Ember. Został podpalony, przez co Hypnosis nie zadziałało. Chwilę po tym poszła kolejna salwa ataków twojego gengara, dominował w tym pojedynku i nic póki co nie dało się z tym poradzić -.- Jesteś za silny na te gymy, przez co to już się nudne robi. (Very Happy) Gengary nacierały na siebie niemiłosiernie. Twój oberwał Shadow Punchem, natomiast jego Shado Ballem.

Shiny - 67%
Gengar - 42% + Brn.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Sob Lut 01, 2014 11:49 pm

- Świetnie Gengar! Jest podpalony, więc.. już z górki! Szybko Confuse Ray, po czym seria Shadow Ball! Pamiętaj o tym psychic! To wbrew pozorom baaaardzo potężny ruch! Moc jest, jednak troszkę głębsza, dlatego użyj go i wtedy rąbnij jego ciałem kilkakrotnie o ścianę, a następnie wbij go w nią jeszcze bardziej strugą Dark Pulse! Bądź co bądź, walka jest już przekierowana na Twoją korzyść, nie mniej jednak musisz być dalej uważny i zdeterminowany! Przejdź więc do Pay Back, a po sekundzie seria Thunderbolt! Uważaj na jego ataki i znikaj co chwilę, pojawiając się gdzie indziej i różnie atakuj - Thundebolt, Shadow Ball, Shadow Punch czy też Sucker Punch, co Ci będzie wygodniej! Dawaj go mocno i bez skrupułów!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 01, 2014 11:57 pm

Gengar zdecydował się atakować przeciwnika szerokim wachlarzem ruchów. Różnorodność ataków przyniosła korzyści w postaci zwiększonej przewagi nad gengarem. Do tego podpalenie któe nie dawało chwili odpoczynku. Walka już była z góry przesądzona, no chyba że Morty miały w rękawie jeszcze jakiegoś asa który rozłożyłby twoją ekipę na łopatki jednak w to wątpię.

Shiny - 45%
Gengar - 15% + Brn.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Nie Lut 02, 2014 12:10 am

- Dobrze Gengar. Nie przeciągajmy tego dłużej! Szybko Shadow Ball! To już ewidentna końcówka, dlatego zakończ tę paradę. Zniknij i Shadow Ball w plecy! Bądź gotowy na, kolejne zniknięcie, po którym z góry wyprowadź Thunderpuncha, a następnie wyssij resztkę energii z jego ciała za pomocą Giga Drain!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Nie Lut 02, 2014 12:28 am

Gengar poleciał ostatni raz na pokemona Mortyego i rozwalił go na łopatki. Ale co poradzić? żadna nowość w twoim wypadku. Ostatnim okazał się prawdziwy terror w pokemonach o typie Ghost. Dusknoir, władca ciemnych zakamarków, martwy analterror. Jak to się wszystko skończy? Ja nie wiem? Wiem tylko ze gengar jest wciąż zdolny do walki.

Shiny - 38% + 0.6 lv + 2pkt.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Lionheart Nie Lut 02, 2014 12:39 am

- Świetnie Gengar! Dzięki za walkę, odpocznij sobie. - schowałem pokemona do pokeballa. Wiedziałem już, że mam wygraną w kieszeni. Praktycznie 3 pokemony zdolne do walki, zas lider jednego Dusknoira. A moje najsilniejsze stwory nie ujrzały jeszcze światła areny. Dlatego też zdecydowałem się pokazać siłę Mortyemu. Chwyciłem pokeballa z Charizardem i wypuściłem pokemona na powierzchnię, uśmiechając się gdy ryk wypełnił halę. - Świetnie Charizard. Ostatnie starcie, od razu wypuść Inferno! Na pewno podpalisz przeciwnika! Jednakże, jeśli nie uda Ci się go podpalić, wtedy wzleć do góry i Blast Burn! Następnie z każdej strony atakuj go Shadow Claw! Bądź szybki i agresywny, taki jak zawsze! Wykonaj także Strenght do zwiększenia swojej siły, przez co Shadow Claw będzie zadawało jeszcze większe obrażenia i szybciej dokonasz nokautu Dusknoira. Gdy znajdziesz okazję, wykonaj Growl i Scary Face. Pod koniec rundy, ponownie parę Shadow Claw, a na koniec Blast Burn!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Bezimienny Nie Lut 02, 2014 12:54 am

Charizard ruszył na dusknoira wraz ze swoimi ognistymi ruchami. Inferno skutecznie podpliło przeciwnika a Blast Burn boleśnie go pokiereszował. Wtedy Chariard musiał złapac nieco tchu, gdy Thunder Punch zaatakował od tyłu Chariarda. Ten spadł na ziemię. Dawno nie czuł takiej siły na sobie. Chyba wasi rywale są coraz silniejsi?

Chariard - 87%
Dusknoir - 66%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#012 - Ecruteak Gym - Lion Empty Re: #012 - Ecruteak Gym - Lion

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach