safari - Hideki Naleśnik

2 posters

Go down

safari - Hideki Naleśnik Empty safari - Hideki Naleśnik

Pisanie by Toooser Czw Sty 31, 2013 8:07 pm

Wszedłeś na pole safari zaciągając sie jego żeźkim powietrzem. Rękami trzymając kierownicę swego roweru powędrowałeś nieco dalej, aby nie zagradzać wejścia, które stanowiło także wyjście z zagajnika. Wkoło widziałeś mnóstwo trenerów z ich podopiecznymi. Przed Tobą rozciągały się różne ścieżki prowadzące w inne, nowe zakamarki safari stały przed Tobą otworem. Zatrzymałeś się pod niewielkim drzewem, aby wybrać dalszą drogę.
Toooser
Toooser

Male Liczba postów : 193
Birthday : 29/12/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 26
Skąd : Karton przy Twom domu

Powrót do góry Go down

safari - Hideki Naleśnik Empty Re: safari - Hideki Naleśnik

Pisanie by Hideki Naleśnik Czw Sty 31, 2013 8:12 pm

Trzymając Squirtla w koszyku na przodzie kierownicy wybralem sie w miejsce gdzie było najmniej osób i zagłębiłem sie kawałek między drzewa. Rozglądałem sie uważnie wokoło szukając pokemonów. Po chwili wysadziłem pokemona i patrzyłem co robi, zaczął mi gryźć nogawkę.

-Squirtle- stęknąłem- spróbuj sie wysilić, poszukać czegoś innego do żucia, pokemona jakiegoś może? Byłbym wdzięczny.-patrzyłem na mojego pokemona.

Hideki Naleśnik

Liczba postów : 15
Birthday : 27/10/1994
Join date : 29/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

safari - Hideki Naleśnik Empty Re: safari - Hideki Naleśnik

Pisanie by Toooser Pią Lut 01, 2013 7:28 pm

Żółwik spojrzał na swego pana i rozejrzał się wkoło. Zauważył to samo co Ty. W pewnym momencie zaczął iść w stronę jednej ze ścieżek w magicznym zagajniku. Nie wiedział czemu to robi, pan kazał mu coś zrobić, więc postanowił pójść i poszukać jakiegoś beztroskiego pokemona na pastwę ich losu. Nie oddalił się od Ciebie zbytnio, ponieważ był żółwiem i chodził powoli.
Toooser
Toooser

Male Liczba postów : 193
Birthday : 29/12/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 26
Skąd : Karton przy Twom domu

Powrót do góry Go down

safari - Hideki Naleśnik Empty Re: safari - Hideki Naleśnik

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach