Soul vs Lionheart

3 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

Go down

Soul vs Lionheart Empty Soul vs Lionheart

Pisanie by Hawinian Wto Kwi 02, 2013 7:57 pm

Sędzia wkroczył pewnym krokiem na arenę w ten słoneczny dzień. Jak to miło posiedzieć w taką pogode na łące czy nad jeziorem. Jednak bardziej pasjonująca jest walka pokemon!
Witaaaaam bardzo gorąco uczestników dzisiejszej walki. Zmierzą się w niej Soul z Lionheartem.
Walczą:
Excadrill vs Wartortle

Sędzia wylosował arenę. Jest to:
Ruiny Tajemnej Mocy: Miejsce, w którym moc wprost po prostu emanuje. Pokemony psychiczne mogą z większą swobodą koncentrować swoją energię, a mroczne czują w sobie wielką energię, którą mogą wykorzystać w walce. Niestety, ale z nieznanych powodów, duchy lekko boją się tego miejsca. Typy, które doskonale sobie radzą w walkach na tej arenie "Psychiczne/Mroczne" Typy pokemonów, które słabo sobie radzą na tej arenie: "Duchy/Walczące"

Czas zacząć walkę. Walczymy Soul-Lion-ja>Lion-Soul-ja itd.
Do dzieła!
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Soul Wto Kwi 02, 2013 8:10 pm

Lion nie piszemy jakiś starsznie długich taktyk co nie?
-----------------------------------------------------------------
Wchodzę na arenę i witam się z sędzią oraz Lionkiem! Następnie sięgam po pokeball z Wartottlem i wypuszczam go na arenę.

Napieraj na przeciwnika Water Gunem po czym doskocz do niego wypuść Bąbelki wkoło siebie po czym Rapid Spin zetnij go znóg i uderz prosto w niego Water Spout! Nastepnie postaraj się oddalić od niego i okładać go armatką wodną! TEraz przejdźmy do ataków z daleka. Aby było Ci łatwiej trafić we wrogiego stworka na początek uderz w niego Ice Beam i zaraz po tym wystrzel w jego stronę kilkakrotnie Brine. Odskocz na bok i szybko do niego dobiegnij uderzając Zen HEadbutt od razu ładując szybkie uderzenie BrickBreak.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Lionheart Sro Kwi 03, 2013 1:46 pm

Nie, nie ma sensu, a ja nawet ochoty na to nie mam.. ^^
___

Kiedy tylko zawitałem na arenę, zwróciłem się w stronę dzisiejszego partnera sparingowego - Soula. Po przywitaniu, chwyciłem kulkę z Excadrillem uprzednio zajmując swoje miejsce. Wyrzucając okrągły przedmiot do góry, czekałem aż biały blask uformuje kształt mojego pokemona. Wtedy, bez opóźniania zacząłem od wydawania poleceń. - Więc tak. Na Water Gun przeciwnika odpowiedz szybkim Frost Breathem niwelując ów posunięcie. Następnie szybko Earthquake, iżby ten utracił równowagę! Rapid Spin? Czemu nie! Użyj tego samego ruchu, sprawdzimy kto jest silniejszy! Pamiętaj, żeby nie dać się trafić, nie jesteś typem wolnego pokemona, wręcz przeciwnie, więc to użyj. Kiedy próbuje zaatakować z daleka - Dig, bądź zablokuj ten cios jednym z swoich ruchów delkolotnych typu Focus Blast bądź Frost Breath! Próbuj też bliskiego kontaktu, a wtedy załącz Crush Claw i Poiosn Jab miażdżąc jego czaszkę! Wtedy od razu wykorzystaj sytuację i Horn Drill!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Hawinian Sro Kwi 03, 2013 7:26 pm

Oba pokemony zaczęły dość mocno. Czy to tempo ich nie zmęczy za nadto? Do końca walki wszak szmat czasu. Wartortle przejął szybko inicjatywę i dokoczył do excadrilla. Otumanił go trochę bąbelkami z tak bliskiej odległości. Za chwilę jednak się pozbierał i rozpoczął swoją szarżę. Rapid spiny jednakowo ubodły pokemony. Czyli nie zrobiły im zbyt wiele. Przewaga wartortle z samego początku rozpłynęła się w powietrzu. Tutaj na obecną chwile rządził excadrill.

Wartortle 75%
Excadrill 79%
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Lionheart Pią Kwi 05, 2013 12:21 pm

- Dobra Excadrill, zacznij od sprawdzających szybkość przeciwnika Focus Blasta. W chwili, kiedy ten będzie zajęty unikaniem/kontrowaniem akcji, wskocz Digiem w ziemię! Zaskoczeni? Tak ma być! Następnie wyskocz tuż za nim, wbijając mu w plecy Horn Drill! Nie trać czasu, do raz Poison Jab oraz Crush Claw i naparzaj w niego! Uważaj na wodne ruchy, wtedy Dig bądź zatrzymaj je Frost Breathem! Zawsze kiedy zauważysz okazję - Earth Power bądź Earthquake iżby dać sobie chwilę do wymierzenia ataku, a następnie seria Focus Blast po czym Rapid Spin z każdej strony!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Soul Pią Kwi 05, 2013 1:11 pm

-DObrze Wartottle nie mozemy sie poddawac. Użyj Protect na te Focus Blast i trzymaj go tak długo aż pok przeciwnika się pojawi i czekajaćna niego użyj aby wzmocnic sie WIthdraw i znow unik i uzyj Aquaring. Trzymaj sie na dystans. TEraz nasza walka bedzie bardziej opierac sie na spowolnieniu przeciwnika malutki. Najpierw zaatakuj Water Gunem a zaraz wystrzel szybka serie Brineow w przeciwnika i tez dookola niego. KIedy juz nalejemy duzo wody na arene i przeciwnika to uderz Ice Beam w niego aby zamrozic jego i przy okazji troche areny. Zaraz po tym zacznij sie krecic Rapid SPin i uzywaj Bybble aby byly jak babelkowy bicz. NA koniec uderz w przeciwnika ZenHEadbutt i dobij go seria szybkich niczym bokserskich Brick BReakow.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Hawinian Sob Kwi 06, 2013 10:21 am

Szybkość z jaką excadrill próbował zaskoczyć wartortle była imponująca. Parę razy poważnie go uszkodził earthquakiem. Wartrtle za to ciągle próbował go namierzyć i spowolnić. Udało mu się tylko raz. Wykorzystał to jednak do perfekcji. Excadrill długi moment dochodził do siebie po tym ataku.

Wartortle 51%
Excadrill 54%
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Soul Sob Kwi 06, 2013 11:17 am

Mamy ciężkiego przeciwnika ale wierze że dasz sobie radę, rozpocznijmy od Aquaring po czym wzmocnij swoją obronę za pomocą Withdraw, następnie przywołaj tarczą przy pomocy Protect a zaraz po ataku przeciwnika naparzaj Brine'ami po boku i po gębie przeciwnika aby musiał się cofnąć wtedy wykonaj Water Spout centralnie w niego i rozpuść Blizzard tak aby atak leciał prosto na głowę rywala! Użyj teraz Tail Whip aby obniżyć jego staty po czym wykonaj Protect i zaraz po wyminięciu ataku uderz Ominous WInd!. PAruj każdy jego cios Ominous WIndem aby oberwał i go odepchnąć i zaraz po tym Water Gun! Podbiegnij do wroga i nabij go na silny strumień Brine po którym wykonaj unik i Ominous WInd! Gdybyś zauważył że przeciwnik chce zaatakować atakiem z bliska, załaduj Protect!
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Lionheart Sro Kwi 10, 2013 1:56 pm

Sory, ze tak dlugo, ale zapomnialem o tym i nie mam czasu zbytnio.
---

- Excadrill, świetnie. Teraz nie możesz pozwolić by Cię trafił, na jego atak odpowiedź Focus Blastem po czym Dig i wyskocz uderzając osobnika! W tym momencie załaduj Crush Claw i Poison Jab i kiedy będziecie w górze grzmotnij go dowalając do ziemi. Musisz bardzo uważać, ciągle atakuj Frost Breathami, Focus Blastami a jeśli natrafi się taka okazja - Horn Drill.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Hawinian Pią Kwi 12, 2013 8:35 pm

Pokemkny biegały, atakowałyi mocowały się. Jednym słowiem wielki zamęt. Wartortle bardzo sumiennie wykonywał taktykę. Trochę mu sie pomieszaly ataki, ale nie mialo to wplywu na walke. Zdominowal excadrilla, ktory musial przejsc do defensywy. Co nie oznacza, ze i wowczas mocno nie poszczerbil wartortle swoimi atakami. Trafil nawet ze trzema horn dillami.

Wartortle 30%
Excadrill 31%
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Lionheart Sob Kwi 27, 2013 3:44 pm

- Dobra Excadrill, zacznij od sprawdzających szybkość przeciwnika Focus Blasta. W chwili, kiedy ten będzie zajęty unikaniem/kontrowaniem akcji, wskocz Digiem w ziemię! Zaskoczeni? Tak ma być! Następnie wyskocz tuż za nim, wbijając mu w plecy Horn Drill! Nie trać czasu, do raz Poison Jab oraz Crush Claw i naparzaj w niego! Uważaj na wodne ruchy, wtedy Dig bądź zatrzymaj je Frost Breathem! Zawsze kiedy zauważysz okazję - Earth Power bądź Earthquake iżby dać sobie chwilę do wymierzenia ataku, a następnie seria Focus Blast po czym Rapid Spin z każdej strony!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Soul Nie Kwi 28, 2013 8:56 am

Najpierw Withdraw i Proctect a potem syzbko Aquaring i Protect następnie nadal napieraj na przeciwnika Water Gunem po czym doskocz do niego wypuść Bąbelki wkoło siebie po czym Brine huknij nim o ziemię przy pomocy Shadow Claw i uderz prosto w niego Water Spout! Nastepnie postaraj się oddalić od niego i okładać go armatką wodną! Zrób unik i użyj Protect a poożniej wyczekaj dobry moment i znów zaatakuj Brine puść go w połowie aby leciał na przeciwnika ja prysznic i zamroźgo przy pomocy Ice BEam. Dzieki temu na przeciwnik powieninen znaleźć się w lodowej klatce. Na koniec uderz w niego Ominous WInd i wykończ go Water Spout oraz seria szybkich Brineów.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Hawinian Sro Cze 19, 2013 11:18 am

Pokemony starały sie z całych swych sił. Trenerzy zadali im jednak trochę za dużo taktyk. Czasem prostota może przewyższyć najbardziej skomplikowaną i wyrafinowaną taktykę. Większość ataków były nawzajem blokowane. jednakże to Excadrill przełamał defensywę wartortle miażdządz go natychmiast. dzięki czemu został zwycięzcą. Gratuluję Excadrillowi wygranej!


Excadrill +0,3exp +2pkt
Wartortle +0,1exp +1pkt

[mam nadzieję, ze niczego nie zawaliłem z expem xd]
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Soul vs Lionheart Empty Re: Soul vs Lionheart

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach