Bezimienny vs Lionheart

3 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Wojas021 Pią Sty 03, 2014 7:26 pm

Tak więc czas rozpocząć walkę między Bezim, a Lionem i ich pokemonami Vulpixem i Umbreonem. Walka zakontraktowana na 1 rundę. Czas wyznaczyć kto zacznie. Bezi jako orzeł, a Lion reszka. Rzut monetą zadecydował, że walkę rozpocznie Lion. Arena bitwy to Las Zwycięstwa. Zaczynajcie!

Umbreon: 100%
Vulpix: 100%
Wojas021
Wojas021

Male Liczba postów : 371
Birthday : 06/04/1995
Join date : 24/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Lionheart Pią Sty 03, 2014 7:46 pm

Wchodząc na arenę, poczułem się bardzo dziwnie. Las.. Może być ciekawie. Tylko żebyśmy sie nie bawili w chowanego, bo może być bardzo nudno i bezsensownie. Stanąłem na swoim miejscu i spojrzałem w stronę znajomej twarzy Bezimiennego. Chwyciłem pokeballa z Umbreonem i szybko go wypuściłem. - Umbreon, dzisiaj zmierzysz się towarzysko z Vulpixem. Arena jest bardzo dziwna, bowiem możemy tutaj trochę go się naszukać. Tak czy inaczej, masz jedną przewagę w postaci Detect. Możesz to użyć, by wiedzieć mniej więcej gdzie on jest i co się stanie. Najsampierw jednak użyj Confuse Ray. Może akurat się uda go trafić. Następnie seria Shadow Balli i Dark Pulse! Po chwili wykonaj Screech! Może nie jesteś najszybszą eeveelucją, ale bez wątpienia zwinności Ci nie brakuje. Dlatego możesz skakać po drzewach i strzelać seriami Dark Pulse! Jeśli Vulpix będzie uciekała, wykonaj Psychic! Gdy ją złapiesz rzuć mocno o drzewo i wtedy seria Dark Pulse! Następnie wyczekaj dobrego momentu i przejdź do Hyper Voice! Dajesz Umbreon!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Bezimienny Pią Sty 03, 2014 8:10 pm

Wszedłem na arenę po czym ujrzałem ogromny skrawek lasu. Nie powiem że arena mi nie pasowała. Wręcz przeciwnie, czułem się jak w domu. Wywołałem po chwili Vulpixa i spojrzeliśmy na naszych rywali mierząc ich wzrokiem.
- No Vulpix, nie będzie łatwo, jednak jak mi to w dzieciństwie mówili "Byś mógł się nauczyć pływać, musisz być rzucony na głęboką wodę." A tak dzisiaj właśnie jest z Tobą. Zacznijmy więc od szybkiego Quick Attack! Pokemon dysponuje Detect, więc nie odpuszczaj i za pomocą tego ruchu skacz po gałęziach będąc nieprzewidywalną! Shadow Ball skontruj Energy Ball'em. Confuse Ray, Confuse Ray'em. Detect to trudny orzech do zgryzienia jednak ja mam plan jak to zniwelować! Strzelaj Emberem i Fire Spinem w krzaki dookoła niego! Uwięź go w pierścieniu ognia, wiedząc że pożar nic Ci nie zrobi dzięki zdolności Flash Fire! Tak wykorzystamy tą trawiastą arenę na naszą korzyść. Kiedy zaabsorbujesz już dużą ilość ognia, wzmacniając się, zaatakuj Umbreona Flare Blitz'em!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Wojas021 Sob Sty 04, 2014 11:50 am

Po bezsensownych wstępach Very Happy rozpoczęła się walka. Vulpix uderzył wcześniej quick attackiem uniemożliwiając Umbreonowi skuteczny atak confuse rayem. I cóż.. walka przebiegała dosyć zachowawczo z obydwóch stron. Nikt nie chciał się wychylić i nieco zaryzykować. Kilka wybuchów spowodowanych zderzeniami ataków energy ball i shadow ball, a także niewiele silniejszych ataków. Trybuny na razie ziewają, a sędzia piecze sobie kiełbaskę na ogniu Very Happy

Umbreon: 80%
Vulpix: 73%
Wojas021
Wojas021

Male Liczba postów : 371
Birthday : 06/04/1995
Join date : 24/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Bezimienny Nie Sty 05, 2014 12:53 pm

Vulpix, nie poddawaj się! Walcz dalej! Rozpocznij ponownie od raptownego Quick Attack! Nie dawaj odpocząć przeciwnikowi, po którym Fire Spin. NIech Umbreon znajdzie się w centrum ognistego wiru, a ty okładaj go następnie Flare Blitz'ami. Teraz zwolnij nieco, i zaatakuj z dystansu Energy Ballem. Teraz zaatakujmy ruchami wspomagającymi, czyli takim jak Baby Doll Eyes. Obniży to siłę ataków przeciwnika, dzięki czemu będziesz mniej wrażliwa na ich fizyczne ataki. Następnie Confuse Ray! Skołuj go, i ponownie zacznij otaczać go wirem ognia przy pomocy Fire Spin. Tym razem zamiast FLare Blitz, obijaj go Quick Attack'iem, przy okazji absorbując ogień. Przez cały czas, tak jak poprzedni kontruj Shadow Balle-Energy Ballami, Confuse Ray-Confuse Ray;em. Cały czas zważaj na jego ruchy i unikaj ich Qucik Attack'iem.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Lionheart Nie Sty 05, 2014 2:55 pm

- Okej Umbreon! Zacznij również od Quick Attack. Sprawdzimy siłe w bezpośredni sposób! Wiem, że Ty sobie poradzisz lepiej w zderzeniu, dlatego od razu wykonaj Dark Pulse! Wykorzystaj sytuację i przechwyć go Psychic! Wtedy rzuć z całej siły o drzewo i wgnieć go w nie dodatkowym Quick Attackiem! Wtedy oddal się i Detect! Będziesz w stanie uniknąć jego ataku, bo w sumie co w tym trudnego, jeśli wie się co zrobi? Wtedy od razu Shadow Ball i Dark Pulse! Pamiętaj, że gdy zaczynasz atakować to Twój czas! Dlatego ponownie Psychic i ponownie rzuć nią o drzewo! Następnie Screech, po którym Snarl! Pamiętaj o unikach i szybkich kontrach.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Wojas021 Pon Sty 06, 2014 9:33 am

A więc walka trwa dalej. Pokemony ponownie ruszyły do boju, tym razie bardziej zdecydowanie. Umbreon postawił na szybkość natomiast Vulpix na siłę ataków. Zmniejszanie siły ataku Umbreona średnio zdało skutek po tym jak ten z kolei zmniejszył jego defensywę. Fire spin podpalił Umbreona, a flare blitzy, no cóż były na pewno silne, ale osłabiały również użytkownika.

Umbreon: 61%
Vulpix: 50%
Wojas021
Wojas021

Male Liczba postów : 371
Birthday : 06/04/1995
Join date : 24/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Lionheart Sro Sty 08, 2014 2:08 pm

- Okej Umbreon! Super jest. Pamiętaj, że posiadasz bardzo ważną przewagę, mianowicie - Detect. To powinno mocno zwiększyć Twoje szansę na zwycięstwo. Dlatego zacznij teraz od serii Dark Pulse! Następnie poczekaj na jego ruch, używając Detect. Będziesz wiedział co zrobić, dlatego też uniknij tego za pomocą Quick Attack, po czym przejdź do szybkiej ofensywy, a mianowicie Hyper Voice, po czym Shadow Ball. Po Hyper Voice Vulpix może mieć chwilę problem, dlatego użyj Wish! Gdy poczujesz się lepiej, od razu ponownie Hyper Voice! Bądź uwazny i próbuj atakować Quick Attack. Zawsze tego ruchu możesz użyć do uniku, a wtedy kontra w postaci Dark Pulse!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Bezimienny Sob Sty 11, 2014 3:16 pm

Vulpix, nie poddawaj się! Walczymy dalej. Zacznij pędzić na Umbreona Quick Attack'iem! Kiedy będziesz gotowa, poślij na przeciwnika Confuse Ray! Niech ten atak ją zaskoczy gdy będziesz blisko niej, a Quick Attack będzie podpuchą. Wtedy wykorzystamy nadarzającą nam się okazje do tego by uwięzić Umbreona w wirze ognia, czyli Fire Spin! Wzmocnij ognisty wir swoim Ember'em! Kiedy ogień będzie już na prawdę groźny, wykorzystamy go na naszą korzyść wchodząc w środek piekła jakie zrobiliśmy. Ty za pomocą Flash FIre zaabsorbujesz go nieco i wzmocnisz swe ogniste ataki, a wtedy wleć w mrocznego pokemona Flare Blitz! Świetnie! NIe przerywając naszej szarży wyskocz w powietrze i z góry wypuść Energy Ball' wprost na Umbreona. Obijajmy go wszystkim co mamy! Osłab jego obronę Tail Whipem po czym wleć z Flare Blitzem! na sam koniec seria Quick Attacków nie dając mu szansy na zaatakowanie nas!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Wojas021 Sob Sty 11, 2014 3:27 pm

Nom więc walka toczy się dalej... Pokemony atakują z impetem nawzajem się okładając rozmaitymi atakami... I ten tego... Umbreon ma przewagę dzięki wyższemu lvl'owi, mimo, że Vulpix stara mu sie dorównać to na niewiele sie to zdaje.

Umbreon: 45%
Vulpix: 29%
Wojas021
Wojas021

Male Liczba postów : 371
Birthday : 06/04/1995
Join date : 24/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Bezimienny Sob Sty 11, 2014 5:36 pm

Vulpix, nie przejmuj się! Walczymy dalej. Jest to już końcówka, jak nie koniec walki, dlatego sprężmy się! Rozpocznij od szybkiego Quick Attack! Wbij się w Umbreona po czym zdezorientuj go Confuse Ray'em. To nie wystarczy, zaatakuj go Energy Ballem, z jednej i z drugiej strony, cały czas będąc w biegu Quick Attack'iem! Następnie uwięź Umbreona w ognistym wirze - Fire Spin. Tymr razem wpadaj i wypadaj z kręgu ognia za pomocą Quick Attack! Nagle się zatrzymaj, i uderz Foul Play'em, wrzucajac go wprost na ognisty wir. Poślij kolejnego Energy Balla i wskocz na jakieś potężne drzewo które mieć będzie wiele gałęzi. wykorzystaj je do swych uników, podczas gdy ty atakować będziesz z daleka: Emberami i Energy Ball'ami. Nagle zniknij z widoku Umbreonowi i przy pomocy Feint Attack, zajdź go od tyłu. Wtedy wpakuj w niego Energy Ball i wbij się Flare Blitzem kończąc naszą paradę. Dalej!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Lionheart Sob Sty 11, 2014 5:41 pm

- Okej Umbreon. Koniec jest bliski. Jednakże nie jest to Twój koniec, lecz Twojego rywala. A więc... Szybko Quick Attack! Zderzycie się po raz kolejny, ale to jest gorsze dla nich! Ty jesteś silniejszy, więc odbijesz Vulpix! Wtedy szybko Dark Pulse! Musisz wprowadzić ją na swoje obroty! Pamiętaj, że to Ty kontrolujesz przebieg sytuacji. Dlatego seria Shadow Ball, po czym przechwyć ją Psychic! Wtedy nie jest w stanie nic zrobić, dlatego grzmotnij jej ciałem o drzewo! Gdy się wryje w korę, Ty dobij ją jeszcze mocniej dzięki Dark Pulse, które otocz Hyper Voice! To silne ruchy, a Vulpix jest słaba, a więc nie zdziwiłbym się, gdyby był to jej koniec. Jednakże, jeśli dalej się będzie trzymać ostrzeliwuj ją Shadow Ball!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Wojas021 Sob Sty 11, 2014 6:05 pm

Ostatnia runda tak jak i cała walka przebiegała pod dyktando Umbreona, który bez problemu ją zakończył.

Umbreon: 0,3 lvl
Vulpix: 1 lvl
Wojas021
Wojas021

Male Liczba postów : 371
Birthday : 06/04/1995
Join date : 24/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Bezimienny vs Lionheart Empty Re: Bezimienny vs Lionheart

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach