Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl)

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Pokemon Story :: Bez MG

Go down

Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl) Empty Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl)

Pisanie by Koori Sro Kwi 03, 2013 10:07 am

Obudziłaś się w środku nocy na piersiach swej śpiącej trenerki. Było ciemno. Księżyc był tylko maleńkim, lśniącym w mroku rogalikiem, a gwiazdy zostały zakryte przez chmury. Chwilkę zajęło ci przypomnienie sobie, gdzie jesteś. Wraz ze swoją trenerką, Iriną* zatrzymałyście się w jakimś mieście w Centrum Pokemon. Wasze drogi zetknęły was z niebezpieczeństwami większymi, niż mogłyście sobie to wyśnić. Gdyby ktoś powiedziałby ci to wiele lat temu nie uwierzyłabyś. Ale teraz... teraz wszystko wydawało się możliwe
-------------
Irina... kojarzy mi się z tą wampirką ze zmierzchu...
Swoją droga, tak w skrócie: twoja trenerka walczy z duchami, wampirami itd, czy jakimiś innymi mrocznymi stworami?
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl) Empty Re: Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl)

Pisanie by Nikotynka Sro Kwi 03, 2013 6:09 pm

Sama nie wiem skad Irina, ale tak jakoś wyszło, jeśli chodzi o stwory, możesz wymyślić co chcesz, daje Ci wolną rękę, no i mam nadzieje, że nie ograniczysz się do tego co wszyscy znają, ale dodasz też coś od siebie
_______________

Ziewnęłam przeciągle i rozejrzałam się po pomieszczeniu, łapką delikatnie otarłam oczka, żeby ożywić się chociaż troszkę, po chwili delikatnie zeszłam z klatki piersiowej swojej trenerki. Było ciemno, ale co to dla mnie, od razu wskoczyłam to torby Iriny, żeby poszukać jakiegoś jedzenia, zawsze coś dla mnie miała, jakieś chrupki, jagódki, kiedy znalazłam jakieś jedzenie wzięłam troszkę i usiadłam przed oknem, patrząc na księżyc, gwiazdy. Byłam grzeczna, nie chciałam przecież obudzić swojej trenerki.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl) Empty Re: Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl)

Pisanie by Koori Czw Kwi 04, 2013 11:32 am

Możesz na mnie polegać. Vulpixie xD
----------------------------------------------
Irina westchnęła delikatnie, czując, że jej klatka piersiowa jest lżejsza. Wzięłaś jagódki i parę orzechów i usiadłaś przy oknie. Przez szybę rozciągał się piękny widok: malownicze jeziorko, przepływający obok strumień, teraz zamarznięty, parę ośnieżonych drzew. Cały puch lśnił się drobinkami światła, nieznacznie zwiększając widoczność. Przed oknem pomykały Rattaty, a na nocnym niebie zdołałaś ujrzeć Noctowla, polującego na zdobycz. Sielanka...
-----------------------------------------------
Wylosowane ataki to: Energy Ball, Disable, Dark Pulse.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl) Empty Re: Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl)

Pisanie by Nikotynka Pon Kwi 08, 2013 10:53 am

Podrapałam się tylnią łapką po szyi, tak po prostu, jakieś zajęcie tyle, oczywiście zrobiłam to po zjedzeniu tego co miałam przy sobie, po czym zaczełam dokładnie lizać swoją sierść, o higienę trzeba dbać i nic tego nie zmieni, po chwili wstałam i zaczęłam rozglądać się po pokoju, z czystej ciekawości co się tam znajdowało, po czym podeszłam do drzwi i zaczełam w nie skrobać jednocześnie sprawdzając czy nie są otwarte.
-No już otwórzcie się, chce zobaczyć to całe centrum pokemon- mruczałam cichutko.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl) Empty Re: Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl)

Pisanie by Koori Wto Kwi 09, 2013 7:30 am

Zjadłaś, podrapałaś się i ogólnie było super. Rozglądając się zauważyłaś dziwne urządzenie z wgłębieniem w kształcie jaja pod szklaną kopułą. Drzwi, o dziwo były uchylone i otworzyły się pod wpływem pchnięcia. Mrok i dziwne odgłosy dobiegające ze "szpitala" nie zachęcały do przechadzki, no, ale nie jesteś przecież tchórzem...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl) Empty Re: Vulpix Irona - Przygoda Nikotynki(nl)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Pokemon Story :: Bez MG

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach