~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Pokemon Story :: Bez MG

Go down

~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki Empty ~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki

Pisanie by Inumaru Sro Lut 13, 2013 8:53 pm

Kolejne zadanie, kolejna nagroda, kolejne niedogodności. Cóż, tak zaczyna się twoja przygoda. Pora późna, zamek mroczny, ale mimo wszystko czułaś się dobrze. Przy tobie była twoja trenerka, a ona dodawała ci więcej odwagi niż cokolwiek innego. Oboje szłyście w totalnej ciszy ciesząc się tym, że żyjcie. Zadanie było stosunkowo proste - oczyścić zamek z wszystkich możliwych stworów. Dziedzic zamku chciał się wprowadzić po śmierci swojego dziadka, poprzedniego właściciela, niestety po kilku dniach musiał uciekać z niego przed jakąś nieokreśloną siłą. Cóż, znałyście już dużo takich przypadków, zazwyczaj były to jakieś duchy, zombie albo "zmarły dziadek" okazywał się być wampirem... cóż, świat jest ciekawy. Szłyście do przodu będąc cicho i uważając, żeby nie zaalarmować potencjalnego przeciwnika. Co jakiś czas przelatywał nad wami Woobat lub Zubat, więc można było wnioskować że będziecie musiały się spotkać z wampirem. Nagle to poczułaś. Lukrecja. Zaalarmowałaś Irinę Iron Tailem, jednak okazało się to złym pomysłem. Zaprowadziłaś ją do pokoju obok który okazał się być... cóż, niestety pułapką. Na szczęście ty nie zdążyłaś wejść do końca i pospiesznie wymsknęłaś się z uścisku bramy! Irina jednak została w środku. Trochę spanikowałaś. Pierwszy raz w zasadzie zostałyście rozdzielone, a w dodatku gdybyś miała gorszy refleks, byłabyś martwa - ale przecież właśnie dlatego jesteś Pokemonem Iriny! Zebrałaś się w sobie i podeszłaś do krat. A może Irina ma jakiś pomysł? Cóż, było to na pewno niespodziewane. Zawsze wchodziłyście do zamku niezauważone i nie czyhały na was pułapki. Tak, Irina wyczekiwała na ciebie.
- Irono, zostałam złapana tak głupio... eh, musimy się sprężyć. Tu była tylko... lukrecja. To na pewno pułapka, a więc muszę się stąd szybko wydostać. Ale wątpię, żeby twój ogień stopił kraty... musisz szybko znaleźć mechanizm kontrolujący bramę, zrozumiałaś! Proszę, pospiesz się... mam wrażenie, że tam leży... trup... - popatrzyła z przelęknieniem w kąt, a ty usłyszałaś coś, co chyba pierwszy raz, usłyszałaś w wypowiedzi Iriny... usłyszałaś strach. Cóż, to nieważne, teraz trzeba będzie działać szybko.
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki Empty Re: ~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 13, 2013 9:00 pm

Moje małe ciałko zadrżało mocno kiedy kraty szybko opuściły się w moją stronę, odskoczyłam, zadyszałam ciężko, bardzo ciężko, na widok swojej trenerki w pułapce zapiszczałam marnie jak szczeniak, zaszczekałam po chwili, po czym przeskakując z przednich na tylnie łapki uderzałam w metalowe kraty za pomocą iron taila, widząc, ze to nic nie daje i słysząc słowa trenerki od razu zabrałam się za zadanie. Oczywiście warknęłam ostrzegawczo na trupa, żeby nawet nie drgnął, żeby nawet się nie podniósł, ani, zeby tym bardziej nie podszedł do mojej Iriny, odskoczyłam od krat, warcząc nadal głośno, nerwowo poruszyłam ogonami i rozejrzałam się, zaczęłam niuchać, zaczęłam łapkami macać każdą wypustkę w ścianie w podłodze, robiłam na prawdę wszystko co w mojej mocy.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki Empty Re: ~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki

Pisanie by Inumaru Sob Lut 16, 2013 4:55 pm

~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki 37
Vulpix ~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki Female
Ability: Flash Fire
Ataki: Ember, Tail Whip, Quick Attack, Fire Spin, Iron Tail

Kod:
[center][img]http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/37.png[/img]
[size=9][color=red][b]Vulpix[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[color=red][b]Ability:[/b][/color] Flash Fire
[color=red][b]Ataki:[/b][/color] Ember, Tail Whip, Quick Attack, Fire Spin, Iron Tail[/size][/center]

~~~~~~~~~~~~~~~~

Były to naprawdę nerwowe chwile, niestety nic nie wskazywało na to, że gdzieś tu jest sekretny przycisk do otworzenia bramy... gdy nagle usłyszałaś coś za sobą. Głos definitywnie dochodził od strony więzienia Iriny.
- Ach... słodka Irina... - powiedział jakiś starszy męski głos, który może nawet był całkiem ładny? Hmm... któż to wie, ty nie jesteś od oceniania, czyj głos jest ładny, a od wykrywania potworów... a ten głos pachnął lukrecją, byłaś tego prawie pewna.
- Ach, szkoda byłoby zmarnować takie piękne ciało, nie sądzisz? Piękna i zabójcza zarazem... -
- NIE DOTYKAJ MNIE TY STARY ZBOKU! JAK TYLKO SIĘ STĄD WYDOSTANĘ NIE PRZENIOSĘ CIĘ DO TWOJEGO ŚWIATA TYLKO ZOSTAWIĘ CIĘ I BĘDĘ TORTUROWAĆ! - usłyszałaś głos swojej trenerki.
- Ha, ha, ha! Uciec stąd? Nigdy, pogódź się z tymi Irino, stąd nie masz jak uciec, a twoja broń została ci odebrana! Teraz jesteś na mojej łasce, a ja mam ochotę pozbawić cię czegoś co jest dla ciebie święte - tak jak dla mnie święty był mój syn... cóż, brzydka nie jesteś. Zobaczymy się jeszcze dziś... w ciekawszej sytuacji... zobaczysz jak to jest tracić wszystko! -
- Nie... - usłyszałaś stęknięcie Iriny po czym jakieś ciało upadło na ziemię, a brama została otworzona... moment, ktoś wynosił Irinę!
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki Empty Re: ~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki

Pisanie by Nikotynka Sob Lut 16, 2013 5:14 pm

Poczułam jak moje małe lisie ciałko zaczeło drżeć, przecież coś działo się Irinie.. a ja... a ja nie mogłam nic zrobić... do czasu dźwiększ otwierających się krat zabrzmiał na mnie pobudzająco, zawarczałam głośno, i quick attackiem ruszyłam w stronę rywala, nie miałam zamiaru myśleć jaki miał głos jakie miał walory wyglądu... najważniejsze, ze pachniał lukrecją, tym jednocześnie pięknym i jednocześnie obleśnym zapachem, jednak skupiłam się na rywalu, od razu starałam się skupić na słabym punkcie swojego rywala, był o wiele większy... więc najlepiej wycelować swojego iron taila w jego kończyny jednak jak udeżę od tyłu... to upadnie na Irinę... musze więc wyprzedzić go i uderzyć iron tilem w jego kolana od przodu, wtedy Irina upadnie na niego, o tak dobry pomysł! Przemyślałam taktykę i tak właśnie zrobiłam.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki Empty Re: ~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki

Pisanie by Inumaru Wto Lut 26, 2013 8:53 pm

Pobiegłaś aby uratować Irinę i użyłaś całe kombo na swoim przeciwniku... i wtedy się zorientowałaś, że Iriny już tam nie było. Udało ci się tylko zabić kolejnego zombie, ech nudy. Ale z to twoja sytuacja jak najbardziej nudna nie była. Byłaś sama w wielkim zamku, gdzieś tam ukryta była twoja Irina... tylko gdzie? O tym musiałaś dowiedzieć się sama... i dopiero teraz to poczułaś i usłyszałaś. Starożytność tego zamku... tysiące umęczonych dusz szepczących dziwne słowa, wszystkie uwięzione w tych murach... było w tym wszystkim coś dziwnego... jakby... strach. Gdy nagle poczułaś coś zimnego na swoich plecach i momentalnie strach cię sparaliżował. Dosłownie... ale nie był to zwykły strach... on był jakby... wymuszony? Gdy spojrzałaś za siebie zobaczyłaś takiego Pokemona:
~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki 92
- A co ty tu robisz ślicznotko... chodzić tak samemu w nocy po zamku? Chyba powinienem się zająć tobą tak jak Pan zajmie się twoją panią... he, he, he... - duszek podleciał i kierował się w pewne miejsce co trochę cię zaniepokoiło...
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki Empty Re: ~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki

Pisanie by Nikotynka Wto Lut 26, 2013 9:49 pm

Zawarczałam głośno, po czym starałam się go zaatakować jakimś ze swoich ataków, najlepiej na niego powinno zadziałać fire spin, dlatego też wykonałam ten ruch, miałam nadzieję, zę to zadziała, że chociaż spowolnie rywala, albo zadam mu na tyle spore obrażenia, że padnie? Na pewno się myliłam, ale warto spróbować, biegłam za przeciwnikiem, nie dają mu się za bardzo oddalić, może on idzie tam gdzie została zabrana moja trenerka? Może to jest szansa, na uratowanie jej, może mi się uda, musze zdążyć, nie moge dać się pokonać przez strach, dlatego biegłam aż za rywalem nie dając mu się za bardzo oddalić, nie mogłam
-Bydlaku gdzie jest moja Irina? -zapytałam warcząc na ducha, czułam jak cała drże, jednak starałam się dalej podążać za przeciwnikiem
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki Empty Re: ~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki

Pisanie by Nikotynka Pon Kwi 01, 2013 11:29 pm

Chciałabym zrezygnować z gry.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki Empty Re: ~ Łowczyni Potworów - Gra Nikotynki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Pokemon Story :: Bez MG

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach