Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne

Go down

Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana Empty Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana

Pisanie by Gokai Nie Cze 30, 2013 10:15 am

Uciekałeś od miejsca tych stresujących Ciebie wydarzeń już nie wiadomo ile czasu. Minuty zdawały Ci się być godzinami i to strasznie męczącymi, lecz Ty nadal galopowałeś. W końcu jednak Twoje nogi zaczęły odmawiać posłuszeństwa i po jakimś czasie zaledwie nimi wlekłeś wykończony. I tak już  uciekłeś bardzo daleko, teraz ludzie na pewno Cię nie znajdą. Znalazłeś się w dość ciemnym lesie, którego rozświetlał tylko Twój niebieski płomień. Światło słoneczne praktycznie tu nie docierało.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana Empty Re: Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana

Pisanie by Sebastian. Nie Cze 30, 2013 10:27 am

- CHOLERA JASNA! - wrzask, który rozległ się w okolicy nie należał do wrzasków znanych żadnemu uchu. Zupełnie nie dało się go sklasyfikować w jakiejś konkretnej kategorii. Było w nim tyle sprzecznych emocji... to za mało powiedzieć, że to rozpacz. Ale zdecydowanie za dużo - nienawiść. Bezradność, bo mój głos załamuje się w połowie przekleństwa, które wypowiadam. Jestem tak przerażony i wstrząśnięty, że nie orientuję się, kiedy wbiegam do lasu. Nienawidzę wszystkiego. Vaporeony, które działały przeciwko swoim braciom pożałują tego, czego dokonały. Wszystkie pokemony, które działają w zgodzie z ludźmi pożałują, że się z nimi zbratały. Już ja tego dopilnuję. Choćby sam. Choćby własnymi kopytami.
Sebastian.
Sebastian.

Female Liczba postów : 22
Birthday : 06/05/1994
Join date : 15/06/2013
Age : 29
Skąd : Konin.

Powrót do góry Go down

Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana Empty Re: Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana

Pisanie by Gokai Sob Lip 06, 2013 2:03 pm

Ciężko dyszałeś targany wszelkimi emocjami. Powoli odzyskiwałeś siły. Twoje ciało było przyzwyczajone do biegu, ale nie do tak długiego i szybkiego. Można by rzec, że przegalopowałeś prawdziwy maraton. Byłeś tutaj sam, zupełnie sam. Inne pokemony zapewne zaskoczone pojawieniem się takiej jasności tutaj poukrywały się w swoich dziuplach, chociaż czułeś na sobie kilka ciekawskich spojrzeń, co przyprawiało Cię wręcz o dreszcze. Miałeś jednak przynajmniej spokój, tego teraz potrzebowałeś, by móc pozbierać myśli.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana Empty Re: Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana

Pisanie by Sebastian. Sob Lip 06, 2013 5:28 pm

Kiedy głuchnie mój wrzask i głuchy stukot kopyt, zapada przerażająca cisza. Gdyby nie to, że czuję na sobie dziesiątki spojrzeń, i tak przeszłyby mnie dreszcze. Przez tą ciszę właśnie, której się zupełnie nie spodziewałem. Mam wielką ochotę głośno zarżeć, ale nie robię tego, bo, na przodków, brakuje mi tchu. Trwam chwilę ze zwieszoną głową, wsłuchuję się w bicie serca, które powoli zwalnia.
- Walcz ze mną! Chcę walczyć, słyszysz? - znów wrzeszczę, kiedy jestem znów gotów do działania i całkowicie zregenerowany.
Sebastian.
Sebastian.

Female Liczba postów : 22
Birthday : 06/05/1994
Join date : 15/06/2013
Age : 29
Skąd : Konin.

Powrót do góry Go down

Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana Empty Re: Wyrwij czyli galopem przez życie - gra Sebastiana

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach