~ Kneel before your King! - czyli gra Ao

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Pokemon Story :: Bez MG

Go down

~ Kneel before your King! - czyli gra Ao Empty ~ Kneel before your King! - czyli gra Ao

Pisanie by Inumaru Sob Lut 16, 2013 5:48 pm

~ Kneel before your King! - czyli gra Ao 252
Treecko ~ Kneel before your King! - czyli gra Ao Male
Ability: Overgrow
Ataki: Pound, Leer, Absorb, Quick Attack, Dragonbreath, Iron Tail, Sunny Day

Kod:
[center][size=9][img]http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/252.png[/img]
[b][color=green]Treecko[/color][/b] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b][color=green]Ability:[/color][/b] Overgrow
[b][color=green]Ataki:[/color][/b] Pound, Leer, Absorb, Quick Attack, Dragonbreath, Iron Tail, Sunny Day[/size][/center]

~~~~~~~~~~~~~~

Kolejny poranek w Lesie Żywych Cieni. Słońce świeciło jak zawsze, jednak urok tego miejsca znikał z dnia na dzień. Czułeś jak życie znika z tego miejsca... a twoim zadaniem było je uratować. Zebrałeś się po czym poszedłeś na miejsce spotkania z twoimi przyjaciółmi, dziś był ten ważny dzień - dzień wyruszenia w podróż. Czułeś się zobowiązany do przywrócenia świetności tego miejsca, jak i pomszczenia swojego ojca. I tak oto z perspektywą przywrócenia świetności królestwu, którym miałeś władać szedłeś na spotkanie z przyjaciółmi, gdy nagle zamyślony potknąłeś się o coś.
- Ej, uważaj! - no dobra, w zasadzie to o kogoś - Ty, gówniarzu! Możesz sobie być księciem, ale jak dla mnie jesteś nikim więc ze mną nie zadzieraj! Od kiedy twój ojciec zginął wszystko idzie źle! To twoja wina! A teraz jeszcze mnie potrąciłeś! Tego to za wiele, przeproś mnie natychmiast smarku! Nie masz prawa nazywać się księciem! Sprowadasz tylko zgubę i śmierć do naszego lasu! Wszyscy cierpią, a ty cieszysz się wygodami w swoim pałacu! -
Pokemon splunął na ciebie a ty obejrzałeś się za siebie, żeby się mu przyjrzeć:
~ Kneel before your King! - czyli gra Ao 263
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

~ Kneel before your King! - czyli gra Ao Empty Re: ~ Kneel before your King! - czyli gra Ao

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 16, 2013 8:23 pm

Szedłem zamyślony przed siebie, aż w końcu o coś się potknąłem.
- ...Zigzagoon? - pomyślałem patrząc na pokemona pustym wzrokiem jednak jednocześnie go słuchając.
- ...nie będę Cię za nic przepraszał, nie będziesz poruszać tematu mego ojca, a jak jeszcze raz, skrytykujesz mnie bądź moja rodzinę, nie będę miał litości. Jeżeli sądzisz że mój ojciec specjalnie stracił życie by ta kraina umarła, to poważnie zastanowię się nad moją groźbą. A co do mnie? Masz szczęście ponieważ opuszczam tą krainę...opuszczam ją jednak wrócę tu, by ponownie przywrócić jej blask i życie. - powiedziałem do pokemona po czym odwróciłem się na pięcie i poszedłem przed siebie ignorując jego splunięcie i udając się w miejsce spotkania z przyjaciółmi.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

~ Kneel before your King! - czyli gra Ao Empty Re: ~ Kneel before your King! - czyli gra Ao

Pisanie by Inumaru Nie Lut 24, 2013 1:14 pm

- Pff, ta jasne, też mi władca, pewnie nie wrócisz... - burknął Zigzagoon, po czym oddalił się od ciebie, wyraźnie niezadowolony, ty z kolei ruszyłeś dalej przed siebie, na szczęście już bez niemiłych przygód. Dotarłeś na miejsce spotkania, na skraju lasu, gdzie czekała już na ciebie Bellosom, Nuzleaf jak zwykle się spóźniał.
- Cześć Kiroi. - przywitała się z tobą jak zwykle - Hmm... widziałeś dziś może Nuzleafa? Wiadomo, prawie zawsze się spóźnia, ale nie widziałam go od 2 dni... - była wyraźnie zmartwiona brakiem waszego towarzysza, jednak czekaliście dalej... dochodziło już południe, ale Nuzleaf dalej się nie zjawiał. Nagle zauważyłeś jakąś plamę na polanie... nie, jakąś kulę! Coś toczyło się po polanie i nie wyglądało na przyjaźnie nastawione.
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

~ Kneel before your King! - czyli gra Ao Empty Re: ~ Kneel before your King! - czyli gra Ao

Pisanie by Bezimienny Pon Lut 25, 2013 11:20 pm

Wraz z odejściem Zigzagoona, sam poszedłem w swoją stronę. Szybko wskoczyłem na jedno z drzew i zacząłem skakać z korony na koronę by szybciej dojść do miejsca docelowego. Po chwili już widziałem Bellosoom.
- Cześć, niee, niestety ale nie spotkałem go wcześniej. I nie sądzę aby coś mu się stało. Bynajmniej, tak mi się wydaje... - odparłem na pytanie Belli. Po chwili sam zacząłem się zastanawiać gdzie jest Nuz? W oddali zobaczyłem pewien dziwny szczegół który przywiązał do siebie mą uwagę. Jako iż uważałem że jest dziwny i podejrzany ostrożnie na czterech lapkach idę łukiem na to coś przyglądając mu się uważnie. Belli na początku zwracam uwagę po czym mówię jej szeptem by spokojnie stała na miejscu.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

~ Kneel before your King! - czyli gra Ao Empty Re: ~ Kneel before your King! - czyli gra Ao

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Pokemon Story :: Bez MG

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach