Zapis Do Pana Azylu

2 posters

Go down

Zapis Do Pana Azylu Empty Zapis Do Pana Azylu

Pisanie by minki6 Sro Lis 27, 2013 10:47 pm

Imię/Nazwisko/Ksywa Postaci:Tu wpisujemy imię i nazwisko chyba że wolisz samą ksywę.
Wiek postaci: Nie muszę tłumaczyć
Charakter: Dzięki Charakterowi mogę opisać czy jesteś w swojej przygodzie twardy odważny itp. dzięki temu mogę rozwijać twoją postać
Wygląd: Najlepiej jakieś zdjęcie , ale może też być opis
Towarzysze: Z kim podróżujesz, i czy jakbyś nie miał towarzysza a byś chciał to bym ci dodał w przygodzie o ile cie przyjmę.
Profesja Pokemon: Wybieramy profesję pokemon która była w bajkach o pokemonach czy grach podam Trener/Hodowca/Koordynator.
Profesja Postaci: Wybór Postaci nie jest obowiązkowy a jeżeli chcesz to możesz być np. Kowalem , Kutnik , rzeźbiarzem itp.
Starter: Nie muszę tłumaczyć
Historia: Lubie historię długie, ale też nie gardze tymi mniejszymi.Możecie historie dramatyczną zrobić czy inne.I mam taką zasadę że minimum 10 linijek żeby było w historii.
Cele: Nie muszę tłumaczyć.
Prośby: Nie muszę tłumaczyć

Jedno słowo : Pogrubienia.!
Kod:

Imię/Nazwisko/Ksywa Postaci:
Wiek postaci:
Charakter:
Wygląd:
Towarzysze:
Profesja Postaci:
Starter:
Historia:
Cele:
Prośby:
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Zapis Do Pana Azylu Empty Re: Zapis Do Pana Azylu

Pisanie by CzaryMary Pon Gru 02, 2013 9:01 pm

Imię/Nazwisko/Ksywa Postaci: Tasuro Kitchus
Wiek postaci: 15
Charakter: Tasuro to typowy samotnik. Nie lubi przebywać w towarzyswie innych ludzi, chyba że są to ładne dziewczyny. Jest dość zamknięty w sobie. Jest raczej optymistą. Zawsze widzi jakieś dobre i rozsądne wyjście z sytuacji. W każdym widzi jakieś dobro. Niestety posiada też wady. Mówi to, co nasunie mu się na język, co nieraz może go zgubić. Jest prawdziwym pedantem. Zawsze stara się być czysty oraz chodzić w takich samych ubraniach. Lubi lizaki.
Wygląd: Zapis Do Pana Azylu 2
Towarzysze: Żaden
Profesja Postaci: Trener
Starter: Growlithe
Historia: Tasuro urodził się w bardzo małej wiosce, która nazywała się Staron. To była jego rodzinna wioska więc nigdy jej nie opuszczał.Gdy miał 6 lat uczył się opanować równowagę, żeby później w przyszłości zostać w połowie Ninją a w połowie Trenerem. Gdy zaś miał 9 lat zmienił zdanie i chciał w pełni zostać trenerem ,nie żadnym Ninją ale chciał być trenerem. Więc Tasuro czekał 3 lata, żeby Profesor dał mu pierwszego pokemona, ale gdy szedł już do Profesora po pierwszego pokemona ,widział że most jest zniszczony nie dało się po nim przejść. Ale chłopiec się nie bał przeskoczyć nad mostem bo tak jak wspomniałem gdy miał 6 lat trenował równowagę. Gdy już skakał w niebie zauważył wielkiego smoka wtedy Tasuro się zmylił i spadł , na wielką rzekę, która prowadziła na wodospad. W dziwnych okolicznościach smok odleciał Tasuro spadł z wodospadu. Pewnego dnia Rybak o imieniu Antek łowił ryby na obiad. Nagle zauważył że ktoś pływa po rzece nieprzytomny a to był Tasuro. Antek szybko przypłynął swoją łódką uratować malca wziął chłopca i szybko przypłynął na brzeg zawołał swoją żonę Jasmine. A ona szybko przybiegła, gdy zobaczyła tego malca nieprzytomnego, żona Antka wzięła telefon i zadzwoniła na karetkę. Tasuro obudził się w szpitalu i powiedział. Co ja tutaj robię, przecież miałem iść po swojego pierwszego pokemona. Lekarze nic nie mówili ale chłopiec wciąż pytał gdzie jest, aż nagle do sali weszła mama Tesanto, jego mama powiedziała że szukali go aż 3 dni.Chłopiec spytał się mamy: mamo ale dlaczego, pamiętam tylko tyle że zobaczyłem na niebie smoka zdezorientowałem się i spadłem do rzeki, która prowadziła do wodospadu . Jego mama na to Synku ale czemu wyruszyłeś sam po pierwszego pokemona i dlaczego nam nic o tym nie powiedziałeś. Aż nagle Tasuro zemdlał jego mama trzymała go za rękę i mówiła w duszy. Błagam bogowie niech mój syn przeżyje I nagle Tesanto zaczął lecieć w górę a bogowie wysłuchali mamę Tesanto i powiedzieli Bądź bardziej odpowiedzialny Tasuro. Jego mama po przyjściu ze szpitala razem z chłopcem świętowali że on żyje. Tasuro znowu ruszył po pierwszego stworka jego mama powiedziała Błagam uważaj na siebie. Tesanto z dumą wyszedł z domu i pobiegł w stronę Labolatorium Profesora. Gdy Tasuro był już przy tamtym moście ten most został naprawiony, ale chłopiec nie ufał więc poszedł na około i mu nic się nie stało i gdy był przy laboratorium Profesora zobaczył przez okno jakie są startery. I nie widział ani jednek , podszedł do profesora i spytał się czy on nie ma jakiegoś pokemona a profesor na to. Mam tylko tego ognistego pieska ma na imię Growlithe trzymaj.I wtedy growlithe i on wyruszyli w podróż po odznaki.
Cele:Zdobycię wszystkich odznak.
Prośby:Żadne.

CzaryMary

Liczba postów : 2
Join date : 02/12/2013

Powrót do góry Go down

Zapis Do Pana Azylu Empty Re: Zapis Do Pana Azylu

Pisanie by minki6 Pon Gru 02, 2013 9:16 pm

No cóż mogę zaakceptować , mała hista ale ujdzie.

Przyjęty.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Zapis Do Pana Azylu Empty Re: Zapis Do Pana Azylu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach