A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

2 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Pon Kwi 28, 2014 9:23 pm

Podróże, to twoje życie! Zostałeś zaproszony do odwiedzenia Muzeum które należy do twojego dalekiego krewnego. Przybyłeś do niedużego miasta Lager. Z buta ruszyłeś się do tutejszego muzeum. Było piękne oraz wspaniałe! Po chwili wyszedłeś i zastanawiałeś się gdzie pójść. Krewny dał ci fajną mapę, mówił że jest magiczna ale tez nie. Chociaż ponoć będzie magiczna jutro albo była. Tak czy siak mapa pokazująca dość ciekawe miejsca!
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Sro Kwi 30, 2014 10:59 am

Wychodzę z muzeum oglądając dziwną mapę, próbując usilnie zorientować ją w terenie. Po paru krokach już wiem, sięgam do pasa wyjmuje pokaball'a z Gryzem i wypuszczam go, ten zajmuje swoje ulubione miejsce na mojej głowie wydając dźwięk niezadowolenia. Zupełnie bym zapomniał jakby siedział tam cały dzień to miał bym pewnie kilka ekstra blizn. Zakaz wstępu zwierząt do muzeum to głupia zasada jeśli egzekwuje ją mój szalony wuj, dla niego koń nie jest zwierzęciem, ale pokemon już tak.. Mniejsza z tym. Rozglądam się po mieście szukając dobrego punktu widokowego, karczma nie jest zbyt wysoka, za to ma dobry lokację nada się. Podchodzę do budynku po czym wskakuje na ścianę i zaczynam się wspinać. Dach wygląda solidnie staje na środku, wieje, robię głęboki wdech rozkładam mapę i szukają na horyzoncie jednej z bliższych zaznaczonych lokacji. Składam mapę w samolot i rzucam. Osty ból przeszywa moją czaszkę, to ugryzienie mojego małego towarzysza który chyba uznał to za głupotę, eee co tam. Wiatr porywa mapowy samolocik. Chyba pora na mnie zeskakuje z budynku, prawie rozwalając sobie kostkę i zaczynam biec za mapą.
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Sro Kwi 30, 2014 9:00 pm

Mapa leciała w kierunku zachodzącego księżyca, czyli na północ! Biegłeś przed siebie niczym młoda gazela wśród jarnych samców! Po chwili złapałeś ją jakimś cudem prawie znowu łamiąc sobie kostkę, rozłożyłeś ja i patrzysz... O! Droga! Do zacnego miejsca zwanego... Bantol, miasto w lesie! Niczym elfy! Wspaniale! Po chwili Gryz uznał że to idealny moment by zacząć być cię swoimi odnóżami po głowie. Widać nie spodobał mu się pomysł skierowania się w dowolnym kierunku. Jednak Twoja religia kazał ci iśc ku PRZYGODZIE!
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Czw Maj 01, 2014 7:33 pm

Dobrze wiem, że moja religia ma zawsze rację. Czyli jestem w dobrym miejscu. Chowam samomapkę i rozglądam się po lesie. Bywałem już w elfich miastach, ale w tym Świecie. Każdego dnia można spodziewać się czegoś innego. Szybkim krokiem ruszam dalej z uśmiechem od ucha do ucha. Niestety nie pamiętam żadnych sucharów, aby godnie przywitać dumnych przedstawicieli lembasowej rasy.
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Pią Maj 02, 2014 3:46 pm

Gryz cały czas żuł twoje włosy, hmm Darmowe mycie szamponem przeciw łupieżowym! Tak jest! Wygrałeś życie! Jednak wówczas po jakiejś godzince zauważyłeś stary, zarośnięty znak elfów. Na jego czubku siedział Ptak, drapał się pazurami po głowie po czym na twój widok splunął ci w oko jakimś nasionkiem(spokojnie, to tylko żyto). Wówczas zaczął śmiać się z ciebie i twojego nowego "kapelusza"
A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Spearow
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Pią Maj 02, 2014 5:10 pm

Nikt nie będzie śmiać się z mojej czapki! Gryz [Harden] krzyczę, biorę mojego małego przyjaciela w rękę, czuję jak gryz zwija się w swoim pancerzyku. Biorę solidny zamach i ciskam chitynową kulką w głupie ptaszysko. Kiedy gryz uderza w cel szybko wykrzykuję kolejną komendę [scratch]. Mały owad wysuwa swoje pazury i zaczyna wdrapać swą drogę ku zwycięstwu i chwale.
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Pią Maj 02, 2014 9:07 pm

Wówczas pokemon oberwał w łeb przez co spadł na ziemie a gryz zastąpił go na miejscu wcześniejszym. Sam Spearow był nieco otumaniony. Aczkolwiek po chwili zaatakował szybko twojego pokemona używając Peck, przez co Gryz zapisko-warczał i spojrzał na ptaka gniewnie spod swojego łba. Widać nie spodobalo mu się to że ktoś go bije a on nie zdołał ukryć się w cieniu. Widać było że chce go pokonać.

Gryz 90%
Spearow 88%
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Sob Maj 03, 2014 9:59 am

Ptak przeciwko robakowi, trudna walka, ale do wygrania. Gryz! [Scratch] atakuj z pod włos, yyy właściwie pod pierze.. Pierzę jest lepszą obroną niż może się wydawać, jednak ma tylko przez nałożenie kilku warstw na siebie, atak wykonany w przeciwną stronę do ułożenia piór powinien zrobić sztuczkę. Gdyż zeskakuje ze znaku i zaczyna drapać ptaszysko pazurkami, jednocześnie próbując skakać z boku na bok przeciwnika, aby unikać ciosów.
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Sob Maj 03, 2014 5:53 pm

Twój Gryz walczył zawzięcie oraz dzielnie. Nie miał zamiaru się tak łatwo poddać. Atakował przeciwnika dość sprawnie aczkolwiek przeciwnik cały czas Atakował Peck. Gryz nieco wzdychał z bólu ale nie! To Ninja! Kodeks ninjy zabrania poddawania się od tak! NIech poleje się krew! Ale ten robal cię POKONA! Po chwili po czym zaatakował z całej siły!

Gryz 70%
Spearow 60%
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Sob Maj 03, 2014 9:55 pm

Wrzeszczę już tylko [Scratch], kiedy Gryz wykonuje resztę roboty. Skacząc i drapiąc, drapiąc i skacząc. Widzę jak spycha swego przeciwnika w stronę krzaczków, po wykreśleniu z myśli pewnego przemyślenia, zauważam punkt w planie mojego małego przyjaciela. W krzakach prędkość ptaka będzie zredukowana ze względu na brak możliwości lotu.
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Sob Maj 03, 2014 10:03 pm

Twój pokemon zaczął atakować ponownie, ale Ptak w końcu poszedł po rozum do głowy i wzleciał nieco atakując Peck z powietrza. Gryz był na kiepskiej pozycji aż nagle... Wbiegł ci na głowę, Wskoczył na SPEAROWA i zaczął go bić swoimi odnóżami z miną "Wpierdol! Wpierdol! Wpierdol! NICZYM NINJA!" Ptak za cholerę nie wiedział o co chodzi i leciał na ślepo przed siebie. Wówczas Gryz zeskoczył i zaczął machać jednym ze swoich czułek na do widzenia. Ptak za to wrąbał się w drzewo.

Gryz 50%
Spearow 20%
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Sob Maj 03, 2014 10:12 pm

Dokładnie w to drzewo celowałem. Jednak może ten mały ptak nie jest taki zły, zmusił gryza do użycia tajnej techniki ninja. Hmmm dobra sięgam do plecaka i wyjmuje pokeboll'a. Spróbujmy biorę zamach i ciskam w lerzące przy drzewie ptaszysko.
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Nie Maj 04, 2014 6:49 pm

Kulka Poleciała i jeb! Uderzyła pokemona. Gryz widząc to rzucił się na Kulkę opatulając ją sobą by cholera się nie otworzyła. Po Chwili.. Bęc! Złapany! Po przeskanowaniu Pokemona dowiedziałeś się że jest to samiec dość cóż, specyficzny... Ale za to IDEALNIE! pasujący do Teamu!

Kod:
[b]Spearow[/b]
[b]Lv: [/b]9
[b]Ataki: [/b]Peck, Growl, Leer, Fury Attack
[b]Charakter: [/b]Ten pokemon to typowy wojownik. Ma duszę i usposobienie Mnicha pod tanka. Zawsze walczy do końca, ale jest dodatkowo spokojny. Ciężko wyprowadzić go z równowagi a dodatkowo jego powietrzne zdolności idealnie pozwalają masakrować lewaków znaczy się przeciwników.
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Pon Maj 05, 2014 8:52 pm

Zwycięstwo!!!! Krzyczę podnosząc rękę w górę pokazując znak victorii. Podchodzę do pokeboll'a podnoszę z ziemi i chowam, gryza kładę z powrotem na swoją głowę. Teraz tylko mieć nadzieję, że będzie pokecentrum w mieście elfów. Zadowolony z siebie, oraz z uśmiechem od ucha do ucha, podchodzę do znaku na którym siedział spearow.
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Wto Maj 06, 2014 9:49 pm

Ruszyłeś przed siebie aż nagle potknąłeś się o jakiś kamień. Wówczas nad twoją głową w tym samym momencie przeleciała pojedyncza strzała. Gdyby nie to zrządzenie losu pewnie teraz robił byś za przepiękny stojak na strzałki. W oddali dostrzegłeś łucznika który widząc ciebie wciąż sprawnie używającego płuc oddalił się w dalsze rejony. Widać zapraszają cie w odwiedziny!
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Czw Maj 08, 2014 10:58 am

Wspaniale, zabieram strzałę sięgam do pokeboll'a z spearowem. Dobra, mówię do ptaka, wiem że trochę głupio wyszło z tą walką i w ogóle.. ale teraz jesteś mój. Nazwę cię hmmm Jack. Potrzebuje twojej pomocy wiem że jesteś pobijany, ale mógłbyś polecieć w tamtą stronę, wskazuję stronę z której strzelał łucznik, wrócić i zobaczyć czy jest tam ich więcej. Nie mówię, że nigdy nie chciałem zostać jeżozwierzem, tyle że przemiana przez oberwanie gradem strzał nie brzmi najlepiej. To co pomożesz?
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Pią Maj 09, 2014 12:26 pm

Pokemon spojrzał na ciebie wzrokiem "a będzie rum?" po czym ruszył w dal znikając po chwili z horyzontu. Po około 20 minutach i jednym Sternie z hakiem widziałeś jak wraca mocno wnerwiony. Zaczął dziobać cię po łbie alfabetem morsa mówią "Ty zasrany frajerze! Omal mnie nie zestrzelili! Chcieli ze mnie zrobić CHIŃSZCZYZNĘ!". Cóż, teraz jesteś pewien dwóch rzeczy... Jest tam ich więcej... Oraz posiadając bar chiński!
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Nie Maj 11, 2014 12:40 pm

Bar chiński!!!! Tego właśnie mi trzeba. Ale jak przejść przez łuczników. hmmmm. Zrywam najbliższego krzaka i się za niego przebieram. Teraz małymi Gate'y do przodu. Nikt nie podejrzewa bezbronnych krzaków o przedostawanie się przez linie oporu, aż do miasta.
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Pon Maj 12, 2014 9:03 pm

Taktyka Na Garena! To zawsze pomaga! Podróż poprzez Małe Gate'y czasowe jest dość... Wygodna, dodatkowo nie meczy aż tak bardzo nóg. Po Chwili byłeś w środku wioski Elfów. Na uboczu stał Bar Chiński "I tak tego nie przeczytasz wiec się nawet nie staraj", a karteczka na drzwiach głosiła "Pidgeye? Pidove? Spearowy? Odkupimy!". Cóż, teraz wiesz czemu Jack tak bardzo cię hejtował za to posłanie.
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Wto Maj 13, 2014 6:42 pm

Wspaniale, długo uchę geje zawsze mają jakieś ciekawostki. W końcu prastara rasa jak by nie było. Choć biorąc pod uwagę obstawę tego miejsca mogą nie przepadać za ludźmi, hmmmm. Dotykam swoich uszu po czym dochodzę do prostej konkluzji. Najwyżej powiem, że jestem starozakonnym. Wychodzę z mojej perfekcyjnej kampy i jak gdyby nigdy nic kieruje się do baru.
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Wto Maj 13, 2014 10:46 pm

Momentalnie przed twoją nogą pojawiły się strzały... Po chwili jeden z peda... znaczy się Elfów stanął przed tobą - Dokąd zmierzasz?! - Odpysknął gdy nagle twój telefon zaczął świrować! A wówczas przed twoimi Oczami pojawił się Znany ci z programów Komputerowych Porygon! Dodatkowo była na nim wiadomość od niejakiego Zerna "Powodzenia". Cóż le pedał lekko się zirytował - Tak? Okej... W takim razie rzucasz nam wyzwanie! Jeśli chcesz wyjść z życiem musisz wygrać nasz turniej dwu walk
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Czw Maj 15, 2014 11:54 am

Patrze jak porygon zmienia wygląd pewnego forum w którym ostatnio się udzielałem, po chwili spoglądam na elfa z pogardą. Podejmuje twoje wyzwanie. Spoglądam na porygona, OK skopiemy im dupy co nie skrillex? Uśmiecham się pod nosem i wypuszczam gryza. Wasza kolej długousi.
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Pią Maj 16, 2014 7:17 pm

Udaliście się więc na arenę a tam... CHIŃCZYKI! Majstrowali coś przy jakieś magicznej dla elfów tablicy zwanej Monitorem LCD. Arena było otoczona drzewami, a na ziemi z kamyczków i KOŚCI POKONANYCH PRZECIWNIKÓW zrobione granice areny oraz wilki Pokeball na środku.
- Musisz pokonać naszych trzech najlepszych Wojowników. Zaczynaj pierwszy... Gustavooo!
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Copyrade Czw Maj 29, 2014 10:25 am

Bla bla bla, dość gadania czas przejść do działania yo. Patrząc na arenę przechodzi mnie 1 myśl. Ile tu Marowaków musiało walczyć biorąc pod uwagę, że elfy francuską tradycją wybierają kapitulację. Wyszukuje wzrokiem wychodzącego na arenę elfa. Jak mu było Gustaw w z elfionej wersji wersji, ah wiem. Ej Gosika skopie ci dupę!!! Wrzeszczę po czym rzucam [pogardliwe spojrzenie ninja] (gryz też).
Copyrade
Copyrade

Male Liczba postów : 27
Join date : 28/04/2014

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Zern Pią Maj 30, 2014 11:52 am

- Ahh co za brutalus! Ahh nie patrz na mnie! Ahhh Mankey! Machop! - Wybral chyba zboczony przeciwnik. Pokemony pojawiły się na arenie i nie mogłes powstrzymać śmiechu.. MIAŁY RÓŻOWE KOKARDKI! No nie, to jakiś pedał czy co?
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade Empty Re: A może tu byłem? A może nie... A nie czekaj wczoraj byłem tu i tam... - Copyrade

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach