Safari: Yume

3 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Mruczek Nie Lut 10, 2013 8:40 pm

Cholera Spiritomb spróbujmy inaczej, widać że ten pokemon ma jakiś problem, skoro klinkowi coś się poprzestawiało we łbie to może confusion ray w końcu zadziała z odwrotnym skutkiem to jak dwa minusy dają plus, tak więc użyj raz jeszcze confusion ray, jeśli to nie zadziała to nie poradzimy na to nic innego jak po prostu go atakować, użyj shadow sneak jako ataku tym razem a zaraz po tym użyj pursuit aby szybko dogonić odrzuconego poprzednim atakiem klinka potem użyj shadow force aby uniknąć ataku klinka i przywal w niego z faint attack!
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 12, 2013 7:20 pm

1. Twój pokemon wykorzystał twój manewr z odwrotnym skutkiem oszołomienia i proszę! Udało się. Barwa oczu Klinka przybrała normalny kolor i owy pokemon się uspokoił. Ten nie wiedząc co się dzieje zaczął rozglądać się panicznie dookoła.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Mruczek Wto Lut 12, 2013 7:56 pm

Spiritomb odsun sie powiedzialem spokojnie po czym spokojnie podszedłem krok za krokiem w stronę klinka uspokajającym tonem mówiąc, no chodź mały nie bój się, nic ci nie zrobię...

---
jeśli klink zaczyna do mnie podchodzić to pytam się go czy coś pamięta.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 12, 2013 11:27 pm

2. - Klink! - spojrzał znerwicowany na Ciebie i nie wiedział kim jesteś. To było chyba jednoznaczne że nie miał kontroli nad tym co czynił. Pokemon był zdezorientowany i zakłopotany jednocześnie.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Mruczek Czw Lut 14, 2013 11:05 am

Zbliżyłem się spokojnie do klinka, no mały co pamiętasz ostatnie hm? nie bój się nic ci nie zrobie, gdy już sie do niego zblizam postanawiam na spokojnie usiąść obok niego i poczekać na to co zrobi.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Bezimienny Czw Lut 14, 2013 11:13 pm

3. TO było nieco głupie z twojej strony...pokemon nawet gdyby pamiętał to jakby miał Ci to opisać? Nie miał rąk, mówić też nie mógł ludzkim głosem...klapa jednym słowem. Wymyśl coś innego ;3
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Mruczek Czw Lut 14, 2013 11:36 pm

klepnąłem się otwartą dłónią w czoło, no też fakt baka yume, zawołałem spiritomba i spróbowałem go posłać aby się spróbował dogadać z klinkiem dałem mu tylko instrukcję aby nie podlatywał za blisko bo jeszcze się wystraszy maluch.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Bezimienny Pią Lut 15, 2013 10:33 pm

4. Tak dokładnie, też bym na twoim miejscu jebnąłbym sobie FacePalma. No ale cóż, próbowałeś coś zrozumieć z tego co mówiły dwa pokemony jednak za uja Ci nie szło. Po chwili Spiritomb zmęczony już tłumaczeniem, wraz z Klinkiem udali się pewną ścieżką.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Mruczek Sob Lut 16, 2013 10:37 am

Wzruszyłem ramionami, wstałem i otrzepałem się a potem poszedłem za nimi nie mając raczej większego wyboru...
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Bezimienny Sob Lut 16, 2013 12:03 pm

Minimum mają być dwie linijki...
_________________________
5. Pokemony doprowadziły Cię do jakiejś jaskinie po której cały czas przechodziły fale energetyczne. Momentalnie klink zaczął być przyciągany do wnętrza tej jaskini, a Spiritomb poleciał za nim ;3
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Mruczek Sob Lut 16, 2013 12:06 pm

Szedłem chwilę za spiritombem i klinkiem, gdy zobaczyłem że pokemony zostają jakoś przyciągane do jaskini, szybko się do nich zbliżyłem i schowałem spiritomba do pokeballa, zaraz po tym znów zwolniłem, nie miałem żadnej pochodni więc nie chciałem się o coś wywalić, trzymałem się ściany, ręką jadąc po jej powierzchni aby zapamiętać w razie czego ułożenie zakrętów i tym podobnych.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Bezimienny Nie Lut 17, 2013 7:21 am

6. Tropicielem to ty nie byłeś ani jakimś specjalistą od podróżowania po buszu, jednak zapamiętałeś część drogi. Innym faktem było to że w jaskini nie było znowu tak ciemno, cała świeciła na niebiesko a momentami po jej ścianach zaczęły przychodzić ładunki elektryczne. Wraz z dalszą wędrówką, pole magnetyczne jakie tutaj towarzyszyło było znacznie większe przez co nawet kamienie unosiły się w powietrzu.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Mruczek Nie Lut 17, 2013 9:13 am

zauważając reakcje wszystkiego właściwie na te emanacje wyjąłem swój księżycowy pierścionek (jest w historii) i zobaczyłem czy na niego także działa...
Po sprawdzeniu poszedłem dalej, te ładunki elektryczne... nie fajnie, nie fajnie, dalej już szedłem bez trzymania ręki na ścianie ponieważ bałem się porażenia prądem
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Bezimienny Pon Lut 18, 2013 6:57 pm

1. Niestety, na pierścionek to nie działało. Tylko Klink był przyciągany w jakieś miejsce...po chwili doszliście do wielkiego pomieszczenia, na środku był wielki niebieski kamień który świecił niebieskim światłem. Tam było pełno klinków, a ten za którym dążyłeś doleciał do jednego i jak zębatka się do niego podłączył po czym zaczęły się razem kręcić.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Mruczek Wto Lut 19, 2013 8:37 am

obserwowałem co robi mały klink, na wszelki wypadek zeskanowałem połączone klinki pokedexem, skoro to niebieskie coś ich przyciąga to raczej nie będzie mądrym pomysłem aby wywoływać pokemony, postanowiłem podejść trochę bliżej w nadziei że może zobaczę coś więcej...
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 19, 2013 12:53 pm

1. Wyjąłeś dexa ale ten po włączeniu miał zaśnieżony ekran. Serio? Aż tak trzeba Ci podpowiadać? -.- Zdolności pokemonów (Plus i Minus), czyli że oddziałują na siebie, do tego kamień, oraz ładunki elektryczne przechodzące od czasu do czasu...zebrane tutaj pokemony...MAGNETYZM. Szukałeś ale nic nie znalazłeś.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Mruczek Wto Lut 19, 2013 3:36 pm

Hmm... chwilę się zastanowiałem, skoro klink pokierował tutaj spiritomba znaczy się że możliwe że był taki wnerwiony i zamroczony bo brakowało mu jego drugiej części, możliwe że jest to ich naturalny dom a klinki musiały zostać przez coś oddzielone. Postanowiłem podejść do kamienia i spróbować odczepić od niego kawałek, skoro klinki tak lubią ten magnetyzm może po przyłożeniu kamienia do nich stają się silniejsze?
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Yume - Page 3 Empty Re: Safari: Yume

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach