Safari: Run

4 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Safari: Run Empty Safari: Run

Pisanie by Cieniu Sob Sty 19, 2013 7:35 pm

Stan poprzedniego safari:
5 Stron.
Pokemony:

Klink - 1 strona - opuszczony
Cubchoo - 2 strona - opuszczony
Sneasel - 3 strona - opuszczony
Ralts - 4 strona - opuszczony
Houndour - 4 strona - opuszczony
Growlithe - 5 strona - opuszczony


Safari po prostu idzie dalej i dodajemy powyższy wpis do liczby stron.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Pią Sty 25, 2013 2:43 pm

-No cóż, nie ma co się załamywać, w tym safari chyba jeszcze są jakieś pokemony - to mówiąc pokazałem Skarmory'emu, że idziemy dalej na dalsze poszukiwania stworków.
-Wiesz co, podleć w górę, stamtąd na pewno coś znajdziesz - takie polecenie wydałem przyjacielowi, a sam rozglądam się troszeczkę niżej, aby nic nie umknęło.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by BeeKing Sob Sty 26, 2013 8:35 am

Tumany kurzu uniosły się na wysokość twoich oczu, gdy Skarmory wzleciał w górę. Dobrze, że słyszałeś co się wokół Ciebie dzieje. Stalowy Pokemon zaskrzeczał dwa razy, a potem poleciał gdzieś, przed siebie, szukając przygody.
Pył opadł, a Ty znów widzisz. Znajdujesz się na rozstaju dróg - obie prowadzą w las. Za Tobą też jest las, ale mniej.. hm.. gęsty.

BeeKing

Male Liczba postów : 47
Birthday : 28/09/1993
Join date : 22/01/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Sob Sty 26, 2013 11:07 am

-Nakurzył mnie tutaj chłopak - pomyślałem sobie, po czym widząc dwie ścieżki naszedł mnie pewien niepokój. W końcu każda może być pułapką, ale i również doskonałym miejscem do łapania pokemonów, które gdzieś zapewne się tu chowają. Cóż, nie ma co się zastanawiać, idę z buta w ścieżkę z lewej strony, a co tam, ryzyk fizyk.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by BeeKing Wto Sty 29, 2013 1:58 pm

1.
Podążając lewą ścieżką wybrałaś łagodną drogę pomiędzy kolumnami drzew, w których koronach coś głośno pohukiwało. Patrząc w lazurowe niebo widać było punkt, którym pewnie był Skarmory. Bardzo wysoko, poza granicami twojego głosu.
Oprócz pohukiwania w koronach wysokich drzew pokemonów brak.

BeeKing

Male Liczba postów : 47
Birthday : 28/09/1993
Join date : 22/01/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Wto Sty 29, 2013 2:05 pm

-To miejsce jest piękne, takich widoków to jeszcze nie miałem okazji zobaczyć - podziwiam tak sobie krajobraz idąc dalej.
-Skarmory się wylata w końcu - powiedziałem żartobliwie, po czym skupiłem się jak najbardziej na poszukiwaniu pokemonów.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by BeeKing Wto Sty 29, 2013 2:18 pm

2.
Idąc dalej lewą ścieżką na poboczach dróżki zaczęły pojawiać się krzaki - a jak dobrze wszyscy wiemy - czasem w krzakach są pokemony. Tutaj akurat ich nie ma, ale może dalej coś znajdziesz?

BeeKing

Male Liczba postów : 47
Birthday : 28/09/1993
Join date : 22/01/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Wto Sty 29, 2013 2:49 pm

Krzaki to dobry znak, więc zapewne nie ma co się płoszyć, kiedyś coś się znajdzie. Pewnym krokiem zbliżam się lekko do krzaków, po czym rozglądam się dookoła co chwilę szukając pokemonów.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by BeeKing Czw Sty 31, 2013 2:01 pm

1.
Wpadłeś na jakieś trop.. i odchody, świeże.
Coś tutaj niedaleko jest, ale jeszcze nie wiesz co to jest i gdzie dokładnie jest.
Zorientowałeś się, że w Zagajniku panuje niespotykana, wręcz magiczna i niepokojąca, cisza. Trochę nienormalne.

BeeKing

Male Liczba postów : 47
Birthday : 28/09/1993
Join date : 22/01/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Czw Sty 31, 2013 7:50 pm

Hm... nie jest to zbyt piękny widok, ale zawsze może oznaczać coś dobrego! Nie ma co zwlekać, trzeba ruszyć duspko i iść!
-Dawaj Skarmory, bądź czujny - mówię do stworka jednocześnie i idę... niech będzie na północ, może akurat trafię.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Pon Lut 04, 2013 5:40 pm

1. Twój Skarmory wszystko bacznie obserwował z nieba, ty zaś szedłeś przez dziwny zagajnik, aż w końcu drzewa zaczęły się rozrzedzać. Po chwili ujrzałeś wielką polanę. MIała może ona z 1km. średnicy? Na pierwszy rzut oka wpadł Ci w oko jeden pewny, wijący się pokemon który szukał schronienia w nieco wyższych trawach. Słyszałeś cały czas syczenie oraz potrząsanie grzechotką.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Pon Lut 04, 2013 9:27 pm

Zauważywszy owego stworka rozkminiam co to może być. Niestety nie wydaje się być zbyt ciekawy, ale co mi tam, wyjmuję swojego dex'a, po czym skanuję go. Po uzyskaniu skanu patrzę uważnie przed siebie, czy na polanie widać jeszcze więcej pokemonów, w końcu jak może ich być więcej, to mogą być ciekawsze.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Pon Lut 04, 2013 9:46 pm

Safari: Run PCP023
Ekans || 15 lv.
Płeć: Samiec
Charakter: Agresywny pokemon, nie lubi się bawić, jedynie swoją grzechotką. Bardzo poważny stara się dominować dosłownie nad każdym.
Ataki: Jak na lv.

Dookoła nic nie było. MOżliwe że to ten gad odstraszył wszystkie inne pokemony w promieniu kilkunastu metrów?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Pon Lut 04, 2013 9:49 pm

Hm... w sumie to nie widzę w nim nic interesującego, dlatego olewam go, po czym daje sygnał Skarmory'emu, że idziemy dalej. Staram się dostrzec chociażby jednego pokemona, jego obecność może oznaczać, że gdzieś w pobliżu są inne.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Pon Lut 04, 2013 9:57 pm

3. Tak jak zdecydowałeś, poszedłeś dalej. Delikatny wiatr powiewał na was ze wschodu, Skarmory spokojnie szybował nad tobą wypatrując jakiś ciekawych okazów, jednak nic takiego do tej pory nie znaleźliście.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Wto Lut 05, 2013 1:14 pm

Cóż poradzić, trzeba kręcić się dalej. Co jakiś czas spoglądam na Skarmory'ego, czy przypadkiem nie dostrzegł niczego ciekawego. Sam uważnie przyglądam się wszystkiemu, co "przyziemne", kto wie, może akurat coś uda mi się znaleźć.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 05, 2013 1:23 pm

2. Niestety, twój stalowy latający pokemon nie zareagował na nic, mimo że ma większe pole do popisu dzięki swemu ponad przeciętnemu wzroku. MOże to jest sygnał by zmienić nieco kierunek twej wędrówki?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Wto Lut 05, 2013 2:29 pm

No skoro Skarmory nic nie widzi... to chyba faktycznie czas coś zmienić.
-Skarmory! Dawaj teraz... skręć w jakąś inną mańkę, a ja się dostosuje - krzycze do przyjaciela, może jego instynkt jakoś pomoże? Kto wie, w każdym razie idę zgodnie z jego wolą.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 05, 2013 4:22 pm

3. Skarmory, na twój rozkaz momentalnie skręcił i leciał tym razem pod wiatr. Skarmory, chciał chyba z czymś się zmierzyć, wyszło na to że będzie to wiatr...nic nie widzicie.

(Sory zią że tak beznadziejnie pisze ale weny nie mam ;x 0 pomysłów)
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Wto Lut 05, 2013 8:03 pm

-Eh... ty i te twoje zachcianki - powiedziałem lekko zdołowany do pokemona
-Miałeś pomóc szukać, a nie się bawić! - dodałem po chwili, cały czas rozglądając się za jakimiś pokemonami, standardowo szukam bardziej przy ziemi, od wysokości jest mój Skarmory.
____________________________
Wybaczam, każdemu się zdarza Very Happy
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Wto Lut 05, 2013 10:48 pm

4. Po chwili jednak Skarmory coś zauważył ponieważ wzleciał na znacznie większą wysokość i podejrzanie coś obserwował. Po chwili zleciał do Ciebie i dał Ci znak byście zmienili nieco swoje miejsce. Pokierował Cię za jedno z większych drzew po czym ten osiadł na jednej gałęzi a ty stałeś połową swej sylwetki za pniem. Cień który rzucała korona drzewa przysłaniał Cię wystarczająco...ale przed czym Cię przysłaniał? Oto jest zagadka!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Sro Lut 06, 2013 9:59 am

-Brawo Skarmory, Ty to masz łeb! - mówię zadowolony, udaję się za nim, a stojąc w cieniu korony postanawiam jednak szybko wybić zza niej, aby zobaczyć, jaka to "tajemnica" jest za nią!
-Uhu, może być coś ciekawego - pomyślałem podekscytowany
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Czw Lut 07, 2013 9:27 am

1. Po chwili oczekiwania na "Cosia", zauważyłeś że grunt zaczynał się neico zapadać w lini prostej do miejsca gdzie staliście wcześniej. Wtedy zapadanie się zatrzymało, a po chwili powstał półmetrowy krater w ziemi a chwilę potem fala kurzu wystrzeliła w powietrze. Ciekawe co to jest? Może wypadałoby to sprawdzić?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Run Czw Lut 07, 2013 11:22 am

-A to ciekawe, nigdy nie widziałem takiego... dziwnego powiedzmy zjawiska - szepczę pod nosem, po czym pokazuję Skarmory'emu, gdzie idziemy. Takiej okazji nie można przegapić, nawet jeżeli nic tam nie będzie, to w końcu wszędzie trzeba szukać.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Bezimienny Czw Lut 07, 2013 3:04 pm

2. Skarmory zgodził się z Tobą i poszybował nieco wyżej nad kraterem jednak nic nie zauważył. Kiedy ty doszedłeś i spojrzałeś w dół momentalnie coś średnich rozmiarów wyskoczyło z dziury i wgryzło się w twoją głowę. Było to pomarańczowe coś z dużą głową które radośnie chrupało twoją czaszkę. Nie zmienia to faktu jednak że jest to dla Ciebie bolesne.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Safari: Run Empty Re: Safari: Run

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach