#16 Pewter Gym; Inumaru

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Lionheart Sob Lut 09, 2013 10:07 am

Numer podania: #016
Nazwa gymu: Pewter Gym
Pokemony: Munna, Poochyena
Prowadzący: najchętniej Cieniu, jednak jeśli ktoś inny będzie chciał poprowadzić szybciej, to bardzo dziękuję.

Do sali wprowadziły Cię wielkie, wręcz ogromne drzwi. Otworzyć je było.. o dziwo. Zdumiewająco łatwo. Tak czy siak, przy otwieraniu narobiły sporo hałasu i kiedy tylko pojawiłeś się w środku lider sali - Brock, jak i arbiter już na Ciebie zerkali. Arena była bardzo duża, stanąłeś więc na swoim miejscu, a Brock wypuścił Geodude'a. - Życzę powodzenia - zdążył powiedzieć i znów wszyscy patrzyli się na Ciebie z zaciekawieniem, jakiego pokemona wybierzesz.

Arena: Jak to arena, z takowymi bonusami jak skały i różnorakie kamienie, które mogą się przydać jak i zawadzić.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Inumaru Czw Lut 14, 2013 5:24 pm

Wszedłem na arenę, w zasadzie pewnym zwycięstwa. Z tego co słyszałem, moje Pokemony są o wiele potężniejsze niż Pokemony tego lidera, jednak lider to lider i wiedziałem, że trzeba się będzie pilnować.
- Mira. Walcz. - spokojnie wezwałem Munnę. Próbowałem mówić wszystko spokojnie. Wiedziałem, że mój Pokemon wygląda niepozornie, w zasadzie był to nasz pierwszy wspólny pojedynek. Ale wierzyłem w nią i jej możliwość. Spokojnie zeskanowałem przeciwnego Geodude'a (ataki) po czym zająłem się obmyślaniem taktyki.
- Zacznij od Lucky Chanta, aby osłabić nieco możliwości Geodude'a. Następnie użyj kilku Psybeamów, aby nieco skonfudować przeciwnika a następnie Yawn, może uśnie... W każdym razie ospałość na pewno nam pomoże i zmniejszy efektywność jego ataków. Wtedy Psywave, może on w końcu zadać spore obrażenia! Wtedy po prostu spamuj Psybeamami i próbuj unikać jego ataków. Pamiętaj o tym, że jesteś bardziej mobilna niż Geodude i uniki nie powinny być takie trudne! Wierzę, że dasz radę! -
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Lionheart Sob Lut 16, 2013 7:32 am

Ataki: Tackle, Defense Curl, Mud Sport, Rock Polish, Sunny Day, Brick Break, Flamethrower
___

Lider, z ogromną pewnością Siebie, rozkazał swojemu pokemonowi użycia Flamethrower co poskutkowało nie trafieniem Lucky Chanta. Następnie zaś Psybeamy idealnie wycelowane w przeciwnika sprowadziły go na ziemię! Yawn nie doprowadził do snu, zaś Psybeamy nieco go oszołomiły. Psywave wydawał się ogromnie silny, trafił idealnie. Teraz wzięli się za odrabianie strat.. Ruszyli w waszą stronę i Brick Break! Flamethrower zderzył się z Psybeam i oba pokemony odleciały do tyłu.

Munna: 87%
Geodude: 75% + lekko oszołomiony

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Inumaru Sob Lut 16, 2013 12:27 pm

- Dobrze Munna. - pochwaliłem mojego Pokemona, bo źle sobie nie radzi - Trochę go niedoceniliśmy, ale teraz znamy jego możliwości! Musimy na niego uważać i zachować dystans, tak więc po prostu krąż wokół niego używając Psybeamów i od czasu do czasu dopełniając Psywave! Musimy go skonfundować jak najmocniej jak możemy, aby osłabić jego efektywność! Kiedy nie jesteś atakowana spróbuj nałożyć na siebie Lucky Chant i Defense Curl, aby zmniejszyć przyjmowane obrażenia, po czym wróć do spamowania Psybeamami i unikania ciosów Geodude'a! Użycie Yawna również będzie przydatne! -
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Lionheart Sob Lut 16, 2013 12:55 pm

Munna teraz wystartowała o wiele lepiej. Ciągle obrywała ale o wiele mocniej atakowała. Kombinacje były idealne, Geodude nie dawał za wygraną, ale widać, że doświadczenie wzięło górę!

Munna: 69%
Geodude: 51%

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Inumaru Sob Lut 16, 2013 4:33 pm

- Dobrze Mira, jeszcze tylko chwila i uda ci się! - pocieszałem Munnę i zagrzewałem do walki - Wiem, że przeciwnik może się wydawać straszny, ale wierzę, że dasz sobie radę! Teraz użyj na nim Attract! To zwiększy mocno twoje szanse na zwycięstwo! Wiem, że to niemiłe, ale przełam się! Następnie ponownie użyj kilku Psybeamów aby nieco oszołomić Geodude'a i Psywave na wykończenie! Po czym stosuj starą taktykę - unikaj Flamethrowerów i innych ataków Gedodude'a spamując Psybeamami! Dasz radę, wierzę w ciebie! -
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Lionheart Sob Lut 16, 2013 7:47 pm

Attract! Oh fuckin' shit! Geodude poddał się ruchowi! Teraz degradacja ciosami, mocno zwiększyła przewagę między Twoim pokemonem a Geodude. Ten, kiedy się otrząsnąl zaczął miotać Flamethrowerami, bądź co bądź - trafiał, ale oberwał kolejną dawką ataków twojego pokemona.

Munna: 45%
Geodude: 21%


Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Inumaru Nie Lut 17, 2013 3:30 pm

- Dobra Mira! Jeszcze tylko chwila i Geodude będzie musiał odpuścić! - cieszyłem się już ze zwycięstwa jednak pamiętałem, że nie należy niedoceniać przeciwnika - Dobra, teraz użyj Moonlight, aby trochę odpocząć po czym znowu Attract i fala Psybeamów! Lucky Chant i Defense Curl, następnie kolejna fala Psywave'ów i Psybeamów! Jeszcze chwila i Geodude polegnie więc daj z siebie wszystko i w następne ataki włóż całe swoje serce! Odznaka będzie nasza, czyż nie!? - zagrzewałem Munnę do walki.
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Lionheart Sro Lut 20, 2013 3:54 pm

Mira walczyła dzielnie i to przyniosło rezultaty. Attract, uprzedzony paroma Tackle zainkasowane przez Twojego pokemona, zadziałało i ta mogła wykończyć Geodude.

+0,5 lvl.
Munna: 40% hp.

Lider wywołał Onixa.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Inumaru Pon Mar 18, 2013 10:31 pm

Kolejny przeciwnik... cóż, nieco mnie przeraził. Ale chyba nie było to nic dziwnego, czyż nie? Po chwili jednak się ogarnąłem - przecież mam jeszcze dwa Pokemony. Jedynym problemem było to, że nie wiedziałem co może zrobić mój przeciwnik. Postanowiłem jednak użyć maksymalnego potencjału Munny i jeszcze jej nie zmieniać - a może sama da radę temu przeciwnikowi?
- Dobrze Mira, idzie ci wyśmienicie! - uśmiechnąłem się do Pokemona, choć wiedziałem, że pewnie niedługo będę musiał ją zmienić - Dasz radę z jeszcze jednym przeciwnikiem, prawda? Zacznij od Moonlight aby zregenerować część energii! Następnie Attract i na wszelki wypadek Imprison! Wtedy przejdź do ataku! Jeśli możesz, spróbuj wznieść się na poziom jego głowy! Myślę, że ma on mało słabych punktów... jednak wszystkie są w jednym miejscu, co można wykorzystać! Użyj połączenia Psybeam i Psywave na jego rogu! -
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Lionheart Pon Kwi 01, 2013 1:12 pm

Oj.. Przepraszam Cię. Ale całkowicie zapomniałem, nie widziałem tego. Też długo nie odpisywałeś i mi zniknęło z oczu. ;C
___

Onix wyłonił się z ballki, od razu jebsnął Twojemu pokemonowi ogonem, tak, że ta wbiła się o kamień. Toteż nici z regeneracji. Attract zadziałał, pare ruchów ofensywnych i Onix znów w formie. Znów atakował, jednakowoż ostatni ruch Twojego pokemona dał mu się we znaki.

Munna: 18% hp.
Onix: 82%

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

#16 Pewter Gym; Inumaru Empty Re: #16 Pewter Gym; Inumaru

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach