Zagajnik - Aian

2 posters

Go down

Zagajnik - Aian Empty Zagajnik - Aian

Pisanie by HSV Sob Mar 16, 2013 10:00 pm

1.Stoisz przed wejściem do zagajnika, kiedy po chwili podszedł do ciebie starszy facet w zielonym stroju.
-Witaj, życzę udanych łowów.-powiedział.
Po czym otworzył ci drzwi. Zobaczyłeś piękny teren. Krzaki, chaszcze, wysokie drzewa i nie tylko. Twój Charmander odbiegł na jakieś dziesięć metrów od ciebie. Widać mu się spodobało. Ty zaś zauważyłeś znak w oddali.


Ostatnio zmieniony przez HSV dnia Nie Mar 17, 2013 3:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
HSV
HSV

Male Liczba postów : 65
Join date : 10/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by Aian Nie Mar 17, 2013 3:05 pm

Po wejściu na teren wziąłem głęboki łyk powietrza napawając się widokiem. Patrzenie jednak nic mi dobrego nie da, dlatego postanowiłem podjeść do znaku przy tym przywołując Charmandera ruchem ręki. Charmander, musimy być cicho. Staraj się obserwować wszystko, i gdy cokolwiek zauważysz poinformuj mnie o tym.-po tych słowach zająłem się studiowaniem znaku, który mógł dać cenne informacje.

Aian

Liczba postów : 44
Join date : 14/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by HSV Nie Mar 17, 2013 3:17 pm

2.Po podejściu do znaku, zobaczyłeś:

<- Polanka | -> Lasek

Nagle zobaczyłeś, że Charmander pobiegł w stronę polanki, chyba go coś zaciekawiało, bądź ktoś. Ty bez żadnych skrupułów ruszyłeś za nim. Jednak Pokemon był troszkę szybszy od ciebie i coraz bardziej się oddalał. Trochę się zdenerwowałeś.


Ostatnio zmieniony przez HSV dnia Nie Mar 17, 2013 3:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
HSV
HSV

Male Liczba postów : 65
Join date : 10/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by Aian Nie Mar 17, 2013 3:24 pm

No cóż skoro Charmander chce iść tam to niech mu będzie. Tylko co mu odbiło, żeby się tak oddalać bez słowa? Mimo próby dogonienia stworka, miałem z tym problem. Charmander, gdzie biegniesz?-krzyknąłem z nadzieją. Miałem nadzieje, że Pokemon usłyszy i się zatrzyma i nie przerwanie biegłem za nim.

Aian

Liczba postów : 44
Join date : 14/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by HSV Nie Mar 17, 2013 3:44 pm

3.Biegliście kiedy Charmander gwałtownie się zatrzymał. Ty po chwili dobiegłeś do niego. Twój kompan pokazał ci dół, który na oko miał gdzieś 4 m. Mało zabrakło, a Charmander by tam wpadł. Nagle zobaczyliście że z gałązek i liści wystaje coś żółtego. Charmander lekko wystraszony chowa się za twoją nogą.
HSV
HSV

Male Liczba postów : 65
Join date : 10/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by Aian Nie Mar 17, 2013 5:46 pm

Podszedłem bliżej gałązek i liści by sprawdzić, kto buszuje w tych terenach. Będąc blisko wyciągam PokeDex, by sprawdzić co to jest i uzyskać informacje. Miałem, nadzieję, że Pokemon będzie nastawiony pokojowo. Uśmiechnąłem się do startera i powiedziałem cicho. Nie ma się czego bać. Gdybyś zobaczył Dodę bez makijażu to wtedy byś dopiero miał powód do strachu.- przy czym sam się lekko uśmiechnąłem.

Aian

Liczba postów : 44
Join date : 14/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by HSV Nie Mar 17, 2013 6:30 pm

4.Ciężko ci było zeskanować Pokemona leżącego w głębokim dole, do tego zasypanego gałęziami i liśćmi... jednak po chwili sam się wydostał z tego gąszczu. Wyglądał tak:
Zagajnik - Aian 23
Zachowywał się nerwowo i nie wiedział jak się tu znalazł. Twój Charmander podszedł do dziury i przyglądał się.
HSV
HSV

Male Liczba postów : 65
Join date : 10/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by Aian Pon Mar 18, 2013 6:08 am

Widząc Pokemona odszedłem spokojnie ruszając gdzie indziej. Ów stworek mnie nie interesował i nie zamierzałem tracić czasu gdyż nie miałbym z tego żadnych korzyści. Idąc dalej przywołałem Charmandera, by ten też nie musiał czekać.

Aian

Liczba postów : 44
Join date : 14/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by HSV Pon Mar 18, 2013 2:07 pm

5.Odszedłeś, a twój Charmander również. Ekans został w 4-metrowej dziurze i ... pewnie tam zginie. Very Happy Jednak wy idziecie i po kilku minutach dochodzicie do sporej polanki. Której kształt mniej więcej przypomina prostokąt. Charmander wesoło podbiega do przodu. Atmosfera w tym miejscu jest spokojna i cicha.
HSV
HSV

Male Liczba postów : 65
Join date : 10/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by Aian Sro Mar 20, 2013 12:08 am

Od każdego Poniedziałku powinieneś liczyć od nowa posty.
~~~~~~~~~~~~
Uśmiechnąłem się lekko na widok miejsca i rzekłem do pokemona. [b]Nie czas na odpoczynek, trzeba wciąż mieć oczy szeroko otwarte i szukać wszędzie, może trafi się coś interesującego co?

Aian

Liczba postów : 44
Join date : 14/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by HSV Sro Mar 20, 2013 2:33 pm

1.Polana mimo dużej dość powierzchni, nie przyciągał Pokemonów. Więc ciężko było kogokolwiek spotkać. Twój Charmander znów oddalił się na kilka metrów, tym razem, jego celem było jabłko wiszące na drzewku. Starał się wdrapać na nie, lecz mu to nie wychodziło... gdy nagle...
HSV
HSV

Male Liczba postów : 65
Join date : 10/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by Aian Sob Mar 23, 2013 7:20 am

Podszedłem za pokemonem by zobaczyć co znów wykombinował. Przyglądałem się temu uważnie wciąż rozglądając się za pokemonem . Co jest Charmander? Co się stało? -zapytałem.

Aian

Liczba postów : 44
Join date : 14/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by HSV Sob Mar 23, 2013 8:44 am

2.Charmander wspinał się po pniu drzewa, by dosięgnąć jabłka, lecz mu to nie wychodziło. Zażarcie próbował dostać się do jedzonka. Po kilkunastu próbach, usiadł załamany pod drzewem. Gdy nagle owoc spadł mu obok niego, a ty usłyszałeś szelest liści w koronie drzewa.
HSV
HSV

Male Liczba postów : 65
Join date : 10/03/2013

Powrót do góry Go down

Zagajnik - Aian Empty Re: Zagajnik - Aian

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach