Chwała koszmarom! - Ariell Grey

2 posters

Strona 12 z 24 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next

Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Pią Lut 07, 2014 5:14 pm

Wyjście jako takie było, tylko niestety miało czytnik.
- Moje zabaweczki się obudziły? Hehehe widzę ciekawszy obiekt do zbadania - usłyszałeś jakiś głos typowego świra.
W końcu ukazała się wam postać niezbyt wysokiego, przygarbionego człowieka w nieokreślonym wieku z czarnymi włosami. Był też niezwykle chudy.
- Witam w mojej kuźni stworzenia - wyszczerzył się i zatarł ręce, jego wzrok spoczywał po chwili na Twojej zmienionej ręce.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Pią Lut 07, 2014 5:29 pm

-Tylko spróbujesz mnie tknąć, albo kogoś znas, to moja ręka wyrwie ci serce i je zgniecie. Nie wierzysz?-zacisnąłem zęby i pięść czekając na jakiś ruch ze strony mężczyzny.

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Pią Lut 07, 2014 5:37 pm

- Nie wierzę - powiedział mężczyzna z chytrym uśmiechem.
Po chwili dopełzły do was jakieś niemożliwe na ogół kombinacje pokemonów... Były części Ekansów, Seviperów, Growlithe, Arcanine, Mightyen i wielu innych połączone w jedno wielkie cielsko potwora. Drewowi i N'owi wyrwało się kilka niezbyt przyjemnych słówek.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Pią Lut 07, 2014 5:52 pm

-To zobaczymy.-powiedziałem po czym wypuściłem z bala Abrę.-Abra teleportuj go tu do mnie!
Po wydaniu polecenia pokemonowi stałem w miejscu gotowy jak najszybciej przebić mężczyzne swoją ręką tak, jak to zrobiłem z tamtym w tunelu.

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Pią Lut 07, 2014 5:55 pm

Udało się, ale stwór faceta użył ruchu, którym było... Disable! Do tego naukowiec sam w sobie chyba też człowiekiem nie był, bo poraził Cię dość dotkliwie prądem i włosy Ci stały na jeża. Shina w końcu chyba ma okazję zrobić użytek ze swojego smoka.
- No to może ja się przydam w końcu - powiedziała pewna siebie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Pią Lut 07, 2014 7:06 pm

Próbowałem się uwolnić spod elektrycznego szoku po czym pozwoliłem, wręcz chciałem, żeby ta ciemna połowa zawładnęła przez chwilę moim ciałem i rzuciłem się na mężczyznę. Chciałem go zabić, lub chociażby mocno poturbować.

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 12:03 pm

Pozwoliłeś mrocznej energii przejąć nad sobą panowanie. Czy dobrze to nie wiesz, ale jedyne co w tej chwili czułeś to wściekłość, nienawiść, żądzę mordu i kompletnej destrukcji. Z początku dotyczyło to wszystkiego, ale udało Ci się skierować to na jeden cel: naukowca. Ten utworzył coś w rodzaju bicza z pioruna, który sparaliżował w jednej chwili Hydreigona, ale po chwili użył go także na Tobie i jedynie co poczułeś... nieprzyjemne dreszcze, nic więcej. Nagle, sam nie wiesz kiedy urwał ci się film i jak się ocknąłeś to zobaczyłeś swoją rękę, która jest wbita w klatkę piersiową wrogiego mężczyzny, czujesz w swojej dłoni jeszcze jego serce jak powoli zwalnia, by w końcu przestać bić. Całe jego ciało było zmasakrowane, wszędzie pełno krwi...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Czw Lut 13, 2014 1:58 pm

Westchnąłem i otrzepałem ręke z wnętrzności naukowca. Starałem się zatrzymać złego ducha w ręce. Rozejrzałem się dookoła, szukając wyjścia i sprawdzając, czy nikt z moich towarzyszy nie ucierpiał.

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 2:45 pm

Wszyscy byli cali, no może Hydreigon Shiny był dość poturbowany. Dziewczyna schowała go do pokeballa, ale Tobie było niedobrze od tego wszystkiego. Rękę miałeś czarną po ramię i jeszcze miałeś od zewnętrznej strony kilka kolców na przedramieniu.
- To co zrobiłeś to była... masakra... - powiedział Drew i się wzdrygnął.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Czw Lut 13, 2014 2:57 pm

-Podejrzewam, że strasznie to ułagodniłeś.-powiedziałem, patrząc na chłopaka.-Cholera, czy tu jest jakieś wyjście?
Zacząłem krążyć po sali w poszukiwaniu wyjścia. Cały czas jednak, starałem się cofnąć czarniejącą skóre i schować kolce.

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 3:20 pm

Nie udawało Ci się póki co, a do tego im bardziej próbowałeś to tym bardziej bolało.
- Tak, znalazłem wyjście - powiedział N i wskazał wam na coś w stylu okrągłych pancernych drzwi. - Ale to nie jedyny nasz problem... są tam przecież ludzie, sami widzieliśmy... Nie wiadomo co ten szaleniec mógł zdążyć zrobić, ale nie można tego tak zostawić...
- To ja proponuję wysłużyć się w tej kwestii glinami - powiedział Drew.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Czw Lut 13, 2014 3:30 pm

-Fakt.-mruknąłem i rozejrzałem się do okoła.-Hmmm... Idźcie do wyjścia, ja sobie poradze.-powiedziałem i skupiając się najbardziej jak potrafiłem, starałem się przenieść całą moc, z ręki na noge. Trzeba będzie tam pobiec.

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 3:52 pm

N spojrzał na Ciebie uważnie. Po chwil rzucił Ci jakiegoś pokeballa.
- Użyj jej jak sytuacja będzie naprawdę poważna, pożyczam ci ją, dopóki stąd nie wyjdziemy - powiedział tajemniczo N i ruszył z wszystkimi w kierunku wyjścia.
Shina odwróciła się w Twoim kierunku widocznie zmartwiona, ale nic nie powiedziała.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Czw Lut 13, 2014 4:01 pm

Uśmiechnąłem się pocieszająco do dziewczyny, a balla zmniejszyłem i schowałem do kieszeni, obok Espurra i reszty teamu. Upewniając się, że nogi faktycznie mają taką siłę jak nogi, pobiegłem w stronę uwięzionych ludzi.

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 4:11 pm

Po chwili Ci się udało i to było nawet świetne uczucie, czuć taką siłę w swoich konczynach, praktycznie nie męcząc się przy biegu... Po kilku minutach dotarłeś do owych ścian, gdzie byli poprzykuwani ludzie... Mogłeś ogólnie stwierdzić, że w każdym rzędzie jest około 200 osób, a rzędów jest 50.... Co daje... 10000... Jak ten człowiek mógł w ogóle zgromadzić takie tłumy? Nie miałeś pojęcia, ale wszyscy byli żywi i się świetnie póki co trzymali poza tym, ze wiszą uśpieni poprzypinani do dziwnych, cieniutkich rureczek...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Czw Lut 13, 2014 4:31 pm

-Cholera, co by tu zrobić...-powiedziałem sam do siebie, zastanawiając się nad wyjściem z sytuacji. Nagle, wpadłem na moim zdaniem, całkiem dobry pomysł. Wypuściłem w tym celu żelka.
-Jest zadanie. Dasz radę teleportować wszystkich ludzi naraz, do pc w hearthome, lub chociażby w jakieś normalne miejsce, gdzie szybko mogliby zostać znalezieni?

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 4:34 pm

Abra popatrzył się na te tłumy na ścianach i zrobił tylko wielkie oczy, naprawdę... Nie wiedziałeś nawet, ze Abra mają oczy....
- Abaaba - pokemon pokręcił łbem, że to ponad jego siły.
Po chwili nabazgrał na ziemi liczbę 34. To chyba jego limit osób, jakie może przenieść za jednym razem.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Czw Lut 13, 2014 4:39 pm

-Faktycznie, przesadziłem lekko.-powiedziałem do pokemona i usiadłem na ziemii.-Zobaczmy chociaż, co za pokemona dostałem na pożyczkę, może nn coś pomoże.
Wyciągnąłem balla, którego dostałem od N'a i podrzuciłem go, wypuszczając pokemona.

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 4:46 pm

//Reshi-kwoka attack <3//

Po chwili z pokeballa wyskoczył taki oto stwór:

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 643
- Grwaawr! - zaryczał i machnął skrzydłami, po czym popatrzył się na was nawet nie zaskoczony tym, że to nie jego trener go wypuścił z kulki, tylko ktoś zupełnie obcy.
Biały smok przysiadł i popatrzył się na Ciebie wyczekująco. Abrę zatkało trochę.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Czw Lut 13, 2014 4:53 pm

-Kurwa mać.-tylko tyle byłem zdolny z siebie wydobyć patrząc na legendarnego pokemona.-Skąd on cie ma to nie wiem. Dałbyś rade jakoś ich przenieść? Na przykład jakąś magiczną sztuczką?
Byłem zaskoczony tym, że N ma takiego pokemona w składzie.
/Wole Zekroma xdd/

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 4:57 pm

//Reshiram bardziej się na kwokę nadaje//

Po chwili pokemon rozejrzał się rutaj i powiedział coś do Abry. Pokemon kiwnął łebkiem i wdrapał się smoczkowi na plecy. Smok skupił w sobie energię, a Twój pokemon jakby się do niego podczepił. Nagle wielki rozbłysk i wylądowałeś na trawie. Wokół leżeli ludzie, niektórzy powoli zaczynali się nudzić, a w pewnej chwili... Spadli na Ciebie N, Shina i Drew! Dużo zniosłeś, ale ciężar całej trójki na Tobie to chyba lekkie przegięcie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Czw Lut 13, 2014 5:07 pm

Próbowałem się wyczołgać spod towarzyszy a kiedy wstałem, schowałem oba pokemony do balla. Pomogłem wstać Shinie, Drewowi a na końcu podszedłem do N'a pomagając mu wstać i oddając pokemona.
-Bardzo się przydała. Tylko, że gdzie my jesteśmy?

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 5:10 pm

N kiwnął głową i wziął pokeball, z którego jednak po chwili legenda sama wyskoczyła i o dziwo przyciągnęła do siebie zielonowłosego i cóż... Reshiram zaczął mu robić irokeza językiem.
- Reshiram nie tuuu! - zawołał tylko chłopak spod jego skrzydeł, a zarówno Shina jak i Drew patrzyli się na tą scenkę w osłupieniu.
Byliście w Hearthome. A raczej zaraz obok niego i po chwili zaczęli się tutaj zbiegać ludzie, a nieprzytomni byli coraz bardziej rozbudzeni.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell Czw Lut 13, 2014 5:13 pm

-Cholerka, niezłe zbiorowisko.-powiedziałem. Na widok Reshirama który "Napastuje" N'a, uśmiechnąłem się.
-Właściwie, to wróciliśmy do punktu wyjścia, co niezbyt mnie zadowala. Ale co robimy? Ktoś ma cokolwiek do zaproponowania?

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999
Join date : 17/01/2014
Age : 25

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 5:20 pm

N w końcu wydostał się od pokemona, ale jego włosy wyglądały fatalnie i je od razu zaczął poprawiać, a Reshirama schował do pokeballa.
- Cóż, jeśli dobrze pójdzie to jutro będzie kolejny rejs - powiedział N, sprawdzając coś na swoim tablecie, który okazał się mieć cały czas w torbie, tylko dotąd go w ogóle nie używał.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 12 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 24 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach