Gra Adil - Adil

2 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Gra Adil - Adil Empty Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Wto Sty 22, 2013 7:10 pm

Paczka którą otrzymałeś nie wiadomo skąd nie była zbyt ciężka, ale do najlżejszych także nie należała, gdy poruszyłeś ją coś zastukało coś zabrzęczało. W sumie paczka jak paczka ale stan twojej psychiki, w tym momencie tylko i wyłącznie to Cię zastanawiało, wiele o sobie nie wiesz a pielęgniarka która wręczyła Ci paczkę po prostu odeszła, stoisz samotnie na parkingu który nie jest zbyt wielki, zresztą szpital też nie był olbrzymi widziałeś już większe a bynajmniej Ci się tak wydawało, słońce delikatnie padało na twoją twarz ogrzewając ją. Zauważyłeś w końcu znak! A bardziej napis w rubryce nadawcy, tak to była ta dziewczyna której nie pamiętałeś zbyt dobrze, tylko jedno wspomnienie z nią chodziło po twojej głowie nic więcej nie mogłeś sobie przypomnieć.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Wto Sty 22, 2013 7:33 pm

- Hmm, ciekawe kim była ta dziewczyna. Sądząc po jej reakcji musieliśmy się już od dawna znać i być co najmniej przyjaciółmi. No nic. Może ta paczka rozjaśni mi trochę tą sytuację. - pomyślałem i zacząłem szukać jakiejś ławeczki. Po nieudanych poszukiwaniach usiadłem na krawężniku w najbardziej nasłonecznionym miejscu.
- Może wreszcie wszystko się wyjaśni - powiedziałem sobie pod nosem i zacząłem otwierać paczkę.

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Wto Sty 22, 2013 7:44 pm

Otworzyłeś paczkę, było ciężko.. Tyle taśmy to ty w życiu nie widziałeś bynajmniej znowu Ci się tak wydawało, w paczce pierwsze co Ci się rzuciło w oczy to list, znowu zaklejony odłożyłeś go na bok i zająłeś się innymi rzeczami a bardziej gadżetami, najpierw odruchowo zebrałeś
-5 000$
-Mapa
To znasz i wiesz jak obsługiwać niestety później znalazłeś dziwne kule i dziwny przedmiot do.. Nie wiadomo o co chodzi ale działa jak Spray
-Safari Ball [2x]
-Pokeball [5x]
-Potion [2x]
Pogrzebałeś w pudle i znalazłeś jeszcze 2 skomplikowane urządzenia elektroniczne.
-PokeDex
-PokeNav
Na sam koniec dorwałeś instrukcję obsługi urządzenia
-Rower
Dołączono do niej rurki śrubki i tym podobne.

____________
Hehe nie dokonuj za mnie pewnych rzeczy tak zgóry mówię Very Happy Możesz napisać że jeśli nie znajdziesz ławeczki do na krawężniku siadasz Smile Żeby to jakoś wyglądało.


Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Wto Sty 22, 2013 8:00 pm

- Uff. Jakim cudem jej to wszystko do takiej paczki weszło? Nie ma co, zdolna jest... i jeszcze tyle taśmy... Dobra pieniądze się przydadzą, za coś żyć trzeba, mapa i rower też ale do czego służy reszta i czemu ta dziewczyna miałaby być tak hojna?- mamrotałem sobie pod nosem. - Może ten list mi coś wytłumaczy - powiedziałem otwierając list.

______________________
Ok. Postaram się Smile

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Sro Sty 23, 2013 10:44 am

Otworzyłeś w liście a w nim za wiele informacji o sobie nie otrzymałeś

Cześć
Niestety musiałam udać się do swojej rodziny, ojciec zachorował i muszę być przy nim, za pewne jego też nie pamiętasz ale mam nadzieję że paczka którą otrzymałeś chociaż trochę przypomni Ci kim byłeś do tej pory, mój numer masz zapisany w Navie to jedno z tych urządzeń, ale za często mnie przy nim nie będzie. Wracaj do zdrowia gdy nadejdzie lepszy czas na pewno zadzwonię!


Siedziałeś nadal na krawężniku a jedna z bardziej zamożnych kobiet, było to po niej widać, futerko buciki, francja elegancja rzuciła Ci 10$ chyba wzięła Cię za jakiegoś żebraczka no ale.. Zawsze to kilka zielonych do przodu na jedzenie będzie.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Sro Sty 23, 2013 11:42 am

- Ej, coś mi świta! Te kulki są chyba do łapania pokemonów... tylko czemu są ich dwa rodzaje i gdzie jest mój pokemon? - pomyślałem i zacząłem sprawdzać wszystkie ballki czy nic w nich nie ma. - Po sprawdzeniu kulek składam rower i dzwonie do Mai. Może mieszka niedaleko to do niej podjadę, ale najpierw przeczytam instrukcję tego ustrojstwa - postanowiłem i zabrałem się do działania.

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Sro Sty 23, 2013 4:35 pm

Spojrzałeś na kule, jedne natychmiast skojarzyłeś tak to były zwykłe pokeballe, zaś drugie trochę zielone.. Nie niestety jeszcze nie wiesz czym to się różni, rzucałeś kulami i w końcu z jednej zwykłej wyskoczył taki pokemon:
Gra Adil - Adil 4
- czaaarma!
Zawołał radośnie i spojrzał na Ciebie, rower był łatwy do złożenia bo był całkiem kompaktowy zaś obsługa PokeNava i Pokedexa były cięższe, dexa skojarzyłeś dość szybko i do czego służy, przy navie poczułeś że boli Cię głowa ale ogarnąłeś to znalazłeś numer Mai ale niestety nikt nie odebrał.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Sro Sty 23, 2013 7:21 pm

- No dobra, trzeba sprawdzić co to za pokemon - pomyślałem, po czym wziąłem do ręki pokedex i przeskanowałem mojego pierwszego poka.
- Cześć mały, co tam - powiedziałem próbując pogłaskać mojego nowego pupila.

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Czw Sty 24, 2013 10:21 am

Gra Adil - Adil 4
Charmander
Lv: 7
Płeć: Samiec(nie przeszkadza?)
Charakter: Chodzący wesołek, zaciesz nie schodzi z jego japki, zawsze jest optymistą i wierzy w swoje umiejętności jak i siłę, w walkach stara się pokazać z jak najlepszej strony.
Ataki: Scratch, Growl, Ember
Ability: Wybierz sobie Smile

- czaar!
Zawołał wesoło i podszedł bliżej Ciebie z rozwartą japą, pogoda nadal była bez zmian, cieplutko, rower złożony, paczka rozbrojona, wszystko było by w najlepszym porządku jakby nie to że twoja pamięć.. Praktyczne 0 wspomnień.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Czw Sty 24, 2013 3:20 pm

- Ok Charmander, masz pomysł co teraz zrobić? Trzeba kogoś zapytać gdzie my w ogóle jesteśmy i może... ktoś coś wie na temat mojej przeszłości - powiedziałem do pokemona i zacząłem się rozglądać za jakimiś ludźmi
- Przypadkowi przechodnie raczej nic nie będą wiedzieć. Powinienem poszukać raczej jakiegoś posterunku policji albo czegoś w tym stylu, jeśli jednak ktoś się napatoczy nie zawadzi zapytać - pomyślałem ruszając na poszukiwania
- Chodź Charmander! - zawołałem, schowałem go do pokeballa, wsiadłem na rower i ruszyłem na poszukiwania.


________________________
PS. Płeć oczywiście nie przeszkadza.
PS2. Chciałbym Blaze.
PS3. Miałem 5 pokeballi, później znalazłem ten z pokemonem. Czyli teraz mam 4 pokeballe czy ten z Charmanderem był gratis?

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Czw Sty 24, 2013 3:42 pm

Charmander Cię wysłuchał ale za wiele to on sam nie mógł pomóc, schowałeś go do kulki i ruszyłeś na poszukiwania, jeżdząc tak i szukając swojej tożsamości nagle usłyszałeś
- Adil?! To ty ?!
Jakiś męski głos oddalał się za tobą, zapewne przez to że jechałeś dość w dobrym tempie, odruchowo obejrzałeś się za siebie ale go nie poznałeś
- tak to na pewno ty!!
Krzyknął i zaczął biec w twoim kierunku.

_______________________
PS.2 nie musisz o ability mi pisać Smile do KP dodaj, musisz stworzyć KP Bank i takie tam hehe.
PS.3 Nie, Charmander miał osobny pokeball, masz 5 wolnych na start Wink
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Czw Sty 24, 2013 4:00 pm

Zawróciłem i podjechałem w jego kierunku. Kiedy byłem już blisko zatrzymałem się i spojrzałem na owego mężczyznę. Czekałem aż, to on rozpocznie rozmowę, gdyż nie wiedziałem zupełnie kim on jest a wolałem nie zdradzać zupełnie nieznajomej osobie, że straciłem pamięć.

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Czw Sty 24, 2013 4:16 pm

Podbiegł do Ciebie i odrazu wyciągnął dłoń po chwili uścisnąłeś ją.
- Gdzie ty się podziewałeś ?! Nie widziałem Cię z jakieś hmm
Podrapał się po głowie
- będzie dwa czy tam trzy miesiące? Co u Mai ?
Spytał zaciekawiony, chyba Cię dość dobrze znał.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Czw Sty 24, 2013 6:38 pm

- Skoro mnie zna nie ma co ukrywać, mogę powiedzieć mu prawdę - pomyślałem.
- Wiesz co - zacząłem - nie wiem co robiłem przez te dwa miesiące. Nie wiem nawet co robiłem wcześniej. Nie pamiętałem nawet jak się nazywam. - Zamilkłem na chwilę spoglądając na mojego rozmówcę, aż po chwili ciszy zapytałem
- kim jesteś i... jak długo się znamy?

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Pią Sty 25, 2013 10:50 am

- Jestem Jake, nie pamiętasz mnie z czasów wspólnej szkoły? Ty tak na serio czy po prostu mnie tylko nie pamiętasz ?
Spytał trochę zdezorientowany i lekko sfrustrowany, po prostu najzwyczajniej uznał że twoje zachowanie to zwykłe droczenie się z jego intelektem.
- Jesteś Adil, nie pamiętasz tego? A jednak się odwróciłeś?
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Pią Sty 25, 2013 11:21 am

- Odwróciłem się, bo mnie zawołałeś. Dzięki Mai przypomniałem sobie już kilka rzeczy jak chociażby moje imię - powiedziałem czując, że zamiast szukać odpowiedzi, cały czas dokładam nowych pytań - Naprawdę niczego nie pamiętam. Wiem tylko to czego udało mi się dowiedzieć od Mai. Może... może rozmowa z tobą przywróci mi chociaż część pamięci? - zapytałem z wielką nadzieją.

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Pią Sty 25, 2013 12:19 pm

- Chodziliśmy do jednej szkoły razem na obrzeżach miasta pamiętasz? Może pójdziemy na kawę lub piwo to porozmawiamy a nie stojąc tu na środku ulicy ? Mam chwilę jeszcze przed pracą.
Powiedział dość spokojnie chłopak po czym rozejrzał się trochę nerwowo i czekał na twoją odpowiedź
- znam tu niedaleko bardzo dobry bar.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Pią Sty 25, 2013 12:36 pm

- No dobra, prowadź - powiedziałem - przy okazji opowiedz mi gdzie jesteśmy, co wiesz o tym tajemniczym wypadku w ogóle co według ciebie powinienem teraz zrobić -
- Jego zachowanie jest trochę dziwne - pomyślałem - nie wydaje mi się jednak, żeby chciał mi zrobić krzywdę. Tak czy inaczej muszę zachować ciągłą czujność.

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Pią Sty 25, 2013 2:31 pm

Ruszyliście w jakąś uliczkę po czym odbiliście w kolejną i kolejną, trochę zawirowana droga
- Jesteśmy w Rascoon City, miasto pięknych kobiet i taniego wina
Roześmiał się głośno weszliście do pubu i zajęliście jakiś stolik
- wypadku ?
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Pią Sty 25, 2013 3:22 pm

- Od Mai dowiedziałem się, że jakieś 2 miesiące temu był wypadek w którym rzekomo zginąłem ja i moi rodzice. Nie wiesz nic na ten temat? - zapytałem zdziwiony.
- Może powinienem zapytać o inne rzeczy. Coś mi świta o tym, że walczy się po to by zdobywać odznaki... ale dalej nic więcej. Poczekam, chwilę, żeby nie poczuł się jak na przesłuchaniu i zapytam i o to - pomyślałem czekając na przyjście kelnera.

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Pią Sty 25, 2013 5:21 pm

- słyszałem że wyprowadziliście się stąd, jak najdalej, pośpiesznie..
Powiedział całkowicie skonfundowany twoimi doniesieniami, zapadła niezręczna cisza, dobrze że kelnerka przyszła i zapytała
- co podać ?
- Dla mnie piwo, a dla Ciebie?

Spytał się patrząc na twoją osobę.

_________________
Karta Postaci, Bank ogarnij i odnośniki do sygny Smile
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Sob Sty 26, 2013 12:25 pm

- Dla mnie colę. Wydaje mi się, że nigdy nie przepadałem za alkoholem - powiedziałem do kelnerki i udając, że niby nic się nie stało próbowałem kontynuować rozmowę
- Nie wiesz pewnie dokąd się wyprowadzili. No a może mógłbyś mi powiedzieć coś na temat tego czym powinien zająć się trener? Pamiętam coś o jakichś odznakach i walkach ale i tak mam duże luki. - zapytałem pełen nadziei, że może na to pytanie będzie mi w stanie odpowiedzieć.

________
Gotowe Smile

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Sob Sty 26, 2013 2:17 pm

Chłopak wzruszył początkowo ramionami, zrozumiałeś że nie miał pojęcia o tym niestety
- Trener, masz pokemona, chodzisz trenujesz, poznajesz ludzi, zbierasz odznaki, odwiedzasz safari, poznajesz znowu ludzi. Udoskonalasz się zdobywasz więcej pokemonów.
Powiedział spokojnie wyjaśniając, kelnerka podała wam piwo i colę.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Adil Sob Sty 26, 2013 3:43 pm

Otworzyłem swój napój i zacząłem powoli pić. Wypiłem łyk potem drugi.
- Hmmm, on chyba nic nie wie - pomyślałem jednak nie mogę się zachować na tyle niegrzecznie żeby tak sobie wyjść.
- A czym się teraz zajmujesz - zapytałem z llekko udawanym zainteresowaniem w głosie chcąc jakkolwiek podtrzymać rozmowę.

Adil

Liczba postów : 72
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Cieniu Nie Sty 27, 2013 4:19 pm

- pracuje w banku, właśnie!
Spojrzał na zegarek znowu nerwowo po czym szybciej łykał swój napój
- za niedługo muszę iść, także może wymienimy się numerami? Zgadamy się na jakieś dłuższe posiedzenie czy coś w ten deseń?
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Adil - Adil Empty Re: Gra Adil - Adil

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach