Gra Hawinian

3 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Gra Hawinian Empty Gra Hawinian

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 04, 2013 8:58 pm

Imię: Hawinian
Nazwisko: Rui
Wiek: 16 lat
Charakter: Jest bardzo impulsywny. Jego życiem i zachowaniem kierują emocje i uczucia. Jest ambitny i nieco butny. Można u niego wyczuć lekkie samouwielbienie. Do innych jest nastawiony raczej egoistycznie, ale osobie naprawdę potrzebującej nigdy nie odmówi. Jest jednak nad wiek inteligenty i sprytny.[/b]
Wygląd: Hawinian jest dość wysokim młodzieńcem. Jego włosy są koloru ciemnej słomy. Jego ciało jest dość mocno umięśnione. Nie obnosi się jednak ze swoją muskulaturą. Jego skóra jest jasno-blada. Można ją określić mianem trupo-bladej. Najbardziej dziwi kolor jego oczu, ponieważ są one ciemno-fioletowe.
Historia: Hawinian urodził się w niewielkim miasteczku w górach. Jego dzieciństwo przebiegało normalnie. Bawił się, śmiał czy uczył tak samo jak jego rówieśnicy. Jednak w niedługim czasie po jego 10 urodzinach jego życie się zmieniło. Na jego miasto napadli mieszkańcy górskiej osady – dziki lud gór. Nikt nigdy ich nie nazwał. Budzili za dużą trwogę by ktoś odważył wymyślić dla nich jakąś nazwę. Ci pół-ludzie i barbarzyńcy wymordowali z zimną krwią większość mieszkańców miasteczka Hawiniana. Resztę porwano i zapędzono do ich okrytej ciemną sławą osady. W miasteczku pozostał jedynie Hawinian i jego najlepsza przyjaciółka Nikaol. Przez kilka lat mieszkali w opuszczonym miasteczku. Żywili się i żyli z upraw, które wznowili na pobliskim polu i z owoców pobliskiego sadu, który utrzymywali. Nauczyli się również polować by zdobyć mięso w pobliskich górach. Hawinian uczył się również władać mieczem. Miał zawsze ze sobą swoje dwie nieodłączne klingi. Nosił je w nietypowy sposób – w dwóch pochwach przewieszonych przez plecy. Tak jak kiedyś sławetni mistrzowie w sztuce władania mieczem , o których słyszał. Jednak nigdy nie pogodzili się ze swoją stratą. Wiedział jednak, że w tej walce nie może być sam. Musi zdobyć potężnych sojuszników i potężną moc. Targała nimi chęć zemsty... Aż do teraz... Wyruszył szukać tego co utracił i tego co może zyskać!
Starter: Gastly
Profesja: Trener - specjalność pokemony psychiczne i pokemony duchy ; odkrywca - szuka śladu legendarnych pokemonów
Partner: Nikaol - jego najlepsza i jedyna przyjaciółka
Cel:
-Odnaleźć swoich rodziców,
-Zemścić się na tajemniczym ludzie,
-Wyszkolić się w sztuce władania mieczem,
-Zdobyć jak największą wiedzę o pokemonach i ich sposobach walki,
-Zbadać zwyczaje najrzadszych pokemonów,
-Odkryć tajemnicę mocy pokemonów psychicznych
Prośby: Najlepiej znam region Kanto. Z tego regionu pokemony znam perfekcyjnie. Reszta regionów znacznie gorzej Wink więc prosiłbym o to żeby pokemonów z tego regionu było więcej niż z innych Wink

...schodziłeś właśnie z jednego ze wzniesień wraz z Nikaol. Słońce dopiero budziło się, i wychodziło zza wzniesień górskich. Wraz ze swą towarzyszką postanowiliście opuścić rodzinne miejsce i udać się w podróż w celu znalezienia barbarzyńców którzy zabrali wam wszystko co mieliście, prócz siebie oczywiście.
- Słońce dopiero wstaje, a przed nami jeszcze wiele kilometrów podróży. Tak właściwie to dokąd zmierzamy? - zapytała Nikaol.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Pon Mar 04, 2013 9:04 pm

-Ile sam był dał to wiedzieć. Chciałbym po tak długim czasie porozmawiać i spotkać się z jakimiś innymi ludźmi Nikaol... Dzień zapowiadał się słonecznie. Wszędzie było widać jescze wilgoć po porannej rosie. Bałem się tego co może nas spotkać. Targały mną wątpliwości czy na pewno dobrze wybrałem. Czy jest to słuszna droga. Jest przecież tyle innych możliwości. Na tej drodze spotka mnie na pewno ból i cierpienie. Wiem, że nie będzie łatwo. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest to żebyśmy szli przed siebie. Może spotkamy kogoś życzliwego? I tak ruszyliśmy przed siebie.


Ostatnio zmieniony przez Hawinian dnia Pią Mar 08, 2013 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Bezimienny Sro Mar 06, 2013 11:33 pm

Pamiętaj że to okres próbny. Masz się wykazać, pisząc długi i dobre posty a nie takie co prawie 3 linijek nie mają.
___________________________________________
- Możliwe, jednak o tej porze, w takim miejscu to wątpię abyśmy spotkali jakiegoś człowieka. To dzicz.. tutaj mieszkają tylko pojedyncze plemiona, w dużych odstępach między sobą. Długa droga przed nami... - powiedziała Nikaol idąc dalej przed siebie. To prawda. Tu są góry, zanim znajdziecie jakieś miasto gdzie będą inni trenerzy minie trochę czasu. Miasta głównie budowało się nad rzekami, w dolinach...może to będzie dla Ciebie jakaś wskazówka?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Nie Mar 10, 2013 9:59 pm

Wydarzenia ostatnich dni nie toczyły się po mojej myśli. Byłem i nadal jestem zagubiony w swoich myślach. Niedługo po tym jak moje życiu nabrało jakiegoś rytmu i znormalizowało się pod wpływem Nikaol i własnych emocji to wszytsko porzuciłem. Zostawiłem dom, bezpeiczne schronienie i miejsce gdzie byłem pewien jedzienia. Teraz nie ma już nieczego pewnego...
-Nikaol idźmy przed siebie. Szukaj rzeki, szukaj wody. Jest ona nam potrzebna do przeżycia. Przy niej możemy również znaleźć ludzi. Narazie jednak odpocznijmy. Usiądźmy przy tamtym drzewie i przejrzymy nasz ekwipunek.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Pon Mar 18, 2013 5:46 am

Dziewczyna pokrecila glowa jednak usiadla we wskazanym miejscu. Wasz ekwipunek byl standardowy jak na trenera z ta roznica ze troche stary. Swoich nie dostaliscie bo nie zdazyliscie dostac, wiec musieliscie sami wykombinowac sprzet. A to z tej chatki PokeDex, z nastepnej PokeNav, gdzies nawet znalazlo sie 5000$ dla kazdego z was a nawet potiony. W twoim domu znalazla sie mapa okolicy. Jednak najciekawsza zdobycza byly kulki. Bylo ich lacznie 12.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Pon Mar 18, 2013 6:03 am

Hmm 12 kulek. To zapewne balle do łapania pokemonów. Może w którymś znjadzie się pokemon? Po kolei sprawdzam każdy pokeball czy przypadkiem nie ma w żadnym z nich jakiegoś pokemona. Jeżeli w którymś znajdzie się pokemon skanuje go PokeDexem by dowiedzieć się co to za stworek.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Pon Mar 18, 2013 10:33 am

11 ballek okazalo sie pustych. W jednej z nich znalazl sie Gastly. Jednak skanu sie nie dalo zrobic poniewaz ani twoj ani jej Dex nie dzialal.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Pon Mar 18, 2013 2:42 pm

Dobra, Niakol musimy iść dalej. Zanim ruszymy musimy zastanowić się dokąd zmierzamy. Myślę, że powinniśmy zmierzać na południe. Wolę cieplejsze klimaty. Myślę, że Ty też masz już dość tego górskiego chłodu. Myślę, że naszym pierwszym krokiem powinno być znalezienie i uzupełnienie zapasu wody. Idźmy więc poszukać jakiejś wody.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Pon Mar 18, 2013 2:57 pm

A wiec chodzmy. dziewczyna wstala, zlapala cie za reke i tak szliscie w strone slonca. Tak akurat slonko swiecilo wam prosto w oczy. A nie to wschod xd. Zmieniliscie kierunek i szliscie sciezka przed siebie tym razem juz na poludnie.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Pon Mar 18, 2013 3:03 pm

Nikaol jak myślisz gdzie możemy znaleźć jakąś wode? Jak narazie nie widze żadnej rzeki, a nie mam ochoty szukać po krzakach ukrytych stawików. Niewątpliwie jakąś wode mieć musimy. Ruszyliśmy więc dalej ogladając się za niebieskim błyskiem między krzakami i nasłuchiwaliśmy szumu wody.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Pon Mar 18, 2013 3:29 pm

I po chwili nasluchiwania uslyszeliscie szum wody. Zarowno z lewej jak i prawej. Dziewczyna pociagnela cie zareke widzcac jakis ruch w wodzie po prawej.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Pon Mar 18, 2013 3:35 pm

Tak być nie będzie. Jeżeli chcę zeskanować pokemona to ma być on zeskanowany. Nikaol podaj mi proszę mój PokeDex teraz na pewno zadziała. Ja już go do tego przekonam. Ponawiam próbę skanu i udaje się w prawą stronę szukając rzeki.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Wto Mar 19, 2013 8:14 am

Dex ci stekal stekal posypaly sie iskry i wystekal:
Gra Hawinian 92
GastlyGra Hawinian Male
Lvl 7 lvl
Typ Gra Hawinian Duchwww.pokemony.com/obrazki/typy/trujacy.gif" alt="" />
Ataki Hypnosis, Lick, Spite
Zdolność Levitate
Charakter

Owszem po prawej byl ruch ale jednak musieliscie przejsc na druga strone co bylo nie wykonalne bo woda byla rwaca, gleboka i nie bylo w zasiegu wzroku zadnej kladki.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Wto Mar 19, 2013 1:02 pm

No trudno musimy iść dalej. Proponuję byśmy szli wzdłuż rzeki aż dojdziemy do jakiegoś bardziej płytkiego brodu.
Wooper Ty wskocz do wody i sprawdzaj gdzie. Będzie odpowiednie miejsce byśmy mogli przejść. Ufając w umiejętności woopera ruszyłem wraz z moją towarzyszką brzegiem rzeki.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Wto Mar 19, 2013 2:00 pm

Boze myslalam ze to twoje safari. I juz posty mialam usuwac...
_________
Dziewczyna spojrzala na twojego nowego towarzysza i tylko pytajaco uniosla brwi. Wooper ochoczo wskoczyl do wody i zaczal sie pluskac. Po chwili zaczal wykonywac swoje zadanie. Plynal powoli tak byscie mogli go dogonic.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Wto Mar 19, 2013 2:05 pm

Czas gdy szliśmy wzdłuż brzegu wykorzystałem na rozmyślania na temat sensu mojej podróży i tego co powininem teraz zrobić. Doszedłem do wniosku, że jedyne co mogę zrobić w obecnej sytuacji to dalsze podążanie tą drogą. Zmieniłem jednak najlbiższy cel tej drogi. Postanowiłem odnaleźć najbliższe miasto.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Wto Mar 19, 2013 3:45 pm

Droge do miasta znales, poniewaz swego czasu dosc sporo nia podrozowales. Dziewczyna wzdrygnela sie lekko. Droga przebiegala wam w ciszy jednak dziewczyna przytulila sie do ciebie. Poczules ze delikatnie drzy ale niw chce tego po sobie poznac.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Wto Mar 19, 2013 4:02 pm

Nikaol nie martw się... Wszystko będzie dobrze. Jeżeli będziemy silni to damy radę. Musimy trzymać się razm i nie popadać w skrajne stany. Mamy przed sobą cele, które wypełnimy. Narazie zmierzajmy do najbliższego miasta.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Sro Mar 20, 2013 6:20 am

Dziewczyna kiwnela tylko glowa na znak zgody i mocniaj zacisnela dlon na twojej. Tak ruszyliscie przed siebie sciezka do miasta.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Sro Mar 20, 2013 3:00 pm

Droga bardzo mi się dłużyła. Chciałem już dotrzeć do najbliższego miasta by zażyć trochę odpoczynku, spokoju i przeżyć nowe przygody. Chciałem zobaczyć co można spotkać w mieście. Może to być dla mnie całkiem nowe przeżycie.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Sro Mar 20, 2013 3:36 pm

Po jakos dwoch godzinach dotarliscie do miasta pozadnie zmeczeni. Po drodze nie zrobiloscie sobie odpoczynku bo po co:)? Znalezliscie sie u wejscia pozadnie wygladajacego miasta. Nigdzie nie bylo widac smieci na ulicach a ludzie byli usmiechnieci i przyjaznie nastawieni. Oh jak pieknie. Wszedzie na balkonach i rabatach kwitly kwiatki, poke-psy jak sie zalatwily to ich trenerzy migiem po nich posprzatali. Nawet sie nie krzywili i nie krecili nosem. Widac juz przywykli do tego i nikt ich nie przymuszal do niczego. Niczym "karykatura" polskich miast. Nie prawdaz?
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Sro Mar 20, 2013 3:40 pm

Podoba mi się tu. A Tobie Nikaol? Jakie wrażenie sprawił na Tobie pierwszy widoek tego miasta? Myślałem, że ludzie w miastach nie umieją zachować porządku ani dbać o czystość. Zaciekawiony widokiem takiego miasta zacząłem obchodzić uliczki tego interesującego miejsca. Szukałem miejsca gdzie moglibyśmy zanococwać i odpocząć. Po drodze pokazałem moim towarzyszom mojego nowego pokemona. Był to Ponsir, którego nabyłem na pobliskim targu. Wszyscy czyli ja pinsir, gastly, wooper i Nikaol ruszyliśmy przed siebie by szukać schronienia i czegoś do jedzenia.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Sro Mar 20, 2013 3:59 pm

Gastly widzac kolejnego towarzysza zniknal im z pola widzenia. Wooper wdrapal ci sie na rece i wypatrywal poke ducha. Pinisir spojrzal tylko po swoich poketowarzyszach i pokrecil glowa. Dziewczyna stanela jak wryta widzac kolejnego pokemona. Jednak usmiechnala sie po chwili i wraz z toba poruszala sie po miescie. Szzerze mowiac ludzie troche sie na was dziwnie patrzyli bo byliscie brudni i mieliscie podarte ubrania. No coz wioska to nie miasto. Jednak ludzie jakos was nie traktowali z nizszoscia a mowili wam caly czas "Dzien dobry". Tak znalezliscie sie pod Poke Center.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Hawinian Sro Mar 20, 2013 4:07 pm

O myślę, że tu powinniśmy się zatrzymać. Choćcie za mną. Idę poszukać dla nas jakiegoś miejsca. Narazie jednak wracajcie wszyscy do pokeballi. Za to Ty Nikaol poszukaj miejsca gdzie moglibyśmy kupić jakieś nowe ubrania. Myślę, że nam się przydadzą.
Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Laureline Sro Mar 20, 2013 4:20 pm

Zgoda pojde czegos poszukac. dziewczyna otowrzyla szeroko oczy ze strachu lecz po chwili sie uspokoila. Wszedles do PokeCentrum gdy dziewczyna zniknela ci z oczu. Przy ladzie powitala cie siostra Joy. Witaj w czym moge pomoc?
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Gra Hawinian Empty Re: Gra Hawinian

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach