Przyszłość Forum !!!

5 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne

Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Przyszłość Forum !!!

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 09, 2013 4:46 pm

Witam!
Tak więc mordki wy moje kochane...temat mówi sam za siebie. Wraz z Lionkiem od kilku dni przeżywamy to co się dzieje z forum. Z dnia na dzień jest coraz gorzej, mniej osób wchodzi, a o odwiedzaniu nas przez nowych graczy to nie wspomnę. Udało mi się zaciągnąć do naszego grona nowego usera, który szybko zszedł z forum dochodząc do wniosku że nic się nie dziej. To było trochę przykre, ponieważ jeszcze miesiąc temu bądź półtora było wszystko bardzo dobrze. Mieliśmy stałych 15 użytkowników, minimum i coś się działo. Teraz legniemy. Wiemy też że Cieniek i Ami mają sporo roboty w życiu prywatnym na głowie dlatego też stworzyłem ten temat, by zaproponować moje rozwiązania i wysłuchać waszych propozycji, co waszym zdaniem mogłoby was tu zatrzymać.

Moje propozycje rozwiązania problemu:
- Skoro Cieniek i Ami nie mają czasu na ogarnianie frm. powinni dać Jr. Adminom większe pole do popisu. Nie mogą oni ogarniać wszystkich działów.
- Przywrócenie rodzinki tygodnia. Obecnie jest rodzinka raz na 2 tyg. Gdybyśmy ogarnęli 1 na tydzień, sądzę że użytkownicy mieli by jakąś motywacje choćby do sprawdzenia tego co się dzieje na ten raz na tydzień. Będzie się działo coś fajnego, będą siedzieć.
- Organizowanie loterii co miesiąc bądź mini eventów. Nie mówię o takich które wleką się po 2 miechy, bo to odstrasza tylko publikę.
- Ogarnąć MG, osoby które grają u takich które znikają są blokowane przez nich, i nie mogą się bawić przez co odchodzi im dalsza chęć do gry.

Dalej czekam na wasze propozycje. Zdaję sobie sprawę z nie posiadania chwili przez Adminów, dlatego proszę w moim imieniu by dali nam więcej luzu, by ogarniać wszystko to czego wy nie możecie podczas waszej nieobecności. To frm. ma obecnie 2 aktywnych Juniorków, zwartych i gotowych do pracy. Tak więc czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego pomysłu. Ciao.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Re: Przyszłość Forum !!!

Pisanie by Lionheart Nie Cze 09, 2013 5:29 pm

"Dobrze gada, polać mu". W taki, wręcz banalny sposób mogę zsumować wszystko co tu powiedziałeś. Na prawdę, ja znakomicie rozumiem, że Ami i Cieniu mają swoje życie, pracują, robią coś. My jeszcze tego nie musimy robić (większość), została nam tylko szkoła, a i tak często brakuje czasu. Dlatego to co napisał Ao jest bardzo trafne. Dać więcej pola manewru Yuyi i Ao, na czas nieobecności głównych administratorów, według mnie ŚWIETNIE zajęli by się naszą drogą helcią. Co do rodzinki TYGODNIA, sam nie wiem kiedy została przesunięta na okres "dwu tygodniówki". Chcąc nie chcąc, trzeba zgodzić się, że forum przeżywa kryzys, wielki kryzys. Ów mini evenciki, nie muszą być jakieś wielce wynagradzane. Nie muszą być także typu: ŁAŁ! GRACIE? NO TO DAMY WAM PREZENTY. WSZYSCY SIĘ CIESZĄ. - bo to nie na tym polega. Można dać jakieś konkursy typu krzyżówki, układania puzzli. Kolejną ważną rzeczą jest to, żeby one nie trwały długo tak jak nadmienił Ao, tylko, iżby kończyły się po upływie tygodnia.

Teraz najważniejszy problem. Gracze.. Więc zgłaszamy się do was.. Prosimy. Pytajcie znajomych, róbcie co możecie, żeby zebrać ludzi na forum.

Można także poszperać po upadłych, nie aktywnych forach o tematyce pokemon i pozapraszać ludzi przez Gadu-Gadu.

Enjoy!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Re: Przyszłość Forum !!!

Pisanie by wikkaz Nie Cze 09, 2013 5:34 pm

Uważam, że to całkiem dobry pomysł. Szczególnie z przywróceniem rodzinki tygodnia, która aktualnie zmienia się, co dwa tygodnie albo i nawet, co trzy. Rozumiem, że Admini nie mają czasu, bo pewnie sesja się im zaczęła i nie mają czasu na forum, ale mogliby pozwolić Jr coś zorganizować. Sam dałem również pomysł do zapisów na zwykłe walki, ale czekam na opinie innych i rozpatrzenie przez Adminów mojego pomysłu. Dzięki temu może będzie większy ruch na forum, bo ludzie w końcu będą mogli normalnie znaleźć sędziego. Można również pomyśleć, że na czas postoju zorganizować jakąś wspólną sesje dla kilku graczy żeby ich postacie mogły razem pograć coś w stylu turnieju czy poszukiwań jakiś skarbów. Inni mogą to zobaczyć i może też zechcą zagrać. Poza tym powrót loterii to również dobry pomysł, ponieważ ostatnio mało się dzieje.
wikkaz
wikkaz
Mistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 262
Birthday : 12/09/1994
Join date : 22/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Re: Przyszłość Forum !!!

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 09, 2013 5:38 pm

Minieventy mogą być na zmianę z loteriami. Każdy miesiąc miałby swoją loterię. Ooo, a minieventy mogłby być wraz ze zmianą pory roku czy coś oraz w święta. Moglibyśmy wprowadzić równiez coś takiego jak Prezenty z okazji Urodzin. Zrobiłoby się liste, dajemy do wyboru 3 prezenty i jubilat czy tam solenizant (nie ogarniam tego) wybiera jeden pakiet w którym bd prezent. Chodzi o to że małymi rzeczami można serio przynieść radochę i utrzymać przy sobie stałych graczy. A nie potrzebujemy tez multum osób jak to na niektórych forach bywa, ale systematycznych, stałych użytkowników z którymi fajnie by się grało. Smile

Wikkaz - co do tych sesji, to ja miałem pomysł na zorganizowanie np. dla moich graczy tekiego cosia by dać im łączony Evencik. Czyli mieliby przez pewien czas własną przygodę, zamiast typowych zadanek, to byłoby też coś takiego. Ale do tego też Admini muszą się zgodzić.

I zacytuję "Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęscie zapisany w nich jest. " Very Happy
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Re: Przyszłość Forum !!!

Pisanie by Yuya Wto Cze 11, 2013 2:12 pm

No więc tak-na wstępie daję znać że zgadzam się z Ao i jako junior jestem gotowa do wzięcia się w razie potrzeby do roboty.
Jeśli chodzi o pomysły to wątpliwości mam tylko co do jednego-te loterie. Nie można tego ciągle i ciągle przeprowadzać, jeśli tydzień w tydzień coś takiego się dzieje to zaczyna się robić dziwnie.
Priorytetem teraz jest ogarnięcie nieaktywnych MG, bo gdy ktoś się zapisuje i mu się nie odpowiada przez x czasu on znika.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Re: Przyszłość Forum !!!

Pisanie by Bezimienny Wto Cze 11, 2013 3:31 pm

Ja o loterii to myślałem co miesiąc. Wink Minievent'y w święta, takie jak zawsze są robione, czyli te prezenty itd. a pok tygodnia co tydzień Wink Tak jak było.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Re: Przyszłość Forum !!!

Pisanie by Nikotynka Wto Cze 11, 2013 5:52 pm

Ruszylam swoj zacny zadek i przybylam, moim zdaniem... okej.. zacznijmy od poczatku

DanieJuniorm wiekszej wladz? Kto ja wam ograniczył jst tylko jedna zasada pytajcie o zgode, mowilismy wam to i bylo okej, ale jakos nic nie zostalo zrobione z tego o co pytaliscie prawda? Poza tym nie dostalam od was tez zadnego info, sluchaj Ami cos mi sie nie podoba jest taka i taka sytacja, dawanie komus pokow, dawanie kasy za nic wgrach, chcecie miec wieksza wladze, pokazujcie ze sprawdzacie cokolwiek... jesl wiecie ze mnie i Cienia nie ma sprawdzcie kilka rzeczy, ja widze juz pare, ale Cieniu kazal mi sie nie udzielac, a niech sobie graja, a rajcie sobie

Loterie... Mini eventy, do tego jeszcze wyplaty, robota, no zyc nie umierac, moze do tego legendy za darmo? wiem przesadzam, ale kurde jak to wyglada? to ma przyciagac graczy? nie uwazacie, że to nie est odpowiedni sposób?

Rodzinka tygodnia? zostala przesunieta na 2 tygodnie ze wzgledu na to ze za szybko zdobywalismy ataki dla naszych pokemonow, sama u jednego ze swoich podopiecznych skolekcjonowalam wszystkie ataki z egg groupa

Moim zdaniem dawanie kasy za mg bylo okej na poczatku, jednak kiedys na forach bylo inaczej, ludzie byli mg bo chcieli i uwazli ze pownni bo maja jakies tam umiejetnosci... a teraz? mg jest kazdy bo chce kase

Uwazacie ze was obrazilam, sry, ale takie moje zdanie, nie wice celowsci tego tematu, daliscie opcje ktore mozna zalatwic na pw z adminami, a nie poazywac na forum pewne sprawy, kazdy jest zachwycony, bedzi wiecej dla mnie bedzi wiecej dla mnie...

Juniorzy maja nr komy moj Cienia, nie wiem jak jest z Ao, on sie nie podzielil wiec spoko, ale mozesz napisac do Yuyki ma moj nr i mozecie zalatwic pewne sprawy jesli nie chcecie czekac na odpis na pw dziekuje za uwage
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Re: Przyszłość Forum !!!

Pisanie by Bezimienny Wto Cze 11, 2013 5:59 pm

To tak. Co do PW, Ami pisałem do Ciebie z prośba o ogarnięcie DC jak i Kart postaci. odczytałaś, znać nie dałaś. Więc o czym mowa? Cieniek wyraził zgodę, kazał mi się jeszcze z Tobą skontaktować. Napisałem, i zero odzewu. Co do kontaktu, to cieńkowi podawąłnr tel i fb. Jak mówił że musi wysłac w koncu mi to zaproszenie, tak się ze mną nie skontaktował. Nr. waszego również nie mam. To jak ja mam tutaj działać? Równiez nie odbierzcie tego obraźliwie.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Re: Przyszłość Forum !!!

Pisanie by Nikotynka Wto Cze 11, 2013 6:00 pm

na pw wyslalam ze odpisalam okej moja wina, nr nie dostalam ja sama, wiec nie moja wina, mogles mi go poac na pw, nie uwazasz ze byloby latwiej?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Re: Przyszłość Forum !!!

Pisanie by Bezimienny Wto Cze 11, 2013 6:03 pm

Mówię, dawałem Cieńkowi kiedyś tam na Gg namiary do mnie, Mojego Fb, tel. No myślałem że kontaktujecie się na tyle by go sobie przekazywać, no ja tam nie wiem? Dobrze więc, na GG Ci poślę to co jemu. Wink
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Przyszłość Forum !!! Empty Re: Przyszłość Forum !!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach