#069 Fuchsia Gym - Leniu

3 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Sro Gru 04, 2013 5:16 pm

Numer podania: #069
Nazwa gymu: Fuchsia Gym
Pokemony: Combusken, Kirlia, Tauros, Swellow
Prowadzący: Niko
Pierwszym pokemonem liderki był sporej wielkości pają, który spojrzał na Ciebie i prychnął cicho, sam nie wiedziałes, że pokemony tak potrafią, ale mniejsza, liderka ukłoniła się lekko
-Wybierz pokemona i zaczynamy powodzenia młody trenerze- powiedziała bardzo miłym głosem i nie czekając specjalnie od razu szepnęła coś do swojego pupila.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 04, 2013 5:28 pm

- Więc zaczynajmy - powiedziałem witając się i wypuszczając mojego pierwszego pokemona...Swellowa.
- No dobra Swellow zaczynajmy tę walkę. Masz przewagę bo latasz więc pokaż pajączkowi co potrafimy. Zacznij od użycia Double Team by go troszeczkę oszołomić i zdezorientować. Kiedy będzie się zastanawiać gdzie jesteś uderz z mocnego Wing Attack by poważnie poturbować rywala po czym zleć tak wysoko jak się da i złóż skrzydła robiąc swobodne spadanie. Gdy rywal będzie myślał że zaatakujesz go rozłóż skrzydła hamując i robiąc unik po czym kontra z mocnego Brave Bird. Zanim się pozbiera po naszym ataku użyj jeszcze Growl by osłabić obronę rywala. Później niech "zatańczy"" jak mu zagramy. Szybko zacznij skakać po arenie przy pomocy Quick Attack by zgubić rywala i zakręcić nim. Kiedy już ci się to uda dobij przeciwnika przy pomocy Sky Attack - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Sro Gru 04, 2013 5:34 pm

Ariados starałam się walczyc dzielnie, jednak przewaga przeciwnika była wyczuwalna dośc mocno, twój pokemon skakał po arenie atakował quick attackiem, oraz sky attackiem dając wam sporą przewagę, jednak po chwili pajączek skupił się na walce i zaatakował pajęczyną, string shotem spowalniał mocno twojego pokemona po czym atakował go trującymi atakami, jednak nie otruł go jeszcze dzięki czemu przewaga twojego pokemona ciągle rosła

Aria: 78%
vs
Swello:83%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 04, 2013 5:45 pm

- Dobra nasz Swellow. Wszystko poszło idealnie. Teraz zacznij od Pluck po czym szybko przejdź do obrony by złapać lekki oddech. Użyj Focus Energy po czym szybko unikaj przy pomocy Quick Attack ataków przeciwnika i kontruj mocnymi Peck lub Wing Attack. Taki system walki może być bardzo męczący więc walczmy tak tylko przez chwilę. Następnie przejdź do ataku. Szybko okrążaj przeciwnika po okręgu przy pomocy Quick Attack tak by zakręciło mu się w głowie aż nagle przejdź do ataku uderzając w pająka z mocnego Brave Bird nie dając mu szans na obronę. Musimy zdobyć szybko przewagę bo jeśli cię zatruje to bardzo cię to osłabi więc musisz jeszcze wykorzystać swoją energię do kolejnego Double Team lecz tym razem wykończ go przy pomocy Sky Attack co powinno być bardzo efektowne. Nie dawaj mu pola do popisu i po jego ataku szybko wykonaj unik i kontruj z mocnego Peck - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Sro Gru 04, 2013 5:54 pm

Gdy twój pokemon chciał odpocząć na chwilkę przeciwnik od razu złapał go w sieć i od razu wycelował idealnie w niego toxic, przed którym twój pokemon nie miał szans uciec, od razu został zatruty, jego przewaga przestała rosnąć w taki wielkim tempie jak jeszcz chwilkę temu, pająk okładał twojego pokemona ciągle trującymi atakami według rozkazów swojej trenerki. Nagle przeciwnik wyrzucił z pyska sieć, która przygwoździła twojego pokemona do ściany, pokemon szarpał się dośc mocno jednak sieć co chwilkę raziła go prądem
-Electroweb zawsze działa- zawołała liderka a jej pokemon dałej okładał twojego biedaczka

Aria: 50%
vs
Swello:57%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 04, 2013 6:02 pm

- Dobra Swellow. Tylko spokojnie. Nie ma takiego bicia. Szybko użyj Peck by uwolnić się z siebie. Masz silny i twardy dziób więc łatwo powinieneś przerwać tę sieć. Następnie pokaż rywalowi na co nas stać. Zacznij od Double Team by go zmylić po czym zmasakruj go z Wing Attack. Skoro przerwa okazała się dla nas zgubna nie będzie jej teraz. Skacz po całej arenie w powietrzu przy pomocy Quick Attack. W końcu uda ci się zgubić ponownie wzrok rywala a wtedy nie oszczędzaj go. Atakuj z mocnego Sky Attack nie zostawiając szans na kontrę. Później szybko przeleć za niego, złap go za nogę i rzuć w powietrze po czym uderz w niego z Quick Attack od spodu. Zanim spadnie postaraj się jeszcze dobić go z Wing Attack nie odpuszczając mu ani na chwilę - powiedziałem do poka.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Sro Gru 04, 2013 6:19 pm

Poke ptaszek miał małe problemy za każdym razem kiedy chciał użyć pecka na sieci tak kopała go prądem, po czym obrywał elektrycznym atakiem do tego jeszcze trucizna która go męczyła, pokemon po chwili wczuł się w rytm sieci i wycelował swoim atakiem idealnie w momencie kiedy ta przestała go kopać, po czym spokojnie wrócił do atakowania swojego przeciwnika, trucizna sprawiała, że prewaga pokemona szybko malała

Aria: 3o%
vs
Swello:34%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 04, 2013 7:22 pm

- Swellow jeśli chcemy teraz to wygrać to nie możemy odpuścić w takim momencie. Wiem że ci się uda. Zacznij ponownie od Double Team by po raz kolejny zmylić przeciwnika i dobić go z mocnego i miażdżącego Sky Attack i nie dać mu szansy na szybką odpowiedź. Następnie wzleć znów do góry na maksymalny pułap po czym złóż skrzydła by swobodnie spadać. Tym razem zapewne będzie gotów na to iż wykonamy znów to samo lecz nie zatrzymuj się tylko przy celuj rozkładając skrzydła i uderz z mocnego Quick Attack. Następnie Pluck i szybki unik. Nie dajmy mu się ponownie trafić. Postaraj się teraz zrobić wokół niego koło przy pomocy Quick Attack i ciskaj mocnymi seriami Wing Attack nie dając mu chwili na to by cię zaatakował i dobił. Wiem że potrzebujesz kopa więc użyj Focus Energy po czym seria mega szybkich uników z użyciem Quick Attack zakończonych mocnym Brave Bird - powiedziałem.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Sro Gru 04, 2013 7:33 pm

Walka nadal trwała twój pokemon starał się jak mógł, niestety nie szło mu tak dobrze jak na początku, walka się rozkręcała, ale z każdą chwilkę coraz bliżej wygranej był pokemon liderki, pajączeni nie unikał ataków twojego przeciwnika za to atakował cały czas, spowalniając lub po prostu zdejmując hp twojego pokemona, podczas jednego ataku twojego pokemon sam zaatakował go z trzy razy.

Aria: 10%
vs
Swello:10%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 04, 2013 7:38 pm

- Dobra Swellow czas zakończyć tę walkę ostatecznie. Musimy spróbować to wygrać bo inaczej może być źle. Zrób tak. Zacznij od Double Team ale nie atakuj. Po prostu złap oddech lecz bardzo szybki i użyj Focus Energy po czym szybko obleć salę z pomocą Quick Attack by przeciwnik cię nie trafił po czym zaszalejemy. Skoro nie unika ataków to leć na niego z pełną prędkością lecz aby cię nie trafił zacznij się obracać wokół własnej osi. Napędzaj się dodatkowo z Quick Attack po czym w ostatecznej fazie uderz z tak mocnego Brave Bird jakiego jeszcze nikt nie widział. Wiem że stać cię na to. Lecz jeśli jeszcze nie rozstrzygnie to walki to szybkie skoki po sali z pomocą Quick Attack i szybkie kontry z Wing Attack - powiedziałem zachęcając pokemona do walki i ostatecznego zrywu...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Sro Gru 04, 2013 8:09 pm

Twój pokemon wykonał polecenia najpierw wytworzył kilka kopii, po czym zaczął swój krótki odpoczynek , po którym przyszedł czas na szybki i mocny atak, tak też się stało, zdziwiłeś się, że w twoim pokemonie jest aż tyle woli walki. po chwili mogłeś wziąć głęboki wdech, twój pokemon przetrwał to starcie, był zmęczony, ale przetrwał

Swa: 0,75 lvl 1% hp

Kolejnym pokemonem liderki był crobat
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 04, 2013 8:17 pm

-Świetnie się spisałeś Swellow. Mażesz odpocząć-powiedziałem przywołując go do balla i wypuszczając teraz Taurosa do pojedynku.
- No dobra Tauros. Zaczynajmy tę walkę. Masz latającego pokemona za przeciwnika ale będzie dobrze. Damy mu radę. Zacznij od zaatakowania naszego przeciwnika z mocnego Outrage. Pamiętaj nie możesz stać w miejscu. Musisz być w ruchu dlatego też staraj się wykonywać jak najwięcej uników i kontrować je przy pomocy silnych Horn Attack. Postaraj się teraz osłabić przeciwnika przy pomocy Thail Whip po czym seria kilku uników i mocny cios z Pursuit. Następnie użyj Rest i szybki unik. Wiem że nie będzie łatwo z tym przeciwnikiem ale damy radę. Kiedy tylko możliwe bij z Iron Tail zasypując przeciwnika takimi seriami by nie miał oddechu - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Sro Gru 04, 2013 8:37 pm

Wróciłeś swojego pokemona do pokeballa, po czym wypuściłeś kolejnego, walka od razu się zaczęła, kilka pierwszych ataków trafiło, po czym pokemon przeciwniczki po prostu wzleciał wyżej i Tauros miał ciężkie zadanie, bardzo się zdenerwował, skakał sapał, ale nic po prostu obrywał od przeciwnika, po czym stało się coś dośc głupiego pokemon zbliżył się za bardzo do twojego podpiecznego i mało brakowało oberwał by iron tailem, crobat szybko wzleciał wyżej troszeczkę za wysko i przywalił w sufit po czym spadł i stał się łatwym celem dla taurosa

Tauros:80%
vs
Crobat: 80%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 04, 2013 9:01 pm

- Wreszcie mamy szansę go dosięgnąć. Tauros przyszpil go do ziemi. Nie daj mu wzlecieć. Uderz z mocnego Iron Tail by go dobić leżącego na ziemi po czym Earthquake jakiego jeszcze nikt nie widział. Mamy tylko możliwe tą jedną szansę na zdobycie przewagi i musimy ją wykorzystać w pełni. Więc po wstrząsie mając chwilę czasu zaatakuj z Horn Attack nie pozastawiają niedomówień kto jest tu najsilniejszym pokemonem. Tauros teraz użyj Rage po czym Rest po czym seria kilku uników zakończonych mocnymi kontrami z Pursuit. Nie daj mu się - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Sro Gru 04, 2013 9:20 pm

Walka nadal była wyrównana, podczas uderzenia o sufit latający pokemon zrobił sobie coś ze skrzydłem i nie był w stanie wylecieć wyżej, atakował spokojnie tak samo jak twój Tauros, co prawda zrobiłeś błąd, użycie Rest skłoniło pokemona do dalszego atakowania, co prawda atakował jak opętany, hp teojego pokemona podniosło się po czym znowu spadło

Tauros:57%
vs
Crobat: 67%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sro Gru 04, 2013 9:28 pm

- Dobra Tauros. Mamy go. Jest w naszym zasięgu i nie ma za bardzo jak nam zwiać z pola rażenia więc musimy to wykorzystać na wypadek gdyby jednak mu się polepszyło. Zacznij od osłabienia obrony przeciwnika przy pomocy Thail Whip po czym jeszcze Rage i szybki unik zakończony kontrą z Iron Tail. Następnie zakręć nim trochę. Postaraj się szybko uskakiwać przed jego atakami i szybko kontrując z rożnych pozycji czy to z Horn Attack czy z Tackle. Nie możemy dopuścić by zdobył nad nami jakąś przewagę. Boli go skrzydło więc musi zwolnić i zrezygnować z gwałtownych ruchów. Może to bezlitosne ale właśnie wtedy musisz nacierać z Pursuit dobijając go - powiedziałem.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Sro Gru 04, 2013 9:38 pm

Jak widac taktyk a zużyciem resta powiodła się dzięki temu twój pokemon zaczał zyskiwac przewagę nad przeciwnikiem, Crobat starał się robić cokolwiek co pomogłoby mu wygrać jednak nie szło aż tak łątwo aż w końcu przeciwnik użył toxica kolejny twój pokemon został otruty, i miał mocno pod górkę, ale tauros nie wyglądał na słabego pokemona wiec powinien sobie dać radę... jakoś//


Crobat: 40%
vs
Tauros 43%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Czw Gru 05, 2013 3:34 pm

- Tauros dajesz. Wiem że możemy pokonać tego Crobata jeśli tylko zepniemy swoje siły. Zacznij od szybkiej serii uników i w międzyczasie używaj Thail Whip by osłabić jego obronę po czym na koniec dobij go z mocnego Iron Tail. Następnie wal z całych sił. Zasyp go takim gradem Tackle i Horn Attack by nie miał chwili odpoczynku i wytchnienia. Może nam się udać ale musimy się śpieszyć bo ta trucizna cię wykańcza z dużą szybkością - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Czw Gru 05, 2013 8:06 pm

Twój pokemon starał się coraz bardziej i napierał na przeciwnika jak chyba jeszcze nigdy, walka nie była za ciekawa, twój pokemon bardzo cierpiał z powodu trucizny, która została na niego nałożona, jednak pokemon starał się bardzo mocno, niestety Crobat po chwili wyrównał, sam mocno okładał twojego pokemona walka zaczęła być wyrównana i średnio to wyglądało.

Crobat: 10%
vs
Tauros 10%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Czw Gru 05, 2013 8:12 pm

- Tauros to nasz ostateczny zryw. Musimy się postarać zakończyć tę walkę. Teraz zacznij od Thail Whip by jeszcze lekko osłabić obronę rywala po czym szybko wykonaj unik i mocna kontra z Horn Attack i kolejna seria uników. Na sam koniec skontruj mocnym i celnym Iron Tail. Nie możemy mu teraz popuścić. Wiem że damy mu radę. Jeśli to nie wykończy rywala bij z mega mocnych Horn Attack nie oszczędzając rywala - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Pią Gru 06, 2013 1:09 am

Walka się skończyła, oczywiście w takich momentach pojawia się tona dymu zasłaniającego całą arenę oczywiście tak samo było teraz, widziałeś już zarysy obu pokemonów, kiedy dym opadł oba stały, znaczy się jeden stał drugi jakoś tako utrzymywał się w powietrzu po chwili Crobat padł na ziemię robiąc ciche sam nie wiesz co

Tauros 1% hp, 1lvl

Liderka wypuściła kolejnego pokemona był nim Weezing
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sob Gru 07, 2013 1:13 pm

-Dobra robota Tauros. Teraz możesz odpocząć - powiedziałem do pokemona po czym przywołałem go do balla i wypuściłem Kirlię.
- No dobra mój mały. Nie mamy łatwego rywala no ale cóż. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Pokażmy mu na co nas stać i co potrafimy zrobić. Zacznij od Double Team. Zobaczmy co on zrobi na taki ruch. Powinno go to trochę zmylić a my wykorzystajmy ten moment zaskoczenia i uderzmy z mocnego Confusion. Zanim zdąży cię w jakiś sposób zaatakować Teleportuj się za niego i znów użyj Confusion. Następnie przetocz się pod nim wyskocz w powietrze i salwa mocnych Shadow Sneak by nie dać mu wytchnienia po czym znów Teleport na drugi koniec sali i seria mocnych Confusion. Skacz po arenie teleportując się i go tak masakrując mocnymi atakami. Oczywiście przeplataj co jakiś czas Confusion z Magical Leaf by zachować bierność ataków - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Sob Gru 07, 2013 5:15 pm

Wypuściłęś kolejnego pokemona, ten od razu zabrał się do atakowania przeciwnika, walka jak na razi ebyła równa, zawsze jest z samego początku, prawda? Jak na razie atak przeciwnika i odpowiedź twojego pokemona, to był schemat walki, do czasu jak twojemu podopiecznego nie powinęła się łapka, na szczęście na razie pokemon nie otruł Kirci, może to kwestia czasu?

Kira:83%
vs
Weez: 86%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sob Gru 07, 2013 5:39 pm

- Kirlia trzymaj się. Nie możemy pozwolić by nas teraz zatruł i przekreślił nasze szanse na wygraną. Nie możemy teraz odpuścić nawet na moment. Najpierw zacznij od szybkiego uniku po czym szybko Teleport za plecy przeciwnika i uderz z mocnego Confusion po czym szybko kolejny teleport i Shadow Sneak. Następnie zacznij trochę z większym spokojem. Kontroluj przeciwnika skacząc z boku na bok przy pomocy Teleport a jeśli znajdzie się zbyt blisko uderz z mocnego Synchronoise. Kiedy będzie nie ciekawie używaj Protect by się ochronić po czym szybko kontruj z Magical Leaf. Na sam koniec tej tury idź na całość. Szybko Telepotuj się nad głowę przeciwnika po czym szybko złap się go i użyj mocnego Confusion. Zanim zdąży cię trafić kolejny Teleport i użyj na nim Growl po czym szybko Double Team i dobij go mocnym Synchronoise - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Nikotynka Pon Gru 09, 2013 1:29 pm

Twój pokemon dalej atakował, dzięki teleportom udawało mu się unikać części ataków, jednak kiedy zbliżył się do przeciwnika ten zionął w niego toxiciekem i otruł twojego pokemona Kirillia przeteleportowała się jak najdalej od niego i upadła na ziemię, potrzebowała chwili na ogarnięcie się widziałeś to, jednak nie było czasu pokemon leciał na nią z kolejnym atakiem, twój pokemon znowu zrobił unik teleportując się, niestety musiała odpocząć, a mogła to zrobić tylko w ten sposób, po czym znowu wróciła do atakowania, jednak nie tak mocnego jak wcześniej.

Kira:65%
vs
Weez: 71%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

#069 Fuchsia Gym - Leniu Empty Re: #069 Fuchsia Gym - Leniu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach